Skocz do zawartości

Co te PIS-orki odpierdalają?


Rekomendowane odpowiedzi

Spada to znaczy że kiedyś będzie rosnąć. JSW tez zaniżył cenę kilkanastokrotnie od debiutu. Ale jak ktoś kupił "węgiel" w I połowie tego roku to jest kilka razy do przodu. 

Swoją drogą PiS powinien przykrócić koryto, chodzi o spółki skarbu państwa, bo jak nie ten Misiewicz to zaraz inny będzie "bohaterem" niusów w medialnym ostrzale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tamten Pan napisał:

Niestety zadłuzony kraj nigdy nie bedzie suwerenny, pomijajac wszystko inne, wystarczy delikwenta postraszyc wyższymi odsetkami i i i .... nie podskoczysz, 

 

http://independenttrader.pl/w-czyich-rekach-spoczywa-polski-dlug.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ze zwolenników może mi wytłumaczyć, jak "krowie na rowie", dlaczego PIS jest za wejściem Polski do CETA/ACTA?

CO zyskamy na tym, według zwolenników jaśnie rządzącej partii?

 

7 minut temu, dr Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

To pierdolnie, nie ma innej opcji.

Masz rację, Waść, masz rację.

Ludziom zostały butelki z benzyną, i kamienie, aby przemówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem PiS. Mam swoje poglądy i popieram konkretne działania, a nie partie.

Jak dla mnie jest kilka opcji:
- PiS chce się komuś podlizać... oczywiście nic na tym nie zyska;

- PiS jest takim samym skurwiałym żydomasońskim tworem, jak PO i robi wszystko, aby rozpieprzyć ten kraj na strzępy.

Od dawna mam wrażenie, że PiS i PO to ci sami ludzie, którzy konkurują ze sobą w obrabianiu Polski i Polaków. Takie żydostwo albo masoneria, ale różne loże, które ze sobą konkurują. Żadnej z tych grup nie zależy na dobru Polski i Polaków, ale jedynie na własnym.


Powiem wprost - PiS miał dużo czasu na przeprowadzenie konkretnych reform. Nie widzę żadnej zmiany. ŻADNEJ oprócz zmian na stanowiskach dyrektorów i prezesów. Nawet za PO tak nie było, aby dyrektorem zostawały przypadkowe osoby. Przynajmniej w mojej firmie. Zawsze był to ktoś, to zajmował podobne stanowisko w jakimś oddziale. Teraz na stanowiska dyrektorów trafiają przypadkowi ludzie, wierni notablom PiS.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuś się w głowie poj..bało.

W przypadku jakiejkolwiek wojny z Rosją.

Której na pewno Rosja nie zacznie.

Spowodują ją żołnierze USraela, z terenów Polski.

Rosjanie odpowiedzą atakiem rakietami atomowymi, i rakietami konwencjonalnymi.

Żaden żołnierz nie przekroczy granicy Polski, tylko pociski.

Odparuje przez to wojsko USA, i część Polski, i na tym się skończy.
Rosji, Polska jest do niczego nie potrzebna, zasoby w ziemi mają duże, a w Ukrainie czeka na nich ich rolnictwo.

Ale Maciarewicz w sejmie odpłynął w do krainy fantazji...

Cytat

 

Antoni Macierewicz nie pozostawił wątpliwości – to żołnierze-ochotnicy Wojsk Obrony Terytorialnej, a nie regularna armia mają jako pierwsi stawić czoło ewentualnemu atakowi hybrydowemu ze strony Rosji, w którego pierwszym rzucie zawsze działają wojska specjalne, określane mianem Specnazu. 

 

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1678362,1,macierewicz-chce-wysylac-ochotnikow-na-specnaz-u-wojskowych--konsternacja.read

 

Pomijając to, że wojska obrony terytorialnej, to będzie mięso, które jedynie z wojskiem będzie miało wspólnego to, że złożą przysięgę.

To, więcej będzie z nich pożytku, jak się ich uśpi i poukłada w stosy, jako zasłona od kul.

Tak oto, rząd Polski, na przekór interesom kraju wypełnia plan banksterów, Rothschilda i reszty.

 

Edytowane przez kootas
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pogląd to lepiej handlować, jak wojować.

Nie jestem rusofilem, umiem sobie policzyć, ile straciła Polska odkąd przyjęła szaloną postawę embarga na handel z Rosją.

Rosji nie opłaca się wojną z Polską, mają wszystko u siebie, do rozwoju.

Wojna to wymysł bankierów z USA, a szalony polski rząd jest tylko narzędziem.

Tyle tytułem wstępu.

ss-26-kaliningrad_2d552.jpg

Oto co znalazłem, jak chcemy rozmawiać o wojnie z Rosją.

