Skocz do zawartości

Nie masz prawa mieć własnego typu, Ty podnóżku samicy (inba na domówce)


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jakieś 2h temu odbyła się imba, bo śmiałem powiedzieć, że moim typem laski jest niska, ciemnooka brunetka xD

A to po tym jak jedna z samiczek na domówce powiedziała, że jej typem jest (a jakże xD): wysoki, ciemnooki brunet z brodą. 

 Jej wolno, Tobie nie. Czego nie rozumiesz? Wprowadzasz tylko brak pewności siebie pośród biełogłowych i zamieszanie! 

Jak mnie razi ten brak symetrii, że szok xD

Oczywiście zaraz się zaczęło granie pokrzywdzonej, że ona nie ma prawa do swoich pragnień. Jakieś standardowe gadki typu, że brak mi dystansu. Wjazd na męskość też się odbył a jak XD "Co z ciebie za mężczyzna". 

Starałem się obserwować wszystko z półuśmiechem, jakbym głupi program telewizyjny oglądał. ;)

 

Kurka. Dlaczego nie jestem gejem xD

  • Haha 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SamiecGamma

Też jestem MGTOW. Mam tylko 28 lat, a facet może mieć dzieci do końca życia. ;) I kto tu jest na wygranej pozycji?! 

Im dłużej żyję, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że w tym wszystkim chodzi o władzę. Władza to poczucie bezpieczeństwa, a samice są tak szczwane, że dają samcom tyle władzy, żeby... myśleli, że ją mają! 

  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, bernevek napisał:

Właśnie jakieś 2h temu odbyła się imba, bo śmiałem powiedzieć, że moim typem laski jest niska, ciemnooka brunetka xD

 


Też kiedyś popełniłem ten błąd i kilkanaście lat później był rozwód 😂

 

Uważaj bo możesz ją gdzieś spotkać, a to modliszka jest 😅

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bernevek napisał:

@SamiecGamma

Też jestem MGTOW.

 

Gratuluję! Mam tylko nadzieję, że masz jakieś doświadczenie z kobietami i miałeś jakiś, choćby krótki, związek. Bez tego MGTOW prowokuje do negatywnych postaw, niechęci a czasem nawet nienawiści wobec kobiet. A tak, po przekonaniu się - czym tak naprawdę są relacje z kobietami - podejmujesz świadomą decyzję, że to nie dla ciebie i tyle.

 

Cytat

Mam tylko 28 lat, a facet może mieć dzieci do końca życia. ;) I kto tu jest na wygranej pozycji?! 

 

Dokładnie. U faceta pojęcie ściany w zasadzie nie występuje. Albo inaczej: dużo zależy od nas samych - tego, jak dbasz o siebie, swoje ciało i umysł. Kobieta ma dużo mniejszy wpływ na to, oczywiście ze względu na uwarunkowania biologiczne. W zasadzie jedynym problemem u faceta, najszybciej przybliżającym go do ściany, jest utrata kontaktów towarzyskich po 30-tce ze względu na to, że to magiczny wiek, którego ofiarą padają nasi koledzy-beciaki 😅 Uszczuplający się social circle zmniejsza szansę na poznanie kogoś sensownego. Ale i na to są sposoby, tylko trzeba chcieć. Mnie, przyznaję, już się nie chce, ale to moja osobista decyzja (MGTOW).

 

Cytat

Im dłużej żyję, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że w tym wszystkim chodzi o władzę. Władza to poczucie bezpieczeństwa, a samice są tak szczwane, że dają samcom tyle władzy, żeby... myśleli, że ją mają! 

 

Świetnie ujęte! Oczywiście, że tu chodzi o władzę i atrakcyjny miś to wcale nie jest intelektualista z otwartym umysłem, tylko zaradny, ale sterowalny miś. Taki nie będzie poddawał w wątpliwość pomysłów kobiety: kupna domów, samochodów, marmurowych schodów, itp. Wszystko oczywiście po to, żeby kuzynkom i koleżankom duspka pękły. A ty - misiu - zapierdalaj na to, aż ci się będzie w dupie rosół gotował. A takiego wała! :D

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało jak to kobieta zostaje wystawiona przez mężczyznę do tego zdziwiona jak on śmiał😆

 

 

Nie dość, że jako mężczyzna nie masz żadnych praw w dzisiejszym świecie to jeszcze kobiety uważają, że nie masz prawa mieć wyboru.

