Skocz do zawartości

Co te PIS-orki odpierdalają?


Rekomendowane odpowiedzi

@RedBull1973

Wiecie co. Mnie zastanawia tak na serio kto stuknął (normalnie mi się stukanie z bzykaniem kojarzy) Petelickiego.

 

Petelicki kiedyś o kibolach opowiadał, że to patrioci, którzy powinni walczyć za ojczyznę. No i rację facet miał. W Rosji i Chinach problemu z kibolami nie ma. W Chinach wysyła się ich do obozów pracy a w Rosji zabiera na obozy, gdzie tworzy się z nich regularne bojówki -> zielonych ludzików. Polska ze swoimi problemami budżetowymi, skłonnościami do afer i korupcji nie ma szans na żadną normalną armię, tylko na wojnę partyzancką. Każdy Polak powinien mieć w domu po jednej sztuce broni krótkiej, długiej i 30 granatów a kto by chciał i go było stać niech sobie kupi M82 lub M107. Do tego z 400kg zapasów środków opatrunkowych, łączności umundurowania, itp. Do tego regularne szkolenia. Po cholerę Caracale czy inne gówna. Baza śmigłowców w pod Inowrocławiem parę minut po wystrzeleniu Iskanderów spod Kaliningradu przestaje istnieć. Kilka Iskanderów, które rozwalają Dolną Odrę lub Pątnów-Konin-Adamów wyłączają Polskę na miesiące. Nie ma prądu czyli: wody, telefonów, internetu, paliwa, nie działają bankomaty, szpitale, terminale POS w sklepach - państwo nie istnieje tym razem praktycznie. Nie trzeba żadnych zielonych ludzików. I po cholerę Caracale. Tylko partyzantka. Z Wietnamem i Afganistanem nikt jeszcze nie wygrał.

 

Inna sprawa to odnoszę wrażenie, że PiS jako nadbudówka CIA  i Mossadu chce wywoływać jakiś konflikt w europie wschodniej, bo jak to ktoś kiedyś pisał "nudy panie, nic się nie dzieje, dość pierdolenia, dość Conchity Wurst w Eurowizji, już wszystko zostało powiedziane". Trzeba napędzić koniunkturę. Lewactwo w USA wzięło się z pokolenia urodzonego w latach 50'tych ubiegłego wieku. Czasów ogromnej prosperity w USA. Gdy odbudowa Europy po II wojnie światowej przyniosła USA ogromne zyski. Dzieciaki urodzone wtedy nie musiały walczyć o przetrwanie, mogły czytać nieodpowiednie książki i słuchać nieodpowiedniej muzyki. Dzieci kwiaty, ruch hippisowski. I to te pokolenie dzisiaj tworzy lewicową politykę światową. Niestety. Komuna.

Edytowane przez Grzenio
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w Polsce jest bieda? Dlaczego obywatel, nie wie co to wolność?

Rothschild by powiedział, bo musi...

Może to wam trochę objaśni:

 

Cytat

 

Polska jest najbogatszym krajem świata!!! O te złoża toczy się III wojna światowa?

  •  
polskie-zloza.png?resize=660%2C357
 

Polska jest NAJBOGATSZYM krajem świata położonym w sercu Europy. Oczywiście na nasze bogactwa, które Pan Bóg dał Polakom jest wielu chętnych. Dla przykładu Niemcy w swojej konstytucji nadal uznają granice sprzed 1937 roku. Oszustwem rządów warszawskich jest wmawianie Polakom, że Niemcy uznały naszą granicę zachodnią.

Nic tak nie pokazuje niewyobrażalnej podłości rządów „warszawskich” przez ostatnie 25 lat, ich świadomego antypolskiego charakteru, świadomej eksterminacji i zmuszania do emigracji naszego narodu jak sprawa zatajanych niezwykłych bogactw Polski.

 

O tych złożach, które kryje Polska Ziemia, pisał w 2009 roku w książce Pola Laska Alef Stern. Już wtedy wskazywał, że całą wojna o Polskę toczy się właśnie o te złoża, o posag, który jest ukryty w ziemi.

