Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Voqlsky

Wymiana auta? do 30tyś

Polecane posty

Witam forumowiczów, mam problem potrzebuje zmienić auto, obecnie mam wysłużonego Peugeot'a 307 i szkoda mi czasu i kasy na kolejne naprawy elektroniki i prawie wszystkiego,"myszki" nie ma czym wozić.

Przylukałem ostatnio te modele max do 30tyś (i żeby w cenie było jakieś oc i podstawowe naprawy, rozrząd, olej itd).

https://allegro.pl/ogloszenie/ford-fiesta-1-25-i-salon-polska-1-wlasciciel-7752607770

https://allegro.pl/ogloszenie/piekna-honda-jazz-1-4-i-wl-serwis-oryg-lakier-7748692627

https://allegro.pl/ogloszenie/hyundai-i20-1-4-100-km-bogata-wersja-7671467335

https://allegro.pl/ogloszenie/toyota-yaris-7752279315

P.S Orientuje się ktoś lub używał te nowsze Volvo ,jak z jakością ?

Moglibyście coś polecić ?

• Like 1

https://allegro.pl/ogloszenie/samochod-skoda-fabia-7733789785   55 kucyków zwija asfalt w kulkę, LPG, prestiż, tanio i wygodnie 😆

A na poważnie, może ceed? Założyć mu LPG, zrobić jakieś podstawowe naprawy i laski będą sikać po nogach :)

https://allegro.pl/kategoria/cee-d-i-2006-2012-249686?order=m

• Like 1
  • Haha 1

Fajna ta Kia Ceed. Cenowo też nieźle wychodzi. Za tę samą kwotę ciężko byłoby kupić Passeratti.

• Like 1

Od razu leci do Ciebie łapka w górę że nie wymieniłeś nic niemieckiego :)

Ja słyszałem bardzo dużo dobrego o Hondzie Jazz. Niestety nie miałem ale naprawdę to bardzo chwalony model w moim otoczeniu.

• Like 1

Jak dla mnie z tych wymienionych Honda albo Toyota.

• Like 1

Ja bym się pokusił o volvo s60. Z taką w miarę prawdopodobną liczbą na liczniku żeby była większa szansa że nie jest przekręcany.... Wiadomo co by Ci się trafiło z tych wymienionych to najlepiej od pierwszego, ew drugiego właściciela, albo po sąsiedzie któremu się wiedzie ;)

• Like 1

Koreańce, jak dla mnie tylko KIA. Wyposażenie i standard jazdy za cenę nieporównywalną z niemieckimi markami.

• Like 1

Ceny aut w Polsce zabijają 😩, w dodatku nigdy nie możesz być pewien co tak naprawdę kupujesz 🙄

• Like 1

Napisano (edytowany)

image;s=644x461image;s=644x461

916881938_;slot=13;filename=eyJmbiI6ImN5

131 KM, Silnik 1.9 nie do zajechania. Spalanie średnio 5-6 l/100km. W tym budżecie kupisz auto w stanie bardzo dobrym i zostanie na drugie albo modyfikacje, wymiany eksploatacyjne i paliwo na kilka lat. VW Bora.

Edytowano przez realista
  • Like 1

Taka jak tutaj chyba 

rS0etMB.jpgSS3RmsE.jpgbes2X7f.jpgJKFzbF7.png
Właśnie o tym mówię. W normalnym kraju idzie się za to do paki :P Strach w Polsce auto kupować, już lepiej samemu jechać do niemca i sobie przywieźć, przynajmniej bd wiedział co kupujesz. 

Też planuję kupić coś do 30 tys. Po głowie mi chodzi BMW 320i coupe, Audi A6 C6 2.4 albo Lexus IS. Wszystko benzyna, żadnego diesle. Do tego pewnie lpg założę. Coś jeszcze tej cenie coupe/limo poleca ktoś ?

@doler Laguna III coupe, Nissan 350z. BMW chcesz e92 czy e46? Bo na e92 to może być troche mało 30k. Żebyś gruza nie kupił.

