Skocz do zawartości

Co się stało z Polkami odc 1687080685


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Teraz dużo spacerują po ulicach miasta i 90% to albo obżartuch, albo jula, albo sfochowana księżniczka. Rynek obecny to bida, ale chrzanić to.

Wbiję pewnie kij w mrowisko, ale powiem, że według mnie, jeśli ktoś np. rozrywkowo spaceruje po mieście typu Warszawa, to raczej nie ma zbyt wielu alternatyw. Zawsze się śmiałem jak PUAsi gloryfikowali kobiety spacerujące po mieście, galeriach handlowych w wolnym czasie jakby to był wyznacznik jakiegoś poziomu życia...

Edytowane przez t0rek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Personal Best napisał:

Julki i ich ciut starsze koleżanki 25 + zwane przeze mnie „ciotkami rewolucji” to jest to obraz nędzy i rozpaczy. One są jak mężczyźni w latach 80 tych – jakby wstały z łózka i wyszły na ulicę (dosłownie)

Jakby to zobrazować PRZYSPIESZENIEM???

CHAMOWANIE?

.....wychomowywują popęď bo 'chłopy' już się nie rozwijają.

Brak postępu(parcia na szkło) bo wszystko już jest dostępne.

Telewizory, pralki, samochody itd.

Następuje przywyknięcie do poziomu życia, który uważa się za normalny/standartowy/socjalny.

Poczekamy.

:)

....głód do dupy zajży.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mosze Red napisał:

Można by to mnożyć i wyliczać dalej, ale mi się nie chce ...

Śmieciowe jedzenie i fast-foody w dużych miastach, jedzą same gotowe dania z marketów.

Mieszkam na młodym osiedlu, ilość "glonojadów" jest naprawdę spora, kilo tapety itp itd do tego coraz więcej tatuaży.

W rezultacie duża część kobiet poniżej 30 roku życia jak dla mnie kompletnie nie atrakcyjna wizualnie.

Nie wspomniałem jeszcze o innych aspektach, w zasadzie sporadycznie jakąś młodą kobietę można spotkać bez srajfona w ręku lub "Gośka mówi sztoss, co ona pier$@#$"

 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Dokładnie to mit powielany przez społeczeństwo jeszcze z lat komuny. Wtedy nigdzie praktycznie mężczyźni z tego grajdolu nie mogli wyjeżdżać dlatego zostawały tylko p00lki. One również nie mogły tak wybrzydzać więc wiązały się Polakami.

Natomiast w dobie globalnej wioski kto był za granicą ten widział, że są jeszcze ładniejsze kobiety. 

Co do wulgarnosci już w latach 90 tych czyli mojej młodości dziewczyny były wulgarne, agresywne, źle wychowane i socjalizowane także to trwa jakiś czas. 

3 godziny temu, PoProstuMarek napisał:

Nie swiruj. Małe cycji są fajne. Chyba że chodzi Ci o zupełne deski. 

Niestety brachu mnie się nie podobają małe dojki u kobiet bo dla mnie prawdziwa kobieta zaczyna się od miseczki C😁

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też zwrócicie wielmożni panowie uwagę, że to młode dziewczęta żyją w innym świecie niż wasz. Tam jest inny kanon piękna, kreowany przez nieznane wam osoby, z nieznanych wam powodów i w nieznanym wam celu. 

Tak mówicie, że 30-40 dbają o siebie itd. - to bierzcie się za nie, to wasze rówieśniczki, a nie licealistki.

 

Sory, ale ciężko się to wszystko czyta, narzekanie boomerów, jak to źle nie jest teraz. Moim zdaniem jest dobrze, serio do wszystkiego się można przyjebać, ale młode kobiety w Polsce wyglądają bardzo przyzwoicie. Ciekaw jestem w ogóle jakie macie porównanie z innymi regionami świata czy patrzycie tylko przez pryzmat zamierzchłych czasów, które wasz mózg idealizuje. 

