Jump to content

Piekło kobiet w Polsce to oszczerstwo wymierzone w mężczyzn!


Iceman84PL

Recommended Posts

Jak wszyscy wiemy kobiety w Polsce mają jak pączki w maśle, najlepsze miejsce do życia, gdzie są gloryfikowane, prawo za nimi stoi, wszelka pomoc, wyręczanie, atencja.

Tymczasem zamiast kobiety być wdzięczne za miejsce, które im tutaj stworzono to wszem i wobec mówią, trąbią o "piekle kobiet".

Wszelkie wspominanie o tym, nagłaśnianie sprawy, że płcią dyskryminowaną są mężczyźni a kobiety mają przywileje kończy się łatkami inceli, mizoginów.

 

W tym wszystkim chodzi o to by mężczyzn złapać za twarz, kobiety chcą rządzić, dominować i decydować co mężczyzna może a czego nie.

Tak się panowie kończy gdy mężczyźni nie są solidarni, tracą przysłowiowe jaja, oddają stery kobietom.

Tymczasem kobiety skrzętnie wykorzystują prawo, wpływają na rządzących by sobie polepszyć a mężczyznom jeszcze bardziej utrudnić życie.

Kobiety robią co chcą bo mogą bo mężczyźni na to pozwalają swoją biernością, słabością.

 

Ojcowie, bracia, wujkowie, dziadkowie, kuzyni, przyjaciele, koledzy jesteście przez swoje żony, partnerki, córki, wnuczki, przyjaciółki, koleżanki czy nieznajome kobiety uważani

za oprawców, zwyroli, przemocowców w państwie, które dla nich stworzyliście, gdzie wasi przodkowie przelewali krew by były bezpieczne, gdzie każdego dnia poprzez swoją prace,

poświęcenie, wyrzeczenia, zdrowie, życie, pieniądze, umiejętności jak tworzenie, naprawianie, remontowanie ułatwiacie im funkcjonowanie.

 

Mężczyźni co otrzymujecie w zamian od kobiet?

Obelgi, wyzwiska, agresję, jawną pogardę, brak szacunku, plucie w twarz, poniżanie, manipulacje, szantaż, brak wsparcia, pomocy, niszczenie waszego życia na każdym kroku.

Ile jeszcze na to będzie pozwalali? co musi sie stać byście się obudzili i przysłowiowo walnęli pięścią w stół mówiąc DOŚĆ!

 

W Polsce mężczyzna to człowiek drugiej kategorii, który nie ma praw, wolności, swobód, nie ma też żadnego równouprawnienia bo równouprawnienie dla kobiet jest wtedy kiedy

im sie to opłaca a kiedy nie to wtedy krzyczą o przywilejach.

 

Tutaj świetna audycja Marka😉

 

 

 

 

 

 • Like 10
 • Thanks 9
Link to comment
Share on other sites

Kolejna, bardzo dobra audycja Marka, ukazująca prawdę, jak wygląda piekło kobiet, w Polsce. Niestety ogłupione społeczeństwo, wychowywane na komediach romantycznych i bajkach Disneya, o bezwarunkowej miłości kobiety do mężczyzny, nie chcę dowiedzieć się brutalnej prawdy. Pół biedy, jeśli za te wszystkie poświęcenia, gdybyśmy dostawali od kobiet słowa wsparcia czy jakikolwiek szacunek, za ofiarę, którą wkładamy, że paniom żyło się lepiej. Rzeczywistość pokazuje, że wraz z mediami głównego ścieku, panie są coraz bardziej roszczeniowe, egoistyczne i domagają się coraz więcej praw i przywilejów, mimo że praktycznie wszystko już dostały. 25% rodzin w Polsce, to rodziny samotka matka+ dziecko, bez ojca. Robi to spustoszenie dla psychiki dziecka, które wychowuje się w niepełnej rodzinie, i najprawdopodobniej w przyszłości, odczuje tego skutki. Wcześniejsza emerytura kobiet to jawna dyskryminacja mężczyzn. Mężczyźni statystycznie pracują ciężej, biorą więcej nadgodzin i statystycznie znacznie częściej pracują, w pracach cięższych i bardziej niebezpiecznych. Ile znacie kobiet murarzy, górników, kierowcy tirów, szambonurków, drwali itp. Jest ich niewiele, bo w tych zawodach kobiety nie chcą równouprawnienia. Chcą równouprawnienia tam, gdzie za mniejsze kompetencje kobiety, chcą dostawać takie samie pieniądze, jak mężczyzna. Co do emerytur kobiet, to jest tutaj artykuł, napisany ponad 4 lata temu:

https://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/system-emerytalny-emerytury-kobiet-emerytury,160,0,2400160.html

