Skocz do zawartości

Mężczyzna na na poziomie.


Rekomendowane odpowiedzi

Fajna odpowiedź usera tamtego forum. Jest w niej ślad pewnej zależności. Od jakiegoś czasu panie mają średnio lepsze wykształcenie tj. więcej jest pań, niż panów z wyższym. Niestety ich wkład w rozwój cywilizacji jest taki sam od chyba 200 lat. Jedna dostała niedawno Nobla z fizyki.... pierwszy raz od 50 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2 Hehe, na cóż, napiszę tylko tyle że.. nie powiem, miło się takie coś czyta. Niuń, jak te z przykładów, które podałeś, będzie więcej, znacznie więcej. Jeszcze trochę i zacznie się wysyp jak grzybów po deszczu ;)  Zbierają co zasiały, choć sądziły że nie będą musiały tych "plonów" zbierać.

 

edit;

 

@Status_6 dlatego że kobieta z natury jest "zgodna", więc nie jest dla niej problemem wbić sobie do łba coś co jest wymaga  i powtarzać to jak papuga, gdy przychodzi potrzeba na egzaminach, testach itd. itp. Mężczyzna ma inną nature, fajnie o tym opowiedział Peterson w jednym z wykładów.

 

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, AR2DI2 napisał:

Cały Mordor na Domaniewskiej takich suk. 

O, zdecydowanie, najbardziej depresyjna i popieprzona część Wawy. Ilekroć tam jestem, zawsze mnie przygnębia. Na szczęście, sporo firm już stamtąd nawiało i np. wróciło do centrum. To wygląda jak betonowy kołchoz. I ludzie też często snują się z minami rodem z Resident Evil.

Edytowane przez Obliteraror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, darbyd napisał:

Samice z definicji co mają to tylko swoje ciało nie mają pasji hobby lub czegoś co lubią robić z przyjemnością. 

Przecież wnętrze jest najważniejsze ponoć.....?

 

Zbyt wielu kobiet w życiu to nie poznałem, ale jedna z już byłych moich koleżanek, miała bardzo fajną pasję, konie i jazda konna, kiedy ją poznałem jeździła już 10 lat, wszystko finansowała z własnej kieszeni, czasem brała dzień wolny, żeby pojeździć. Brała udziały w zawodach w których jakichś spektakularnych wyników nie osiągała, ale jeździła i już. Najlepsze było jak mi powiedziała, że jak jakiemuś facetowi powiedziała o tym, że jeździ konną to już uśmieszek na mordzie miał, wiadomo jaki. ? Na pierwszej randce dała mi +10 własnie za jego brak. :P

 

Swoją drogą bardzo fajna sprawa.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie matka natura Nas wyjątkowo dobrze potraktowała. Nie ma żadnych podstaw aby narzekać na cokolwiek.

 

Panie mają swój czas bardzo krótki powiedzmy do 30stki może kilka lat ponad - bo wszędzie pełno tych białychrycerzy. Później to już jak gra w lotto aby kogoś mogła trafić. Czas dla Pań jest bardzo brutalny i nawet zabiegi kosmetyczne, diety czy sporty nie cofną go. Nie mają za bardzo jak podnieść swojego SMV. Nawet pieniądze i status nie pomagają. Bądźmy szczerzy Bracia. Żaden normalny facet z honorem nie będzie liczył na pieniądze kobiety i mało co będzie interesował go jej status. Osobiście wolałbym żyć skromnie i biednie ale za swoje a nie liczyć na cokolwiek od kobiety.

 

Natomiast dla Nas facetów po 30stce czas dopiero się zaczyna. Wtedy możesz zacząć budować swoje SMV. Sport, zbudowane ciało i dobre ciuchy - SMV idzie w górę. Do tego pieniądze, status, zasoby. Teraz Ty wybierasz, - jak to brzmi kolokwialnie ale tak jest. 40 letnia facet to młody facet a 40 letnia kobieta?

 

Dlatego nie ma co się złościć na Nasze Panie. Całkowicie je rozumiem, mają swoje przysłowiowe pięć minut. Mają prawo wybierać i mają prawo przebierać według własnych upodobań. Są na szycie SMV mając powiedzmy te 25 lat więc chcą to wykorzystać. Co w tym dziwnego. Niech łapią tego przystojnego, wysokiego milionera. Oni na nie czekają :D

 

Swoją drogą ale beka :D:D:D Wysoki, przystojny, 30stoparolatek, z super ciałem, dużym kutasem i milionami na koncie. Zarabiający z 30 tyś zł. miesc plus piękna willa pod miastem albo apartament 200 metrowy w centrum. Bez zobowiązań. Na pewno :D:D:D na pewno taki facet szuka 2 połówki :D:D:D

Edytowane przez SennaRot
  • Like 11
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części jestem w stanie się z tą panią zgodzić, ale nie z powodów, które ona wymieniła.

