Skocz do zawartości

Nowość na rynku dla mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Wam szczerze, że ja nie jestem w stanie znieść tego ich wschodniego akcentu.

 

Nie dałbym rady umawiać się z Ukrainką, gdyby tak zaciągała tych ich językiem. Jakoś mam uprzedzenia do tych wschodnich dialektów.

 

Czy ktoś też tak ma?

Edytowane przez Tomek9494
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, selfmademan napisał:

 

@zychu Ty chyba tutaj skompromitowałeś się najmocniej ;)

Podtrzymuję swoje zdanie, kilka obserwacji z tindera to żaden probierz. A zatem - wciąż uważam, że twój temat jest żenujący.

42 minuty temu, Tomek9494 napisał:

Czy ktoś też tak ma?

Od jakiegoś czasu mnie nosi, gdy to słyszę. A odnoszę wrażenie, że niektóre umyślnie paszynkują (wzmacniają akcent - patrz jutuberka Irina Paszynska), bo wiedzą, że simpy pokroju założyciela tematu ślinią się na myśl o zagubionej wschodniej krasawicy, która potrzebuje męskiego przewodnika.

 

 

 

Edytowane przez zychu
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Tomek9494 napisał:

Powiem Wam szczerze, że ja nie jestem w stanie znieść tego ich wschodniego akcentu.

 

Nie dałbym rady umawiać się z Ukrainką, gdyby tak zaciągała tych ich językiem. Jakoś mam uprzedzenia do tych wschodnich dialektów.

 

Czy ktoś też tak ma?

yep - mam podobnie.

 

Nie hejtuję, bo to totalnie normalna sprawa, ale osobiście mnie to odrzuca bardzoo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2022 o 20:21, Everson napisał:

jak chce się podrywać dziewczyny z takich krajów jak Mołdawia to najlepiej jest samemu pojechać do tych krajów bo tam na ulicy  jesteś w pewnym sensie chodzącym unikatem

Simp pozostanie simpem nawet w Mołdawii - zapewniam, że nie będzie tam traktowany jak chad*. Nie mówiąc o tym, że jakiś importowany podrywacz zostanie szybko wyłuskany i wyjaśniony przez miejscowych. A tam jest jeszcze ciekawiej, bo społeczności są małe, trzymają się razem - zatem podbijając do dziewczyny, musisz liczyć się z tym, że w ciągu trzech dni będzie cię chciała przedstawić rodzinie. A rodzina szybko zweryfikuje - czy jest z ciebie materiał na męża, i czy masz jaja. Możesz niedomagać finansowo, ale jeżeli nie masz jaj - no to sorry. Ludzie w tamtych stronach żyją skromnie, ale są zaradni i obrotni. Są też gościnni, ale nie w taki sztuczny sposób jak na Zachodzie (refugees welcome!) - ugoszczą, nakarmią, ale w zamian przemaglują cię lepiej niż KGB. I to mi się podoba.

Szkoda, że swoją Mołdawiankę poznałem w wieku dwudziestu lat, gdy byłem narwanym bucem. Dwa lata później ona była już zamężna (z Ukraińcem), a ja przez wiele lat później każdą następną porównywałem z nią.

 

* niech sobie simpowie wbiją do tych zaspermionych łbów raz na zawsze - dopóki nie wyhodują jaj, nie będą ruchać.

 

Edytowane przez zychu
  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maroon napisał:

Ps. Tylko imię chujowe. Irina. 😣

Może przynajmniej wygląd jak młoda Irina Shayk? :D

28 minut temu, zychu napisał:

niech sobie simpowie wbiją do tych zaspermionych łbów raz na zawsze - dopóki nie wyhodują jaj, nie będą ruchać.

Amen. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zychu napisał:

A zatem - wciąż uważam, że twój temat jest żenujący.

Ty musisz mieć strasze kompleksy, że plujesz takim jadem w kierunku do ludzi, którzy rzucają luźne rozkminy na forum. Pewnie sam walisz konia i wyzywasz od simpów nieznanych Ci ludzi z internetu. Nie pozdrawiam.

4 godziny temu, Zgredek napisał:

Odkąd wybuchła wojna, kobiety które wiedzą, że jestem mundurowym dostało waginowstrząsu. Słuszna uwaga autora tematu. 