Jest moda na tatuaże to się tatuują. Młodym chłopakom się to podoba, wam naprawdę nie musi. Tak samo z kolczykami, wyzywającym stylem itd. Wszystko się zmienia i trzeba to zaakceptować. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, LiptonGreen napisał:

Ciekaw jestem w ogóle jakie macie porównanie z innymi regionami świata

Mamy, zwłaszcza że inne regiony świata często do nas przyjeżdzają. Polki są w czołówce, jeżeli chodzi o bezmyślne podążanie za modą. Nie wszystkie, wiadomo, ale tendencja jest zauważalna. W tym roku sporo młodych Polek ubiera się całkiem fajnie, ale już rok temu panowała jakaś głupia moda na spodnie-wory, ciemne kolory i chujowy makijaż.

Ogólnie twój wpis jest z gatunku "ok boomer", a na takie zazwyczaj sram, ale uznałem, że warto doprecyzować, co i jak.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bassfreak napisał:

Pierdolisz jak feministyczny lewak, żaden zdrowy chłop na umyśle nie będzie tego akceptował. 

To sobie nie akceptuj, ja pierdolę. Wkurwiaj się nadal, że kobiety podążają za tym co jest modne, a trwa rośnie zielona. 

6 minut temu, zychu napisał:

Mamy, zwłaszcza że inne regiony świata często do nas przyjeżdzają. Polki są w czołówce, jeżeli chodzi o bezmyślne podążanie za modą. Nie wszystkie, wiadomo, ale tendencja jest zauważalna. W tym roku sporo młodych Polek ubiera się całkiem fajnie, ale już rok temu panowałą jakaś dzina moda na spodnie-wory, ciemne kolory i chujowy makijaż.

Dojebaliście się do tych Polek, jakby to był krąg kulturowy Atlantydy, a nie część cywilizacji zachodniej. Nie wiem kobiety z innych krajów to niby inne są? Gdyby nie cyrylica to za chuja bym nie odróżnił polki od ukrainki na tinderze. 

 

14 minut temu, zychu napisał:

Ogólnie twój wpis jest z gatunku "ok boomer", a na takie zazwyczaj sram, ale uznałem, że warto doprecyzować, co i jak.

Nie ok boomer, tylko wam tłumaczę, że życie płynie, teraz na fali jest coś, za parę lat będzie co innego i to normalne. Ale lepiej się obrażać na cały świat, że moda nie jest od trzydziestu lat taka sama, bo przecież wtedy była ok, to po co cokolwiek zmieniać. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, t0rek napisał:

Sztos", "mordo", "krindżowe", sztuczne anglicyzmy

Podałem trzy konkretne wyrazy w cudzysłowiu po przecinku, a potem "sztuczne anglicyzmy" jako zbiór wyrazów/trend (bo jest tego dużo). Jasne już?

Edytowane przez t0rek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto dodać do listy jeszcze przyklejony do ręki telefon. Nie pogadasz z człowiekiem normalnie bo co minutę zagląda w szkiełko czy nowy lajk kto kliknął albo zawsze trzeba komuś coś odpisać, coś sprawdzić. Szybko się nudzą i nie potrafią się skupić na jednym. Rozproszona uwaga.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LiptonGreen napisał:

 

Dojebaliście się do tych Polek, jakby to był krąg kulturowy Atlantydy, a nie część cywilizacji zachodniej. Nie wiem kobiety z innych krajów to niby inne są? Gdyby nie cyrylica to za chuja bym nie odróżnił polki od ukrainki na tinderze. 

 

 

Ja często jeżdżę, z różnych powodów,  na Słowację i szczerze mówiąc między Polkami a Słowaczkami z Bratysławy czy Nitry nie ma widocznych różnic. Takie same dziewczyny zobaczysz na ulicach Torunia, Kielc czy Rzeszowa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.