 

Zatem nie należy dziwić się temu co dzieje się na europejskiej i międzynarodowej scenie politycznej. Dziwi jednak fakt, że polskie elity są tak ograniczone i krótkowzroczne, że nie mają pojęcia o tych bogactwach i sprzedają Polskę za garść nędznych srebrników.

Nic tak precyzyjnie nie pokazuje gorliwego służenia obcym interesom, a zarazem bezprzykładnej głupoty rządów warszawskich przez ostatnie 25 lat jak sprawa ukrywanych przed narodem bogactw naturalnych naszego kraju. Przez zaprzedanie i głupotę rządzących jest blokowany szybki rozwoju Polski i dobrobyt całego społeczeństwa w tym naszych “elit”.

Poniższe zestawienie opracował mgr inż. Andrzej Łodziński – nasz Komandor pełnomocnik na Polskę. Powstało ono w oparciu o powszechnie dostępne dane geologiczne. Można sprawdzić poprzez Internet podane tu liczby!

 

polskie-zloza Mapa Polskich złóż
Złoża metali w okolicach Suwałk (tytan, wanad, żelazo i metale ziem rzadkich)

Zasobność – 1 500 000 000 ton rudy (1,5 mld ton);

Wartość samego tytanu to 355 000 000 000 $ (355 mld $). Całkowita wartość złoża przekracza 1 000 000 000 000 $ (bilion $).
W USA Mówimy trylion dolarów, bowiem Anglosasi na miliard mówią bilion.

Rzecz w tym, że prócz 50 milionów ton tytanu złoże to zawiera najwyższej jakości rudy żelaza (w całej Europie, włącznie ze Szwecją i Uralem złoża rud żelaza akurat pokończyły się) oraz ogromne ilości bezcennych dla techniki tzw. metali ziem rzadkich. Bez tych metali nie jest możliwa żadna nowoczesna produkcja elektroniczna czy militarna.

Złoża molibdenu, wolframu, miedzi pod Myszkowem (Jura Krakowsko-Częstochowska). Obok tych metali zawsze występuje złoto, srebro i selen

Zasobność – 726 000 000 ton rudy (726 milionów ton);

Wartość samego tylko molibdenu – 14 520 000 000 $ (14,52 mld $).

Złoża niklu pod Ząbkowicami Śląski. Obok niklu w złożach występuje złoto i platynowce

Zasobność – 14 000 000 ton rudy (14 mln ton);

Wartość tylko niklu około 4 000 000 000 $ (4,00 mld $).

Złoża wysokiej jakości węgla kamiennego na Lubelszczyźnie. Węgiel „zanieczyszczony” jest złotem

Zasobność – 40 000 000 000 ton (40 mld ton);

Wartość – 4 800 000 000 000 $ (4 800 mld $ = 4,8 biliona $).

Złoża węgla brunatnego pod Legnicą

Zasobność – 15 000 000 000 ton (15 mld ton);

Wartość – 87 000 000 000 $ (87,00 mld $).

Złoża złota w różnych lokalizacjach głównie na terenie Dolnego Śląska

Zasobność – 350 ton kruszcu;

Wartość – 14 000 000 000 (14,00 mld $).

Złoża miedzi i złota w rejonie Bytomia Odrzańskiego

Zasobność:

Miedź – 8 000 000 ton metalu (8 mln ton)

Złoto – 100 ton kruszcu

Wartość razem około 62 500 000 000 $ (62,50 mld $).

Konwencjonalne (nie łupkowe) złoża gazu ziemnego, lokalizacja Ziemia Lubuska, Wielkopolska i Podkarpacie

Zasobność – 1,7 bln m3

Wartość – 510 000 000 000 $ (510 mld $)

 

RAZEM (podsumowując tylko wartość tytanu ze złoża pod Suwałkami) 5 847 020 000 000 $ (5 847,02 mld $ = 5,847 biliona / w USA 5,847 tryliona $)

 

http://pressmix.eu/2015/05/06/polska-jest-najbogatszym-krajem-swiata-o-te-zloza-toczy-sie-iii-wojna-swiatowa/

 

Proponuję przeczytać:

Wojna o pieniądz: prawdziwe źródła kryzysów finansowych Książka autorstwa: Song Hongbing

Ekonomic Hitman, John Perkins  http://nwonews.pl/pdf/forum/post-745.pdf

No i fajną sensację:  Psy wojny Autor: Forsyth Frederick

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Dobi napisał:

Dajcie im trochę czasu. 

