Skocz do zawartości

Redpillersi i MGTOW go nienawidzą - tym jednym, prostym trickiem, znalazł szczęście i miłość z kobietą swojego życia [sprawdź jak]


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze, to jestem przerażony tym co właśnie przeczytałem.  A dokładnie poziomem pewności siebie tego faceta. Masakra jakaś. Kit już z hajem emocjonalnym, z tym co do tej pory odwalił. Zobaczcie z jakiej pozycji on o sobie pisze. Od niego bije, aż myslenie typu: jestem gorszy, nie zasługuje, muszę sobie zapracować na taką kobietę...

 

Psycholog!

 

Natychmiast potrzebny psycholog!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lambert

Bez paniki.

Pisała to pewnie kobieta pod kobiety, aby rejestrowały się w Symp. bo już nie jeden forumowicz pisał, że tam latami większość kobiet przesiaduje, mało świeżego narybku, a mężczyźni nie chcą opłacać portalu widząc ciągle te same twarze kobiet.

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Brat Jan said:

.

Pisała to pewnie kobieta pod kobiety, 

Nie pewnie, a na pewno. Wszystkie takie ckliwe historyjki rodem z Harlequina są tylko i wyłącznie po to żeby naiwnym w głowie namieszać. 

 

+ podświadomy przekaz, że samotna mama z dwójką bachorków to siódmy cud swiata i sie masz o nią starać. Nie możesz w końcu być gorszy niż gieroj Józek z historii. 

 

Dodatkowo widzimy tu wspaniałą odpowiedzialną Mamę i nieodpowiedzialnego Józka hodującego koty (który k.. wa normalny facet koty trzyma btw.), który pod wpływem Mamy podejmuje w końcu dorosłą decyzję o wejściu w związek i zaspokajaniu potrzeb Mamy i jej pociech (dom, etc.). 

 

Wzór do naśladowania. 

 

Obrzydliwe manipulowanie to jest. 

Edytowane przez maroon
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie stresuje czytanie takich historii, wszystkie mają jeden wspólny pierwiastek. Panna skacze na karuzeli kutangów a potem robi odsiew kukoldów. Mężczyzna w tych wszystkich romansach jest niczym przedmiot. Co najgorsze wielu dostaje w życiu tak mało uwagi i uczucia, że potem się upadlają myśląc, że wygrali życie. Od zawsze uczono nas, że kobiety są romantyczne a pod tym słowem tak naprawdę kryje się niegodziwość.

 

 

Edytowane przez Ksanti
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem czytac po:

"I trach, dotknąłem Jej dłoni. Zabrała ją jakby zawstydzona, mówiąc, że to przecież intymne. "

 

Ta opowiesc jest zbyt straszna i mroczna by ja kontynuowac.

 

@niemlodyjoda chcialbym zwrocic uwage, ze nie dales informacji, ze ten material jest od lat 18 i tylko dla twardzieli, a to przeciez mogly dzieci czytac! :D

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą czytając to myśli się w co Ty się wjebałeś. Chociaż jak to ktoś tu mówił plackowaniem można ugrać ale koszty będą ogromne :D Nie wierze jacy faceci są naiwni. Panna za jego plecami pewnie nie czekała do 3 randki by trzymać się za rączkę bo pewnie pucowanie torpedki było na pierwszej ale nie z autorem. 1566327382_xyxhhu_fb_plus.jpg

  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minutes ago, maroon said:

który k.. wa normalny facet koty trzyma btw.

Kurde ja jednego kiedyś przygarnąłem bo by w schronisku wylądował. Jeden mam nadzieje to jeszcze nie dewiacja?

Aha jak wracam z roboty to kot czeka pod drzwiami i mruczy, partnerka nigdy tak nie robi... . 

Edytowane przez Orybazy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nowy00 napisał:

Później jednak wjeżdża prawdziwe życie :)

I to na pełnej piździe :)

3 godziny temu, Infernal Dopamine napisał:

Przy tym już nie wytrzymałem i wykurwiłem z beki na głos 😄

 

Ja też :) Aż się (prawie) posmarkałem.

3 godziny temu, Infernal Dopamine napisał:

Facet jest w klasycznym etapie idealizowania swojej myszki. Można się z niego śmiać, ale fakt jest taki, że większość z nas kiedyś rozumowała w ten sposób co on. Może nie każdy starał się o względy samotnej matki, ale jakiś typ białorycerskiej naiwności każdy przejawiał.

Mądrze prawisz. I niestety prawdziwie.

3 godziny temu, Lambert napisał:

Szczerze, to jestem przerażony tym co właśnie przeczytałem.  A dokładnie poziomem pewności siebie tego faceta. Masakra jakaś. Kit już z hajem emocjonalnym, z tym co do tej pory odwalił. Zobaczcie z jakiej pozycji on o sobie pisze. Od niego bije, aż myslenie typu: jestem gorszy, nie zasługuje, muszę sobie zapracować na taką kobietę...

