Skocz do zawartości

Co się stało z Polkami odc 1687080685


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze na wiosnę i lato stwierdzam choć to truizm ale walący mnie w głowę niczym obuch- jak bardzo upływa czas, jak bardzo zmieniają się i dojrzewają kobiety. Zmienia się wszystko wokół mnie. Czekam na to i bardzo się cieszę jak na promienie słońca, gdy widzę młode zgrabne dziewczyny, choć czasami towarzyszył temu smutek i uczucie przemijania.
Jednak w tym roku zauważam coś zupełnie innego

Gdzie się podziały te atrakcyjne Polki – 20- 30 letnie. Z których tak bardzo słynął nasz kraj ?I nie jest to wpis z gatunku – kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów, bo z racji tego, że „chodzę” w kategorii 37 + i jestem bardzo wybredny zauważam, że masę kobiet w tym wieku dba o siebie maksymalnie. Są jak Francuzki, szczupłe, niespecjalnie umalowane, wysportowane, wege. No i ogólnie tu, kategorię ‘Seks w wielkim mieście” oceniam to bardzo dobrze. To są te młode laski z końcówki lat 90 tych.
Ale kiedy patrzę na młode dziewczyny tzw. Julki i ich ciut starsze koleżanki 25 + zwane przeze mnie „ciotkami rewolucji” to jest to obraz nędzy i rozpaczy. One są jak mężczyźni w latach 80 tych – jakby wstały z łózka i wyszły na ulicę (dosłownie) albo wypadły z pociągu na przystanku Woodstock czy Jarocin. Grube, pomalowane tatuażami (lubię tatuaże), ale tu od stóp do głów takimi w stylu „bazgroły”, złe makijaże, źle ubrane no i najgorsze – NIEZADOWOLENIE a nawet wkurw na twarzach.

Widzę to na Bulwarach, widzę na Dworcu Centralnym , gdy odbieram rodziców, widzę w metrze. Też to widzicie, że my, jako mężczyźni jakoś lepiej staramy się teraz niż one?
Nie mówię, że się ładniej starzejemy, bo dotyczy to pewnej grupy mężczyzn, tylko po prostu jakoś tak bardziej domyci i porządniejsi jesteśmy.

  • Like 31
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Personal Best napisał:

Też to widzicie, że my, jako mężczyźni jakoś lepiej staramy się teraz niż one?

 

Potwierdzam bracie.

Lubię spędzać czas na powietrzu na łonie natury, robię przy tym mnóstwo kilometrów i obserwuje niestety pogłębiający się problem zaniedbania współczesnych kobiet.

To co serwuje nam propaganda, społeczeństwo o p00lkach jako najpiękniejszych kobietach to mit.

Otyłość, braki w uzębieniu, nieumyte włosy, wyciągnięte dresy, leginsy, do tego agresja, wulgarny język i masa tatuaży to domena dzisiejszych kobiet.

Owszem zdarzają się zadbane kobiety, ale to jest promil.

To co chodzi po ulicach w większości to kobiety 3-6/10 SMV max.

Rzadko kiedy można spotkać 7 a co dopiero ekstraklasę kobiet.

Mnie najbardziej odrzuca u kobiet mały biust i rzadkie włosy do tego tona tapety zakrywająca niedoskonałości i te męskie zachowania zgroza.

Wystarczy pojechać do kurortu, nad morze lub przejść się w miejsca gdzie jest ich dużo sami zobaczycie obraz nędzy i rozpaczy.

Natomiast coraz więcej mężczyzn nawet przeciętnych coraz lepiej wygląda, jest zadbanych.

 

 

  • Like 21
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Iceman84PL napisał:

To co serwuje nam propaganda, społeczeństwo o p00lkach jako najpiękniejszych kobietach to mit.

Mit z czasów komuny.

 

6 minut temu, Iceman84PL napisał:

do tego agresja, wulgarny język

Moim zdaniem nasiliło się to po tym całym "cyrku/strajku kobiet".

 

2 minuty temu, PyrMen napisał:

myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ni godziny... 

Częste mycie skraca życie 😆.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Personal Best czego się spodziewasz, żyjesz w miejscu, które chyli się ku upadkowi. 

 

Warunki życiowe się pogarszają, ludzie biednieją bardzo szybko.

 

Dwa lata covidowej paranoi zniszczyło wielu ludziom życie, stąd to wkurwienie na twarzach (częściowo).

 

Dwa lata covidowej paranoi spowodowało poważny problem z nadwagą, wśród kobiet (mężczyzn też).