 

Dałem i obserwuję.

Pozwól że, zacytuję.

 

" Na temat hojności naszych władz względem stypendiów (Ukrainców) dla nich nie ma się co rozpisywać bo to jest rzecz znana raczej. Faktem jest, że stanowią najliczniejszą grupę Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, jedynej uczelni w kraju, która kształci kadry oficerskie policji. Na wypadek gdyby nam się kiedyś odechciało obecnych sojuszy mamy więc w perspektywie amerykańskie bazy i ukraińską policję. .. a ta nie tylko ma pałki jak ich ziomale w 1943 – posiada jeszcze broń na wypadek gdyby „lachy” podskakiwać zachciały.Przyszłość nie do pozazdroszczenia raczej… "

 

" Na razie ukraińskie dzieci mimo, że są tutaj na pobyt czasowy !!! dostają słynne 500+ . Nie zauważyliście, że dzień bez informacji o tym to stracony dzień. Proponuję dodatkowo codziennie nadmieniać, że ukraińskie dzieci milionów przybyłych na naszą ziemię obiecaną również 500+ otrzymują. Polacy będą w końcu doinformowani, bo zachwyceni to już niekoniecznie.Taki dodatek do codziennego newsu, który słyszymy od miesięcy. Teraz kiedy ich pobyt czasowy zamieni sie na stały… mogą się już rozmnażać z „plusem” ponieważ wymóg zatrudnienia nie jest niezbędny… ułatwienia… niech ich…:) 

Warunkiem jest zamieszkiwanie z rodziną, a nadużycia? Co tam… Polska to bogaty kraj. ":D

=========================================================================================================

 

@Skrzypo

 

Pieknie napisałeś o tej "katastrofie", no i ten link

14 godzin temu, Skrzypo napisał:

 

Miałem nie pisać już o tej sprawie ale skoro podałeś tak rzetelne informacje, to postanowiłem, że coś dorzucę.

 

Oczywiście, że śledztwo prowadzą tak aby "nigdy" prawda nie wyszła na jaw, czysta kalkulacja polityczna, mają w du.........ofiary.

Rzetelne śledztwo powinno obejmować nie tylko to co się "zdarzyło" na domniemanym lotnisku;), a przede wszystkim dni ( co najmniej 2 do 7 ) wstecz,

w których to dniach "ofiary katasrofy" zaczęły znikać:).

I to by było na tyle, na razie.

SH.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kootas @Mosze Red - A skąd wiecie czy to byli faktycznie policjanci? Nie wylegitymowali się, a to jest wbrew przepisom. Nawet tajniacy mają obowiązek przedstawić się, z jakiego nakazu, zostawić pismo z nakazem (jeśli faktycznie wydano rozkaz z Warszawy).

Mnie to wygląda na jakąś prowokację przez Nowoczesną/PO. Jak wiemy partia Kukiz'15 nieraz zagłosowała za ustawami PIS, nieraz media robią z nich przybudówkę PIS-u. 

Komuś może zależeć na skłóceniu tych dwóch partii tak aby nigdy już nie głosowali za ustawami PIS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kootas napisał:

Wypunktowanie parodii PIS cd..

Tak jak podał to prowadzący. Oni doskonale wiedzą, że im wyższe podatki tym mniejsze będą wpływy. A mimo to uparcie pchają ten wózek dalej. Kolonia ma być jeszcze większa.

