Skocz do zawartości

Co się stało z Polkami odc 1687080685


Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, Iceman84PL said:

Natomiast coraz więcej mężczyzn nawet przeciętnych coraz lepiej wygląda, jest zadbanych.

 

To są te myszki które spędzały całe dnie pielęgnujac futerko w tym słynnym eksperymencie tuż przed tym jak ustały wszelkie zachowania na tle seksualnym? W sumie się potwierdza tak samo jak wzrost agresji, i wycofanie części populacji z życia społeczenego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, Personal Best said:

można przejśc obok Elektrowni Powiśle - tez nie ma szału

Nie znam. Otwieram stronę - i tam jest opis, jak dojechać komunikacją miejską...

Nie ten target miałem na myśli. Hipergamia - panie "wyględne" polują na top 10%, tam gdzie można ten target spotkać. Więc nie spotkasz ich tam, gdzie 90% może wejść.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NoHope napisał:

Jest teraz moda na wyglądanie na ćpunkę i czasami na ulicy serio widzę takie laski. Wyglądają jakby były menelicami.

 

Od razu na myśl przyszła mi pewna youtuberka, feministka, lewaczka żyjąca w Chinach.

FUaAR_7WAAECwlK?format=jpg&name=large

 

Gdy wrzuciła te zdjęcie na twittera to od razu pojawiły się komentarze: "Jaka piękna stylizacja" itd. :)

 

Nasza rodaczka prowadzi również podcast "Mao powiedziane".

FQZmU7tXwAIar1b?format=jpg&name=small

 

Patrzę się na koszulkę z tekstem, którą nosi i zastanawiam się po co? 

 

1 godzinę temu, t0rek napisał:

Rosyjski malarz, ekstrasens/jasnowidz Łazariew pisał w "Diagnostyce Karmy" w latach 90tych latach ciekawą rzecz.  Twierdził, że w przyszłości ludzkość osiągnie takie poziomy pychy, że podświadomie będzie to zwalczać np. poprzez taką menelską modę. Na zasadzie, że w sklepach dostępne będą co prawda piękne i gustowne rzeczy, ale pyszni ludzie będą się z tej pychy "leczyć" wybierając właśnie drogie ciuchy, który będą wyglądać jak zdjęte z bezdomnego.

 

Niedawno Balenciaga wypuściła takie buty za 1850$:

shoe.jpg

 

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Martius777 napisał:

pokazała mu zdechłego ślimaka

Proszę dodać do słownika nowe znaczenia:

 

"Zapuszczona cipka - zdechły ślimak".

 

4 godziny temu, zuckerfrei napisał:

clotrimazolum 2%. Trenowałem pływanie

"Zarażenie się drożdżakiem po wsadzeniu bez gumy"

 

 

Julkizm julkizmem, ale to rodzice w dużej mierze są za to odpowiedzialni.

4 godziny temu, Kespert napisał:

zdesperowane pułapki matrymonialne.

 - kobieta po 30-ce szukająca na gwałt męża.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kespert napisał:

Nie znam. Otwieram stronę - i tam jest opis, jak dojechać komunikacją miejską...

Nie ten target miałem na myśli. Hipergamia - panie "wyględne" polują na top 10%, tam gdzie można ten target spotkać. Więc nie spotkasz ich tam, gdzie 90% może wejść.

 

Ja nie szukam ale bywam . Też słabo. Poza tym odwołuje się do sytuacji nie tak dawnej . W końcu w latach 2000 tez istniały MIEJSCA NIEDOSTĘPNE. :) [edit] chyba że masz na mysli kluby w Dubaju czy ine takie to faktycznie możesz mieć rację. Nie umywa się pewnie do najlepszych miejscówek w Warszawie.

Edytowane przez Personal Best
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, דניאל napisał:

Niedawno Balenciaga wypuściła takie buty za 1850$:

shoe.jpg

Te w lewym górnym rogu wyglądają identycznie jak moje, których używam kiedy idę do piwnicy i kotłowni dowalić do pieca.