Oczywiście, że masz prawo i nigdy nie daj sobie wmówić, że jest inaczej.

Kobiety jak zwykle pilnują swoich interesów a gdy dochodzi do takich akcji jak na domówce to wielki kwik, obwinianie i odwracanie kota ogonem.

Zawsze mężczyzna jest winny nawet gdy mówi o swoim typie😁

  • Like 8
  • Dzięki 2
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bernevek może nie do końca, ale podobnie miałem, jak użyłem na grupce facebookowej terminu "hot dupcia/łania" (nie pamiętam którego). 

 

Jedna zapytała, jak wygląda taka kobieta to odpowiedziałem: no dla mnie taka i taka, ogólnie 7/10 jest. Jak zaczęły pluć jadem na mnie, że używam oceny 1-10. Mimo że niektóre używały słowa seksiak na przystojnego faceta. 🙂 Wtedy było OK.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bernevek

 

Miałbyś prawo wyrazić własne zdanie gdybyś był wysokim brunetem z brodą. Koniec kropka. Kiedy kobieta kategoryzuje Cię poza jej TOPką masz być uległym kundlem, który lata wokół i może, jak Pani nie będzie miała nic lepszego pod ręką, zostaniesz obdarzony jakąś łaską. Natomiast ten wysoki brunet z brodą mógłby tam wejść, powiedzieć, przy ludziach, że ona ch*jowo wygląda Pani by powiedziała, że to świetny żart, rozpłakała się, a potem o nim marzyła albo udała, że nie słyszy.

 

Nie zapomnę takiej sytuacji z moich czasów w LO, to już chyba ze 20 lat temu (sic!) - bardzo podobała mi się jedna dziewczyna z kilka tygodni się zbierałem żeby do niej zagadać, jak to każdy zakompleksiony nastolatek i laska mnie w sposób teatralny, przy ludziach, spuściła w kiblu - miała do tego prawo oczywiście (choć, chyba dla frajdy, mnie wtedy też publicznie upokorzyła), Następnego dnia widziałem jak sama zagaduje do takiego szkolnego przystojniaka, łasi się itp.

Powiem Ci, że ten gong otrzymany w wieku bodajże 16 czy 17 lat wyłączył mnie z relacji d-m wtedy na jakieś 3-4 lata i dał wiele do myślenia, jak to wszystko działa i dlaczego. Natura stworzyła kobiety w ten sposób, że selekcjonują sobie partnerów - i mają do tego prawo. Narzut kulturowy powstał po to aby faceci spoza górnej TOPki mieli również szanse mieć potomstwo - jest on obecnie rozmontowywany stąd masz masę samotnych matek, stąd chamstwo jakim epatują kobiety na Tiderze czy Badoo ponieważ wmówiono im, że im się należy ta TOPka, tylko i wyłącznie, a to co pod topką to dno, muł i kupa wodorostów.

 

Czy sytuacja wyglądał inaczej 20-15-10 lat temu? Pod względem biologii - nie - zawsze większość kobiet wiązała się "z rozsądku" nie z pożądania bo matematyka mówi, że górnych kilku % nie starczy dla wszystkich - różnicą było natomiast to, że normy społeczne trzymały je w ryzach i nie mogły tak jawnie robić tego co teraz. Proste. Dlatego jak jakiś "wujek Staszek" co zapoznał "Halynkę" 30 lat temu pie*doli Wam o tym czemu nie macie kobiety to ma to 0 wartość, podobnie jak pier*dolenie o związkach ludzi, którzy nie znają rynku matrymonialnego dziś.

 

TOPka jest prosta - Greye (wygląd + hajsy), Czady (wygląd) i Badboye (wszelkiej maści zaburzeni kolesie i patola - dają emocje) - jak się domyślasz to jest to, co Panią jara. Jak się z nimi wykutasi to tak koło 30stki zacznie się rozglądać za frajerem, który jej zafunduje rodzinę - czyli będzie j*bał przez 20-30 lat na nią, gówniaka/i, wycieczki i kredyty.

