Skocz do zawartości

Nowość na rynku dla mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Wasze SMV na pewno wzrośnie jak będziecie mieli zdjęcie w dużym i komfortowym mieszkaniu :)

 

Druga strona medalu, że nie wiadomo jak prawo to później będzie regulować, żeby nie było tak, że zaraz za panią zjedzie się do was jej cała rodzina a ty sam już będziesz miał najmniej do powiedzenia w swoim mieszkaniu...

 

Nasze witaminki sobie poradzą, jeżdżą sobie na wycieczki i dzianych tubylców łowią... i tak już od lat...

 

 

I jak ktoś wspomniał te ładniejsze będą i tak czady pukać także się nie napalajcie nawet...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ukrainie jeżdzą czołgi, co produkują tyle CO2...

Gdzie jest Greta, kiedy jej potrzebujemy???

 

W Polsce tysiące Ukrainek będzie szukać nowego szczęścia...

Gdzie jest Analconda, kiedy go potrzebujemy???

 

Opuszczeni...

Zdradzeni...

Ukrani... za sodomię i gomorię.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, eknm2005 napisał:

Na Ukrainie jeżdzą czołgi, co produkują tyle CO2...

Gdzie jest Greta, kiedy jej potrzebujemy???

 

W Polsce tysiące Ukrainek będzie szukać nowego szczęścia...

Gdzie jest Analconda, kiedy go potrzebujemy???

 

Greta jest w czołgu a Analconda jest rozchwytywany przez napalone Ukrainki :D innego wytłumaczenia nie ma :D

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, bernevek napisał:

Na Tinderze Ukrainka na Ukraince. 

Mentalność mają podobno konserwatywną tj. ona siedzi w domu, a chłop kupuje prezenty, zabiega itp.

 

A to przecież tak samo jak p0lki.

Chyba że różnicą jest, że faktycznie siedzi, a nie chodzi na babskie wieczory do klubów, ale wątpię xD

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj coś ciekawego zaobserwowałem przed wejściem do sklepu. Stałem przed samochodem bo czekałem na kogoś więc dobrze widziałem co się dzieje. Stała grupa młodych osób. Jakieś dwie dziewczyny w wieku na oko 17-19 lat i z nimi około siedmiu chłopaków . One ledwo co po polsku mówiły więc łatwo było się kąpnac , że to młode Ukrainki.  Wśród nich był chyba  tylko 1 Ukrainiec a reszta kolesi to ewidentnie Polacy więc w sumie 6 Polaków. Zabawne było patrzeć jak się tym dwóm ukrainkom narzucali i pajacowali przed nimi. Kolesie z wyglądu bardzo przeciętni. Niektórzy niscy. Pewnie mają problemy z koleżankami-Polkami więc stadem rzucają się na dwie Ukrainki. I tak to właśnie będzie wyglądać w Polsce. U nas jest mnóstwo młodych mężczyzn, którzy są samotni i gdy tylko pojawi się okazja to będą chcieli z niej skorzystać i licznym stadem będą się pchali do nielicznej grupy  Ukrainek.Dla wszystkich ich nie starczy. Ukrainki widząc że mają tak ogromny wybór zaczną wybrzydzac i po jakimś czasie zrobią się takie same jak polki. 

 

Koniec końców będą w związkach z kolesiami-chadami i Oskarkami, którzy wśród polek mają powodzenie, ale zachciało im się spróbować z dziewczyną z innego kraju. Oni z tego realnie skorzystają. Cała reszta w dalszym ciągu pozostanie samotna. Poza tym dzisiaj widziałem ukrainke że swoim chłopakiem-również ukraincem. Dziewczyna miała gdzieś ze 19-21 lat a już zajęta. Takich też pewnie nie będzie brakować. Z tego co wiem to ukrainki szybko zawierają związki. Więc nie jedna nawet 18 latka z Ukrainy  może być już w związku.  Niestety, ale jak chce się podrywac dziewczyny z takich krajów jak Ukraina,Białoruś czy Mołdawia to najlepiej jest samemu pojechać do tych krajów bo tam na ulicy  jesteś w pewnym sensie chodzącym unikatem, czyli kimś rzadko spotykanym. Łatwiej jest się wtedy wyróżnić. Tutaj w Polsce będziesz mieć całe masy zdesperowanych  kolesi marzacych o zakochanej w nich Ukraince. 

Edytowane przez Patton
  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Everson  Ostatnio starosta mi opowiadał jak przyjechała autokarem grupa uchodźców. Jedna 19latka miała już 4 dzieci. Tak więc tam młodo zaczynają.