 

Dawna audycja Marka, o prawdziwej przemocy ekonomicznej wobec mężczyzn, a nie wtedy, kiedy mężczyzna nie daje kobiecie, na szpileczki czy autko:

 

Kobiety mają lepiej w niemalże każdej dziedzinie: https://swiadomosc-zwiazkow.pl/pieklo-kobiet-nie-kobiety-maja-lepiej/

 • Like 6
 • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Niestety kobiety często są stawiane na piedestale. Mówiąc coś co jest w niesmak paniom można być określonym jako jakiś agresywny człowiek. Bo niby jak tak mówić o tych niewinnych istotach. 

O kobietach dobrze albo wcale. 

 

 • Like 6
 • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Prawda i suche fakty, z którymi trudno dyskutować. 

 

Z jednej strony warto nagłaśniać temat, może część cuckold'ów przejrzy na oczy. Z drugiej w dyskusji z rodziną, znajomymi możecie zostać "zaszczekani" nie tyle przez kobiety co typów, co mają oczy zarośnięte p**ą, więc nie wiem czy ma to do końca sens.

 

Edited by Kiroviets
błąd
 • Like 2
 • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Piekło kobiet😆? wolne żarty.

 • mamy w Polsce jeden z najniższych wskaźników samobójstw kobiet względem mężczyzn w Europie (bardziej feministycznej niż Polska); to zapewne pokazuje jaki jest poziom życia dla obu płci, która płeć jest wspierana bardziej i z jakim poziomem ciężarów muszą się obie płcie mierzyć
 • jeden z najniższych wskaźników przemocy mężczyzn wobec kobiet i to pomimo tego, że wskaźnik zgłaszania jest jednym z najwyższych (za to mężczyźni zgłaszają przemoc wobec siebie zdecydowanie rzadziej i nie widnieją przez to w statystykach); poziom przemocy kobiet wobec mężczyzn, czy mężczyzn wobec mężczyzn (niestety!) jest wyższy, to też mężczyźni muszą się bardziej mierzyć z trudniejszymi warunkami powodowanymi przez obie płcie i nie mogą na to za bardzo narzekać, czy okazać słabości (skrzywdzony mężczyzna wywołuje pogardę, czy śmiech, skrzywdzona kobieta współczucie i zrozumienie)
 • jeden z wyższych wskaźników naukowców kobiet w Europie (pomimo tego, że w bardziej feministycznych krajach jest większy nacisk na to, by kobiety się uczyły np. na studiach ścisłych)
 • jeden z wyższych wskaźników agresji (głównie psychicznej oraz werbalnej) kobiet na świecie (i wobec kobiet i mężczyzn) – postępują w ten sposób bo są chronione jako uprzywilejowana płeć, której wmówiło się, że jest ofiarą i trzeba ją chronić, a mężczyzna ma się bronić sam, lub „trzymać męski stoicyzm”
 • jeden z najwyższych wskaźników alienacji rodzicielskiej, choć głównie jest to wynik braku opieki naprzemiennej i przydzielaniu aż w 97% przypadków opieki nad dziećmi po rozwodzie matkom; prawo jest kobietocentryczne i matkocentryczne; nie zależy to tylko od wnioskowania mężczyzn o opiekę (choć przydałoby się tego więcej), ponieważ te liczby są zbyt wysokie nawet na podejmowanie jednoznacznej hipotezy; Ojcowie mają 48h miesięcznie na budowanie więzi z dzieckiem; prawa ojców do dzieci i decydowania o dzieciach (czy to w łonie matki, czy w późniejszym etapie) są nieistniejące, lub marginalne
 • zdecydowanie najniższy wiek emerytalny kobiet w UE i niższy, niż mężczyzn – niecodzienność w feministycznej Europie;
 • normy dźwigania w pracy są dużo wyższe dla mężczyzn, mimo tego, że a) nie każdy mężczyzna na predyspozycje do noszenia większych ciężarów, więc jest dyskryminowany za płeć b) kobiety potrafią zarobić tyle samo, mimo noszenia mniej, czyli bycia mniej produktywną dla pracodawcy