To jest zasięg rakiet i dział.

Dodam, że dokładność tej broni jest do kilku metrów.

Łatwo sobie przeliczyć, że jeśli Rosja nie potrzebuje polskich terenów, może jako bufor od NATO, a także zajęcie terenu Polski przez armię, to utrata sił na utrzymanie ich pod kontrolą.

To co wyślą, w czasie ewentualnego ataku?

Armię ludzi, czy baterię rakiet?

Na szczęście rząd nawet nie zdąży się schować do schronu, a jeśli, to go w nim zaspawają na wieki.

Nie mówiąc już, o odleceniu do innego kraju.

Spadną rakiety na duże miasta, lotniska, także wojskowe, i koszary.

I może wtedy w Polsce zrobi się na tyle dobrze, że będzie można żyć.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przeraża mnie to że władzy się śni obrona jak za Powstania Warszawskiego.... Czyli starzy wyślą młodych z gołymi rękami(ewentualnie z bagnetem) na czołgi, rakiety i regularne wojsko...

W tym kraju nigdy nie będzie dobrze dopóki ludzie 40+ nie wymrą w tym kraju, bo z całym szacunkiem 80% ludzi w tym wieku jest tak spieprzona myśleniem że ręce opadają...

Zadłużyć kraj, sprywatyzować prawie wszystko, wydać swoje środki z zus-u i żądać aby następne pokolenia w ramach "solidarności społecznej" was utrzymywały na starość, związkowce trzymają swoje nierentowne stołki(patrz górnictwo) a w zamian za to jedyne co młodym ludziom potrafiliście zaoferować to przymusową emigrację(bo jak założyć rodzinę za minimalną?) i długi zrobione rękami przedstawicieli pokolenia 40-60....

I teraz pytanie, serio myślicie że młode pokolenie będzie umierać za Polskę? :D:D:D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Krzysiek1991 napisał:

I teraz pytanie, serio myślicie że młode pokolenie będzie umierać za Polskę? :D:D:D 

Jeśli, obrona terytorialna złoży przysięgę, to będą szli w pierwszej linii, a za nimi katecheta z kałaszem, co by strzelać do tych, co się zaczną zastanawiać, czy warto.

Kuszą młodych 500 za szkolenie w koszarach kilka dni + zabawy z bronią.

USA już pewnie wyłożyło kasę i pomysł, jak znam życie to dali 500 dolarów za osobę, ale nasz rząd przy transferze zapomniał, że to inny przelicznik.

Reszta mam nadzieję ucieknie od wojny.

To potrwa jeden dzień, jak myślę.

Na Rosję spadnie jakaś rakieta albo dron ze znakami Polski, wyprodukowany w Izraelu. Maciarewicz dowie się o tym po fakcie, bo decyzję nie podejmuje rząd.

Rosja wycofa swoich urzędników z Polski, i pewnego popołudnia zniknie kilkanaście miast, lotnisk, koszarów w przeciągu do pół godziny.

Na Polskę potrzeba uderzyć w 30 - 40 miejscach.

Ruski też wiedzą, że mamy dosyć naszych Elyt.

Zapewne, reszta Polski, nawet tego nie zauważy, potem zacznie się cud gospodarczy, bo nie będzie ZUS i US, a miejsca ataków po prostu się ogrodzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Krzysiek1991 napisał:

I teraz pytanie, serio myślicie że młode pokolenie będzie umierać za Polskę? :D:D:D 

Mam 30 lat i dobrowolnie nie zamierzam nawet paznokcia sobie obciąć za tych skurwysynów z wiejskiej+okolic.

Do obrony miru domowego mam zupełnie inny stosunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Krzysiek1991 napisał:

I teraz pytanie, serio myślicie że młode pokolenie będzie umierać za Polskę? :D:D:D 

 

Ja nie jestem taki młody, ale mam zamiar być dzielną polską emigracją. Będę opalał się, pił drinki, biadolił nad losem tych co zostali w kraju i czasem rzucę parę dolarów do puszki jak będa zbierać na pomoc rodakom w kraju :)  Taki ze mnie miły gość.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kootas napisał:

Spadną rakiety na duże miasta, lotniska, także wojskowe, i koszary.

I może wtedy w Polsce zrobi się na tyle dobrze, że będzie można żyć.

Oho Kootas widzę znowu w formie :D

 

15 godzin temu, kootas napisał:

Zapewne, reszta Polski, nawet tego nie zauważy, potem zacznie się cud gospodarczy, bo nie będzie ZUS i US, a miejsca ataków po prostu się ogrodzi.

