Skocz do zawartości

Dylemat moralny, ruchać czy nie?


vand

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, azagoth napisał:

Jakim rodzajem kobiety jest zdradzająca mężatka? Gdzie stoi w hierarchii atrakcyjności kobiet, jeśli pominiesz cechy czysto fizyczne?

TU SE zapozwoliłem  wtroncenie zaimplementować.

 

TAŃSZYM!!!

 

... I tu zasadniczo kończą się wartości mierzalne......

 

CZĘSTO BYWA iż laska zaczyna/robi ruchy rozwodowe to taki kochanek daje UNIK  bo nagle widzi jak cena rośnie.

CZAS/KASA/ATENCJA.....WINCEJ I WINCEJ a szparka ta sama.

 

 

    

Edytowane przez Tornado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

comment_Bn6D0aJsVSUKEa61MeJ2M5wndakUdOJP

Nic się nie bać! :D

A tak na poważnie to zawsze, jeżeli masz jakieś zawahanie, wątpliwości, jakieś ale choćby najmniejsze to po prostu idziesz za tym pierwszym odczuciem i nie wchodzisz w dany temat. -> Intuicja wówcza podpowiada, że dla Ciebie nie będzie to dobre.

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony Ty jesteś wolny i nikomu nic nie przysięgałeś.

 

Z drugiej strony masz wątpliwości, więc po akcji możesz mieć wyrzuty sumienia. Lepiej więc odpuść temat. 

 

Trzecia sprawa, że umożliwiając komuś zdradę przyczyniamy się do ogólnej spierdoliny. Choć jeśli nie Ty, to kto inny jej w zdradzie pomoże.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ja olał, mąż jest bankomatem a ty będziesz zabawką - pewnie nie jedyną ;) wkurwiają mnie takie baby, myślą, ze moga mieć wszystko na pstrykniecie palca.

Ja wiem, ze jest pokusa, i  że jak ty nie zaruchasz to inny koleś zarucha, taki już ten świat jest.

Generalnie co bys nie zrobił to wyjdziesz na frajera chyba, że nagrasz ruchanie, nagrasz panią jak pierdoli o mężu i wyślesz to wszystko mężowi  ;DDDDDD

Edytowane przez Ace of Spades
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vand Kolejna myszka inna niż wszystkie. Nie przelecisz, to wyr*cha inny. 

Jeżeli się zdecydujesz to ja bym na Twoim miejscu nagrał akcje, nawet bez Twojej twarzy. Żeby mieć możliwość poinformowania męża, jakiego ma szona. 

 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ruchaj, niech przez kogoś innego w przypadku wyjścia zdrady mąż ma mieć chujowe dni, miesiące dołki a i nawet depresje jeśli to wrażliwy osobnik.

 

Licz się również z możliwym wpierdolem oraz wyrzutami sumienia bo w chwili założenia tematu już miałeś wątpliwości.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, thyr said:

Znam to z autopsji ,moj najwiekszy blad zycia.Wyciete kilkanascie miesiecy z zyciorysu , zszargane nerwy i kompletne zeszmacenie moralne .Jak sie zabujasz to cie lasencja pozamiata a pozniej wypluje

Właśnie.

TWÓJ błąd to był.

Ona grała takimi kartami jakie jej rozdano i położyła cię na łopatki.

 

Tu na BS uczy się ludzi nie zakochiwać się.

Nie siada się do pokera jeśli się nie umie grać.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, azagoth napisał:

to tylko szpara między nogami. Jak każda inna.

To jest właśnie najlepsze co wyniosłem z tego forum, zawsze jak chcę odyebać jakąś poyebaną akcję, prosić się o coś kogoś kto ma mnie w dupie, to takie słowa mi się przypominają. Wtedy następuje szybkie wylogowanie z matrixa i trzeźwe spojrzenie na sytuacje, które pozwala zachować godność człowieka :P

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Maximus said:

Pomyśl, że to Twoja żona.

 

Jak takie kobiety nie będą miały u nas atencji, to zajmie się mężem.

Ale jak wiemy to utopia. Zawsze się znajdzie taki co poużywa.

Nie.

Nie zajmie się mężem.

On już jest jak martwy dla niej, tyle, że przynosi kasę.

Ona będzie szukać aż znajdzie.

Białego, czarnego, brązowego, oliwkowego, zielonego...

Ale znajdzie.

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz że jak to się spieprzy to będziesz miał 2 wrogów na raz ? 

Jaką masz gwarancję że pani nie pójdzie po wszystkim do męża na skargę żeś się do niej dobierał ? I myślisz komu on uwierzy.

Tego bym się najbardziej bał a nie tego że przykładam rękę do spierdoliny.

Ma ochotę dać to na pewno komuś da tylko po co masz sobie komplikować życie. 

Nigdy nie wiesz jak się baba zachowa jak się jej zacznie tlić koło tyłka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, karhu said:

Dlatego wszysko nagrywamy panowie,nagrywamy. Tu technika nam pomaga.

Nie we wszystkim.

Nie uchroni od wpierdolu spuszczonego przez wkurwionego do białości męża i oby nie skończyło się gorzej.

Czasami leje się krew.

Mnie takie rzeczy ominęły, może byłem mądry, może baby były bo wiedziały, że im też się dostanie, ale nie wszyscy mają zagwarantowane takie szczęście.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najfajniejsze uczucie jest wtedy jak się takiej lasce odmówi. Mindfuck gwarantowany. Osobiście nie poszedłbym z mężatką do łóżka w myśl zasady: nie rób drugiemu co tobie nie miłe. Jedyny wyjątek mógłbym zrobić w ramach jakiejś zabawy cuckoldowej, ale to znowu nie bardzo mnie podnieca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na sprawę w ten sposób.

 

Kobiety są jak małpy na gałęzi - będą się kurczowo trzymać jednej i puszczą ją dopiero gdy będą miały drugą w garści. To, że babeczka podbija do Ciebie i oferuje wprost seks to początek końca - nie tylko jej relacji z mężem, ale też ewentualnie Twojego. Dobrze zerżnięta kobieta - a zakładam, że tak właśnie by było w Twoim przypadku - wraca jak bumerang, i ani byś się rozejrzał, a ona stałaby w Twoim progu z walizkami, z papierem rozwodowym, gotowa na seks maraton, ale również gotowa namieszać w Twoim życiu. Choć z drugiej strony, gdyby nie była zadowolona, uwierz mi - nie miałaby absolutnie żadnych skrupułów i zostawiła by Cię dla innego w mgnieniu oka.

 

Konkluzja ? Nie warto, jak Brat @azagoth wspomniał - to tylko szpara, i choćby nie wiem jak piękna, atrakcyjna i seksowna, jej jedyną walutą do zaoferowania będzie właśnie seks. 

 

Ja osobiście bym jej kijem nie tknął, a owym kijem jeszcze bym jej nawbijał sęków :D Znaj swoją wartość i nie pchaj kija w gówno.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił inaczej. Skompletował wszystkie rozmowy, nagrania rozmów, nawet wideo z ukrytej kamerki w domu. Wziąłbym ją "na ruchanie", wszystko udokumentował ale tuż przed wsadzeniem jej bydlaka, pokazanym kamerę i powiedział, że mąż zobaczy jaką jest kurwą. Oczywiście pokazałbym mu to. 

 

Miej w sobie choć trochę godności i spuszczaj z krzyża na divach jak już musisz. Nie dokładaj swojej cegiełki do babskiego spierdolenia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.