 

Ładniejsze laski zostały zagospodarowane przez mężczyzn z kasą lub wyjechały do dostatniejszych krajów oferując się na tamtym rynku.

 

Czyli ilość atrakcyjnych kobiet zmalała bo albo się roztyły albo uciekły z tego "raju".

 

Tatuaże świadczą o niekontrolowaniu emocji, problemach z psychiką, niedowartościowaniu - do tego dochodzi fakt, że tatuaż może fajnie wyglądać na początku, ale jak lecą latka i kilogramy to później taka 28+ z tatuażami wygląda jak typowa patusiara w większości przypadków.

 

Do tego pokazują w TV i internetach jak powinno wyglądać życie nowoczesnej Polki, a to jakoś się nie zgrywa z obrazem ich życia codziennego, rośnie frustracja i przechodzi we wkurwienie.

 

Można by to mnożyć i wyliczać dalej, ale mi się nie chce ...

 

 

  • Like 35
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie polskie rakiety nie są w Polsce, tylko ogarniają księciów w Dubaju.

 

Ewentualnie Wawa, tam pozostało sporo rakiet.

 

Świat jest dziś globalny.

 

Znacznie częściej w Polin widziałem fajne milfy, niż fajne nastki.

 

Z roku na rok, młode pokolenie jest coraz bardziej be w każdym aspekcie, ale spokojnie, za x lat zacznie się trend wzrostowy, jak na giełdzie.

 

Remedium? Ewakuacja!

 

Daleko!

 

Moje ex pukanka - te najatrakcyjniejsze, między innymi pro modeling girls, kursują po świecie NON STOP w interesach.

 

To jest życie!

 

hahaha

 

A na priv na insta ciągle nowe oferty za grube $ od przystojnych kawalerów.

 

Życie jest bezlitosne.

 

Najlepsi biorą cały najlepszy towar.

 

 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Personal Best napisał:

Też to widzicie, że my, jako mężczyźni jakoś lepiej staramy się teraz niż one?
Nie mówię, że się ładniej starzejemy, bo dotyczy to pewnej grupy mężczyzn, tylko po prostu jakoś tak bardziej domyci i porządniejsi jesteśmy.

A gdzie widzisz tych wszystkich zadbanych mężczyzn? Prawdę mówiąc po większości swoich kolegów(koleżanek zresztą też) ze szkoły, studiów widzę, że są coraz grubsi, mało kto uprawia jakieś sporty, dba bardziej o żywienie czy ogranicza się z używkami.

Nie sądzę, że problem dotyczy tylko kobiet, dotyczy to wszystkich ludzi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety skłaniam się tutaj do poglądów Mosze, jest jak jest. Sam będąc w Italii poznałem diametralne różnice jeśli chodzi o nasze szkapy i zagraniczne łanie. Tam kobiety są przede wszystkim chudsze, bardzo mało jest ulanych. Chętniej rozmawiają, są bardziej otwarte i uśmiechnięte. U nas wiecznie nie zadowolone, każdego chłopa poniżej top 20 z reguły traktują jak flepiarza, jak mawiał nasz polskojęzyczny naukowiec z Berlina (imię jego pozostanie nieskalane). 

 

A w oparciu o poradnik online datingowy Długowłosego zrobiłem w tym roku test, zdjęcia miałem nie najgorsze i przez tydzień ledwie trzy matche, z czego jeden z grubą babą która niemal od razu mnie usunęła 😂

 

Na Forum też coraz to nowe przykłady witaminek: zdradzają facetów, usprawiedliwiając to tym, że on kiedyś coś do jakiejś napisał. 

Teraz, Kangur Z Austrii napisał:

A gdzie widzisz tych wszystkich zadbanych mężczyzn?

U mnie dwóch ziomków jest otyłych, reszta trzyma się bardzo dobrze. Paru chodzi na siłownię, ja coś tam poćwiczę, coś popływam, pobiegam, boks 2x w tygodniu. Zależy od towarzystwa. 

Powiedziałbym iż kobiety się dużo gorzej trzymają niż faceci. 

  • Like 10
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety p0lki już nie dbają o siebie jak dawniej.

 

Mój znajomy nauczyciel mówił, że w jego szkole była jedna afera związana z higieną - odkryto, ze jedna 16-letnia uczennica chomikowała zużyte podpaski w swoim plecaku... i przy okazji wyjaśniła się zagadka, czemu w jej klasie waliło smrodem rozkładającej się muszelki.