Co do walki to p0lki boją się właśnie o tych chadów. Zwykłymi kolesiami się nie martwią (no chyba że jak będą gotowe się ustatkować - to wtedy dobry beta mile widziany). 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2022 o 15:05, bernevek napisał:

Mentalność mają podobno konserwatywną tj. ona siedzi w domu, a chłop kupuje prezenty, zabiega itp.

 

Tak bardzo "konserwatywną", że Ukraina to największy burdel Europy i ognisko AIDS. 

 

Gdy widzę polskich frajerów wierzących w konserwatywne Ukrainki, to robi mi się słabo. 🤮

 

W dniu 10.03.2022 o 15:05, bernevek napisał:

Jakie macie doświadczenia z Ukrainkami? 

 

Są bardziej cwane i twardsze od Polek. Pochodzą z mafijnego kraju, gdzie gra się ostrzej. Ukraina to potęga jeżeli chodzi o prostytucję, więc mają większy skill jako prostytutki i lepiej to ukrywają. Są dużo lepsze od Polek w udawaniu, że są chodzącymi wzorami cnót i chcą być dla Ciebie bezinteresownie dobre. Mają wbite do głowy, że muszą sobie znaleźć Misia, który będzie na nie zapierdalać. Polki mają trochę więcej luzu i mniej ciśnienia na znalezienie Misia-zapierdalacza. Ukrainki polują na Misia i udają idealne, a polscy naiwniacy się na to nabierają. 

 

W Polsce średnia pensja to około 1000 Euro. Na Ukrainie około 400 Euro. Przy podobnych cenach żywności, ubrań i innych rzeczy. Przy przeciętnym Polaku przeciętny Ukrainiec to golec i stąd bierze się miłość wielu Ukrainek do polskich Misiów. 😂

 

Ja jestem "chadem" i lecą na mnie zajęte Ukrainki. Bajki o konserwatywnych i wiernych Ukrainkach to tylko wabik na przyszłych mężów. 

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, yrl napisał:

@Everson  Ostatnio starosta mi opowiadał jak przyjechała autokarem grupa uchodźców. Jedna 19latka miała już 4 dzieci. Tak więc tam młodo zaczynają.

Co do walki to p0lki boją się właśnie o tych chadów. Zwykłymi kolesiami się nie martwią (no chyba że jak będą gotowe się ustatkować - to wtedy dobry beta mile widziany). 

Bo tam jeszcze jest trochę inna mentalność niż na zachodzie. U nas w Polsce nasze Polki mentalnie należą do zachodu. Ukrainki jeszcze niezbyt. Ciekawi mnie czy Ukrainki akceptują 8-10 lat starszych i dałoby się taką 17-19 latke poderwać mając samemu 27 lat. Ciągnie mnie do tyle młodszych bo nigdy nie miałem dziewczyny i też wolałbym mało doświadczoną. Podejrzewam jednak, że byłoby bardzo ciężko. Dlatego nie robię sobie nadziei. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Everson napisał:

Ciekawi mnie czy Ukrainki akceptują 8-10 lat starszych i dałoby się taką 17-19 latke poderwać mając samemu 27 lat

Tutaj już nie ważny jest wiek, uwierz. 

 

Jeśli chodzi o urodę panien to ja trzymam się swoich oczekiwań. Nie biegam na ulicy, często poznaję nowych ludzi tak zwyczajnie w tym i kobiety. Ciężko znaleźć ogarniętego "koleżkę" poniżej 30 lat żeby można było normalnie z nim porozmawiać i nie uważać na słowa, a Ty chcesz 19 letniej ogarniętej słowianki? Naprawdę urodę mają cudowną (wybrane egzemplarze) ale przejechać się na tym idzie.

Tutaj gumki są dla zdrowia nie dla antykoncepcji ;)

 

Osobiście częściowo podziwiam facetów lubiących ten sport, podziwiam że potrafią przymknąć oczy, bo wielu z nich jest świadomych. Dla mnie to walenie konia padliną. Ja to mentalny dinozaur jestem, stąd moje domyślne ustawienie to MGTOW. Zbyt dużo ludzi poznałem by ubijać z nimi muchy w kiblu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2022 o 15:05, bernevek napisał:

Na Tinderze Ukrainka na Ukraince. 

