Skocz do zawartości

Materialistki - operacja "Ustrzel bogacza"


Rekomendowane odpowiedzi

Odmiana okupacji ekonomicznej im więcej się ma tym bardziej należy to chronić.
Kobieta nie ma tyle odwagi i siły, aby coś ukraść lub siłą zastraszyć, musi skorzystać z postępku jakim jest kłamstwo i udawanie :) 
Trafiłem na ciekawy komentarz jakiegoś użytkownika YT "prostytutki są czystsze i bardziej uczciwe" :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem początek i usłyszałem "Robię to zawodowo". Wyłudzanie pieniędzy powinno być karane. Żyjemy w czasach, gdzie takie zawodowe wyłudzanie pieniędzy nie ma ostracyzmu społecznego i kar. To pokazuje degeneracje jaka panuje w UK.

 

Albo to "Jestem naciągaczką, ale inteligentną" :lol: Przecież inteligentna naciągaczka nigdy by się do tego nie przyznała tylko wmawiała facetom, że jest z nimi z "miłości".

 

Dokument ten pokazuje prawdę o relacjach męsko-damskich.

Ci bogaci goście nawet nie uprawiają seksu z tymi naciągaczkami tylko dają im prezenty za ich obecność :lol: To przykład bogatego beta-providera :D 

 

@Stulejman Wspaniały Przetłumacz swoje książki o kobietach na angielski. Mógłbyś sporo zarobić dając takim bogaczom wiedzę. O ile oni chcieliby oczywiście je przeczytać.

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MoszeKortuxy napisał:

Wyłudzanie pieniędzy powinno być karane. Żyjemy w czasach, gdzie takie zawodowe wyłudzanie pieniędzy nie ma ostracyzmu społecznego i kar. To pokazuje degeneracje jaka panuje w UK.

One nie do końca wyłudzają przecież ci faceci dają im prezenty by były z nimi czyli płacą im za ich cenny czas :).A że one to wykorzystują to już inna sytuacja.

 

2 godziny temu, MoszeKortuxy napisał:

Dokument ten pokazuje prawdę o relacjach męsko-damskich.

Niby jaką prawdę przecież to jest zaprzeczenie relacji męsko-damskich.

 

2 godziny temu, MoszeKortuxy napisał:

Albo to "Jestem naciągaczką, ale inteligentną" :lol: Przecież inteligentna naciągaczka nigdy by się do tego nie przyznała tylko wmawiała facetom, że jest z nimi z "miłości".

Gdyby wmawiała facetowi że jest z nim z miłości to była by oszustką a nie ''naciągaczką'' one wprost mówią na czym im zależy najwidoczniej faceci akceptują takie zachowania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZielonaKoniczyna napisał:

Niby jaką prawdę przecież to jest zaprzeczenie relacji męsko-damskich.

Nie wiem czemu tak sądzisz, ale relacje na linii facet - kobieta wyglądają tak, że kobieta w zamian za seks chce od mężczyzny jego zasobów. Ten dokument dokładnie to pokazuje.

 

2 godziny temu, ZielonaKoniczyna napisał:

Gdyby wmawiała facetowi że jest z nim z miłości to była by oszustką a nie ''naciągaczką'' one wprost mówią na czym im zależy najwidoczniej faceci akceptują takie zachowania.

One to mówią do kamery czyli do widzów, a nie do mężczyzny z którym się umawiają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MoszeKortuxy napisał:

One to mówią do kamery czyli do widzów, a nie do mężczyzny z którym się umawiają

W materiale jest przedstawione, że dziewczyna po 5 min spotkania, przechodzi do akcji, pokazując np. sukienkę która jej się podoba itp. Tam nie ma "subtelności", tylko konkretnie "kawa na ławę":D Czas to pieniądz, więc dziewczyny nie marnują czasu na mężczyznę "nie rokującego".

 

Swoją drogą, moim zdaniem śliczna była jedynie ta 20-stka z ameryki południowej, reszta "przeciętna".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to się kryły z takim podejściem, dziś to już na legalu bez kręmpacji.

Jeszcze trochę i będzie nowy zawód (oficjalne traktowanie mężczyzn jak przedmiot - zabawkę).

Dziś już małe dziewczynki ok 5 lat same się już malują itd. Jak obserwują tak robią.

Ale panowie też nie bez winy - chcą takich pań.

I mamy co mamy.

 

Podobny obraz

 

Podobny obraz

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony taki Andrew, 56 dziadek wyjątkowo nieatrakcyjny (również psychicznie) szukający tej jedynej w puli atrakcyjnych 20-latek modelek? Dla dwóch pokazanych kobiet nawet jego majątek nie był na tyle kuszący żeby pójść z nim do łóżka. No, ale Andrusa stać na bycie trampolina do lepszego świata dla urodziwej dziewczyny z ubogiej Brazylii. Coś za coś. To jest po prostu zwykły dil, tak jak i w innych przypadkach. Można powiedzieć, że młodość i uroda to też kapitał. Kiedy atrakcyjna kobieta w czarnych lokach chce wymiany minimum za maksimum zysku, dostaje tyle na ile mierzyła. On chciał seksu i po pokazywać się z super laską, ona chciała buty Lauboutina i jak się da to coś więcej. Poparadowała z nim, dostała buty, padła propozycja, była odmowa, zostały jej buty, sukienkę do kompletu kupi inny. Czym tu się oburzać każdy ma swój rozum, ci faceci też. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Anna napisał:

Czym tu się oburzać każdy ma swój rozum, ci faceci też. 

Dokładnie dwie strony wiedzą co oferują. Gdyby nie było ofert kupna, interes by splajtowała. Ci panowie doskonale wiedzą za co płacą i co chcą w zamian.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Anna napisał:

Z drugiej strony taki Andrew, 56 dziadek wyjątkowo nieatrakcyjny (również psychicznie) szukający tej jedynej w puli atrakcyjnych 20-latek modelek? Dla dwóch pokazanych kobiet nawet jego majątek nie był na tyle kuszący żeby pójść z nim do łóżka.

Dlatego tacy goście powinni przeczytać Kobietopedię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to czym tu się oburzać? :)

Jest program propagujący nieodpowiednie zachowania kobiet, który leci na popularnym kanale. Wciąż nie oburza? Bo mnie dość mocno, biorąc pod uwagę fakt taki, że nastolatki się na takich pierdołach wychowują, kształtują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babska doskonalą się w naciąganiu...

My w rozumie ,mój syn zyska jakieś 30 lat mojego rozumu...im więcej świadomych tym więcej wzajemnie włosów sobie wyszarpią walcząc o tych tępych z kasą...

Miło będzie patrzeć.

Jedyna zasada...W.W.W.

Edytowane przez kryss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.