 

Nauczycielka z Pomorza mówiła, ze łazienka kobiet to istna fetornia i gQwniarnia - same brudy na kiblach, walające się podpaski.

 

Dużo kobiet wcale się nie myje - tylko tonikuje skórę, przemywa balsamami, tuszują smrody perfumami. Nie brakuje tik toków bab co chwalą się, że nie myją się bo im się nie chce.

 

Złap losową tapeciarę, puść wodę z węża a odkryjesz kratery na jej buzi. Kosmetyczki mówią, że wręcz co druga p0lka ma trądziki, różne dziury na twarzy i zamiast leczyć skórę, dać jej odpocząć od chemii to jedynie gipsują się. Moja siostra też ma wypryski na twarzy i ciągle pudruje twarz zamiast leczyć skórę.

 

O ile facet nie ma nałogów to zazwyczaj lepiej wygląda niż kobieta w jego wieku bo zwyczajnie nie nadużywa chemii.

 

Moje koleżanki z pracy przy mnie wyglądają jakby były starsze ode mnie a w rzeczywistości są młodsze.

 

Kolega miał traumę jak jedna baba pokazała mu zdechłego ślimaka lezącego na nieskoszonej trawie. Uciekł nie zapytawszy czy można go reanimować.

 

Sam miałem jedną podobną przygodę - baba miała grzybicę - uprzejmie odmówiłem zabawy. Piękna, młoda, 20-stoletnia a takie coś między jej nogami. Dałem jej maść na to, sam mam jedną maść w apteczce na wszelki wypadek bo różnie bywa, można złapać coś np na basenie.

 

Kobiety czują, że nie ma wymagań, to i zapuszczają się bo i tak znajdą księcia. Nie brakuje cuckoldów co zniszczyli rynek matrymonialny. Dużo z nich zapuści się choćby w Puszczę Białowieską.

 

Z mężczyznami to różnie bywa ale już nie spotykam się z tym aby któryś walił śmierdzącymi skarpetami czy spoconą koszulą. Męscy znajomy zazwyczaj codziennie zmieniają bieliznę i codziennie biorą prysznic wieczorem. Co najwyżej część z nich tyje ale i tak lepiej wyglądają od swoich żon-galaretek.

  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Martius777 said:

Niestety p0lki już nie dbają o siebie jak dawniej.

 

Mój znajomy nauczyciel mówił, że w jego szkole była jedna afera związana z higieną - odkryto, ze jedna 16-letnia uczennica chomikowała zużyte podpaski w swoim plecaku... i przy okazji wyjaśniła się zagadka, czemu w jej klasie waliło smrodem rozkładającej się muszelki.

 

Nauczycielka z Pomorza mówiła, ze łazienka kobiet to istna fetornia i gQwniarnia - same brudy na kiblach, walające się podpaski.

 

Dużo kobiet wcale się nie myje - tylko tonikuje skórę, przemywa balsamami, tuszują smrody perfumami. Nie brakuje tik toków bab co chwalą się, że nie myją się bo im się nie chce.

 

Złap losową tapeciarę, puść wodę z węża a odkryjesz kratery na jej buzi. Kosmetyczki mówią, że wręcz co druga p0lka ma trądziki, różne dziury na twarzy i zamiast leczyć skórę, dać jej odpocząć od chemii to jedynie gipsują się. Moja siostra też ma wypryski na twarzy i ciągle pudruje twarz zamiast leczyć skórę.

 

O ile facet nie ma nałogów to zazwyczaj lepiej wygląda niż kobieta w jego wieku bo zwyczajnie nie nadużywa chemii.

 

Moje koleżanki z pracy przy mnie wyglądają jakby były starsze ode mnie a w rzeczywistości są młodsze.

 

Kolega miał traumę jak jedna baba pokazała mu zdechłego ślimaka lezącego na nieskoszonej trawie. Uciekł nie zapytawszy czy można go reanimować.

 

Sam miałem jedną podobną przygodę - baba miała grzybicę - uprzejmie odmówiłem zabawy. Piękna, młoda, 20-stoletnia a takie coś między jej nogami. Dałem jej maść na to, sam mam jedną maść w apteczce na wszelki wypadek bo różnie bywa, można złapać coś np na basenie.

 

Kobiety czują, że nie ma wymagań, to i zapuszczają się bo i tak znajdą księcia. Nie brakuje cuckoldów co zniszczyli rynek matrymonialny. Dużo z nich zapuści się choćby w Puszczę Białowieską.