 

O ile jeszcze może 10-15 lat temu to miało sens (bo Panie bały się zostanie napiętnowanymi za bycie samotnymi matkami czy stygmatyzacji, iż są zbyt rozwiązłe seksualnie) teraz już, tak jak i na zachodzie, hamulce puściły. Walidacja u kobiet jest obecnie bardzo prosta:

a) Jebacz* do łóżka - Greye + Czady + Bad Boye

b) Jebacz do utrzymywania - generalnie frajer wybrany spośród 90% męskiej populacji, a już najlepiej jak jest uczciwy i chciałby mieć rodzinę bo taki nie zapyta co robiła na Erasmusie w Portugalii ani dlaczego z wypiekami wspomina wyjazd do Holandii na zbiór truskawek.

 

Dlatego beciaku, incelku, normiku (tak tak - właściwie wszyscy na tym forum) - morda w kubeł i jak Pani nie będzie miała pod ręką kogoś lepszego albo się zestarzeje (od 25 do 30 lat w górę) wtedy możesz coś powiedzieć - do tej pory @bernevek byłoby lepiej zamiast kłapać dziobem, odwieźć posłusznie Panią do domu albo stawiać jej alkohol.

 

Sprawa jest prosta i wielokrotnie wałkowana - są trzy możłiwości

1. Dajesz się wy*uchać bez wazeliny - Blue Pill

2. Jakoś próbujesz dealować z chlewem relacji d-m AD 2021 - Red Pill, Blue Pill, PUA etc. - zazwyczaj chodzi o dzieci

3.  MGTOW - i tu dobrze @SamiecGamma napisał - od 30stki w górę po byciu w minimum 1, długim, związku bo potem możesz mieć magliny pt. "O Boże, a mogłem mieć kochającą Myszkę"

 

Moja rada - pracować nad sobą, być szczęśliwym, budować pozycję i finanse  - dla siebie, nie dla baby. Czas pracuje na korzyść faceta, a na niekorzyść baby. Ona ma jakieś max 10 lat (18-28 lat) kiedy może wyłuskać najlepszego partnera do bycia z nim / rozrodu. Ty masz całe życie żeby osiągnąc to co chcesz.

 

* Jebacz - użyte w programie Stanowskiego odnośnie Kamila Glika - gościa bez finezyjnych umiejętności ale tyrającego za 2-3 innych.

 

PS I jeszcze coś Wam powiem - nie ma nic lepiej smakującego niż spotkać kiedyś taką Waszą równolatkę, po 30stce, kiedy już twarz i tyłek siada (a każdej babie siada kwestia tylko jak mocno), a Wy się dorobiliście albo jesteście / przychodzicie na imprezę z dużo młodszą od Was dziewuszką (a jak już nie jest Polką to do kwadratu). Trzaski kobiecych dup słyszalne lepiej niż hejnał mariacki albo grom z nieba.

 

PS 2 I najważnijsze - niezależnie co tam Panie pier*olą bądź dumny i ciesz się z tego, że urodziłeś się mężczyzną, a nie kobietą. 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 28
  • Dzięki 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zapomnę jak kiedyś na jakiej domówce było kółko adoracji jednej Pani. No i tak słucham co ona tam opowiada. Powiedziała że CMAS  to gówno (federacja nurkowa)...

Na co ja lekko wcięty powiedział że sama jesteś gówno i chuja się znasz xD

I wiedzie kto przejechał przez pół polski zeby do mnie wpaść na weekend?? xD

 

Trzeba sobie wbić do głowy że w wielu sytuacjach to co mówi kobieta to zwykle Pierdolenie na które trzeba mieć dystans. 

 

Ostatnio zapytała mnie dziewczyna na randce jakie kobiety mi się podobają. Podałem opis do którego ona pasuje połowicznie 😂 no i wiecie co? 

Jest zaangażowana i się stara. 

 

Większy szacunek mamy do ludzi którzy mają swoje zdanie, nawet jeśli się z nim nie zgadzamy...