 

Za mojego niezbyt długiego życia świat zmienił się nie do poznania. Do tej pory pamiętam widok kilkudziesięciu dziadowsko ubranych smarkaczy z mojego osiedla szabrujących plac budowy po upadłym państwowym przedsiębiorstwie budowlanym w roku 1990. Znikało wszystko, co dało się sprzedać w skupie/na targu.

 

Od tamtego czasu Polska zmieniła się właściwie pod każdym względem. Dzisiaj funkcjonuje gospodarka oparta na wiedzy (albo politycznych koneksjach ale dla mnie to też ląduje w worku pt. wiedza). Mam wrażenie, że ogromna ilość mężczyzn tego nie dostrzegła. Dzisiaj potrafią robić mniej więcej to samo, co 10 lat temu. Znam dużo osób, które nie widzą potrzeby poszerzania kwalifikacji, robienia drugich uprawnień, uczenia się języków. Smutny to widok, bo dzisiaj jeszcze jest Ok., ale za 10 lat rynek odeśle te osoby na bezrobocie.

 

Dlatego, faktycznie o "ten" poziom będzie nam wszystkim coraz trudniej.

 

Natomiast deklarowanymi wymaganiami tej pani w ogóle bym się nie przejmował. Nie każdy(-a) nadaje się do związku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, AR2DI2 napisał:

A w ogóle to zauważyłem, że one to że mają wymagania przedstawiają jako coś co nadaje im wartość. Serio. 

 

Zgadza się, też to zauważyłem. Ja im czasami zazdroszczę tej bezczelności, mi by głupio było samemu ze sobą.

 

Mam screen rozmowy z Panią z Tindera. Wygląd 4/10, 24 lata.

Opis: ,,Nie lubię bylejakości. W każdej formie". Czy coś w tym stylu.

No więc piszę:

- Hej. Szacuję za szczerość. Napisz mi proszę, skoro wymagasz jakości to co masz do zaoferowania wzamian?

- hej. Siebie.

- Podejrzewam, że faceci o których wspominasz nie pójdą na to. Kiepski deal dla nich.

- trudno. Ich strata.

 

Dopóki będą istnieć media społecznościowe, Instagównogramy i inne tego typu gówna taki stan rzeczy będzie normą. Nakręcają się panienki na te ładne obrazki i są gotowe spożywać szejkowskie kupy, byleby z zazdrością inne Kaludiograżyny na nich spoglądały. I one wtedy będą ,,szczenśliwe". Dla nich lans, sława, podziw to najwyższe wartości w życiu. Jaki typ jest najbardziej pożądany? Popatrzcie na piłkarzy. Sława, podziw, pieniądze. W mózgu często siano. Ale kogo to interesuje?

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:

Dopóki będą istnieć media społecznościowe, Instagównogramy i inne tego typu gówna taki stan rzeczy będzie normą.

Tak będzie wyglądał świat przyszłości. To co łączy przeszłość, teraźniejszość z przyszłością to hipokryzja i kłamstwo.  Zaczynamy od małego w szkole - kreowanie wizerunku, robienie z siebie osoby, którą naturalnie nie jest. Po co? By zdobyć pracę, która nie jest środkiem do celu, tylko już samym celem.  

 

Globalna wioska to ogromny zysk. Ponieważ ludzie się porównują i konkurują a to napędza konsumpcje - układ krwionośny systemu. Dzisiaj najlepiej sprzedają się usługi, których namacalnie nie ma. 

 

Jednym z przyczyn "upadku" komuny było to, że ludzie widzieli jak jest na zachodzie i chcieli żyć tak jak oni. Nawet śmiano się, że anteny satelitarne "dobiły" ustrój i zmusiły reżim to przekształcenia się w z demokracji ludowej w demokrację liberalną. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SennaRot

25 minut temu, SennaRot napisał:

Swoją drogą ale beka :D:D:D Wysoki, przystojny, 30stoparolatek, z super ciałem, dużym kutasem i milionami na koncie. Zarabiający z 30 tyś zł. miesc plus piękna willa pod miastem albo apartament 200 metrowy w centrum. Bez zobowiązań. Na pewno :D:D:D na pewno taki facet szuka 2 połówki :D:D:D

