Skocz do zawartości

Dlaczego dziewczyny tracą nagle zainteresowanie.


Rubikon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie nawet z mojego doświadczenia dlaczego na początku kobieta jest tobą zainteresowana chce się nawet sama z tobą spotkać a potem za parę dni nagle coś się jej odmieniło i straciła tobą  prawie całe zainteresowanie. Wymyślała wymówki że nie może bo jest zmęczona i takie tam potem słyszę jak się umawia z innymi chłopakami a mnie olała totalnie.Może ja zrobiłem błąd że sobaczyła u mnie że jestem w niej zakochany a ja nie umiałem tego ukryć pomagałem jej we wszystkim. Dlaczego kobiety tak potrafią krzywdzić dobrego miłego starającego się faceta nie więcej wiem czemu ale żeby nie chciała się tak po prostu spotkać pogadać tylko  tyle.Kobiety nie potrafią powiedzieć wprost że nie mają ochoty się spotkać.

Czy ktoś z was przeżył coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Rubikon napisał:

Może ja zrobiłem błąd że sobaczyła u mnie że jestem w niej zakochany a ja nie umiałem tego ukryć pomagałem jej we wszystkim. Dlaczego kobiety tak potrafią krzywdzić dobrego miłego starającego się faceta nie więcej wiem czemu ale żeby nie chciała się tak po prostu spotkać pogadać tylko  tyle.Kobiety nie potrafią powiedzieć wprost że nie mają ochoty się spotkać.

Niestety, tak to nie działa. Złamałeś podstawową zasadę w relacjach z kobietami - bycie miłym i na każde skinienie. Brat @AR2DI2 wskazał Ci miejsca, gdzie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania. Także do dzieła, edukuj się :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej w takiej sytuacji kobieta chciała wyłącznie podbić sobie ego, poczuć że jest atrakcyjna, więc narobiła nadziei, na ściemniała a po jednej takiej sesji jej się po prostu znudziło. 

Chyba że faktycznie sprawiałeś jej wrażenie atrakcyjnego,  ale potem skutecznie jej je rozbiłeś, ale wątpię, tak błyskawicznie emocje z kobiety się nie ulatniają.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Rubikon napisał:

Mam pytanie nawet z mojego doświadczenia dlaczego na początku kobieta jest tobą zainteresowana chce się nawet sama z tobą spotkać a potem za parę dni nagle coś się jej odmieniło i straciła tobą  prawie całe zainteresowanie

Ano dlatego, że Ty wykazałeś zainteresowanie nadmierne.

 

Kobieta bowiem jest jak cień. Gdy ją gonisz - ucieka. Zaś gdy Ty uciekasz - ona idzie za Tobą.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety lubią sobie od czasu do czasu popisać z jakimś ciepłym miśkiem, jak się nudzą. Wygadają się, pożalą, zabiją czas, w międzyczasie oglądając serial. Dlatego zbyt długie pisanie zazwyczaj nie ma sensu, no chyba że jesteś mega przystojniakiem, to pani sama będzie cię zagadywać i prosić o spotkanie. 

 

Jak jesteś dobrym, poczciwym chłopiną o średnim wyglądzie, to olej długie pisanie z paniami, umawiaj się konkretnie na spotkanie. Jak pani będzie szukać wymówki, albo odmówi, to przynajmniej oszczędzisz sobie czasu jako tampon emocjonalny.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2019 o 22:30, Rubikon napisał:

Mam pytanie nawet z mojego doświadczenia dlaczego na początku kobieta jest tobą zainteresowana chce się nawet sama z tobą spotkać a potem za parę dni nagle coś się jej odmieniło i straciła tobą  prawie całe zainteresowanie.

Pytanie jest banalne. A odpowiedź nie będzie ani ezoteryczna, ani skomplikowana, ani trudna do ogarnięcia. Będzie prosta jak budowa cepa. Pańcia zwyczajnie znalazła nowego, większego, sprawniejszego, lepiej rokującego, lepiej ustawionego bolca z lepszymi genami. Dlatego jej się "odmieniło". Kobiecie może się odmienić z godziny na godzinę. Niewinna kobietka tak właśnie działa od zarania dziejów. U niej nie ma czegoś takiego jak skrupuły. Jest tylko dziki ślepy pęd do lepszego samca.

