Skocz do zawartości

Nowość na rynku dla mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Boromir napisał:

Nie wiem czy Babska, skoro kobiety bardzo często chłodno kalkulują.


I tu zauwazyłeś pewną ciekawostkę. Bo kobiety są emocjonalne ale JEDNOCZESNIE faktycznie bardzo chłodno kalkulują.

Jedyne wytłumaczenie jest takie - dr Jekyll i Mr Hyde.
Czyli - za dnia wzór cnót wszelakich, klasyczny i standardowy obywatel Piszczyk, wieczorami i po nocach natomiast - demon seksu, szatan swingu, król nafty i azbestu.

  • Like 6
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Boromir napisał:
12 godzin temu, Brat Jan napisał:

A wszedłbyś z taką w związek, gdyby powiedziała, że się w Tobie zakochała i nie chce wracać na Ukrainę?

Jak by mi się podobała to pewnie tak, ale miałbym z tyłu głowy, jak wyglądało jej życie przed wojną ?

 

Za x czasu po rozejmie ona do Ciebie: "tel mój mąż z Ukr. okazało się, źe żyje, jest cały i zdrowy. Za zdobycie 2 ruskich czołgów rząd wypłacił mu sporą sumkę oraz dał daczę pod Kijowem należącą do rosyjskiego oligarchy. Gdy go usłyszałam zrozumiałam, że go jeszcze kocham. Pakuję się i wracam do męża. Przepraszam Ciebie"

 

Czy to była zdrada?

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla równowagi, żeby nie było:

 

Wrocławianin zgwałcił uchodźczynię z Ukrainy? Ziobro wkracza do akcji, choć biegła psycholog ma wątpliwości do wersji kobiety; 14 marca 2022

 

Zgodnie ze statystyką, większość oskarżeń o gwałt jest fałszywe. To zapewne też.

 

 

Żebyście nie myśleli, że wszystkie ukrainki są święte i pobożne.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2022 o 14:34, BlacKnight napisał:

Kto będzie miał do tych Ukrainek dostęp?

 

Dokładnie.

Wielu mężczyzn nawet tutaj na forum myśli, że napływ Ukrainek sprawi, że nagle ci co nie mieli brania to będą przebierać jak w ulęgałkach😆

Niestety panowie prawda jest brutalna one są takie same jak p0lki bo przybywają do nas te zamożniejsze, zepsute z Ukrainy zachodniej.

Do ich krocza dostęp będą mieli tylko top mężczyźni tudzież najlepsze normiki z zasobami reszta obejdzie się smakiem.

 

Tutaj dodana przez @BlackDrake wczoraj fantastyczna grafika🤣

Jak chcecie nawiązać romans z Ukrainką a żona nic nie będzie mogła z tym zrobić bo ustawa o ochronie Ukraińskich uchodźców 

to wystarczy przyjąć pod własny dach😂

p4QRYka.jpeg

 

  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadzi mózg u kobiet zza wschodniej granicy i tak pozostaje taki sam. Jeśli już dojdzie do selekcji facetów wówczas szanse powodzenia (większego brania) mają:

- Ci bardziej urodziwi

- Chłopy z jakimiś zasobami (dobre zarobki, własne mieszkanie)

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak nowy pisze. Na pewno jakaś grupa skorzysta, ale to grupa która i tak sobie radziła dobrze. Z tego co słyszałem od anglosasów którzy uprawiali geomaxxing to ukrainki są bardzo materialistyczne. Czy to prawda? Nie wiem. Ale z tego co widzę po tinderach to mentalnościowo i wizualnie nie różnią się od polek.

 

Nie istnieją już chyba takie typowe "trad girl". Chodzi o słowiańską urodę, skromne usposobienie, prostotę i tak dalej.

cover3.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to w każdej kulturze będzie to samo: przystojniejszy jest bardziej pożądany, a bogatszy - lepszą opcją z rozsądku. Jedyny geomaxxing jaki może się udać to totalna egzotyka - Mokebe w Polsce, Polak w Tajlandii, etc. Ale i tak będzie istotny np. wzrost - jakoś nie widziałem, by Panie leciały w PL np. na niskich Murzynów. Jak mijam mieszaną parę, to Czarny zawsze jest sporo wyższy od pańci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ta naiwna wiara polskich beta facecików, że panie z Ukrainy ich wezmą za mężów ot tak na pstryknięcie palcem. 