 • uzyskiwanie wyższego wykształcenia częstsze u kobiet, niż u mężczyzn; nie tylko dzięki pomocom TYLKO dla kobiet (np. programy finansowe i edukacyjne Politechniki Białostockiej), czyli dzięki dyskryminacji mężczyzn zwanej „pozytywną” (np. UMCS przy równej ilości punktów przyjmuje kobietę), stypendiom tylko dla kobiet (seksizm wywołany przez feminizm), czy dostosowania samego szkolnictwa pod kobiety…
 • jedne z najmniejszych różnic zarobków obu płci; Według GUS w 6 na 16 województw godzinowa różnica płacy była niekorzystna dla mężczyzn względem kobiet
 • jeden z najwyższych wskaźników kobiet na wyższych stanowiskach w Europie
 • jest masa programów pomocowych np. by zatrudnić kobiety, lub je przeszkolić (Urzędy Pracy), albo pomóc założyć biznes, gdy analogicznych dla mężczyzn – brak
 • jeden z wyższych wskaźników samotności mężczyzn na świecie w młodym wieku (w tym prawiczków) w Polsce, kobiet analogicznie (samotnych, dziewic) – nie (a jednak dla wielu bycie z kimś razem jest bardzo ważnym fundamentem życia, samooceny, samopoczucia). Kobiety zaczynają być samotne dopiero w wieku starczym, bo… mężczyźni umierają. I to nie jest tendencja tylko w Polsce, bo Japonia, czy USA są chyba nawet w gorszej sytuacji. I dziwnym trafem to wszystko koreluje z uprzywilejowaniem kobiet przez co nie chcą one mężczyzn, których niesłusznie uważają za gorszych od siebie.
 • jedna z najdłuższych średnich życia kobiet w stosunku do mężczyzn – 73,8r. dla mężczyzn i 81,7 dla kobiet (więc albo są silniejsze, albo mają łatwiejsze życie; w obu przypadkach programów pomocowych dla mężczyzn brak, gdy analogicznie dla kobiet robi się ich sporo)
 • jedna z najmniejszych liczb bezdomnych kobiet w przeciwieństwie do mężczyzn (25 369  tyś. mężczyzn i 4 961 kobiet)
 • jedne z wyższych liczb składanych pozwów rozwodowych przez kobiety (70-80%), ergo często też rozbijających związki i rodziny (choć jak wiadomo powody rozstań są różne i obie płcie mają swoje za uszami), ale to nie jest tak, jak mówi się o mężczyznach i ojcach; aż do 80% kobiet wykształconych zamieszkujących miasta składa pozwy rozwodowe
 • jedne z najwyższych liczb kobiet zdradzających mężczyzn na świecie, głównie poprzez „zmianę gałęzi” (mit kobiety monogamicznej raczej upada)
 • jedne z najwyższych różnic leczenia płci w szpitalach psychiatrycznych; mężczyzn leczy się 4x więcej, niż kobiet (Zdrowie kobiet i mężczyzn; Janina Jóźwiak)
 • zdecydowana wyższa liczba uzależnionych mężczyzn od kobiet (nierzadko związane jest to z nieradzeniem sobie, samotnością, presją dotykającą mężczyzn i męskość, ilością porażek, czy maskowaniem przed społeczeństwem fobii i depresji, które nie znajdują zrozumienia, czy współczucia)
 • jedne z najwyższych liczb pobierania zapomóg socjalnych przez kobiety w stosunku do mężczyzn
 • jeden z najwyższych liczb opodatkowania mężczyzn; w tym na potrzeby kobiet (programy socjalne, emerytury, kursy, szkolenia, parytety itd.)
 • jeden z najniższych wskaźników dzietności w Europie (kobiety nie rodzą lub rodzą coraz mniej; Polska wymiera w strasznym tempie!)
 • jeden z najwyższych wskaźników bierności zawodowej kobiet w Europie (kobiet nie pracują, lub nie pracują tyle, ile mężczyźni)
 • przez bierność zawodową kobiet, ale głównie przez uprzywilejowaną sytuację na rynku matrymonialnym to kobiety mają większe szanse na bycie utrzymywanymi przez partnerów, czyli znalezieniu opiekunów nawet gdy są w złej sytuacji; Przykład: Kobiety decydują o zakupie mieszkań, ale to mężczyźni za nie płacą
