Skocz do zawartości

Czy kobiety przyznają się mężczyznom że wychowują nie swoje dziecko?


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, MalVina napisał:

Skąd ja mogę wiedzieć czy ty z Warszawy czy z Krakowa jesteś?

Trzeba było się domyśleć:lol:

 

Wrzuciłaś link i napisałaś, że tu się przebadam za darmo. To, że niektóre placówki prowadzą badania za darmo, a jest ich na ten moment mniejszość, nie oznacza, że wszystkie prowadzą to za darmo. Jedna prowadzi, ale tylko dla pierwszych 50 zgłoszonych. Po prostu następnym razem zanim coś napiszesz i wrzucisz, to sprawdź to ze dwa razy.

 

Tak to już z wami babami jest, trzeba wam tłumaczyć najprostsze rzeczy krok po kroku jak małemu dziecku.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Wpierw trzeba wyjaśnić co to jest kobieta bo wielu młodych mężczyzn tego nie rozumie. Mianowicie to istota bez moralności,

Twierdzenie, że kobiety nie mają moralności to jest ostra obelga. Tak samo pisanie, że kobiety nie mają uczuć wyższych czy empatii. To tylko mężczyźni mają empatię, „uczucia wyższe”? 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Zielonooka napisał:

Twierdzenie, że kobiety nie mają moralności to jest ostra obelga. Tak samo pisanie, że kobiety nie mają uczuć wyższych czy empatii. To tylko mężczyźni mają empatię, „uczucia wyższe”? 

Mam wrażenie że empatii i uczuć wyższych  ogólnie brakuje w społeczeństwie. Dominuje postawa egoistyczna. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Zielonooka napisał:

Twierdzenie, że kobiety nie mają moralności to jest ostra obelga. Tak samo pisanie, że kobiety nie mają uczuć wyższych czy empatii. To tylko mężczyźni mają empatię, „uczucia wyższe”? 

 

Kobiety mają uczucia do bad bojów, hadów czyli do 30 % mężczyzn.  

Resztę facetów kobiety traktują przedmiotowo.  

 

2 godziny temu, MalVina napisał:

Trochę nie rozumiem powodu utworzenia takiego tematu, prócz takiego, by sobie pojechać po kobietach i gdzieś spuścić z krzyża jad.

 

Chce żeby przeczytali mój post mężczyźni, żeby nie dawali się oszukiwać kobietą i sprawdzali testy dna.  

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mati248 napisał:

Chce żeby przeczytali mój post mężczyźni, żeby nie dawali się oszukiwać kobietą i sprawdzali testy dna

To trzeba go było wrzucić w dział dla facetów z innym tytułem, ale nie zadawać oczywistych pytań w dodatku w dziale dla kobiet. To typowy post do hejtowania 🤦🏼‍♀️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już się gubię w tym, jakie są kobiety. Z jednej strony licznik większy nabity niż przeciętna prostytutka, a z drugiej taka posucha wśród mężczyzn, że ci muszą chodzić na roksy, bo taka to nie da tylko naciąga na kasę - do restauracji i kina. Z kim te liczniki tak nabijają (odpowiedź padnie, że z czadami - ale to jest jakieś 5% społeczeństwa, a te mają nabite liczniki jakby to było 70% społeczeństwa). Więc albo tak lubią seks i nie kierują się hipergamią, albo jednak nie puszczają się aż tak.

Pozbawione empatii, myślące tylko o sobie, kierujące się hipergamią itd. Kto da więcej.

Patrzę na małe dzieciaki (mam syna i córkę) i to córka jest chodzącą empatią. Jak ci smutno, to dopytuje dlaczego, nakrywa kocykiem lalkę, podaje jej picie, za wszystko dziękuje, przeprasza jak coś zrzuci -  nikt tego od niej nie wymaga - taka jest. Syn to chodząca logika.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Amperka napisał:

Syn to chodząca logika.

Logika nie wyklucza empatii.

35 minut temu, mati248 napisał:

Kobiety mają uczucia do bad bojów, hadów czyli do 30 % mężczyzn.  

Mniej niż 30% na pewno. 10-20%

52 minuty temu, Zielonooka napisał:

Twierdzenie, że kobiety nie mają moralności to jest ostra obelga. Tak samo pisanie, że kobiety nie mają uczuć wyższych czy empatii.