COVID jak i ta wojna pokazują, że faceci niczego się nie uczą. Dalej zrobią wszystko włącznie z upodleniem siebie dla 5% szansy na grotę rozkoszy. Bardziej uśmiałem się z facetów co latali w protestach pt: Piekło kobiet, wymalowani w pioruny, a jakieś dziewczyny się śmiały, że tacy frajerzy je popierają bo one by im nie dały się dotknąć. 

Niestety dużo facetów zniewieściało, a wręcz za przeproszeniem stali się miękkimi cipkami. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2022 o 11:42, yrl napisał:

Właśnie widziałem kolejkę do urzędu po nadanie PESEL. Oj zaboli dupka te nasze p0lki. Dużo młodych, ładnych dziewczyn.

 

Konkurencja w łapaniu czadów, ale dla tych co nie ruchali dalej nic nie zmienia. 

 

Ukrainki nie są inne niż wszystkie, wypada to sobie uświadomić.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wyczaiłem nową Ukrainkę pracującą w sklepie. Taka zdrowa dziewczyna. Nie wiem, czy zauważyliście, ale Ukrainki często są super zbudowane, długie nogi, fajny, kobiecy tyłek i duże piersi. Coś tam zagadałem i się cała czerwona zrobiła. Dzisiaj postanowiłem zadziałać i konkretnie zapytałem, jak ma na imię, a później o numer. Numeru nie może dać, bo ma "muża". Trochę za nią papugowałem ukraińskie słówka, aż starsza pani za mną zapytała, czy my z Ukrainy jesteśmy. ;) Co prawda sukcesu nie było, ale całkiem zabawnie. Wracając koło urzędu spotkałem grupkę Ukrainek, też niczego sobie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukrainki to są kobiety jak każde - mają te samo oprogramowanie - "znaleźć najlepszego i dać się zapłodnić" - dlatego uważam, że raczej nie ma sensu rzucać się na nie...

W ogóle beka z simpów - już to widzę, jak atrakcyjna laska zechce typowego "Mirka" z wykopu tylko dlatego że jest Polakiem i ma ewentualnie mieszkanie - to niestety nie działa bo to nie ma prawa działać. Blackpill wjeżdża na całego.

 

Poza tym uganianie za Ukrainkami to głupota z powodów wymienionych przez was (czyli podsumuję):

- mają wszystkie wady jak p0lki - hipergamia nie została wyłączona.

- pochodzenie z kraju mafijnego to gorsza mentalność - fałsz i obłuda (ukryta prostytucja - ciało cynicznym narzędziem do zdobycia hajsu - Ukraina to król prostytucji w Europie) - udawanie lepszej niż p0lka to typowe maskowanie prawdziwych intencji

- Tylko max. 10% Ukrainek może być wolna - tam młode małżeństwa są normą - to promil nic nie znaczący na naszym rynku "świń" - tylko imigranci mokabe, hiszpany i chady skorzystają

- najwyższy wskaźnik HIV w Europie - dzięki SIMPom i nie wyżytym chadom wkrótce będziemy mieć kolejną epidemię... AIDS i HIV

- Polska to tylko przystanek w drodze do Niemiec - nasz kraj jest potencjalnym kolejnym celem Putina ( on ma gdzieś wszelkie traktaty i zasady) oraz jesteśmy pół darmową siłą roboczą w Europie.

- Ukrainki będą walczyć o chada z p0lkami, a nie o typowego Mirka którego żadna kobieta nie chce mieć. Działania dzisiejszych młodych kobiet można podsumować powiedzeniem:  "lepiej jeść tort razem, niż gówno samej".

- trzeba znosić ich akcent który po prostu drażni.

- potencjalne problemy psychiczne - zgadnij kto to będzie leczył jak zdecyduje zostać z tobą?

- kobieta która porzuca swojego męża, gdy walczy za kraj to nie zbyt dobry materiał na żonę..... jak przeżyje to zgadnij kogo kopnie w zad? tak ciebie, chyba żeś bogaty i chad

 

Tak więc jeśli nie spełniasz społecznych norm (wzrost powyżej 185 cm, twarz, postawa, frame, i inne zależne od genów rzeczy) to absolutnie NIC ta sytuacja nie zmienia, bo kobiety nie zmienią swoich wymagań bo promil się zmienił. Garść kobiet spanikowała bo przestraszyły się wojny, ale po raz kolejny - jeśli jesteś genetycznym śmieciem (w oczach kobiet) to absolutnie nic się nie zmienia.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2022 o 15:33, wrotycz napisał:

Dla równowagi, żeby nie było:

 

Wrocławianin zgwałcił uchodźczynię z Ukrainy? Ziobro wkracza do akcji, choć biegła psycholog ma wątpliwości do wersji kobiety; 14 marca 2022

 

Zgodnie ze statystyką, większość oskarżeń o gwałt jest fałszywe. To zapewne też.