 • jedne z najwyższych różnic otrzymywania przez kobiety niższych wyroków za te same przestępstwa (unikają kar za swoją przemoc, lub unikają kar na równi z mężczyznami)
 • jeden z najwyższych wskaźników kobiet w szkolnictwie zawodowym od najmłodszych roczników (mają więc dużo większy wpływ na wychowywanie pokoleń, niż mężczyźni)
 • zwykle maksymalnie jedna kobieta rocznie robi aborcję z powodu PODEJRZENIA gwałtu (powtórzę – JEDNA); kobiety nie są masowo gwałcone, jak feministki twierdzą o kulturze gwałtu, tylko są głaskane w porównaniu do losu mężczyzn
 • nierzadko mężczyźni muszą płacić na nieswoje dzieci, gdy kobiety wiedzą zawsze, że dziecko jest ich; mężczyźni muszą płacić nawet gdy to oni zostali zgwałceni (źródło)
 • jeden z najdłużej trwającego kultu kobiety-lepszego rodzica, otwierania im drzwi, rycerskiego ratowania z problemów, adorowania, idealizowania i łagodniejszego traktowania; ergo wywyższanie kobiet i surowe wymagania, czy niski poziom empatii/współczucia/zrozumienia wobec mężczyzn
 • W Polsce nadal mężczyźni przechodzą kwalifikację wojskową i są wcielani do armii, kobiety na ogół – nie; pobór to współczesne niewolnictwo
 • Polska to kraj bliski pełnej emancypacji kobiet, ale nadal jest to pośredni etap, gdzie coraz więcej kobiet pragnie przywilejów tradycjonalistek, ale i przywilejów wywalczonych przez feministki (swoiste combo); jednak mężczyźni nadal są zmuszani tkwić w dawnych obowiązkach mężczyzn, czy w dawnym stylu męskości (i nawet jeśli kobiety twierdzą, że wcale tak nie jest praktyka pokazuje zupełnie inaczej, czyli innych mężczyzn szanują, pożądają i z innymi są w związkach)
 • Polska to jeden z krajów, które najszybciej dały kobietom możliwość głosowania – na równi z mężczyznami (1918r.); wiele krajów „postępowych” wprowadziło je później, albo kobiety dostawały takie prawa nawet wcześniej, niż mężczyźni; mężczyźni musieli odbyć 2 letnią służbę wojskową, by pozyskać takie uprawnienia; dlatego też to kobiety głównie decydują o losach kraju i rodziny; to jest władza
 • Polska to jeden z krajów, które nadal kurczowo trzymają się komunistycznego prawa z czasów kiedy kobiety nie pracowały, by mogły dostawać alimenty po rozwodzie na siebie same (co prawda mężczyźni też mogą skorzystać z tego prawa, ale tylko teoretycznie, w praktyce to się nie zdarza, a same alimenciary procentowo unikają płacenia jeszcze bardziej, niż mężczyźni); to może powodować zjawisko wyłudzania alimentów, czy też bogacenia się poprzez małżeństwo i rozwód
 • Polska to niestety też jeden z krajów, które zaczynają powoli uznawać, że przemoc pochodzi od mężczyzn i tylko mężczyzn, a bazuje to na zgłoszeniach spraw przez kobiety na policję. Skutkuje to represjonowaniem mężczyzn, nierzadko też odbieraniem im majątków i mieszkań tylko z tytułu oskarżenia kobiety (nie trzeba dowodów). Nie uwzględnia się fałszywych oskarżeń kobiet, czy też tego, że w takich związkach zachodzi zwykle przemoc wzajemna. Nie uwzględnia się też tego, że mężczyźni nie zgłaszają przemocy wobec siebie, nie wierzy się im, czy wyśmiewa. Zgłoszenie policyjne to nie dowód na przemoc! Duża liczba zgłoszeń nie dowodzi dużej liczbie przemocy i to jednostronnej! Do tego trzeba sądu. O tym mało kto pamięta. Czytaj: Ustawa antyprzemocowa pozwala na wyrzucanie na bruk i areszt bez sprawy sądowej i Konwencja Stambulska uznaje, że źródłem przemocy są mężczyźni, a kobiety należy otoczyć szczególną opieką (czyli nie są równe wobec prawa na równi z mężczyznami, a ponad, co jest sprzeczne z Konstytucją RP gwarantującą równość traktowania płci)