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baros napisał:

Nie jedna młoda Julka odpada w przedbiegach. Na rowerze prędzej fit MILFa zobaczysz niż Julkę. 

 

Może te młode siksy myślą, że po chuj mamy się starać i dbać o siebie jak mamy w kraju takich Januszy- nieudaczników, bez kasy i z bebzonami od piwska🙂

 

 

One mają haszimoto i są body positive.. My tego nie rozumiemy, że grls włona have fan !!!!
Nie będzie im jakiś Mirosław z Wykopu czy jego stary Czesław z Nikąd czyli z Płocka, pierniczył że one mają być fit. GIRRRL!!!! Im kumpele powiedzą coś miłego na Insta- "jesteś zajebista", "jesteś boska", "królowa" albo jakiś sprytny Kapitan Mielonka wspomni od niechcenia o trendzie poliamorii a później w ramach jednorazowego blitzkriegu przemieli.
Laski 35 + nie mają już takich złudzeń stąd rowerek, joga a wieczorami płaku płaku do podusi albo wręcz przeciwnie - w tango!

37 minut temu, דניאל napisał:

 

Od razu na myśl przyszła mi pewna youtuberka, feministka, lewaczka żyjąca w Chinach.

FUaAR_7WAAECwlK?format=jpg&name=large

 

Gdy wrzuciła te zdjęcie na twittera to od razu pojawiły się komentarze: "Jaka piękna stylizacja" itd. :)

 

Nasza rodaczka prowadzi również podcast "Mao powiedziane".

FQZmU7tXwAIar1b?format=jpg&name=small

 

Patrzę się na koszulkę z tekstem, którą nosi i zastanawiam się po co? 

 

 

 

To jest dopiero perwa - byc na usługach zamordystów i komuchów i robic im soft power na miare jej skromnych możliwości.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Personal Best napisał:

One mają haszimoto i są body positive.. My tego nie rozumiemy, że grls włona have fan !!!!
Nie będzie im jakiś Mirosław z Wykopu czy jego stary Czesław z Nikąd czyli z Płocka, pierniczył że one mają być fit. GIRRRL!!!! 

W ogóle to ciekawe że na body positivity się patrzy tylko przez pryzmat nadwagi, nie zaś wzrostu, typu budowy. Czemu się usprawiedliwia otyłość  a nie anoreksje?  Czyżby to już nie było body positivity? Tak poza tym, znam dwie laski z hashimoto. Obie fitnesiary

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Personal Best said:

chyba że masz na mysli kluby w Dubaju

Podam Ci przykład MIEJSC NIEDOSTĘPNYCH, sprzed kilku lat. Z dziwnych powodów (niezakupowych) znalazłem się w sklepie z ekskluzywnymi meblami, na totalnym zadupiu. Żadnego dojazdu zbiorkomem, tylko samochód.

Najtańszy produkt w sklepie - lampka za 1400zł. Przykładowe łóżko - od 20 tysięcy w górę. Może ceny przez kryształy Swarovskiego ;) ale do rzeczy, obsługa miła, młoda, ładna i... zdeterminowana. Dziewczyny bardzo dyskretnie, ale narzucały się z numerami prywatnych telefonów niemal tak samo jak z reklamą asortymentu. Od razu, przez pierwsze minuty, aż nie wyszło, że nie jestem klientem 😜 ale i wtedy porozmawiać się dało przyjemnie, choć już z innego punktu odniesienia. Nagle zrobiłem się "za stary".

 

Klub w Dubaju, gdzie selekcja na bramce wpuszcza 30% samców - to nadal relatywnie niska liga. I takież samiczki.