@zychu nadal pozostaniesz apodyktycznym internetowym strzelcem? Nie, nie jesteś mądry XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2022 o 23:22, selfmademan napisał:

głównie kobiet z ukrainy,

Emerytki, kobiety z dziećmi, większość ich facetów walczy za kraj, puknąłbyś dziewczynę wiedząc, że jej facet walczy za kraj, albo odbiłbyś ? Postaw się teraz na miejscu tego Ukraińca.

W dniu 3.03.2022 o 23:46, FraterPerdurabo napisał:

Ile ich może być? 10% tego co do nas przychodzi, może 15%.

Odejmij te, które mogą być dla ciebie nieatrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, selfmademan napisał:

Pewnie sam walisz konia i wyzywasz od simpów nieznanych Ci ludzi z internetu. Nie pozdrawiam.

Cała prawda (całą dobę!). :)

Nie dość, że mnie rozgryzł, to jeszcze pognębił i stłamsił.

Cytat

Nie, nie jesteś mądry XD

Nigdy nie twierdziłem, że jestem. Pierwszy raz się z tobą zgadzam. :)

 

Edytowane przez zychu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Zgredek napisał:

Odkąd wybuchła wojna, kobiety które wiedzą, że jestem mundurowym dostało waginowstrząsu. Słuszna uwaga autora tematu. 

Czym to się objawia bo nie wiem czy kupić mundur na allegro 😂😂😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gixer napisał:

Czym to się objawia bo nie wiem czy kupić mundur na allegro 😂😂😂

No generalnie wiele razy się zdarzało, że kobieta słysząc, że mundurówka to tworzyła się jej wizualizacja bezpieczeństwa i znajomości. Teraz dodaj sobie fakt sytuacji na wschodzie, budowania nowego spojrzenia na "męskość". Do tego zabiegi PRowe ze zdjęciami na granicy przez prasówkę i nagle wszyscy jesteśmy wspaniałymi bohaterami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2022 o 23:22, selfmademan napisał:

Co o tym myślicie?


Ostatnio z rzadka tu zaglądam. Od zawsze pisałem jedno - męsko-damskie relacje to jeden wielki rynek !
Czyli - identycznie jak w zwyczajnym handlu - obowiazuje prawo podaży i popytu.

Polska w ostatnich latach stała się pod względem tzw "dostępu do damskich uciech" - taka jak Europa Zachodnia. Gdzie kobiety dostawały przez neta i nie tylko ciągłą atencję facetów i mogły w nich przebierać do woli.

Zaczeło się zmieniać jakiś rok temu - gdy trochę bo trochę ale poslka gospodarka zaczęła siadać. Czyli - wyższe koszty życia, mniejsze realne dochody.
Okazało się, że wzrosła podaż dam fachu pokrewnego miłości (vulgo "kurew")

Teraz przewiduję zmiany bardziej gwałtowne i radykalne. Wprowadzenie do Polski jak na razie - nie mniej niż miliona ukraińskich kobiet - spowoduje w krótkim czasie wymarzoną przez facetów sytuację - mianowicie wysoką podaż poszukiwanego, excuse-le-mot - "towaru".

Zgodnie z podstawowym prawem ekonomii (ktore działa z żelazną konsekwencją w sprawach męsko-damskich) - zwiększona podaż określonego dobra - powoduje spadek jego ceny.

Krótko mówiąc - nadchodza ciekawe czasy. Może będzie mniej pieniędzy, może bedzie trudniej żyć, ale za to ruchanie będzie tańsze, łatwiejsze i z pewnością przyjemniejsze - bo nie wiem jak Wy, ale ja, jesli mam zjeść pół kilo żarcia na obiad - to zdecydowanie wolę gdy na stole jest 5 potraw po 100 gram niż jedna półkilowa.

 

W dniu 3.03.2022 o 23:46, FraterPerdurabo napisał:

Podsumowując krótko, według mnie myśleniem życzeniowym jest uważać, że sytuacja ta będzie miała realny i statystycznie istotny wpływ na rynek matrymonialny w Polsce.

 

Matrymonialny - niekoniecznie. Ale ogólny w dostępie do kobiet - bardzo znaczny.