• Like 1

Napisano (edytowany)

Megan III 2.0 180km albo skoda rs 2.0 200km, najlepsze propozycje chyba że niemiec A3 3.2 w benie, silnik za kilka lat będzie droższy niz nowe auta.

Edytowano przez Byłybiałyrycerz

Pan dobrze jeździ konno? - zapytała Wokulskiego pani Wąsowska. 

- Z czego pani wnosi? 

- Ach, Boże! zaraz z czego? Pierwej niech pan odpowie na moje pytanie. 

- Nieszczególnie, ale jeżdżę.

@dolerBMW, drogie oryginalne części.

Audi - duży wybór części i podaż auta na rynku, łatwe odsprzedanie. Tak kucyk roboczy z tej trójki. 

Najbardziej unikatowe auto z tej trójki, co daje plusy i minusy. Osobiście mój faworyt.

Napisano (edytowany)
7 godzin temu, Byłybiałyrycerz napisał:

chyba że niemiec A3 3.2 w benie

To raczej tanie w utrzymaniu auto nie jest... Rozrząd w wyciągającym się łańcuchem ...w dodatku zlokalizowany od strony skrzyni biegów, koszty wymiany zabijają 😏

Dnia 5.01.2019 o 23:09, SunBeam napisał:

Mazda ponoć nie cynkuje blach w swoich autach:

Mazda - bez ocynku

Mazda-ruda tańczy jak szalona 🤣

Dnia 5.01.2019 o 22:47, trop napisał:

Ja słyszałem bardzo dużo dobrego o Hondzie Jazz.

Polecane autko,moim zdaniem niedocenione, ale takie jakieś... babskie ?🤨

Audi o tyle jest fajne, że nie gnije, dobra blacha w ocynku, tylko z polecanym silnikiem szukać 👍

@Voqlsky z tego co podałeś, to Honda Jazz lub Toyota Yaris, totalnie bezawaryjne auto.

Edytowano przez Leniwiec
  • Like 1

On ‎1‎/‎5‎/‎2019 at 7:52 PM, Voqlsky said:

Honda Jazz mam juz 6 lat I powiem tak:

-laski na niego nie wyrwiesz

-scigal sie nie bedziesz

-lakier latwo odpryskuje

ale nic sie nie dzieje - leje paliwo I jade. (wymienialem klocki I tarcze- to wszystko)

Silnik ma lancuch, nie pasek.

Jest duuuzy I pakowny.

Magiczne siedzenia Hondy to bajka - skladasz I masz plaska podloge. (I tak pies idzie do bagaznika, skladam siedzenia I sprzet nurkowy idzie z tylu- a jest go duuzo)

Zbiornik paliwa jest z przodu pod siedzeniami= plaska podloga z tylu

Jak juz wyrwiesz laske to jest duzo miejsca do dymania

raczej nikt nie ukradnie ani nie zniszczy samochodu, ktory ma opinie samochod dla dziadkow

Bardzo dobra widocznosc

serwis ceny sa znosne

ma dobre spalanie (nie pytaj tylko ile)

Zrobilem nim juzprawie 40000 mil.

Zastanawiam sie nad zmiana I mysle takze nad Honda

Jak masz pytania wal.

Brak polskich znakow komp w pracy.

Napisano (edytowany)

@doler Bmw 320 Ci ładny zadbany egzemplarz kosztuję około 20 -25k za model e46 po lifcie jednak w polsce nie kupisz dobrego większość z all.. to ulepy jedynie jakieś fora fanatyków. E92 nie polecam ładna bryła ale jakość pozostawia wiele do życzenia koszty. Lexus IS taka konkurencja dla serii 3 bmw jednak jak lexus celowałbym w model is 250 ewentualnie starszy model ale is300 w obydwóch tylko automat.

Edytowano przez CzarnyR
nie wyzwało użytkownika
  • Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.