I tak dalej.

Edited by Iceman84PL
 • Like 8
 • Thanks 17
Link to comment
Share on other sites

Nie ma żadnego piekła kobiet i należy skończyć z demoralizującymi "prawami" kobiet.

 

A póki co, we własnym zakresie nie wchodzić w małżeństwa, nie zapraszać do swojego mieszkania, nie inwestować w zepsuty kraj, nieruchomości, itd.

 

 • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, matthewx napisał:

Piekło kobiet istnieje w Pl, ponieważ jest za mało chadów.

Nic nie daje mi większej satysfakcji gdy widzę/słyszę że typowe polskie roszczeniowe kurwisko zostaje olane przez chada. To chyba daje większą satysfakcję niż oglądania debat i programów gdzie ludzie z prawicy orają lewaków :D

 

309596752_5601470016599019_1542169690978

Edited by bassfreak
 • Like 5
 • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

To ze mezczyźni maja w wielu kwestiach przesrane, nie oznacza że nie ma piekła kobiet. 

Wyobraźcie sobie że wasza siostra/partnerka/córka zachodzi w ciążę i ma poważne komplikacje.
A zamiast aborcji, czeka się na naturalne rozwiązanie z wszystkimi tego konsekwencjami w stylu zgon na sepse, trauma psychiczna z powodu urodzenia  dziecka po to tylko by mu na prędce dać imię i i organizować pogrzeb, poważne komplikacje zdrowotne i finansowe (Miały być rodzinne wypady w góry, jest robienie za bankomat dla niepracującej matki zajmującej sie dzieckiem warzywem)

 

 • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Teraz, Patton napisał:

Między prawdziwym piekłem a urojonym, to jest jednak ogromna różnica. 

Wyobraź sobie ze masz raka prącia/prostaty/jąder i nikt nie chce Cię leczyć bo jeszcze nie zapłodniłeś żadnej kobiety więc zgodnie z jakąś zjebaną ideologią to byłoby zabójstwo nienarodzonych dzieci.


To jest mniej więcej to co spotyka kobiety z patologiczna ciążą w tym kraju.

 • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Libertyn napisał:

Wyobraźcie sobie że wasza siostra/partnerka/córka zachodzi w ciążę i ma poważne komplikacje.
A zamiast aborcji, czeka się na naturalne rozwiązanie z wszystkimi tego konsekwencjami w stylu zgon na sepse, trauma psychiczna z powodu urodzenia  dziecka po to tylko by mu na prędce dać imię i i organizować pogrzeb, poważne komplikacje zdrowotne i finansowe (Miały być rodzinne wypady w góry, jest robienie za bankomat dla niepracującej matki zajmującej sie dzieckiem warzywem)

Są konkretne przypadki dot. aborcji, a wyobrażanie oderwane od rzeczywistości to pożywka dla feministek.

Co ciekawe, matka nie jest karana ale lekarz i inne osoby, takie równouprawnienie :D

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Libertyn napisał:

Wyobraź sobie ze masz raka prącia/prostaty/jąder i nikt nie chce Cię leczyć bo jeszcze nie zapłodniłeś żadnej kobiety więc zgodnie z jakąś zjebaną ideologią to byłoby zabójstwo nienarodzonych dzieci.


To jest mniej więcej to co spotyka kobiety z patologiczna ciążą w tym kraju.

Bracie, myślę,że porównanie dziecka do nowotworu jest trochę nie na miejscu. Tak po prostu.

Poza tym na dziecko się decydujesz, jak jesteś kobietą, ze wszystkimi tego konsekwencjami, żaden mężczyzna raka sobie nie wybiera 

 • Like 5
 • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Lupus napisał:

Bracie, myślę,że porównanie dziecka do nowotworu jest trochę nie na miejscu. Tak po prostu.