Z innej beczki; zastanawia mnie sama osoba prowadzącego ten kanał.
Daniel Konrad - inteligentny mężczyzna, który zawsze w punkt skomentuje i łopatologicznie wytłumaczy daną sytuację. Zawsze rzetelny i budzący zaufanie. > takie sprawia wrażenie
@EnemyOfTheState przypuszczam że znasz ten kanał i prowadzącego. Jakie Ty masz zdanie o przedstawianych przez niego materiałach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał podziemnejtv i Konrada Daniela obserwuję regularnie od ponad 2 lat. W większości przedstawia wszystko bardzo dobrze, łopatologicznie, bez zbędnego pitolenia, w punkt. Na minus policzyłbym tylko to co czasem mówi o sektorze bankowym i giełdzie. W kwestii banków, z jednej strony słusznie zauważył że pusty pieniądz fiducjarny masowo drukowany, jest w rzeczywistości sprytnym sposobem na podbieranie społeczeństwu ich dochodów, w zasadzie jest to ukryty podatek. Z drugiej strony niefortunnie sugeruje że taki podatek emisyjny mógłby zostać, po zlikwidowaniu podatku dochodowego i innych zbędnych danin, bo jest prosty i nie generuje dodatkowych kosztów jego ściągalności. Tu niestety Kondrad nie zdaje sobie sprawy, że efektem ciągłego zwiększania podaży pieniądza jest nie tylko wzrost cen na rynku ale także sztuczne zaniżania stóp procentowych, prowadzących do ekspansji kredytowej, co przekłada się na występowanie cykli koniunkturalnych. Czyli występujących na przemian okresów sztucznego boomu gospodarczego i późniejszego kryzysu. Niepotrzebnie krytykuje też giełdę i rynki finansowe, które w rzeczywistości pełnią ważną funkcje w gospodarce, pozwalając na dostarczanie kapitału na rynek i jego właściwą alokację, czyli przesuwanie od sektorów mniej do bardziej rentownych w danym momencie. Do rozwoju potrzebne są inwestycje. Giełda sama w sobie jest dobra, zła jest tylko ekspansywna polityka pieniężna (a co za tym idzie i kredytowa), która to tworzy bańki spekulacyjne. 

 

Tak poza tym, 90% treści o polityce, gospodarce, prawie itd. jest bardzo OK. Poza tym gość ma ewidentnie dobre intencje. Takich ludzi potrzeba w tym kraju. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Korwin-Mikke miał rację - czy to PO, czy PSL, czy SLD, czy PiS - to wszystko jedno!

Taka sama banda szkodników, tylko pod różnymi szyldami...

 

Piszę niestety, bo miałem jednak jakieś małe nadzieje co do PiSu....

Może zostaną wywaleni ze sceny politycznej po następnych wyborach raz na zawsze, tak jak wcześniej złodzieje z  SLD i PO....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kryss napisał:

Nie byłeś sam, ale kurwa jaki był wybór -co to jest:P

 

Wybór był taki, mniej więcej jak z wyborem div z roksy.

Albo " wybrać dziwkę z Bangladeszu, czy qrwę z Indii".

 

Mnie więcej taki @kryss.

SH.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, RedBull1973 napisał:

Może zostaną wywaleni ze sceny politycznej po następnych wyborach raz na zawsze, tak jak wcześniej złodzieje z  SLD i PO....?

 

No i nawet jeśli to kto ich ma zastąpić? Nowoczesna?

 

To ja choć na nich nie głosowałem wolę mniejsze zło czyli PiS.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na razie są ok, a są rok. Parę spraw zrobili co mi pasują - np. 6 latki. 

Czekam teraz na kwestie typu opieka naprzemienna + tabela alimentacyjna + inne zawodowe - po owocach ich ocenię. 

 

Nie interesuje mnie otoczka medialna wokół tej partii kreowana przez Lisweek lub TWn. 

Edytowane przez Normalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Normalny napisał:

O politykę łatwo się pokłócić a ja nie chce. 

Na razie są rok, a są rok. Parę spraw zrobili co mi pasują - np. 6 latki. 

Czekam teraz na kwestie typu opieka naprzemienna + tabela alimentacyjna + inne zawodowe.

 

Nie interesuje mnie otoczka medialna wokół tej partii kreowana przez Lisweek lub TWn.

 

Owszem, coś zrobili, bo poprzednicy poza rozkradaniem i niszczeniem kraju nie robili nic.

 

Tyle, że PiS tak jak poprzednie rządy również działa na szkodę Polski, a kreują się na patriotów dbających o interesy Ojczyzny i obywateli. Tak samo jak poprzednicy służą obcym mocarstwom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na to wszystko, to odnoszę wrażenie, że niektórzy po prostu muszą narzekać na PiS. Przez 8 lat rządów PO weszło im to w krew. Cokolwiek by się nie działo, to muszą krytykować.

 

Idealnie nie jest, ale bądźmy realistami - nie wszystko da się naprawić od razu.