 

W sumie problem jest szerszy - towar reklamowany jako "ekskluzywny" masowemu konsumentowi, nijak się ma do prawdziwej ekskluzywności. Sprzedaje się wrażenie ekskluzywności... Wejdź do sklepu z winami - znajdziesz i za 200zł, i za 2000zł, i kapiące złotem etykiety. Ale to nadal masówka... to nie agent, wyszukujący u źródła pojedyńcze skrzynki po 500€+ za nieoznakowaną butelkę. I tak jest z Paniami - Pani "zrobiona" botoksem i silikonem, to wino za 2000zł ze "złotą etykietą", szczyt marzeń "konsumenta".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

2 godziny temu, Personal Best napisał:

Pracuję trochę dla róznych korpo i klientów instytucjonalnych.

Też pracuję i odnoszę wrażenie, że dużo zależy od działu. Są działy typu sprzedaż gdzie wygląd jest istotny bo pracuje się bezpośrednio z klientem i wygląd jest wizytówką, są działy gdzie wygląd jest mało istotny.

 

2 godziny temu, Personal Best napisał:

Po godzinach też powiedzmy ogarniam rózne swoje pasje i tu też widze chłopaków w różnym wieku którzy starają sie wyglądac przynajmniej schludnie, nawet jeśli noszą się nonszalancko. (Miejsca akcji: Warszawa- Trójmiasto). Tutaj widzę tego dużo w tej najmłodszej kategorii.

Jakie pasje? Są zainteresowania, które poniekąd determinują wygląd- w szczególności wszystkie sporty. Jeśli grasz w piłkę to raczej nie masz grubych kolegów tylko wszyscy są w dosyć przyzwoitej kondycji. Jednocześnie w takich miejscach nie ma za dużo kobiet przez co nie ma porównania.

Teraz się zastanów czy jakby twoją pasją była gimnastyka artystyczna to czy byś nie spotykał wiele wysportowanych kobiet? No spotykałbyś ich setki tylko my tego nie widzimy bo wolimy inne sporty.

Z drugiej strony są też zainteresowania, które nie wpływają pozytywnie na wygląd np. motoryzacja, modelarstwo.

 

2 godziny temu, Personal Best napisał:

Natomiast potwierdzam w moim rodzinnym miescie (80 tys mieszkańców) chłopaki są mocno dojechane piwskiem, tłustym żarciem i fajkami ale i tak jest lepiej niż z ich ojcami. Jest jednak pewien progres.

I tutaj wydaje mi się, że wynika to z tego, że w nowym miejscu zamieszkania obracasz się wśród znajomych co mają podobny tryb życia do twojego obecnego czyli jest to prawdopodobnie dosyć zdrowy tryb życia, a w mieście rodzinnym zostały stare znajomości, które niekoniecznie są najwyższych lotów.

Miasto 80 tys. to nie jest jakaś malutka wieś, są tam np. kluby sportowe(coś się na ten sport żem uwziął), są siłownie, są jakieś restauracje, są jakieś kina, a i nawet teatry się znajdą, więc picie piwa itd. to nie jest jedyna rozrywka. Nie sądzę, że w takich miastach jest znacząco gorzej niż w miastach wojewódzkich. Zresztą, możesz się przejść do jakiejś gorszej dzielnicy w mieście wojewódzkim, gwarantuję, że zobaczysz takie same obrazki jak z gorszej dzielnicy swojego rodzinnego miasta.

 

Budujemy obraz świata obserwując znane nam osoby, ale to nie jest dobry sposób na ogarnięcie rzeczywistości. Ty możesz obserwować wielu wysportowanych mężczyzn i niewiele wysportowanych kobiet ze względu na środowisko w którym się obracasz, jednak jak spojrzymy na statystyki to się zorientujemy, że dla obu płci sytuacja nie wygląda dobrze.

Gdyby górnik ze śląska budował swoją wizje społeczeństwa na podstawie swojego otoczenia to by mu wyszło, że 70% ludzi to górnicy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Personal Best napisał:

Nie mówię, że się ładniej starzejemy, bo dotyczy to pewnej grupy mężczyzn, tylko po prostu jakoś tak bardziej domyci i porządniejsi jesteśmy.

