Skocz do zawartości

Afera zbożowa się rozkręca


Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam chlebek? Smakował? 😁

 

Dziś sam najjaśniejszy Zero grzmiał, że winni będą ukarani. 

 

Co obstawiacie? 

 

1) Winni zostaną szybko skremowani w Albanii. 

2) Znajdzie się jakiś pionek, żeby słupki podbić. 

3) Za chwilę wyskoczy nowa afera i o tej nikt nie będzie pamiętał. 

 

Ostatnio się czasem zastanawiam jakim typem wyrafinowanego skurwiela trzeba być, żeby tak w chuja nie dość, że własny kraj, ale i obywateli ładować. W sumie poza bananowymi dyktaturami i Rosją to się praktycznie w świecie nie zdarza. 

 

 

Edytowane przez maroon
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówię od dawna tylko praca na lewo, ukrywanie wszystkiego, co się da, antysystemowe podejście. To jest mafia, a nie jakiś rząd. Jak chcesz komuś legalnie wypłacić 10 koła to musisz wyłożyć prawie 17 tysi w umowie. Kogoś wyraźnie popierdoliło już złodziejstwo, a będzie tylko gorzej. To już jest festiwal kradzieży i wyjebania po całości od wielu lat. 200 000 nadmiarowych zgonów przypominam z covidozy. To największa zbrodnia, ludobójstwo dosłownie i kurwa wszyscy mają wyjebane. Ja nigdy tego nie zapomnę i mam na nich wysrane. Dla mnie w tym kraju już nic, co "rządzone" nie działa. Dla mnie od momentu, kiedy zus pochwalił się, że 200 000 zdechło, żeby inne staruchy miały większą emeryturę rząd to wróg dosłownie śmiertelny. Ich powinno się już ścigać po ulicach z pochodniami, a nie zadawać pytania, tyle w temacie.

 

I przyznam szczerze, że jadłem kilka dni temu kanapkę sklepową i przeszło mi przez myśl, czy przypadkiem robactwa nie wpierdalam w tym momencie. Straszne w chuj. Ukraina to będzie upadłe, bandyckie państwo po tej wojnie. Będą się działy tutaj koszmary. Już powoli się zaczyna. A stopień spierdolenia nie sięgnął jeszcze zenitu, oj nie. Lata 90 na pełnej kurwie już wróciły. Prawdy się nie dowiemy, ale kurwa wszędzie siedzą pisowcy i ich rodziny, znajomi. To jest gorsze niż pzpr, bo tam przynajmniej zwykły robol mógł się zapisać, a tutaj? Jak nie jesteś z nimi to jesteś dymany kurwa do kwadratu, aż do zgonu, żebyś zdechł, a to, co wypracowałeś przez całe życie pójdzie na emerytury dla staruchów. Ja pierdolę, to jest grane w tym kraju xD

 

Ja już antysystemowo zapierdalam i dziwię się, że wy jeszcze macie jakieś złudzenia, w którym kierunku idziemy xD

Edytowane przez mac
  • Like 23
  • Dzięki 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, maroon said:

Ostatnio się czasem zastanawiam jakim typem wyrafinowanego skurwiela trzeba być, żeby tak w chuja nie dość, że własny kraj, ale i obywateli ładować. W sumie poza bananowymi dyktaturami i Rosją to się praktycznie w świecie nie zdarza. 

 

Jaki kraj? Polska już nie istnieje. Oni to wiedzą i już odcinają kupony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już mordy wycierają prorosyjskim klimatem. Teraz wszystko, co z Ukrainy to dobre, a jak piśniesz słowo to jesteś prorosyjski. To już jest rozgrywane w mediach. Ośmieszą rolników onucowem i sami się wycofają. Pis ma policję, służby, wszystko. Jak będą chcieli to tych rolników śmiesznych rozpierdolą i przejmą ich interesy lub w ogóle Ukrów na ich miejsce xD I tak się jeszcze dziwię, że zachowują pozory dyskusji.