W rządzie jest paru ludzi, których od razu bym wykopał na zbite ryje... Ale patrząc obiektywnie - i tak są lepsi niż ich poprzednicy z ostatnich 15-20 lat.

 

Osłabia mnie to narzekanie.

 

Przykład z forum pewnej spolki giełdowej:

Gdy PO wyciskała że Spółek Skarbu Państwa co się dało w postaci i dywidend - był krzyk: "bo spółki nie będą mieli pieniędzy na inwestycje", "takie decyzje doprowadza do ruiny" i tak dalej.

 

Gdy PiS obniża dywidendy i w niektórych spółkach zapowiada, że przez pewien czas może ich nie być wcale, ci sami ludzie krzyczą: "skandal", "PiS doprowadza ssp do ruiny".

 

No i jak tu ludziom dogodzić?

 

Niech robią, co mają do zrobienia. Efekty zobaczymy po jakimś czasie. Oni wiedzą doskonale, że jeśli ludzie nie odczują "dobrej zmiany", to w następnych wyborach mogą podzielić los Unii Wolności.

 

Ja widzę sporo dobrych zmian. Przede wszystkim ludzie zaczynają myśleć inaczej. Teraz już nie boją się wyjść na ulicę, choćby na Marsz Niepodległości. Wystarczyło, że zmienił się prezydent rok temu u już było spokojnie. Można? Niektórzy powiedzą, że to cud albo przypadek. Ja uważam, że nie było politycznego zapotrzebowania na wszczynanie awantur zorganizowanych przez policję i niemieckich nacjonalistów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do braku wyboru to trochę mnie wkurwia takie podejście wyboru "mniejszego zła".

W ostatnich wyborach była alternatywa w postaci KORWiN i KUKIZ15 (https://pl.wikipedia.org/wiki/Wybory_parlamentarne_w_Polsce_w_2015_roku)  a ludzie i tak głosowali na PiS bo PO nakradło, to nie damy im wygrać.

 

Niby wszyscy chodzą wkurwieni na władzę, na partie głównego ścieku, ale jeżeli chodzi o wybory to i tak zagłosują na nie właśnie. PIS -> PO, PO -> PIS.

Peło jest u władzy i kradną - to głosujemy na PIS, szybciutko

 

Strasznie się obawiam tego, że ludzie w następnych wyborach znowu zagłosują jakby mieli jebaną amnezję, bo skoro PIS rządzi i jest źle to trzeba teraz zagłosować na PO albo farbowane PO.

 

No bo przecież nikt nie zagłosuje na Korwina bo to wstyd, a na inne nowe ugrupowania też nie, bo to nie wiadomo kto to, gdzie to, co to.

Podejście typu: "To ja już wolę, żeby mnie dymały znane nazwiska"

 

 

Edytowane przez Nomorepanic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2016 o 22:57, kootas napisał:

Następne wybory wygra, typuję .Nowotwór.

 

 

Pewnie do tego będzie jeszcze Łysy:lol: i złośliwy.

 

A ten obrazek będzie pasował tu, tylko trzeba sobie Duck'a wymienić.

PiSiu właśnie tą drogą pocina:):

 

 

 

 

comment_mC9UiqiyFk60FOUjdAhD1pT49E79o1di

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak... +500 tylko dla tych którzy legalnie pracują, jeśli jest rodzina małżeństwo ok może być, więc jedna osoba dostaje, nieroby nic, i tyle, moment pod firma by mi się ustawiała kolejka do pracy, a nie jak teraz odwronie, prace rzucaja by dostac 500+ cwele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mariuszsoq napisał:

ja powiem tak... +500 tylko dla tych którzy legalnie pracują,

 

Pełna zgoda dla pracujących.

 

Tylko w jakim celu dawać im kasę, nie lepiej dla osób wielodzietnych obniżyć znacząco podatki. Odpada wtedy cała machina urzędnicza, która zajmuje się 500+, cieńcie kosztów.

 

Wtedy będzie pracował bo musi utrzymać dzieciarnię, a zamiast gotóweczki obniżka podatków/ ewentualnie zus dla każdego pracującego rodzica, żeby zaoszczędził te 500 miesięcznie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.