Wiesz ostatnio znalazłem ogłoszenie pewnej pani na fb, która no właśnie 30 lat szukała "poważnej relacji, przelotny seks jej nie interesuje a poważne oferty mężczyzn na poziomie" oczywiście ten ów mężczyzna musi być tak 30+ bez zobowiązań pod postacią dzieci tak napisała itp. No czytam i patrzę na komenty a tam jedna babka napisała "a co było gdy miałaś 20+", jakieś chłopaki się też śmiali widać, że poniektórzy faceci zaczynają powolutku rozchylać oczy z tego różowego letargu :). Człowiek czyta i też się śmieje na co takiemu ogarniętemu gościowi wystukana 30 po alfo tinderowcach  :Dkumaci spokojnie przebierają w ofertach 20+. Zatem biorąc przykład ja też wymagam ma być -nimfomanka przede wszystkim dziewica :D piękna ze swoim domem, firmą i ma kochać mnie za moje bogate romantyczne wnętrze kto komu zabroni. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego nie rozumiem - ciągle na forum pisze się o tym, że kobiety pierdolą od reczy, mówią jedno, myślą drugie, robią czwarte bo trzeciego nie wymyślą same. 

 

A tu nagle jakieś przejmowanie się ich gadaniem o wymaganiach. To jest śmieszne. Mogą mieć wymagania z kosmosu. Kij im w oko. Życie zweryfikuje. Dostaną to co im rynek zauferuje. 

 

Trochę to tak jak wymagania w ofercie pracy. Pracodawca może wpisać tam od groma wymaganych umiejętności aby szybko przekonać się na rynku nie ma takich osób albo cenią się tak wysoko, że go nie stać. 

 

Bierze więc z rynku tego co jest.

 

Edytowane przez RealLife
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy widzę swoje koleżanki 30+ ze szkoły, pracy, uczelni jestem w szoku jak szybko brzydną. Część z nich nadal (od kilku lat) ma konta na portalach randkowych i szuka "księcia idealnego" nie reprezentując już sobą nic (lenistwo, uroda przeminęła, zainteresowań brak, również bezrobotne księżniczki).

Nawet żony nie rozwiedzionych jeszcze kolegów w wieku 25-30 wyglądają tragicznie. Otyłe z cerą pomarszczoną, zniszczone śmieciowym żarciem, paleniem i słodyczami.

 

Pamiętam spotkanie z pancią z czata kilka miesięcy temu. 28 lat + 15 kg w porównaniu ze zdjęciami, SMV 4/10, swoje oceniam na 7/10. Chciałem uciekać ale postanowiłem zamienić kilka słów i dopiero zakończyć spotkanie z kaszalotem. Tymczasem samica zaczęła mnie wypytywać czym jeżdżę, itd. Wymagania od kobiety, której bym kijem nie tknął nawet gdy by mi dopłacali. :blink:

 

@Rnext Proszę o usunięcie literówki w tytule tematu. 

Edytowane przez realista
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLife - Dokładnie, takich kobiet nigdy nie będzie brakowało, ale co szkodzi facetom wyśmiać je albo przejść obok nich obojętnie? Po co nerwować się. Kobiet jest w bród. 

Ja osobiście wolę na żywca poznawać bo te portale to jawna kpina.

Badoo/Fotka/Sympatia radzę omijać bo szczególnie Badoo/Sympatia są pełne botów udających kobiety. Oczywiście twórcy aplikacji przepraszają jak to walczą z botami co jest kłamstwem, bo boty sami tworzą by zatrzymać facetów i wyciągnąć z nich kasę za te swoje śmieszne premiumy/kredyty.  Poważny facet oleje taki portal i nie kupi premium. 

Edytowane przez CalvinCandie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Still napisał:

Niestety moim zdaniem obecnie brak jest mezczyzn na odpowiednim poziomie

Tacy faceci są od dawna zajęci lub tylko zaliczają. Ale czy konkretny facet przejmuje się gadaniem bab?

 

Jesteś tego warta i inne tv gówna już zrobiły swoje. Baby się przeceniają.

W mniemaniu kobiet ich pipka jest bezcenna. A to dla wielu znaczy, że to ogromna wartość. Biali rycerze są w stanie oddać dom, samochód, podpisać gówno umowę, zaś charakterni, przystojni czy bogaci płacą najmniej. Na tym polega paradoks. Jedni po spacerze, butelce wina otrzymują cały pakiet, inni się starają i h.j z tego.

Dlatego też kobiety nie nawidzą prostytutek, ponieważ ich pipka jest wyceniona i niejako rzuca cień na ich bezcenną pipkę.

 

1 godzinę temu, Jan III Wspaniały napisał:

- Hej. Szacuję za szczerość. Napisz mi proszę, skoro wymagasz jakości to co masz do zaoferowania wzamian?

- hej. Siebie.

Do mnie nie dawno napisała taka jedna "24"

Lubisz mnie ?

za co?

że jestem!!!

na świecie jest 4mld bab, każdą mam lubić że "jest"?

co za chamskie zachowanie!!!