Podam przykład - już dziś się słyszy, że w trzecim tygodniu tzw "wojny na Ukrainie" - jakaś "uchodźczyni" weszła w romans z czyimś mężem. Co spowodowało wkurw żony i wystawienie walizek mężowi


Co to spowoduje ? Ano to, że żona tego męża nagle stanie się kobietą niczyją. I będzie szukać bolca tym intensywniej - im większe wkurwienie sytuacja powyższa spowodowała.
A że wkurw był duży - to oczywiste.
Tym samym pojawi się plus jedna dama na na przykład ero, datezone, sympatii czy jeszcze gdzieś indziej.

Oczywiście nie znaczy to, że trzeba się z nią żenić, ale zaprosić na kolację ze śniadaniem - nie zaszkodzi :)
 

Edytowane przez Bonzo
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, ile wniosą realnie tutaj Panie z Ukrainy?

 

Jeśli ktoś chce tylko ruchać, to spoko. Ale obawiam się, że one nie przyjechały tu dla uciech cielesnych. A przynajmniej większość.

Więc będą próby wrabiania w relację, LTR, dziecko, próby ściągnięcia rodziny do mieszkania jeśli takową mamy.

Do tego większość kobiet stamtąd umie po ukraińsku i tyle.

Jeśli nie umiecie podstaw, to jak sobie to wybrażacie?

Nawet "wyżej dupa" przy zapinaniu jej nie powiecie 😅

 

Tak więc ostrożnie z tymi sukcesami.

Łatwiej będzie miało młode pokolenie, tak za 10 lat, bo dzisiejsze dzieci płci żeńskiej z Ukrainy nauczą się tu w szkole jako-tako polskiego i przejmą bardziej "zachodnią" mentalność.

 

Osoby ok. 30-tki już raczej nie skorzystają, sorry!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Januszek852 napisał:

Więc będą próby wrabiania w relację, LTR, dziecko, próby ściągnięcia rodziny do mieszkania jeśli takową mamy.

Podaż-popyt Panowie.
Jesli z Ukrainy trafia do Polski jakaś populacja, gdzie MNIEJSZOŚĆ stanowią mężczyźni w wieku że tak powiem rozrodczym (ci walczą na wojnie) - to jesli ukraińskie kobiety zaczną wchodzić z tutejszymi facetami w LTR - tutejsze kobiety będą "zwolnione"
I do zagospodarowania.

Po prostu - jesli pojawi się nadmiar kobiet - facetom zawsze jest lepiej przy pozyskiwaniu kobiecych wdzięków. I nie ma tu znaczenia czy chodzi o ONS, FwB czy LTR.
Podaż-popyt. Nic więcej.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Bonzo said:

Podaż-popyt Panowie.

Jest wiele innych czynników, niż tylko prosta krzywa podaży-popytu.

Jakby tylko tym się kierowac, to każdy facet powinien ganić lesbijki za niemoralność, a gejów chwalić i nosić na rękach - a jest przecież odwrotnie.

Z Ukrainkami/Polkami można się spodziewać równie złożonych procesów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, eknm2005 napisał:

Jakby tylko tym się kierowac, to każdy facet powinien ganić lesbijki za niemoralność, a gejów chwalić i nosić na rękach - a jest przecież odwrotnie


Homosie są poza interesującą nas populacją - bo nie stanowią żadnej konkurencji w jakąkolwiek stronę.
To jest tak jak z salonem samochodowym Mercedesa. Salon samochodowy BMW - stanowi dlań konkurencję, natomiast sklep z rowerami - już nie.

A nadto - homosie stanowią maksymalnie 2% populacji (a i nie wiem czy to nie zawyżone), więc jest to mało istotna ilość.

Tymczasem przez niecałe trzy tygodnie tzw "wojny na Ukrainie" - do Polski dotarło ok 2 mln uchodźców, z czego większość kobiet.
Dorosłych obywateli w Polsce jest 30 milionów, nieco ponad połowa to kobiety.
Więc mozna powiedzieć bez większego ryzyka, że jak na razie - mamy przyrost populacji kobiet w naszym kraju o 10%.
Przez tylko trzy tygodnie. A to już jest istotna ilość. Która będzie rosła.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Martius777 said:

Czytając was mam wrażenie, że warto przejść na islam aby poślubić trzy Ukrainki i Polkę :P

A kysz, pójdziesz Ty :P

 

Tyle lat czytania forum, tyle lat tłumaczenia... 

A ten tu nie tylko wyskakuje z 1 ślubem, ale z 4 od razu :P

 

Bzykać tak - śluby nie.

To będzie moje hasło prezydenckie.

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.