Nostradamus przy tobie kolego to amator :D

 

15 godzin temu, kootas napisał:

Jeśli, obrona terytorialna złoży przysięgę, to będą szli w pierwszej linii, a za nimi katecheta z kałaszem, co by strzelać do tych, co się zaczną zastanawiać, czy warto.

Brałeś coś? Może już czas?

 

A wiesz może co będzie później? Oświeć proszę.

Chcę poznać jedyną i oświeconą wersję przyszłości Polski!

 

PROSZĘ NIE DRWIĆ I NIE PROWOKOWAĆ INNYCH USERÓW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Krzysiek1991 napisał:

I teraz pytanie, serio myślicie że młode pokolenie będzie umierać za Polskę? :D:D:D 

Mam prawie 27 lat, ale nigdy nie dam się wciągnąć w wojenkę i umierać za to aby jeden smutny gruby pan z drugim smutnym grubym panem pili sobie whisky wśród ekskluzywnych prostytutek w Londynie albo Berlinie...

Takie osoby biją po emocjach młodych chłopaków, przypominając propagandową odwagę i morale Polaków aby skusić ich jako mięsko armatnie, rozeznanie w kwestii politycznej mam, obserwuję, wiem mniej więcej kto to tym wszystkim kręci i po co, dla kogo i jakich korzyści, głupi nie jestem, nie będę bronił obcych banków, korporacji, wpływów i nabijał kabze politykom...

Oni nie biorą udziału w wojnach oni je organizują na zlecanie swoich mocodawców .Wojny prowadza generałowie, politycy i banksterzy ewakuluja sie na czas wojen w spokojne  miejsce i tam czekają przy whisky, jak pisałem  na zakończenie operacji .

Główne zadanie tych Panów ogranicza się tylko do wywołania wojny a nie do jej prowadzenia , dlatego muszą mieć gwarancje  i plany ewakuacyjne oraz zabezpieczone konta i lokaty  które są pełne d
zięki ich nieuczciwości, kłamstwom i całym tym syfem nasączonym ludzkim cierpieniem i nieszczęściem...

Natomiast co do obrony swojej rodziny i siebie , to inna sprawa :) tym delikatnym akcentem kończę swoja wypowiedz, na innych forach robie to bardziej soczyscie bo wskaźnik samoświadomości i ogólnej wiedzy u innych to syf, kiła i mogiła, nie długo będę miał prokuratora na karku za swoje ''poprawne'' wpisy...:)

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasów jako-takiej świadomości, w kontekście P(R)L przekręcałem słowo (walczący szabelką) "patriotyzm" w "patridiotyzm". Musielibyśmy przeciwstawić się siłom, które są ponad nasze możliwości. Ktoś, kto z zapałem godnym idioty uważa że podniesie lokomotywę, jest po prostu idiotą i zasadniczo nie ma potrzeby żeby istniał, na co się osobiście zresztą godzi. Defetyzm, powiecie, ale OK, niech będzie, jestem defetystą. Z procy będziemy strzelać w Iskandery?

 

Odkąd pamiętam, nawet zarządcy naszej kolonii traktują obywateli/rodaków/społeczeństwo jak trzodę chlewną a samą kolonię, jak tonący okręt, z którego przed wyskoczeniem, trzeba zagrabić jak najwięcej da się dla siebie uratować. Kupczą życiem tubylców, ich wolnością, pracą. Myślicie, że oni liczą że w "państwie istniejącym tylko teoretycznie", mrówki w nieskończoność będą finansowały im ośmiorniczki? Wiedzą że nie, mają świadomość sytuacji, więc raczej istnieje jakiś plan ewakuacji i kasacji. Zwłaszcza, że "rząd się sam wyżywi" jak wymsknęło się kiedyś klasykowi trochę prawdy przez pomyłkę. 

Poza tym, zawsze byli to sprzedawczyki i zdrajcy, którzy zakłamią swą zdradę stanem wyższej konieczności lub czymkolwiek innym.

 

Inna kwestia jest taka, że "zarządcy" o dziwo nie wydają się liczyć np. z możliwością powstania oddziałów wqrwionej partyzantki, ludzi postawionych w desperacji, którzy będą ich kasować wraz z rodzinami, nawet jak rozpierzchną się po świecie. Choćby wzorem ekipy z Mossadu kasującej po kolei członków "Czarnego Września". Buta i arogancja przesłania im potencjalną rzeczywistość, czy po prostu wiedzą, że są już technicznie martwi i wszystko im jedno?

 

W zeszłym roku rozmawiałem z ekipą 20+ na jakiejś imprezie. Zapytałem prowokacyjnie, jak by zagłosowali w referendum o przyłączenie zachodniej PL do Niemiec. Praktycznie jednogłośnie deklarowali "za". I tyle jest tu do bronienia. Prędzej do bronowania.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.