 

Jako dość regularny użytkownik komunikacji miejskiej pozwolę się nie zgodzić, a przynajmniej nie w całości.

Faktem jest, że faceci trochę bardziej się ogarnęli w stosunku do lat 90' ale serio, do poziomu choćby przyzwoitego przeciętnemu Polakowi brakuje dość dużo 😐

Dziewczęta faktycznie jakoś tak bardziej zapuszczone niż w czasach mojej młodości, natomiast panie z przedziału 30- 45 chyba bardziej ogarnięte niż 20- 30 lat temu.

U mnie w firmie poziom pań w średnim wieku wysoki- 90% szczupłych, dobrze ubranych, pachnących.

Niestety 3/4 zajęte, pozostałe toksyczne albo mniej lub bardziej zaburzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Personal Best napisał:

One mają haszimoto i są body positive.. My tego nie rozumiemy, że grls włona have fan !!!!

Tak, zgadzam się, że to "body positive" to jest plaga i wiele kobiet robi sobie wymówki w postaci choroby tarczycy i tak usprawiedliwia swoje obżarstwo, ale znam takich samych mężczyzn(tak panowie, my też możemy mieć problemy z tarczycą). Śmiesznie jest gdy ktoś z dużą nadwagą usprawiedliwia się chorobą, a widzisz obok drugą osobę, która z tą samą chorobą wygląda przyzwoicie albo nawet i dobrze.

 

33 minuty temu, Personal Best napisał:

Laski 35 + nie mają już takich złudzeń stąd rowerek, joga a wieczorami płaku płaku do podusi albo wręcz przeciwnie - w tango!

Z tym też się trzeba chyba zgodzić, najbardziej wysportowane kobiety jakie znam to będzie pewnie przedział ze 35 albo i 40+ tylko tak się zastanawiam czy to nie jest tak, że zazwyczaj człowiek z wiekem coraz bardziej dba o siebie? I pytanie czy też nie padam tutaj ofiarą jakiegoś złudzenia?

 

Prawdę mówiąc mam wrażenie, że założyłeś ten wątek żeby sobie ponarzekać i w ogóle chopacy gurom, a dziewszyny som gupie, brzydkie i grube!

Zresztą, jak mi się nie podoba to po co się w ogóle odzywam i marnuję czas? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kangur Z Austrii napisał:

 

 

Prawdę mówiąc mam wrażenie, że założyłeś ten wątek żeby sobie ponarzekać i w ogóle chopacy gurom, a dziewszyny som gupie, brzydkie i grube!

Zresztą, jak mi się nie podoba to po co się w ogóle odzywam i marnuję czas? 🤔

No właśnie założyłem to bo coraz bardziej głupieję na ulicach i coś mi poważnie nie bangla w tym obrazie młodszych kobiet. Nie ma co sie zresztą z tego dłużej tłumaczyć.
Możesz mieć też rację że z wiekiem, statusem majątkowym ludzie bardziej o siebie dbają. Ale plaga grubych lasek przed 30 stką to jest coś bardzo niepokojącego według mnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

27 minut temu, Kespert napisał:

Wejdź do sklepu z winami - znajdziesz i za 200zł, i za 2000zł, i kapiące złotem etykiety. Ale to nadal masówka... to nie agent, wyszukujący u źródła pojedyńcze skrzynki po 500€+ za nieoznakowaną butelkę. I tak jest z Paniami - Pani "zrobiona" botoksem i silikonem, to wino za 2000zł ze "złotą etykietą", szczyt marzeń "konsumenta".

"Wprawić się w nastrój" można i siarczanym jabolem ze zwykłego spożywczaka.

 

Dla konesera win może to istotne, ja wolałbym sobie zafundować 2 motocykl niż "skrzynkę za 500".

 

Tak też jest z ekskluzywnymi paniami, cipkę i oprogramowanie mają takie samo jak sprzedawczyni z tego spożywczaka.