Mają średnio wyższy poziom empatii wg. badań, ale to głównie mężczyźni są zdolni do aktów heroicznych. Kobiety współcześnie zatraciły swoje kobiece walory jak delikatność, opiekuńczość, skromność czy łagodność. Dzisiaj są bezczelne, dominujące, niewierne i często gorzej klną niż najgorsi mężczyźni. Przykład? Jestem ostatnio na cmentarzu, gdzie leżą moi krewni, laska obok rozmawia na głos przez telefon. Wiał wiatr a ona powiedziała przez telefon głośno, bez krępacji ,,zimno w chuj" a obok ludzie stoją. Takie witaminki są dzisiaj wychowane. Mężczyźni są romantyczni, patrz wielu artystów męskich, jak śpiewa o kobietach. Tak, to tylko tekst, ale jego tekst jest skupiony na poświęceniu się kobiecie. Głównym celem kobiety jest otrzymanie jak najlepszych genów od najsilniejszego samca, nawet jeśli ta osoba była wielokrotnie skazywana na więzienie. Tego nie da się wyplenić. To biologiczna podstawa, a kobiety, nie rozumieją tego i z reguły, z tym nie walczą. Traktują to jako ,, miłość", a z beciakiem są albo z wygody, albo z braku wyboru.

24 minuty temu, Amperka napisał:

Z jednej strony licznik większy nabity niż przeciętna prostytutka, a z drugiej taka posucha wśród mężczyzn, że ci muszą chodzić na roksy

Dostęp do najatrakcyjniejszych kobiet ma niewielki odsetek kobiet. Czego nie rozumiesz? Samice człowieka nie są tak jak szympansice, które kopulują, z każdym nawiniętym samcem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amperka nie nerwuj się, Ty jesteś fajna 🙂. Chady mają nabite liczniki jak passaty kilometry przed przekręceniem licznika. To już nie idzie w setki, a w tysiące 😉, mimo, że co jakiś czas odmawiają słodkim dziewczynom. Czerpią wtedy przyjemność, jak takiej słodkiej istoce przepalają się styki w mózgu 🙂.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Fury King milusio :D. Pewnie też jesteś super :)

Ja po prostu widzę w innych, co noszę w sobie. Lubię fajnych, dobrych ludzi. A takich kochanych mężczyzn to bym łyżkami jadła. Pewnych siebie, ale ciepłych i empatycznych.

Nie chce mi się wierzyć, że kobiety to takie cwane bestie. Tak jak piszę: patrzę na moją dwuletnią córkę i widzę, że to ona jest pełna empatii, ciepła. Nikt tego u niej nie wymuszał. Od urodzenia bardziej do ludzi, troskliwa, dbająca o innych. W żłobku chodzi i sprząta ze ściereczką, wyciera innym buzię jak się wybrudzą - jak jakaś mamcia. I co? I potem nagle zamienia się w cwaną typiarę. Może to społeczeństwo jakoś tak wpływa na dziewczyny, że się przeobrażają z takich kochanych dziewczynek w wyrachowane kobity.

Syn też jest kochany, ale to skrajny logik. Poprosisz go - zrobi, ale żeby sam z siebie... :) tak dobrze nie ma.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, maggienovak napisał:

@Baca1980myślisz, że każdy polski mężczyzna dźwignął by finansowo testy dna??

:DDDDDDDD

To co lepiej żeby finansowo dźwigał potem maDkę p0lkę i nie swojego kaszozjada?

7 godzin temu, Gościu napisał:

W ogóle należy zdelegalizować małżeństwo, ew. zostawić je dla polityków PiSu, Lewicy i innych (poza Konfederacją)

Dla Lewicy to bym uchwalił ustawowy konstytucyjny obowiązek aborcji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baca1980 napisał:

10% to Ci którzy zrobili test na ojcostwo. Jeśli chodzi o całą populacje obstawiam 25%.

 

Ja stawiam jednak na 10 - 15%. Jestem zdania, że tendencja ogólnoświatowa, co do wzrostu wychowywania nieswojego potomstwa będzie rosła, przez powszechny dostęp do Czadów, brak stygmatyzacji niewierności, promowanie rozwiązłości, brak kar dla kobiet za rozwiązłość, nienawiść mężczyzn względem mężczyzn i brak męskiej przyjaźni, tak jak kiedyś mężczyźni bardziej trzymali się razem itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Czy kobiety przyznają się mężczyznom że wychowują nie swoje dziecko?

@Amperka Odpiszę na poważnie bo to jest interesująca kwestia.

 

Generalnie zgodziłbym się z stwierdzeniem, że statystyczna kobieta ma więcej empatii od statystycznego faceta, ale nie jest to takie proste chyba z powodu niższej samoświadomości.

 

Empatia kobiet sprowadza się do piesków, kotków, ekologii i biednych ludzi z trzeciego świata, jednak gdy dochodzi do takich kwestii by poświęcić swoje życie dla kogoś czy dla idei to kobiety są całkowicie wyrachowane. Tu wchodzi naturalny solipsyzm u kobiet, kobiety są narcystyczne z natury i patrzą na świat przez swój pryzmat który stawia je w centrum swojego świata. Nawet dzieci są przedłużeniem ich samych, kiedyś od matki usłyszałem "jak mam cię nie kochać jak wyszedłeś ze mnie". Kobiety instynktownie traktują swoje dzieci jakby były ich częścią stąd masz tę głęboką miłość matki do dzieci, to miłość w gruncie rzeczy również narcystyczna. Jest dużo więcej neurotycznych, kontrolujących matek niż ojców, ojcowie często podchodzą wręcz przesadnie liberalnie do wychowywania dzieci (czasami nie robią tego wcale).