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, wojkr napisał:

Mężczyzna na poziomie szanuje sam siebie, jest opanowany, nie daje się prowokować i nie ulega manipulacją kobiety.

Ponad to potrafi się zachować w każdej sytuacji, posiada wysoką kulturę osobistą.

W naszym języku tak, jednak tłumacząc z samiczego na nasze, ma to być facet ogarnięty życiowo z dobrą pracą/własną dochodową firmą, żeby Pani
(i dzieciom) zapewnić życie na poziomie. Reszta cech charakteru nie ma większego znaczenia, taka brutalna prawda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, wojkr napisał:

Mężczyzna na poziomie szanuje sam siebie, jest opanowany, nie daje się prowokować i nie ulega manipulacją kobiety.

Ponad to potrafi się zachować w każdej sytuacji, posiada wysoką kulturę osobistą.

U nas nawet elity, kulturę osobistą nie mają zbyt wysokiej.  W naszym kraju przewagę mają bucowate chamy umiejące głośniej krzyczeć i lepiej bić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Still said:

 a ja zachodzilem w głowę, dlaczego moja ex, zakochała się w Sądze Zmierzch.... 

Pierwsze, co chwyciła wprowadzając się z domu, to całą tą Biblię sagi.... ?  

Może to wiele wyjaśni: 6 Reasons Why Women Are Obsessed With Vampire Stories. Bardzo wiele.

Nie masz szans w konkurencji z wampirem...

12 hours ago, AR2DI2 said:

A w ogóle to zauważyłem, że one to że mają wymagania przedstawiają jako coś co nadaje im wartość. Serio. 

Bo tak jest. Przynajmniej przy "pierwszym kontakcie". Zauważ, że kto się nie szanuje tego nikt szanował nie będzie. Faceci też to robią, zwłaszcza ci, którzy się podobają i odczuli na własnej skórze swoją atrakcyjność. Też "się szanują" i stawiają pannom wymagania - to jest pewność siebie wynikająca z wewnętrznego przekonania. One to biorą za objaw wartości.

Inna kwestia to fakt, że rzeczywista wartość zostaje szybko zweryfikowana po bliższym poznaniu i mężczyzna szybko koryguje początkową ocenę towaru do jego rzeczywistej wartości.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, wrotycz said:

to jest pewność siebie wynikająca z wewnętrznego przekonania. One to biorą za objaw wartości.

No własnie o to mi konkretnie chodziło. Bo czym innym jest "znaj swoją wartość" podparte rzeczywistą treścią, a czym innym jest "jestem zajebista" podparte...tym, że tak przeczytała w kolorowej gazecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka pewność siebie to nie jest tylko domena kobiet, mężczyzn też - tych przystojniaków, którzy mają wszystko na skinienie palca i kolegów przyjezdnych z Afryki i Bliskiego Wschodu. Powody są różne a jednocześnie takie same - kultura ich tak wychowała i tego nauczyła. W Europie kobiety cały czas mają tłuczone do głowy jakie są świetne i ponad wszystkimi, zwłaszcza mężczyznami a w Afryce/Bliskim wschodzie mężczyźni mają tłuczone do głowy jacy są świetni i ponad wszystkimi zwłaszcza kobietami. Widzisz tu jakąś zbieżność? Bo ja tak. I w obu przypadkach taka pewność siebie jest uczuciem całkowicie subiektywnym i nie jest oparta na faktycznej umiejętności osiągnięcia czegoś konkretnego tylko na przekonaniu o swojej zajebistości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, wrotycz said:

w Afryce/Bliskim wschodzie mężczyźni mają tłuczone do głowy jacy są świetni i ponad wszystkimi zwłaszcza kobietami. Widzisz tu jakąś zbieżność? Bo ja tak. I w obu przypadkach taka pewność siebie jest uczuciem całkowicie subiektywnym i nie jest oparta na faktycznej umiejętności osiągnięcia czegoś konkretnego tylko na przekonaniu o swojej zajebistości.

Tu kontekst jest szerszy, i nie skracałbym go tak drastycznie, bo daje fałszywy obraz.

Murzyni faktycznie są "świetni" na tle białych męskich pizd, które nie potrafią zrobić porządku nawet z własna babą. A w tym kontekście przedstawia im się ich ogierską zajebistośc, i ja się z tym zgadzam. Oczywiście wiemy o czym mowa, bo nie o zachwycie murzynami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Baelish napisał:

To proste! Musi mieć SMV 11/10.

To na początek, potem musi zdobywać każdego dnia no i oczywiście 10k na miesiąc plus swoje mieszkanie i 25 lat żeby nie za stary... itp itd

Przykre jest patrzeć na te młode kobiety, które nawet nie za bardzo wiedzą co chcą, pustkę w głowie wypełniły im media wpajając bzdurne wzorce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.