 


Czyli tak jak myślałem, przyjmą schronienie i będą kombinowały jak sobie przejąć mieszkanko. Szkoda gadać. Oby okazało się, że chłopina jest niewinny, a ukropka powinna zostać deportowana na UKR.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Anonim84 napisał:

Taka zdrowa dziewczyna. Nie wiem, czy zauważyliście, ale Ukrainki często są super zbudowane, długie nogi, fajny, kobiecy tyłek i duże piersi.

 

Czyli jeszcze są kobiece😁

U naszych witaminek niestety nie uraczysz dużego biustu, super ciała, tyłka do tego plaga rzadkich włosów u p0lek😆

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2022 o 02:44, NoHope napisał:

Ale z tego co widzę po tinderach to mentalnościowo i wizualnie nie różnią się od polek.

Dokładnie. Mam wgląd tylko w grupę 18-22, ale widać po tych ich profilach, że to żadne szare myszki tylko "światowe" kobiety, niczym nieróżniące się od naszych. Również wątpię czy będą chciały związku/seksu z typowym Mirasem. Przyzwyczajone do luksusu, zadbane - na pewno u siebie w Kijowie miały zajebiste branie i tutaj też będą, może obniżą wymagania o 1 oczko, ale nie pięć więc nie ma co liczyć.

 

Zresztą nie wiem, po co liczyć na manę z nieba. Kilka lat uczciwej pracy nad sobą (finanse, pasja, wygląd) i każdy, nawet startujący z rynsztoka, ma wejście do kobiet z wyższej półki. Wiem, że to trudne jak cholera, ale (jeśli ktoś nie ma traumy jak skurwysyn, albo nie jest kaleką) to naprawdę można dużo zmienić samemu. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, LiptonGreen napisał:

Zresztą nie wiem, po co liczyć na manę z nieba. Kilka lat uczciwej pracy nad sobą (finanse, pasja, wygląd) i każdy, nawet startujący z rynsztoka, ma wejście do kobiet z wyższej półki. Wiem, że to trudne jak cholera, ale (jeśli ktoś nie ma traumy jak skurwysyn, albo nie jest kaleką) to naprawdę można dużo zmienić samemu. 

 

Lekki offtop:

Te zmiany o których mówisz to zadziałają tylko wtedy, kiedy ma się w miarę atrakcyjny wzrost i twarz - nie nadrobisz tego żadną pracą, ani pieniędzmi (chyba że chcesz zostać bankomatem).

 

To typowy błąd poznawczy redpilla - że KAŻDY może się potuningować dzięki czemu będzie wyrywać piękne kobiety.... niestety to nieprawda.

Można brać udział w wyścigu szczurów, w rywalizacji z konkurencją na rynku "świń" - ale niestety ten wyścig jest ustawiony i nie ma szans go wygrać bez zniszczenia zdrowia psychicznego.... a nagroda będzie bardzo kijowa (rozszczeniowość, zdrady, olewanie...)

 

Wiem że to wbrew ogólnym założeniom tego forum, ale niestety rzeczywistość pokazuje, że wymagania k0biet rosną z każdym rokiem (dzięki tinderowi i armii simpów), - powiedzenie które już tu przytoczyłem "lepiej jeść tort razem, niż gówno samej" idealnie podsumuje mentalność dzisiejszych k0biet - ja ich nie winię - sam bym tak robił gdyby sytuacja była odwrotna.

Ukrainki są kobietami jak każda, więc niestety soft także jest ten sam - one poza wyglądem wszystko są gorszym wyborem od p0lek (HIV, mentalność itd.).

 

Sytuacja jest jaka jest - trzeba niestety się z tym pogodzić i tyle - samotny Miras może najwyżej robić wszystko dla siebie, bo tak czy siak społeczeństwo będzie mieć go w dupie, niezależnie co zrobi. K0biety nie zmienią zdania, skoro na "twoje miejsce ma 100 chętnych - i niezależnie czy to prawda czy nie, one tak się czują (bo Tinderek tak im pokazuje) co podbija ego przez które nawet na wytuningowanego mirasa nie spluną. 