 

Więc empatię kobiet można porównać do empatii narcyza; jest niespójna, zwichrowana i często selektywna.

 

I to że odczuwasz empatię nie czyni cię z automatu dobrym człowiekiem, możesz być empatycznym gnojem który wykorzystuje swoje zdolności do tego by wykorzystywać lepiej innych.

Edytowane przez NoHope
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maggienovak360 000 złotych to w skali kraju wielkości Polski niewielka kwota.

W Twoim przypadku jak na dłoni widać obronę interesów tylko jednej strony, a nie mam słów by wyrazić ogrom krzywdy dla osoby, która wychowuje nie swoje dziecko, łącznie z kobietami, których dzieci zostały zamienione w szpitalu. Tutaj płeć nie ma znaczenia - takie oszustwo jest wręcz nieludzkie. 

Proszę nie naginać logiki by bronić interesów niewiernych kobiet. Ja też tu nie bronię  niewiernych facetów żeby od razu nie było, że jedna płeć jest zawsze winna. 

Testy DNA powinny być obligatoryjne, koniec i kropka, tak jak są dziś badania krwi czy badania prenatalne. 

Jakoś kobiety nie protestują, że aborcja byłaby za droga, tylko ,że jest praktycznie niedostępna

 

Przepraszam za post pod postem - miało być 360 000 000 złotych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, maggienovak napisał:

dla mnie to nie byłoby problemem, by na porodówki weszły testy dna.

Dla mnie też nie problem ale wyobraź sobie jak na porodówki wchodzą na nogach takie duże testy DNA wielkości człowieka, dla niektórych to będzie problem, wyobraź sobie ten popłoch wśród kobiet w zaawansowanej ciąży.

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zielonooka napisał:

Twierdzenie, że kobiety nie mają moralności to jest ostra obelga.

 

Przecież to prawda i nie ma na co się obrażać tylko zaakceptować prawdę o naturze kobiet😉

Wiem co cię zabolało, że to patriarchalny samiec napisał😆

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przewija, "z czego to finansować" - no może z tego samego, co dofinansowanie antykoncepcji hormonalnej, viagry, macicobusów, cyckobusów, i wszystkich programów uświadamiania i darmowego leczenia kobiet.

 

A jak nie starcza - cóż, popatrzeć ile idzie na jakie programy prewencyjne, i ująć tej płci, co ma więcej - na program prewencji robienia w bambuko.

Tak w ramach postulatów równościowych i feministycznych - bo przecież feminizm to równość ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało wspomniane o obligatoryjnych testach DNA a rezerwatki już szaleją😁

Oczywiście, że powinny być dodatkowo finansowane z podatków, które mężczyźni regularnie płacą.

Niech w końcu mężczyzna w tym kraju będzie uczciwie traktowany.

Kobiety się boją, że zdrady wyjdą na jaw, które wyssały z mlekiem matki.

Dla systemu też to nie jest na rękę bo skończy się dojenie beciaków.

Każdy ma w tym interes by testy nie były łatwo dostępne tylko nie mężczyźni, którzy są bezczelnie oszukiwani.

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Amperka napisał:

I co? I potem nagle zamienia się w cwaną typiarę. Może to społeczeństwo jakoś tak wpływa na dziewczyny, że się przeobrażają z takich kochanych dziewczynek w wyrachowane kobity.


Nic tak nie otwiera oczu jak pierwsze złamane serce przez osobę która nami manipulowała. Częstokroć zamiast skierować swą nienawiść na jedną osobę zaczynamy obwiniać całą płeć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, borsuk96 napisał:

Wydaje mi się, że odsetek bękartów spadnie w najbliższych latach. Macie kontakt z kobietami w wieku 20-25 lat? Większość jakie poznałem łyka tabletki antykoncepcyjne ze względów „zdrowotnych” 😅😅, żeby okres był stabilny i brzuszek nie bolał.

 

Czyli by móc puszczać się bez granic, przy każdej okazji, bez ryzyka wpadki.

 

 

Tylko, że gdy zapragnie bąbelka i trafi na "dobrze rokującego" to go będzie mieć bo uprawiają bzykanko bez gumy.

"Miś zapomniałam tabletki, będziesz tatą".

 

 

Gdy niewierna żona sexuje się i z mężem i na boku to może sama nie wiedzieć czyje jest dziecko. Dopiero po jego wyglądzie można po części ocenić czy podobne do ojca czy do "listonosza"  lub czasem po grupie krwi więc słowo "przyznanie się" nie ma racji bytu. Panie lubią żyć w takiej niepewności i żadna nie zrobi DNA aby ustalić kto jest ojcem. Ważne aby ona była matką bo np gdy dochodzi do zamiany w szpitalu to wtedy już są śmiertelnie zainteresowane ustaleniem stanu faktycznego.

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.