 

W dniu 10.03.2022 o 06:03, Patton napisał:

W moim rejonie, tzn w dwóch pobliskich miastach, na tinderze i badoo, zaczynają się pojawiać takie 20+. Co nigdy przedtem nie miało miejsca.

 

W dniu 7.03.2022 o 23:05, Gixer napisał:

No i potwierdziły się przypuszczenia tutaj obecnych. 

Przerażone paszynki wskoczyły na Tinderka. Opisują że uciekają przed wojną i potrzebują normalności.
Jedna taka opisała że potrzebuje genetelmena który potrafi się zaopiekować kobietą. 

Czyli z babskiego na nasze ZAOPIEKOWAĆ = ATM :D:D:D 

W dniu 10.03.2022 o 10:34, LiptonGreen napisał:

Prawda.

Właśnie wszedłem napisać, że od kilku dni wzrost Ukrainek w przedziale 18-22 o jakieś 700% jak nie więcej na Tinderze zanotowałem. 

 

 

 

@zychu Ty chyba tutaj skompromitowałeś się najmocniej ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, selfmademan napisał:

@zychu Ty chyba tutaj skompromitowałeś się najmocniej ;)

Nie sądzę, a w każdym razie zdecydowanie za wcześnie na oceny.

Brak danych.

Póki co są opowieści o tym, że ktoś widział w salonie fajną nową furę z tego rocznika za bańkę i wszystko co mógł zrobić, to polizać szybę (salonu, nawet nie samochodową). Brak za to informacji kogoś, kto zdecydowałby się na kupno (kasa własna? kredyt? leasing?) i jakie wyszły koszty utrzymania, jaki serwis, jakie zyski/straty.

Z koleżankami ze wschodu chętnie zobaczyłbym pełny battle report - dłuższa relacja, z mieszkaniem. Jak się pani zachowuje, jak tam te jej "tradycje" (czyt. kucharzenie, sprawunki, jazda z mopem, patrzenie się ślipkami w misia, potakiwanie, dyspozycyjność) ile w tym gry, ile wyrachowania, jak stosunek do spraw materialnych (gold digger? dokłada się?), jak stosunek do rodziny (może cała kasa wysyłana tam, a ty misiu tyraj) i ziomków.

    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, maroon said:

W żopu pińcet, w paszczu trzysta. Panrawitsa? 

 

Bardziej mi chodziło o tekst na profilu.

 

Nie modelka, nie blogerka, nie latam do Dubaju.

 

Jaki ostry kontrast ze standardowymi profilami polek, które myślą, że jak pokażą się jako niezależne szmaty to wyrwą księcia.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 Ukrainki zaprosily mnie na kawe, spacer, kolejne dwie pisza wprost czy moga ze mna zamieszkac...

 

Nie wiem co na to moja dziewczyna bo jeszcze nie pytalem :)

 

Mimo wszystko mialbym poczucie, ze je wykorzystuje bo sa w kryzysowej sytuacji...

 

Edytowane przez Johny_B
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, wrotycz said:

 

Bardziej mi chodziło o tekst na profilu.

 

Nie modelka, nie blogerka, nie latam do Dubaju.

 

 

Tego nie wiemy. Laska jest "zrobiona", a nie cicha szara myszka. 

 

Rzut kostką. 

14 minutes ago, Johny_B said:

3 Ukrainki zaprosily mnie na kawe, spacer, kolejne dwie pisza wprost czy moga ze mna zamieszkac...

 

Mnie dziś w sklepie zaczepiła taka młoda. Nie powiem, bystra. Byłem w sztybletach (takie buty do jazdy konnej) i pyta czy ja "na konu jezdzu". Chwila razgawora i numer dostałem. 

 

Także ten. 😎

 

Ps. Tylko imię chujowe. Irina. 😣

Edytowane przez maroon
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2022 o 21:00, yrl napisał:

@Everson  Ostatnio starosta mi opowiadał jak przyjechała autokarem grupa uchodźców. Jedna 19latka miała już 4 dzieci. Tak więc tam młodo zaczynają.

Co do walki to p0lki boją się właśnie o tych chadów. Zwykłymi kolesiami się nie martwią (no chyba że jak będą gotowe się ustatkować - to wtedy dobry beta mile widziany). 

 

Godzinę temu, Brat Jan napisał:

Podobno socjal na dzieci u nich wyższy niż u nas?

Ciekawe w jakim wieku miała pierwsze dziecko xd . Kiedyś na sympatii widziałem 17 letnią dziewczynę z dzieckiem, która szukała  stałego partnera co miała wpisane w opisie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.