 

Zmiany które robi się dla k0biet to zmiany które nic nie dają poza zmarnowanym czasem, cierpieniem i zasobów.

Zmiany o których piszesz można tylko i wyłącznie robić dla siebie - tuning swojej osoby nie będzie cieszył, skoro skutek będzie ten sam - olewanie przez kobiety - dlatego trzeba to robić tylko dla siebie - dla lepszego samopoczucia i zdrowia, a nie dla kobiet.

 

Zrobisz mięśnie - zaraz okaże się że chad też zrobi, zrobisz sobie hajs, to konkurencja też - wszystko co zrobisz prędzej czy później staje się normą dla p0lek - ty będziesz poświęcał się 95% wolnego czasu na te rozwoje itd. a p0lki i tak wezmą chada bo tylko geny się liczą....

 

Po latach może i jakaś się skusi na te twoje owoce pracy - ale to nie będzie miłość tylko chłodna kalkulacja (wyszaleje się z chadami, a weźmie beciaka i będzie robić mu piekło)

 

A że k0biety robią jak robią... są bezkarne, zaciążą, to albo weźmie je chad, albo beciak (którym będą gardzić) albo państwo hajs wyłoży....

jest przyzwolenie społeczne, dziewczyny mają gdzieś opinie, więc demografia nadal będzie padać na pysk.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

Te zmiany o których mówisz to zadziałają tylko wtedy, kiedy ma się w miarę atrakcyjny wzrost i twarz - nie nadrobisz tego żadną pracą, ani pieniędzmi (chyba że chcesz zostać bankomatem).

Rozumiem o co ci chodzi, po części się zgadzam, ale wydaje mi się, że nie masz 100% racji.

 

7 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

Zmiany o których piszesz można tylko i wyłącznie robić dla siebie - tuning swojej osoby nie będzie cieszył, skoro skutek będzie ten sam - olewanie przez kobiety - dlatego trzeba to robić tylko dla siebie - dla lepszego samopoczucia i zdrowia, a nie dla kobiet.

Przecież naturalną konsekwencją tego "tuningu" będzie zwiększenie zainteresowania kobiet. Dobrym przykładem jest Neil Strauss, który przecież z wyglądu jest (albo był idk) nerdem, a dzięki pracy nad sobą swoje mógł przerobić z kobietami. 

I tak - przede wszystkim warto robić to dla siebie, bo samoocena, wygląd, kasa przekłada się na komfort życia ogólnie, nie tylko z kobietami. Ale nie da się zaprzeczyć, że ciężko pracując można dużo więcej. Szczególnie zważając na to, że połowa społeczeństwa po pracy/szkole nie robi nic, więc robiąc nawet niewiele więcej każdego dnia wychodzisz na prowadzenie w wyścigu. Może nie dobijesz do poziomu pewnego siebie chada, który jest ustawiony po rodzicach, ale prześcigniesz innych mirków, którzy tylko pierdolą, że im źle, ale nic z tym nie robią. 

Także wniosek, że skutek będzie taki sam jakoś do mnie nie trafia. Sam od 16 r.ż zacząłem się rozwijać i już odczuwam tego efekty. Wyglądam lepiej, znajomi mówią mi, że czuć ode mnie inną (lepszą) energię. Serio - miałem łysy prawie łeb, co kompletnie do mnie nie pasuje, byłem brzydko ubrany (poszedłem do pracy, kupiłem fajne ciuchy), nie miałem pasji (teraz piszę i potrafię ludzi zainteresować swoim hobby). Jak się w wakacje spotkałem z koleżanką, która w 1 LO odeszła z naszej szkoły, to po paru piwach powiedziała mi, że totalnie się zmieniłem, że glow up i kleiła się do mnie. Nie chcę się chwalić, bo jeszcze niczego dużego nie osiągnąłem, ale z gościa, który marzył o klasowej piękności przez rok nie rozmawiając z nią, stałem się pożądanym typem, który raz na jakiś czas dowiaduje się, że tamta czy inna się w nim podkochiwała, który jedzie na wyjazd 150 osób ze studiów i łapie kontakt z najlepszymi dupami na tym wyjeździe. 

