Skocz do zawartości

Oświadczyny po "pijaku"


samiecżeta

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Wczoraj byłem świadkiem oświadczyn. Kobieta to 40- letnia pani po

kilkunastoletnim związku który nagle został przerwany przez faceta. 

Pan to 43-letni "stary kawaler". 

Znali się na początku pół roku. Po czym ona go zostawiła bo jego mama nie zaakceptowała laski i ją sms-owo zwyzywała. 

 

No i po kilkumiesięcznym okresie rozłąki wrócili do siebie. Że niby on przemyślał. Że mama już na niego nie wpływa i takie tam. 

 

Wczoraj wbijam na imprezę świąteczną. All family. Ze 20 osób. Każdy już trochę podchmielony. No i poznaję pierwszy raz tego apsztyfikanta. Podaje mi rękę i już lekko mu się język plącze. 

 

Do meritum... 

2 godziny i 2 flaszki później, chłop wyciąga pierścień z pudełeczka, "klynka" i odpierdala całą szopkę. 

Wszyscy wystrojeni w miarę normalnie. On w tiszercie i dżinsach. 

No i normalnie najebany w chuj. 

 

Mi się zrobiło głupio i wyszedłem po tej akcji na faję. Pierwszy raz widziałem żeby ktoś najebany i ubrany byle jak robił takie cyrki. Chyba jakieś konwenanse obowiązują?

Powiedzcie Bracia co o tym sądzicie?

 

 

 

Edytowane przez samiecżeta
?
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, samiecżeta napisał(a):

Mi się zrobiło głupio i wyszedłem po tej akcji na faję. Pierwszy raz widziałem żeby ktoś najebany i ubrany byle jak robił takie cyrki. Chyba jakieś konwenanse obowiązują?

Powiedzcie Bracia co o tym sądzicie?

 

Osobiście, zawsze czułem zażenowanie widząc gdzieś w tv/na necie oświadczyny w miejscu publicznym.

IMO, to dosyć intymna kwestia. A to co opisałeś, to już w ogóle apogeum niezręczności itd.

 

1 minutę temu, zuckerfrei napisał(a):

Świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.  

 

1561761952_nhb8vr_600.jpg

 

Ale zachęcam do trzeźwości, lub picia umiarkowanego, które nie szkodzi nawet w największych ilościach. 😊

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, samiecżeta napisał(a):

Znali się na początku pół roku. Po czym ona go zostawiła bo jego mama nie zaakceptowała laski i ją sms-owo zwyzywała. 

 

Mama to przykład kobiecej mądrości w tej opowieści. :) A chopy jak to chopy, gupie, otumanione kobiecą dooopą i alkoholem. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Festiwal flepiarstwa i kukoldztwa. Kobieta 40 nie urodzi mu dziecka itd, nie spełni podstawowej funkcji więc po co ten cyrk? Ludzie nie mają instynktów samozachowawczych, taktu czy logicznego myślenia.

Sam to widziałem nawet na ostatnim spotkaniu rodzinnym gdzie nie było umiaru, "rodzina" + alkohol = kłopoty. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, WsiunzSuchej napisał(a):

Mi ojciec obiecał motor po pijaku i jak nie było maszyny tak nie ma. Moim zdaniem to jest jego sposób na zaruchanie ciekawe jak to się skończyło. Może powiedziała Tak i wyszła mu noc przedślubna a na kacu powie myszce nie wiem co czuje to chyba nie to. 

 

To też jest jakaś strategia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, J. Horsie napisał(a):

Ja tu widzę kilka stopni nieświadomości/głupoty.

Głupio, że się w ogóle oświadczył.

Głupio, że się oświadczył pod wpływem.

Głupio, że się oświadczył publicznie.

Głupio, że się oświadczył 40-latce sam mając tylko 43 lata.

 

No cóż :

 

maxresdefault.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, J. Horsie napisał(a):

Głupio, że się oświadczył 40-latce sam mając tylko 43 lata.

Poprawka. Pan ma 38 lat a pani 42. 

 

Pani założyła ring ale werbalnie nie odpowiedziała TAK. 

 

I już poruchał tak że to chyba nie o to chodziło. 

 

Edytowane przez samiecżeta
.
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, samiecżeta napisał(a):

Chyba jakieś konwenanse obowiązują?

Powiedzcie Bracia co o tym sądzicie?

 

Sołtysa Lubelszczyzny chyba oglądałeś, podczas rodzinnego spotkania był taniec wuja ;) ?

 

 

 

 

19 minut temu, fruit napisał(a):

Przyszedł na imprezę ubrany na wyjebce, oświadczył się na wyjebce, czyli może mieć wyjebane podejście do owej kobiety

Swoją droga jeden i drugi o takich rzeczach powinni myśleć o takich rzeczach z 10 lat do tyłu.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, samiecżeta napisał(a):

Poprawka. Pan ma 38 lat a pani 42. 

 

 

 

Może lubić seks bez gumy, a w tej sytuacji rozwiązanie idealne, tzn. brak rozwiązania. 😆

 

To primo, a secundo jak mówili bohaterzy "Świata wg Kiepskich" po pijaku się nie liczy. 🙃

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2023 o 16:48, fruit napisał(a):

Przyszedł na imprezę ubrany na wyjebce, oświadczył się na wyjebce, czyli może mieć wyjebane

Zawsze łatwo może odkręcić temat - zwlai że naj...ny był i chyba nie myślała że to na poważnie.🤣🤣

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.