Bo każdy sobie wyobraża błękitnookiego blondwłosego śmiejacego się brzdąca, Nie dzieciaka z wodogłowiem i niewykształconymi płócami

6 minut temu, Lupus napisał:

Poza tym na dziecko się decydujesz, jak jesteś kobietą, ze wszystkimi tego konsekwencjami, żaden mężczyzna raka sobie nie wybiera 

Jak zapładniasz kobiete to też się decydujesz. Żadna kobieta czy mężczyzna nie decyduje się na głęboko upośledzone dziecko. 
Nie mniej skazać ich na nie może polityka rządu i paplanina katotalibów.

23 minuty temu, Gościu napisał:

Są konkretne przypadki dot. aborcji, a wyobrażanie oderwane od rzeczywistości to pożywka dla feministek.

Na przykład? Jak orzeka TK?

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Libertyn napisał:

Na przykład? Jak orzeka TK?

Przy obecnym poziomie technologicznym nie ma możliwości postawienia 100% trafnej diagnozy płodu.

Nawet u dorosłych zdarzają się błędy lekarskie, a co dopiero u płodu gdzie dostęp jest ograniczony.

Prawdopodobieństwo nie jest uznane jako wystarczający powód do aborcji.

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Gościu napisał:

Przy obecnym poziomie technologicznym nie ma możliwości postawienia 100% trafnej diagnozy płodu.

Spoko. Jak na 99% jest diagnoza wielkiej deformacji to nie abortujmy bo technologia nie daje 100%. Jakby co to @Gościu jest bogaty i można mu dowalić podatków. 

Ale ja nie jestem i wolę by dmuchano na zimne. Wolę by to 99% przeważyło nad 1%.

12 minut temu, Gościu napisał:

Nawet u dorosłych zdarzają się błędy lekarskie, a co dopiero u płodu gdzie dostęp jest ograniczony.

Prawdopodobieństwo nie jest uznane jako wystarczający powód do aborcji.

A szkoda. 

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Libertyn napisał:

Spoko. Jak na 99% jest diagnoza wielkiej deformacji to nie abortujmy bo technologia nie daje 100%. Jakby co to @Gościu jest bogaty i można mu dowalić podatków. 

Ale ja nie jestem i wolę by dmuchano na zimne. Wolę by to 99% przeważyło nad 1%.

99% lub 0%, bo jak można bazować na niepewnej wiedzy.

Tu jednak dochodzimy do tego, że i tak to na ojca zwykle spada odpowiedzialność, czy dziecko zdrowe, chore czy porwane przez madkę.

Wątek aborcji odbiega jednak od głównego tematu, a Bracia podali wyżej bardzo konkretne punkty dyskryminacji mężczyzn.

Link to comment
Share on other sites

@Libertyn

 

W Polsce przerwanie ciąży, czyli aborcja, dopuszczone jest przez prawo tylko w trzech wyjątkowych przypadkach:

 1. gdy ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej;
 2. gdy badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu
 3. gdy zachodzi uzasadnione podejrzenie, że ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego* (np. kazirodztwo, gwałt).

Także nie ma żadnego piekła kobiet a to co krzyczą o aborcji feministki, lewicowe Juleczki czyli moja macica moja sprawa

to wpłynięcie na polityków by zrobić z tego przywilej wtedy gdy kobieta zrobi sobie bobasa z nieatrakcyjnym mężczyzną 

czy jej się po prostu odwidzi bo nie będzie chciała ponieść odpowiedzialności za nowe życie.

 

 

Edited by Iceman84PL
 • Like 7
 • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Iceman84PL napisał:

@Libertyn

 

W Polsce przerwanie ciąży, czyli aborcja, dopuszczone jest przez prawo tylko w trzech wyjątkowych przypadkach:

 1. gdy ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej;

Ale sraczka legislacyjna robi swoje. Już była masa problemów bo lekarze bali się interweniować, bo by byli ciągani po sądach. Piekło kobiet wzięło się z opinii Trybunału Konstytucyjnego
 

29 minut temu, Iceman84PL napisał:
 1. gdy badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu

Ale tylko do określonego czasu. To nie jest tak że jak badania będą rozwlekane do 3 trymestru i to wykażą to dojdzie do aborcji. Oj nie, będzie za późno i wtedy albo zagranica albo jest problem

29 minut temu, Iceman84PL napisał:
 1. gdy zachodzi uzasadnione podejrzenie, że ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego* (np. kazirodztwo, gwałt).