No przecież to od początku widać, kto pisał ten tekst. To co mnie bajdziej dziwi, czemu jest on traktowany jako historia która miała miejsce. Ok, wiem, że takich historii jest gros, ale tu aż bije po oczach że to tekst reklamowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Kiedy w końcu na messengerze poprowadziłem rozmowę w taki sposób, by dać do zrozumienia, że Ją kocham i ze wstydu zakomunikowałem, że idę rzucić się dwukrotnie z mostu, w odpowiedzi usłyszałem "a ja idę robić buraczki"

 

Cały tekst, zakładając, że to nie fejk [bo ma wydźwięk jakby kobieta to pisała] to apoteoza drugiej osoby, co zazwyczaj kończy się niezbyt dobrze, pomijając nawet aspekt uzależnienia emocjonalnego.

Ale już ten fragment z rzuceniem dwukrotnym z mostu swoim absurdem przypomniał mi o tej piosence zespołu Kury:

 

 

 

Przepraszam, że tak powiedziałem. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. 

 

My tu śmieszkujemy a najgorsze jest to, że większość dzisiejszych mężczyzn to takie mentalne przecweliny, że wlecieliby w to jak Polka na Araba.

 

Te teksty nie są dla nas pisane byśmy se tu bekę kręcili.

 

To gówno ma głównie "poważnych" odbiorców.

 

Ps. Spróbowałem jeszcze raz przeczytać choćby wytłuszczone zdania. Odpadłem jeszcze wcześniej niż za pierwszym :(

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych wszystkich śmiechów. Poradziłem się koleżanki, aby ten tekst przeczytała i przeanalizowała, a następnie dała mi znać co o tym sądzi. Jej ocena nie pozostawia złudzeń, twierdzi, że to wszystko ma jak najbardziej sens, a logika rozumowania głównego bohatera, jest wręcz więcej niż wzorowa. Ja jej wierzę.

 

Wzywam was, opamiętajcie się, nie jest jeszcze dla was za późno !!!

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pancernik

Dzieki.

 

Po Twoich slowach przemyslalem cale swoje zycie i zrozumialem, ile zolci i zla we mnie bylo.

Teraz rozumiem, jak bardzo zachwiane relacje z kobietami mialem i ze problem lezal wylacznie po mojej stronie. 

Postaram sie poprawic na tyle, na ile to bedzie mozliwe. 

Wiem, ze odkupienie moich grzechow nie bedzie latwe.

Na poczatek jednak mysle, ze dobrym kierunkiem bedzie wsparcie, przynajmniej finansowe, kobiet w tych trudnych czasach pandemii.

Tak sie szczesliwie sklada, ze poznalem kilka potrzebujacych kobiet, ktore pomimo swojej skromnosci, nie odmawiaja przyjmowania pomocy materialnej. 

W miejscu gdzie obecnie mieszkam (Londyn) jest blisko 10 tysiecy potrzebujacych kobiet (na podstawie statystyki portalu adultwork.com). 

Takze apel do pozostalych panow - nie badzcie obojetni! I Ty mozesz zostac bohaterem, co nie nosi peleryny!

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Nie było takiego, kto by mnie nie zrozumiał, patrząc na Nią i nas razem. Robię wszystko, co zawsze chciałem robić dla kobiety, którą kocham. Celebrujemy każdą okazję, czasami celebrujemy bez okazji. Wysyłam Jej do pracy kwiaty, okazuję uczucia w każdy sposób, jaki tylko przyjdzie mi do głowy, a Magda nie pozostaje mi dłużna. Wspiera mnie w moich staraniach wychowawczych i zawodowych, uczy mnie spokoju i mądrości, akceptuje mnie i docenia. Znajdujemy czas na wszystko, co dla nas ważne i tworzymy rodzinę. To wszystko przyszło nam bez wysiłku, po prostu chcieliśmy.

 

Magda ma na palcu pierścionek. Jeszcze nie zaręczynowy, ale taki pieczętujący nasze uczucie. To jednak wyłącznie kwestia czasu, kiedy pojawi się ten właściwy pierścionek. Czujemy, że kiedy jesteśmy razem wszystko jest możliwe. Ślub, dom, wszystko.

 

Źródło: Sympatia

 

---------------------------------------------

 

Panu Grzesiowi życzę hucznego wesela i miłości do grobowej deski. 

 

PS A WY jak Incele - dalej sami? Da się? Da! :D 

 

Grzesiu jeszcze nie zdaje sobie sprawy jakie rzeczy go czekają po ślubie.

Kobieta wspiera i pomaga bo to wersja demo, więc trzeba się pokazać.

Mężczyzna już pokazał jakim to jest kukoldem a luba na razie te wygłupy toleruje bo ma za wiele do stracenia. 

To co Grzesiu jak na filmie niżej takie życie cie czeka normalnie aż ci zazdroszczę😆🤣😂

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.