Edytowane przez mac
  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, maroon napisał:

Jak tam chlebek? Smakował? 😁

 

Dziś sam najjaśniejszy Zero grzmiał, że winni będą ukarani. 

 

Co obstawiacie? 

 

1) Winni zostaną szybko skremowani w Albanii. 

2) Znajdzie się jakiś pionek, żeby słupki podbić. 

3) Za chwilę wyskoczy nowa afera i o tej nikt nie będzie pamiętał. 

 

Ostatnio się czasem zastanawiam jakim typem wyrafinowanego skurwiela trzeba być, żeby tak w chuja nie dość, że własny kraj, ale i obywateli ładować. W sumie poza bananowymi dyktaturami i Rosją to się praktycznie w świecie nie zdarza. 

 

 

 

Skończy się tak jak afera z strutymi rybami na odrze, jak afera z solą wypadową itd, czyli NIC

Kto miał zarobić na tym ten zarobił i o to w tym wszystkim chodzi

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, maroon said:

W sumie poza bananowymi dyktaturami i Rosją to

 

Przypomnę że w stanach i wb promuje się szczypawe co do szkodliwości nie ma już żadnych wątpliwości, a w Kanadzie zaorano wojskiem zupełnie pokojowy protest. 

 

6 minutes ago, mac said:

ą. Pis ma policję, służby, wszystko. Jak będą chcieli to tych rolników śmiesznych rozpierdolą i przejmą ich interesy

 

Policja już rozganiala protest gdzie blokowali drogę z upadliny

29 minutes ago, mac said:

To jest gorsze niż pzpr, bo tam przynajmniej zwykły robol mógł

 

I swojego komarka mieliśmy i shl i coś tam jeszcze było 

 

Przykre w chuj ogólnie żyć teraz w Polsce

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, Baca1980 said:

Kto rządowi wierzy/ufa ten sam sobie szkodzi.

Odkąd żyję świadomie, ta zasada zawsze obowiązywała w P(R)L i nikt kto ją (nawet z trudem) akceptował, zimą w trampkach nie chodził.

Tradycyjnie "wierzymy tylko w to, co zostało oficjalnie zdementowane", nawet przez "najlepszy rządowi po '89", który przebija o klasę, nawet propagandę Goebbelsa.

 

47 minutes ago, maroon said:

3) Za chwilę wyskoczy nowa afera i o tej nikt nie będzie pamiętał. 

Tak to się załatwia. Niemal tysiąc afer z PiSuaru nie wzięło się znikąd. Są niczym meodyczna  "rabunkowa inżynieria społeczna". 

Jestem ciekaw czy będą robili marketing wokół "zboża technicznego, czyli w zasadzie opałowego peletu pszenicznego, że UKRy jedzą i patrzcie jakie zdrowe chOpy! I RUSkich zamiatają na nim! A właściwie to podlewani RUSką propagandą, robimy z igły widły i niepotrzebne problemy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mac napisał:

Jak mówię od dawna tylko praca na lewo, ukrywanie wszystkiego, co się da, antysystemowe podejście. 

Ja już antysystemowo zapierdalam i dziwię się, że wy jeszcze macie jakieś złudzenia, w którym kierunku idziemy xD

Ja podobnie od dawna działam na lewiźnie ile tylko się da i kiedy tylko mogę. Szara strefa i gotówka którą obracam to najlepsze co może nas spotkać, ta wolność że nikt nie patrzy na ręce. 

Kartą płace w bardzo minimalnym stopniu.

Przykładowo wczoraj opony zmieniałem, pytam czy będzie taniej bez paragonu. Decyzja była tylko jedna.
23% vatu (1/4 każdej usługi oddajemy tym gnojom z rządu) ja pierdole.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

Co obstawiacie? 

 

1) Winni zostaną szybko skremowani w Albanii. 

2) Znajdzie się jakiś pionek, żeby słupki podbić. 

3) Za chwilę wyskoczy nowa afera i o tej nikt nie będzie pamiętał. 