A jak nie? Jak @Iceman84PL ją posuwa i zsuwa mu się kondom i dochodzi do zapłodnienia to co?
Idziemy w gwałt?  Idziemy w alimenty czy jedziemy do Niemiec lub Czech?

29 minut temu, Iceman84PL napisał:

Także nie ma żadnego piekła kobiet a to co krzyczą o aborcji feministki, lewicowe Juleczki czyli moja macica moja sprawa.

Jak jej macica to nie jej sprawa to czyją sprawą jest Twój penis i jądra? Może powinieneś nosić męski pas cnoty, który będzie otwarty przez urzędnika w dniu ślubu? Zero seksu, zero fapania.

29 minut temu, Iceman84PL napisał:

to wpłynięcie na polityków by zrobić z tego przywilej wtedy gdy kobieta zrobi sobie bobasa z nieatrakcyjnym mężczyzną 

czy jej się po prostu odwidzi bo nie będzie chciała ponieść odpowiedzialności za nowe życie.

Masz seks, po 3 dniach dzwoni że jest w ciąży. Gumka pękła czy się zsunęła.

Co robisz?
Bierzesz odpowiedzialność? Stwierdzasz że jej problem? 
 

W dniu 7.11.2022 o 14:27, Gościu napisał:

99% lub 0%, bo jak można bazować na niepewnej wiedzy.

Wiesz że większość procedur szpitalnych nie ma gwarantowanej 100% skuteczności? @Gościu nie będzie się leczył z X bo podczas leczenia operacyjnego jest 5% możliwosci komplikacji. Gościu nie zgodzi się na przeszczep i będzie wolał dożywotnie dializy bo przeszczep może się nie przyjąć a i można podczas zabiegu lekko naciać inny narząd 

W dniu 7.11.2022 o 14:27, Gościu napisał:

Tu jednak dochodzimy do tego, że i tak to na ojca zwykle spada odpowiedzialność, czy dziecko zdrowe, chore czy porwane przez madkę.

Odpowiedzialność za co? Czy ktoś ojca obwinia o to że dzieciak się rodzi bez głowy? No raczej nie, prędzej się obwinia lokalny zakład chemiczny

Ilu ojców prowadzi kampanie 1% dla niepełnosprawnych własnych dzieci? 

Na ogół to matka zostaje z takim dzieckiem. 

W dniu 7.11.2022 o 14:27, Gościu napisał:

Wątek aborcji odbiega jednak od głównego tematu, a Bracia podali wyżej bardzo konkretne punkty dyskryminacji mężczyzn.

Jedno nie przeczy drugiemu. 

Mnie jako potencjalnego ojca, piekło kobiet jak najbardziej dotyczy. Nie chciałbym  wskutek komplikacji ciążowych stracić partnerkę. Zwłaszcza ze ja realnie się przywiązuję.
 

 • Haha 1
 • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Libertyn napisał:

Mnie jako potencjalnego ojca, piekło kobiet jak najbardziej dotyczy. Nie chciałbym  wskutek komplikacji ciążowych stracić partnerkę. Zwłaszcza ze ja realnie się przywiązuję.

Jako teoretyk możesz nie wiedzieć, że jest wiele różnych przypadków nie tylko Twój.

 

Jeżeli faktycznie Ci zależy na ojcostwie, powinieneś przynajmniej walczyć o prawo ojca do współ/decydowania.

Płód nie zawiera tylko materiału genetycznego kobiety i nie jest jej własnością, macica nie ma nic do rzeczy w tym temacie.

 

Z tematu diagnozy zszedłeś na skuteczność leczenia, to zupełnie inne rzeczy.

 

Wątek odbiega od tematu, załóż osobny chętnie podyskutuję.

Możesz w międzyczasie poczytać jak Amerykanie dali się oszukać babie która kłamała, że została zgwałcona.

 

 • Like 6
Link to comment
Share on other sites

@Libertyn Bredzisz.

Rozbijasz na czynniki pierwsze i próbujesz negować oczywistości, które wszyscy rozumieją tylko nie ty. 

Jak zwykle odbiegasz od tematu i kolejny raz torpedujesz. 

To utwierdza mnie dalej w przekonaniu żeś troll, biały rycerz, spermiarz, kukold bądź co bardziej prawdopodobne ukrywająca się kobieta pod męskim kontem. 