 

Dnia 23.01.2019 o 22:30, Rubikon napisał:

pomagałem jej we wszystkim

To był gwóźdź do Twojej trumny. Większe wrażenie byś na niej zrobił gdybyś ją zlewał na każdym kroku. To wbrew logice? A kto powiedział, że kobieta posługuje się logiką?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj Kobietopedię lub kup jej kwiaty: wybór należy do Ciebie.

 

Qrwa ! Żart taki, nie kupuj kwiatów. Trzeba wyjaśnić przecież, bo skoro takie pytanie, to z pewnością zadał je Rycerz Pluszowego Miecza.

Rany, miałbym na koncie zniszczonego mężczyznę.

Zdążyłem?

Edytowane przez Pozytywniak
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2019 o 22:30, Rubikon napisał:

Mam pytanie nawet z mojego doświadczenia dlaczego na początku kobieta jest tobą zainteresowana chce się nawet sama z tobą spotkać a potem za parę dni nagle coś się jej odmieniło i straciła tobą  prawie całe zainteresowanie.

 

To bardzo często to wygląda tak:

 

1.  Na początku facet podoba się kobiecie, często fizycznie, sprawia wrażenie fajnego, więc kobieta jest zainteresowana.

 

2. Później facet pokazuje, że jest mówiąc w przybliżeniu "lamusem", przez co kobieta traci zainteresowanie.

 

3. Facet nie wie o co chodzi, jest zdezorientowany, sfrustrowany, nieszczęśliwy.

 

Dnia 23.01.2019 o 22:30, Rubikon napisał:

Wymyślała wymówki że nie może bo jest zmęczona i takie tam potem słyszę jak się umawia z innymi chłopakami a mnie olała totalnie.

 

Standard w takich sytuacjach.

 

Dnia 23.01.2019 o 22:30, Rubikon napisał:

Może ja zrobiłem błąd że sobaczyła u mnie że jestem w niej zakochany a ja nie umiałem tego ukryć pomagałem jej we wszystkim.

 

Pokazałeś, że jesteś nieatrakcyjnym "lamusem".

 

Dnia 23.01.2019 o 22:30, Rubikon napisał:

Dlaczego kobiety tak potrafią krzywdzić dobrego miłego starającego się faceta nie więcej wiem czemu ale żeby nie chciała się tak po prostu spotkać pogadać tylko  tyle.

 

Bo jesteś w jej oczach nieatrakcyjnym "lamusem", którym ona w głębi serca pogardza. Czy Ty miałbyś ochotę spotkać się i pogadać z osobą, którą pogardzasz? Pewnie nie, prawda?

 

Dnia 23.01.2019 o 22:30, Rubikon napisał:

Czy ktoś z was przeżył coś podobnego.

 

Ja miałem to tylko raz w życiu, ale bardzo mocno to przeżyłem, miałem nawet myśli samobójcze.

 

Bardzo wielu facetów ma tego typu akcje, to jest coś często spotykanego. Tak naprawdę duża część problemu bierze się z tego, że facetów się przed tym nie ostrzega, nie ma powszechnej edukacji w tym zakresie.

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze co w tej sytuacji możesz zrobić to narzucanie się czyli tzw ,, pisanie do ściany " przestań analizować co zrobiłeś to dobrze, co źle kobietom i tak nie dogodzisz. Przynajmniej nie będziesz tracił czasu skoro nie ma odzewu okej temat to najlepsze rozwiązanie. Jak będziesz pisał, pytał wyjdziesz na desperata a tego byś nie chciał pewnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam za odpowiedzi.

Znalazłem pewien materiał filmowy wywiad z Panem Krzysztofem Rutkowskim nie trawię go ale jedną ciekawą rzecz powiedział na temat Kobiet zaczyna się od 1:50 do 2:35.

https://www.youtube.com/watch?v=l3uGm6HT2Bg&t=113s

Niech teraz ci którzy nie wierzą Panu Markowi z radia samiec może ich ten wywiad przekona.