 

Każdy ma swoje gusta i preferencje i to jest fajne, że każdy ma je odrobinę różne.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Personal Best napisał:

Ale plaga grubych lasek przed 30 stką to jest coś bardzo niepokojącego według mnie. 

Znak naszych czasów, praca wymaga coraz częściej wymaga mało energii, a z drugiej strony mamy nadmiar jedzenia, które jest z kolei wysokokaloryczne i jakże smakowite. Ot cała tajemnica. Pytanie czy się to poprawi.

Jak chodziłem do podstawówki to już wtedy mówiono, że jest za dużo grubych dzieci, teraz te dzieci to są ludzie mający 20-30 lat więc jak widać nie schudliśmy ;)

Edytowane przez Kangur Z Austrii
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyglądu to nie wiem, jakoś aż tak mocnego zjazdu jak opisujecie to nie zauważyłem u naszych pań ale przychylam się do stwierdzeń, że jest w nich chujowa energia to prawda - miny niezaciekawe, zero uśmiechu, jakiegoś kotnaktu wzrokowego... czegokolwiek... Do tego nie są one zbyt responsywne.

Ale widzicie, jak one mają nie być zepsute -> patrz film poniżej który YT wywalił mi teraz na główną (pierwszy raz widze te dziewwczyne)

Oglądajcie tak od 14:00 albo od 22:55. Ona siedzi i nic nie robi a ludzie wpłacają za samo jestectwo na ekranie...

Edytowane przez Dassler89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dassler89 napisał:

Co do wyglądu to nie wiem, jakoś aż tak mocnego zjazdu jak opisujecie to nie zauważyłem u naszych pań ale przychylam się do stwierdzeń, że jest w nich chujowa energia to prawda - miny niezaciekawe, zero uśmiechu, jakiegoś kotnaktu wzrokowego... czegokolwiek... Do tego nie są one zbyt responsywne.

Ale widzicie, jak one mają nie być zepsute -> patrz film poniżej który YT wywalił mi teraz na główną (pierwszy raz widze te dziewwczyne)

Oglądajcie tak od 14:00. Ona siedzi i nic nie robi a ludzie wpłacają za samo jestectwo na ekranie...

Dziewczyna ideał. Być z taką, posadzić ją przed kamerką. I można być rentierem xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre alternatywki z pofarbowanym łbem, kolczykami, tęczowymi torebkami są faktycznie obleśne, ale ja wciąż widzę sporo dobrze wyglądających lasek. Nie ubiór czy higiena są dla mnie odrzucające, ale niesamowita wulgarność u dzisiejszych kobiet i język niczym z rynsztoka. Gdy słyszę słowa na k,ch itd. z ust jakiejś fajnej sarenki to od razu mi opada. Tak samo odrzucające jest dla mnie palenie papierosów, co jest dziś w modzie u Julek.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Chcni napisał:

Niektóre alternatywki z pofarbowanym łbem, kolczykami, tęczowymi torebkami są faktycznie obleśne, ale ja wciąż widzę sporo dobrze wyglądających lasek. Nie ubiór czy higiena są dla mnie odrzucające, ale niesamowita wulgarność u dzisiejszych kobiet i język niczym z rynsztoka. 

 

I te sfochowane miny, którymi "obdarzają" niemal wszystkich dookoła. To bezceremonialne wyrażanie niezadowolenia całym swoim ciałem, że nie każdy mijany na ulicy facet jest czadem...

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

I te sfochowane miny, którymi "obdarzają" niemal wszystkich dookoła. To bezceremonialne wyrażanie niezadowolenia całym swoim ciałem, że nie każdy mijany na ulicy facet jest czadem...

 

Jezusmaria dokładnie.

Teraz dużo spacerują po ulicach miasta i 90% to albo obżartuch, albo jula, albo sfochowana księżniczka. Rynek obecny to bida, ale chrzanić to.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.