Winni dostaną awans.

https://www.money.pl/gospodarka/henryk-kowalczyk-stracil-posade-ministra-ale-juz-dostal-nowe-stanowisko-6884432909106112a.html

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Sgt. Hugo Stiglitz napisał:

Ja podobnie od dawna działam na lewiźnie ile tylko się da i kiedy tylko mogę. Szara strefa i gotówka którą obracam to najlepsze co może nas spotkać, ta wolność że nikt nie patrzy na ręce. 

Kartą płace w bardzo minimalnym stopniu.

Od mniej więcej roku tak samo do każdego walę, żeby zachował więcej hajsu. I to działa w 100% przypadków. Obiad w barze. Nie nabijaj nic, masz hajs do łapy. Wszyscy zadowoleni. Nie mam zamiaru płacić kurwa w umowie komuś + 60%, żeby zatrudnić xD Na to samo miejsce 2 osoby wyjdą i będą zadowolone. Ludzie to doskonale widzą. Mniejszy biznes nie da rady w tym systemie już, nie ma opcji. Znam kilka osób, co raz tylko na rok odwieszają zus firmę, wystawiają wszystkie faktury zebrane, rozliczają i znowu zawieszają. Lewizna leci z każdej strony. W dwóch ostatnich latach zdaje się szara strefa wzrost około 8%, już zbliżamy się do 30% powoli, a taki wynik był w okresie transformacji, czyli w głębokim gównie.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, slusa napisał:

Policja już rozganiala protest gdzie blokowali drogę z upadliny

Ta sama policja nie rozganiała Ukraińców blokujących przejścia graniczne z Białorusią :)

 

27 minut temu, Rnext napisał:

Tak to się załatwia. Niemal tysiąc afer z PiSuaru nie wzięło się znikąd. Są niczym meodyczna  "rabunkowa inżynieria społeczna". 

Paanie, jakie afery? Toż to najlepszy rząd po 89 roku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze rolnictwo, ledwie ciągnie już od czasu, kiedy zagraniczne supermarkety weszły na Polski rynek. O innych gałęziach gospodarki nie wspominam, bo ich już od dawna nie ma. 

 

Tak jak wyżej koledzy pisali. W obecnym systemie, lewizna to jedyna droga do wolności. Ja prdle jakich czasów dożyliśmy.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś musi nade mną czuwać, gdyż w tym roku zjadłem może ze dwa bohenki chleba i to jeszcze z piekarni rzemieślniczych i to były jedyne dwa produktu mączne od początku roku. 

 

Pamiętam kilka lat temu była podobna afera, ale z solą w roli głównej. Okazało się, że w jakiejś naszej sieci marketów sprzedawano sól drogową jako spożywczą. Jaki był efekt? Po babsku: domyślcie się. Czyli sieć nadal istnieje, nic jej się nie stało, nikt chyba nawet nie poniósł odpowiedzialności, może jakieś śledztwo było, ale tu jedni chronią drugich, ręką rękę myje. Tu będzie tak samo: z dużej chmury mały deszcz. Festiwal pod publiczkę zupełnie nieświadomej mechanizmów politycznych i bez szacunku do siebie.

 

To jest tak symptomatyczne, że w tej sytuacji jedyni prostestujacymi są rolnicy, czyli grupa najbardziej zainteresowana, ale przecież to temat, który tak naprawdę dotyczy nas wszystkich, ponieważ niemal codziennie chodzimy na zakupy, a następnie to spożywamy w różnorakich postaciach. W normalnym kraju każdy do tych rolników przyłączyłby się.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sgt. Hugo Stiglitz napisał:

Ja podobnie od dawna działam na lewiźnie ile tylko się da i kiedy tylko mogę. Szara strefa i gotówka którą obracam

ORMO czuwa.

....pisz dalej takie wylewane niuua A NSE..... napeWno żaden bot nie czuć na za rogiem.

Nr Ip masz z książeczki polsatu to  spoksiwo.

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.