Mi już pomału  różowe okulary zaczynają opadać trochę za późno ale lepiej teraz niż wcale.

Prawda boli na początku jeśli się żyło w tej bajce przez 30lat swojego życia niestety zawsze będę troszkę takim samcem beta ale będę mógł to już pomału zacząć kontrolować żeby nie popełniać takich błędów co kiedyś i nie podlizywać się jak piesek merdający ogonkiem na każde skinienie palcem kobiety.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2019 o 18:46, HodowcaKrokodyli napisał:

Bo jesteś w jej oczach nieatrakcyjnym "lamusem", którym ona w głębi serca pogardza. Czy Ty miałbyś ochotę spotkać się i pogadać z osobą, którą pogardzasz? Pewnie nie, prawda?

Nie "pogardza" tylko jest dla niej zwyczajnie nieatrakcyjny. Jest niechęć. Nadużywa się tego słowa prawie zawsze na forum. Pogardę to jest tutaj:

 

Dnia 26.01.2019 o 11:42, marcopolozelmer napisał:

- ty jutro jedziesz do roboty?
- jutro jest sylwester i nikogo nie będzie
- to znaczy tak czy nie?
- to znaczy nie
- ja idę do apteki na rano
- fajnie
- dzieci zostają w domu i nie ma dla nich obiadu
- ach tak?
- tak, dlatego zrobisz im kotlety
- ja zrobię? te kotlety co ty je miałaś dzisiaj zrobić?
- a co to jakiś problem?
- ty poważnie teraz mówisz czy jaja sobie robisz?
- ja będę w pracy, a ty w domu, to chyba możesz kotlety usmażyć, czego tu nie rozumiesz?
- no w sumie logiczne, tylko widzisz jest jeden mały problem jakby...
- jaki znó‬w problem?
- taki problem, że w piździe to mam
- słucham?
- który fragment mam ci powtórzyć?
- rozumiem że nie zrobisz dzieciom obiadu, bo jesteś obrażony i będziesz teraz stroił fochy?
- nie, nie rozumiesz. nie zrobię dzieciom obiadu, gdyż ponieważ albowiem nie jestem waszym służącym
- tak wiem, już to słyszałam. to w takim razie będziesz tak uprzejmy, spakujesz swoje rzeczy i do widzenia
- serio?
- serio serio. kiedy najszybciej mógłbyś to zrobić?
- no nie wiem, muszę coś znaleźć najpierw, pieniędzy nawet nie mam na kaucję i wynajem, musiałbym załatwić...
- a to mnie już gówno interesuje, do końca tygodnia ma cię tu nie być
- w porządku, jak chcesz
- dziękuję

 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tomko napisał:

Nie "pogardza" tylko jest dla niej zwyczajnie nieatrakcyjny. Jest niechęć. Nadużywa się tego słowa prawie zawsze na forum. Pogardę to jest tutaj:

 

To jak najbardziej jest właśnie pogarda.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pogarda

 

"Pogarda – stan uczuciowy będący mieszaniną braku szacunku i niechęci. Zbliżony do nienawiści, ale zawierający komponent poczucia wyższości wobec osoby pogardzanej."

 

Sam napisałeś, że występuje tu niechęć - ale niechęć można czuć także do kogoś, kogo się w jakiś sposób szanuje, docenia (możemy szanować czyjeś osiągnięcia, wiedzę, umiejętności, ale nie lubić kogoś jako osoby). Tutaj mamy niechęć + brak szacunku, czyli właśnie pogardę.

 

BTW Brak szacunku wynika bezpośrednio z samej nieatrakcyjności, natomiast z niechęcią jest inaczej - niechęć pojawia się wtedy, gdy nieatrakcyjny facet próbuje zdobyć kobietę, urażając ją w ten sposób. Pojawia się wtedy złość typu "co on sobie wyobraża? on myśli, że ja jestem z jego ligi? za wysokie progi!". Dlatego kobiety są w stanie utrzymywać normalne koleżeńskie stosunki z nieatrakcyjnymi facetami, dopóki ci ich nie podrywają i tym samym nie urażają.

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.