 

Wiadomo, że gdzieś jest ściana, że w wyścigu ze sławnym raperem czy aktorem nie mam szans. Ale pracując mogę naprawdę dużo, mogę dojść do pozycji o której młodzi dorastając będą marzyć. Także mówię - racja, że jest ciężko, ale i tak można dużo.

 

Spierdalam się wziąć za coś pożytecznego, bo kurde dużo czasu mi zabiera to postawanie xd. Pozdro i miłego dnia

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zły_Człowiek napisał:

To typowy błąd poznawczy redpilla - że KAŻDY może się potuningować dzięki czemu będzie wyrywać piękne kobiety.... niestety to nieprawda.

Tak i nie. Jak to mawiał naukowiec z Berlina polskiego pochodzenia - tzw flepiarz 2/10 nawet jeśli się zrobi 4-4 i pół na dziesięć to i tak będzie w dupie. 

 

Natomiast normie 5-6/10 jeśli się postara, zawsze będzie te np 6.5/10 czyli taki wyższy normik.

 

6 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

Wiem że to wbrew ogólnym założeniom tego forum, ale niestety rzeczywistość pokazuje, że wymagania k0biet rosną z każdym rokiem (dzięki tinderowi i armii simpów)

Tak, ponieważ jeszcze parę lat temu ściana to było 30 lat, dziś jest coraz wyżej.

Kiedy byłem młodszy, jeździłem do panien autem za pół miliona... Autobusem MKS a i tak miałem różne znajomości, nawet związki kilkuletnie i jakieś przelotne przygody. 

Ponad dekadę temu można było poznać różne panny, więc plus oferowała usługę funskan - taki chat. Poznałem mnóstwo panien, jedna 9/10, wygrała kiedyś wojewódzkie wybory miss... Oczywiście nie wyszło z moją mordą, ale widzicie? Normik miał większe możliwości!

Z jedną spotykałem się blisko dwa lata, z inną coś koło czterech z przerwami, może cztery i pół, nie pamiętam i ciężko obliczyć. Czyli jednak można było. 

 

Rok temu założyłem Tinder z ciekawości, fota w aucie a'la Klaudiusz, opis spoko, lajkowałem dosłownie wszystko wg tego co napisali tu aby zwiększyć zasięgi:

Umawiałem się nawet z kobietami poniżej swoich wymogów tylko po to, aby poćwiczyć, no i byłem sam za granicą, miałem auto mówię czemu nie, można wykorzystać czas wolny.

I co? I tak wychodziło kiepsko, po prostu za dużo beta cucków rzuca się na byle kobietę, a ja nie miałem żadnej motywacji poza tym, żeby z kimś pogadać.

 

Ktoś kiedyś nawet wstawił zdjęcie kobiety otyłej po retuszu, gdzie delikatnie nałożył świński ryj i dosłownie były komentarze od simpów o wyjątkowej urodzie...

 

Poza tym jak napisałeś czasy się zmieniły, dziś ludzie będący w związkach od np 10-20 lat zupełnie by się nie odnaleźli w dzisiejszych realiach - czasy dyskotek w remizie i poznawania przez znajomych znajomych się skończyły, bądź są dziś bardzo ograniczone i rzadkie.

 

17 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

K0biety nie zmienią zdania, skoro na "twoje miejsce ma 100 chętnych

Niestety, to mężczyźni mężczyznom to zgotowali...

 

Godzinę temu, LiptonGreen napisał:

Kilka lat uczciwej pracy nad sobą (finanse, pasja, wygląd) i każdy, nawet startujący z rynsztoka, ma wejście do kobiet z wyższej półki. Wiem, że to trudne jak cholera, ale (jeśli ktoś nie ma traumy jak skurwysyn, albo nie jest kaleką) to naprawdę można dużo zmienić samemu. 

Jw tak i nie. Oczywiście można i należy pracować nad sobą, ale wymagania rosną, ilość kobiet maleje (samotne madki, starzejące się panie, niski przyrost naturalny i młodych coraz mniej) więc będzie tylko coraz trudniej. 

 

Ale oczywiście DA się bo się da, niestety będzie to większym wysiłkiem i kosztem (dosłownie) okupione.

Zwiększy się ryzyko zdrady, rozwodu itd i pytanie teraz, czy warto lata poświęcić dla kobiety, czy nie lepiej dla siebie?