 

Z mężczyznami to różnie bywa ale już nie spotykam się z tym aby któryś walił śmierdzącymi skarpetami czy spoconą koszulą. Męscy znajomy zazwyczaj codziennie zmieniają bieliznę i codziennie biorą prysznic wieczorem. Co najwyżej część z nich tyje ale i tak lepiej wyglądają od swoich żon-galaretek.

 

O fuuu, ale mi obrzydziłeś polki xd jak było z tą grzybicą? było widać z zewnątrz? ja pierdole nie wiem czy chcę wiedzieć

 

PS Ja tylko jeszcze dodam do tego wszystkiego, że się źle ubierają, zauważyć na mieście dziewczynę z dobrym tyłkiem i dopasowanymi spodniami to jakiś cud

Edytowane przez slusa
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Martius777 napisał:

Nauczycielka z Pomorza mówiła, ze łazienka kobiet to istna fetornia i gQwniarnia - same brudy na kiblach, walające się podpaski.

To samo w toalecie damskiej w ZUSie. Firma odpowiedzialna za sprzątanie się poddała, było zebranie na ten temat z szefami ZUS. (Miasto wojewódzkie - zachodnia Polska) Moja znajoma chodzi do męskiego - tru story bro. Bo krew podpaski, a jak patrzysz urzędniczki jak modelki. 

  • Like 3
  • Haha 3
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, slusa napisał:

Ja tylko jeszcze dodam do tego wszystkiego, że się źle ubierają, zauważyć na mieście dziewczynę z dobrym tyłkiem i dopasowanymi spodniami to jakiś cud

No ja już x lat nie widziałem takiej, która swoim strojem mocno zwróciłaby moją uwagę.

 

20 minut temu, zuckerfrei napisał:

To samo w toalecie damskiej w ZUSie.

Przypomniałeś mi, jak u mnie w podstawówce śmierdziało z damskiego.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, slusa napisał:

O fuuu, ale mi obrzydziłeś polki xd jak było z tą grzybicą? było widać z zewnątrz? ja pierdole nie wiem czy chcę wiedzieć

 

Chcesz wiedzieć  :P

 

Wpisz w Google grzybica pachwin to będziesz uraczony pięknymi widokami. Najlżejsza postać zmian skórnych jest koloru różowego, wygląda jak lekkie odparzenie na skórze zaś długo nieleczona jest wręcz czarna.

 

Miała ostatnie stadium - była pół Murzynką w okolicach intymnych i kurna nie pomyślała nawet aby iść do lekarza. Wątpię aby dana jej maść pomogła na tak wżartą grzybicę. Aby mieć ostatnie stadium to musi minąć kilka miesięcy.

 

Jeśli widzisz różowe miejsce na skórze koło stóp czy pach, pachwin to szybko się działa - kupuje się Clotrimazolum bez recepty co kosztuje koło 5-6 zł i po posmarowaniu zmiana skórna raz dwa znika w ciągu dnia. Raz miałem różową plamkę następnego dnia po basenie ale szybko zareagowałem i stąd ta maść leżąca w pogotowiu. Faktycznie znikła na następny dzień. Taki protip dla ciebie :) Można złapać to świństwo na siłowni, na basenie. Szybko reagujesz to nie masz tego syfu. Możesz mieć największa higienę i wszędzie podkładać swój ręcznik, nosić własne klapki ale i tak jest ryzyko złapania.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, thyr napisał:

Grube , pomazane bazgrolami z niebieska szczota na lbie i kolcem w pi*dzie i tak sa atrakcyjne dla tych mamisynkow w leginsach . To proste one wychodza z z zalozenie po ch.. sie starac wagina robi swoja robote .

 

Wolałbym wsadzać chuja w rurę pcv, ale racja, niektórym niewybrednym to nie przeszkadza.

 

ŻENUA PANOWIE.

 

ŻENUA.

 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Martius777 napisał:

kupuje się Clotrimazolum bez

Jak coś zniknie, to należy smarować dalej min 7 dni po osuszeniu skóry itd itd. Zalecam silniejszą wersję clotrimazolum 2%. Trenowałem pływanie - bez sukcesów lecz z problemami skórnymi. :)

52 minuty temu, Patton napisał:

Przypomniałeś mi, jak u mnie w podstawówce śmierdziało z damskiego.

@Patton jeszcze z 15 lat temu miałem złotą zasadę, jeżeli mogę idę do damskiego. Dziś jest odwrotnie. Syf, kiła i mogiła. Czasy się zmieniają.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.