 

"Z kobietami trzeba krótko, bez przesadnej czułości, jak raz zobaczy że ma nad Tobą władze to przegrałeś..." 

 

I mogą sobie gadać ze Cie jakąś skrzywdziła czy coś... Wyjebane! 

 

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zamknąć jej mordę i zgnoić na ile pozwala Ci wyobraźnia, to powstaje kolejny temat o jakieś rozwydrzonej piździe. Gdybym miał opisywać losy wszysykich zjebów, hipokrytów i ludzi, którzy mają totalne gówno w głowie, z którymi uzeram się na codzień, to nic był nie robił, tylko nadupcal kolejne tematy na BS. Ludzie to w większości debile, a większość panienek, to durne pizdy, które bez problemu można manipulować według własnych pogrzeb. Oczekiwanie jakieś sprawiedliwości i rozsądku od randomow, to idealna droga do coraz to większej frustracji. Zamiast robić to co wypada, rób to co trzeba. 

  • Like 4
  • Dzięki 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdziwiony, że pani nie założyła Ci niebieskiej karty. Przecież to sztampowy przykład przemocy wobec tych biednych istotek.

 

Nie ma to ja być ocenianym przez istoty sztuczne i brzydkie. Czemu kobiety się malują i perfumują? Ponieważ są brzydkie i śmierdzą. Niestety tak to dla nich wygląda. One nie są w stanie wyjść z domu nie będąc umalowaną, czyli nie posiadając na twarzy tony szpachli/makijażu, to już czyni je sztucznymi i zakłamanymi tworami. Od tego makijażu z biegiem lat cera im się niszczy lub niszczy jeszcze bardziej i bez tego wyglądaja jak wulkaniczny krater. Ponadto noszą push-up'y co oznacza, że mają kompleksy na punkcie własnego biustu i muszą sztucznie podkreślić jaki on jest wielki. Często chodzą w szpilkach, bo to podobno bardzo kobiece. Może i tak, ale dzięki temu obuwiu są święcie przekonane, że one faktycznie są wyższe. Jeszcze to ciągłe trucie, że nie ma się w co ubrać gdy cała szafa ugina się pod ciężarem fatałaszków.

 

Facet wystarczy, że się umyje, ogoli, uczesze, użyje perfuma, coś na siebie włoży i może iść w miasto. Ładnemu we wszystkim ładnie i to bez tych sztucznych upiększaczy.

 

Także czym tu się przejmować? Nie należy brać na poważnie zdania tych sztucznych istot.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 8
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Gixer napisał:

Trzeba sobie wbić do głowy że w wielu sytuacjach to co mówi kobieta to zwykle Pierdolenie na które trzeba mieć dystans. 

Dokładnie tak. Mimo, że aż takich doświadczeń jak Ty w życiu nie miałem, to jednak na podstawie swoich doświadczeń i swojego życia, jestem w stanie potwierdzić, że tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie chcą tego samego gościa. Typek musi być zmęczony obrabianiem tylu pasztetów. Współczuję mu 😆 Jeden, żeby wszystkie ruchać. Poświęca się, żeby nas, niewinnych uratować.

 

Dziękuję Pan brunet.

Edytowane przez mac
  • Like 3
  • Haha 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

jeszcze coś Wam powiem - nie ma nic lepiej smakującego niż spotkać kiedyś taką Waszą równolatkę, po 30stce, kiedy już twarz i tyłek siada (a każdej babie siada kwestia tylko jak mocno), a Wy się dorobiliście albo jesteście / przychodzicie na imprezę z dużo młodszą od Was dziewuszką (a jak już nie jest Polką to do kwadratu). Trzaski kobiecych dup słyszalne lepiej niż hejnał mariacki albo grom z nieba.

W miarę kumaty z Ciebie gość, także chyba domyslasz się jak to brzmi, albo przynajmniej z czego takie poczucie satysfakcji może wynikać? 

 

Btw. Nie musisz wyglądać jak model, żeby pierdolnąć pięścią w stół i wyrazić swoje zdanie, wystarczy, że zachowujesz się jak na chłopa przystało. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.