 

No i ktoś 2-4 na 10 zostanie tzw flepiarzem (w temacie anala poznałem taką terminologię).

 

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

U naszych witaminek niestety nie uraczysz dużego biustu, super ciała, tyłka do tego plaga rzadkich włosów u p0lek

 

39 minut temu, Patton napisał:

Zapomniałeś o ulaniu

Niestety, a to drugie to dziś plaga. Jakieś osiem lat temu spacerowałem z dziewczyną, ona do mnie: patrz, ale grube dziecko! I całą drogę przeżywała jak można być tak grubym (ona małe piersi, poza tym idealna talia, nogi itd), a dziś takich grubych dzieci jest niestety całe mnóstwo, ale to już inny temat.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2022 o 23:28, Bonzo napisał:

I tu zauwazyłeś pewną ciekawostkę. Bo kobiety są emocjonalne ale JEDNOCZESNIE faktycznie bardzo chłodno kalkulują.

I to jest gwóźdź do trumny problemu, już kiedyś na Forumie o tym pisałem - największym mitem współczesnego femi-lewactwa jest opowieść o rzekomej kobiecej seksualności, która ma być podobna do męskiej co jest w/g kompletną bzdurą, kobiety w porównaniu do mężczyzn mają bardzo niski poziom testosteronu i większości są zwyczajnie ASEKSUALNE ale nauczyły się wykorzystywać seks i namiętność do manipulacji i kontroli mężczyznami, mit o rzekomej seksualności kobiet istnieje po to aby mężczyzna miał wrażenie, że kobieta jest na równi z nim zaangażowana w relację tymczasem ona rozgrywa tą relacje na zimno, podobnie jak zawodowy szuler rozgrywa w pokera napalonych frajerów.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Ace of Spades napisał:

I to jest gwóźdź do trumny problemu, już kiedyś na Forumie o tym pisałem - największym mitem współczesnego femi-lewactwa jest opowieść o rzekomej kobiecej seksualności, która ma być podobna do męskiej co jest w/g kompletną bzdurą

Seksualność kobiet i mężczyzn różni się zasadniczo. Jednemu mężczyźnie podoba się wiele kobiet. Wielu kobietom podoba się jeden mężczyzna. Fajnie pokazują to te grafiki, niestety na telefonie w swojej przeglądarce nie mam opcji kopiuj adres grafiki żeby ją ładnie wkleić, ale lepiej link niż nic:

https://images.app.goo.gl/gTP5Nk7RCtGi92JYA

 

https://images.app.goo.gl/WFqUyRFaua44aJyd8

 

https://images.app.goo.gl/JhJHCCNr1waXiHAv5

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2022 o 10:22, nowy00 napisał:

Zauważyłem, że Ukrainki dośc całkiem zbudowane. Takie dość smukłe. @Anonim84zagadałeś i do przodu, zwiększyłeś luz w podejściach do kobiet.

 

Dzisiaj byłem w tym sklepie i bardzo chętnie rozmawiała, patrzyła w oczy, uśmiechała się, sama zadawała pytania. Trochę po polsku, trochę po ukraińsku. ;) Bardzo miło. No ale męża ma. 

 

Na necie to dawno nie miałem normalnej konwersacji, nie wiem jak to możliwe, że portale tak się zepsuły. Jak coś działać, to zostaje real.

 

Te starsze Ukrainki, 30+ są chyba fajniejsze z zachowania. Te młode to takie instagramerki typowe, księżniczki nie gorsze od naszych.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2022 o 12:41, Ace of Spades napisał:

I to jest gwóźdź do trumny problemu, już kiedyś na Forumie o tym pisałem - największym mitem współczesnego femi-lewactwa jest opowieść o rzekomej kobiecej seksualności, która ma być podobna do męskiej co jest w/g kompletną bzdurą, kobiety w porównaniu do mężczyzn mają bardzo niski poziom testosteronu i większości są zwyczajnie ASEKSUALNE

To tak samo jakbyś powiedział, że jest mitem, że kobiety odczuwają głód.

 

Pociąg do seksualnej przyjemności jest udziałem obu płci i z moich doświadczeń jest statystycznie delikatnie większy u kobiet.

 

To rozgrywanie na chłodno dotyczy sytuacji gdy kobieta poświęca swoje pożądanie w zamian za bobasa i gniazdko co tylko świadczy o bardziej złożonym imperatywie biologicznym w przypadku kobiet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.