Skocz do zawartości

39 proc. Polek miało tylko jednego partnera


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, azagoth napisał:

Ale co to ma wspólnego z Twoim myśleniem o sobie jako o przegrywie?

Jak piszę o #przegrywach to piszę o ogóle. Wiadomo siebie dam jako przykład często bo tak jest najłatwiej. 

11 minut temu, azagoth napisał:

wygrywasz cokolwiek jeśli zaruchasz?

No o to chodzi. Ruchasz = wygrywasz. To jest jakaś wartość. Kto nie rucha? #przegryw co nic nie ma. A kto ma wiele partnerek? Chady i badboye.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PanDoktur napisał:

Również poznałem jedną dziewicę w wieku 23-24. Normalna dziewczyna, 8/10, samodzielna, ekstrawertyczna. Nie mogła po prostu nikogo poznać, a że nie przepadała za imprezami i alkoholem to miała nieco utrudnione zadanie. Byliśmy parą, bardzo dobrze wspominam tą znajomość. Niestety nie mogliśmy pogodzić naszych obowiązków zawodowych + związek na odległość. W każdym razie, jedna z normalniejszych i fajniejszych kobiet z jakimi miałem do czynienia.

 

Zazdroszczę i współczuję jednocześnie , to był skarb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie onet, wp, gazeta, interia, itp., to zachodnie, polskojęzyczne portale językowe. Piszące pod dyktando pewnych środowisk i ich ideologii. @Perun82 Za kasę napiszą prawie wszystko, co chcesz. 

Trzech fikcyjnych dziennikarzy i setki artykułów.

https://www.dorzeczy.pl/kraj/127009/trzech-fikcyjnych-dziennikarzy-i-setki-artykulow-powraca-sprawa-wirtualnej-polski.html

 

Niedawno były tematy o prawdziwej liczbie partnerów seksualnych kobiet.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.