Swoje prawdy i teorie zachowaj dla siebie i tak jak napisał @Gościuzałóż swój osobny temat poświęcony temu co piszesz bo tutaj jest to nie na miejscu. 

 • Like 8
 • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Gościu napisał:

Jako teoretyk możesz nie wiedzieć, że jest wiele różnych przypadków nie tylko Twój.

Owszem, są też panowie z Teksasu gdzie gwałciciel może pozwać zgwałconą za wykonanie aborcji bez jego zgody.
Ale myślę że nikt nie będacy zjebem nie byłby  skłonny ryzykować życiem partnerki dla dziecka któer prawdopodobnie nie przeżyje

56 minut temu, Gościu napisał:

Jeżeli faktycznie Ci zależy na ojcostwie, powinieneś przynajmniej walczyć o prawo ojca do współ/decydowania.

A jeśli kobiecie zależy na macierzyństwie to powinna mieć prawo o decydowaniu o Twojej spermie, nawet jeśli nie chcesz ?
Nie zamierzam decydować w sprawach istotnie wpływających na czyjeś zdrowie/życie. Wiąże się z partnerką, nie z inkubatorem i to partnerka będzie dla mnie zawsze ważniejsza od dziecka. 

56 minut temu, Gościu napisał:

Płód nie zawiera tylko materiału genetycznego kobiety i nie jest jej własnością, macica nie ma nic do rzeczy w tym temacie.

Ma w cholerę dużo. Bo to jest jej organizm i jej konsekwencje zdrowotne. Nie słyszałem jeszcze o facecie co umarł w połogu.  U kobiet do niedawna to było dosć powszechne

56 minut temu, Gościu napisał:

Z tematu diagnozy zszedłeś na skuteczność leczenia, to zupełnie inne rzeczy.

Wiesz że wiele rzeczy nieraz jest odkrywanych podczas zabiegu?

56 minut temu, Gościu napisał:

Wątek odbiega od tematu, załóż osobny chętnie podyskutuję.

Możesz w międzyczasie poczytać jak Amerykanie dali się oszukać babie która kłamała, że została zgwałcona.

Amerykanie to ponoć nawet kupili Wieże Eiffla od oszusta który podawał sie za ich właściciela.
Ludzie kłamią, kilka lat temu była ogólnopolska akcja ratowania wzroku jakiegoś dziecka. 
Dziecko było wymyślone przez sporo starszego chłopaczka. 

W razie wątpliwosci, za oskarżonycm. 

 

15 minut temu, Iceman84PL napisał:

@Libertyn Bredzisz.

Rozbijasz na czynniki pierwsze i próbujesz negować oczywistości, które wszyscy rozumieją tylko nie ty. 

Rozbijam na czynni9ki pierwsze bo  tak trzeba, bo ludzie łykają wszystko jak pelikany.
Bo także tu jest swoisty jerk circle  "Faceci mają przesrane, baby są uprzywilejowane, piekło kobiet to kłamstwo" tak zapatrzone we własne problemy ze nie dostrzega innych realnych problemów

15 minut temu, Iceman84PL napisał:

Jak zwykle odbiegasz od tematu i kolejny raz torpedujesz. 

Sorry  że nie robię za klakiera i podważam to z czym się nie mogę zgodzić

15 minut temu, Iceman84PL napisał:

To utwierdza mnie dalej w przekonaniu żeś troll, biały rycerz, spermiarz, kukold bądź co bardziej prawdopodobne ukrywająca się kobieta pod męskim kontem. 

A ja jestem niemal pewien że możesz być nieakceptującym się kryptogejem.. Tak jeżdżącym po kobietach  by uśpić wyrzuty sumienia z powodu marzenia o ostrym bolcowaniu z kolegą. 
Jako pasyw czy aktyw?
 I co z tego wynika? 
Atakuj argumenty, nie ludzi. 
Nigdy nie wiesz kto po drugiej stronie siedzi. 

15 minut temu, Iceman84PL napisał:

Swoje prawdy i teorie zachowaj dla siebie i tak jak napisał @Gościuzałóż swój osobny temat poświęcony temu co piszesz bo tutaj jest to nie na miejscu. 

Nie moja wina że weszliście w polemikę. Ja po prostu napisałem co myślę.

Link to comment
Share on other sites

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.