Skocz do zawartości

Rozumowanie ludzi o lewicowych poglądach


Optimus Prime

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dam rady za długo oglądać i raczej nie ma po co bo wiem co będzie dalej.

 

Ogółem rozumiem 'rozumowanie' lewaków. Jest to jedyna droga/ideologia dla ludzi, którzy chcą żyć bez wykonywania pracy/nauki itp., bez wysiłku. Cała reszta to tylko konsekwencja poparta propagandą serwowaną przez ludzi, którym się to opłaca $$$

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Krugerrand napisał:

Obejrzałem całość. To było fenomenalne:lol: Płynna płeć, płynna medycyna, cudo:D Miałem lekkie deja-vu podczas oglądania, tak jakbym czytał np. siostrę Libertyn, jeszcze zanim ją zablokowałem:P Więcej takich poproszę, ponieważ nie korzystam z FB.

Oj siostra nie ma aż tak drastycznych wizji z tego co wiem chyba 😛

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Imiennik napisał:

Tylko założyć im chomąto i orać nimi pole.

Jeszcze by na nie naszczali albo coś w tym stylu i wszystko by było skażone. 

 

2 godziny temu, bassfreak napisał:

Korwin i Braun by rozstrzelali. 

Zdaniem lewaków to niehumanitarne zabijać ludzi. 

 

Tutaj Korwin ładnie zgasił lewackiego kiepa:

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parowóz postępu dziejowego nie ma żadnych hamulców. Obawiam się że świat właśnie takie coś czeka. 

 

Dochodzę do wniosku, że może być to efekt permanentnego bezpieczeństwa i braku zagrożenia. Wraz z rozwojem techniki i dóbr znikają pierwotne problemy, a na ich miejscu pojawiają się te, które widzimy na filmiku. Jakby brakowało pitnej wody na przykład, to takie rzeczy ludziom do głowy by nie przychodziły, co poniekąd pokazał eksperyment na szczurach X lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiście próbka ukazująca największych idiotów o pooranych mózgach. Nie zmienia to faktu, że zachodnie uniwersytety są zdominowane przez rozmaite mutacje myśli marksistowskiej. Fromm, Foucault, Adorno, Chomsky - to są guru tamtejszych intelektualistów. Byłem kilka razy świadkiem takich uczonych dysput z udziałem rodzimych wychowanków marksizmu. Nie uwierzycie, jak wiele można powiedzieć, nie przekazując żadnych treści - przy użyciu mętnego i hermetycznego języka, a właściwie akademickiej nowomowy. Przerażające. Gdzie tym kmiotom choćby do takiego Kotarbińskiego.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje coś takiego jak rozumowanie ludzi o lewicowych poglądach.

W zasadzie to już nie można ich traktować jak ludzi, gdy ktoś przeczyta i przemyśli dokładnie manifest komunistyczny, oraz przyjrzy się pomysłowi międzynarodówki komunistycznej.

Edytowane przez Lukas3k
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz przypomnijcie sobie zajścia z października ubiegłego roku - te wszystkie tępe julki, niebinarne cioty i agresywne, niedoruchane baby. Albo ten przecwelowany chłoptaś o ksywce Margot. Czy czegoś to wam nie przypomina? Tak, tak, nie trzeba wybierać się z kamerą na Zachód, lumpenproletariat (tyle że stroniący od dzieci) mamy u siebie. Dlatego najrozsądniejszą postawą jest - zero poparcia dla lewicy, nie wchodzić z nimi w żadne układy, nie przystawać na kompromisy. Jeżeli jest wspólny wróg, to nie zawiązywać taktycznych sojuszy. O Krytyce Politycznej mogę napisać tyle dobrego, że wydali dzieła Hobsbawma - i tyle, jeżeli chodzi o plusy. Oni stanowią przyczółek wojującego marksizmu.

 

A jak mi ktoś wyskoczy z tezą, że marksizm umarł wraz z ZSRR, to jak boga kocham, zamłotkuję. To już są tragiczne braki w edukacji.

 

 

Offtop: ale jaja! 😂

https://www.facebook.com/Czy-na-lewicy-dziś-ćpają-107186657743327/videos/putin-obsrał-majty-i-idzie-po-klucze-do-celi-brawo-jahira-xdamo/287377259642111/?__so__=permalink&__rv__=related_videos

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pacman napisał:

dla ludzi, którzy chcą żyć bez wykonywania pracy/nauki itp., bez wysiłku.

Oddalając się na chwilę od tematu lewactwa i ideologii, to gdy tak na spokojnie spojrzę w głąb mojej duszy, stwierdzam jednak po zastanowieniu, że chciałby żyć bez wysiłku, bez pracy. Przynajmniej nie miałbym nic przeciwko temu. A nawet chciałbym kiedyś przez jakiś czas spróbować. Na przykład pobyć sobie obrzydliwe bogatym.

 

Czy ze mną jest coś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągajmy tu islamistów, którzy uważają, że należy obciąć nam głowy następnie nienawidźmy białych heteroseksualnych mężczyzn  dzięki którym mamy kapitalizm i dobra luksusowe na widok których najchętniej wystawiamy dupę do jebania potem narzekajmy na wysokie podatki ale wprowadzajmy jeszcze więcej socjalu i ściągajmy jeszcze więcej nierobów z Afryki i ich utrzymujmy podwyższając jednocześnie statystyki gwałtów na kobietach przeciwko którym to gwałtom tak się sprzeciwiamy.

 

Wiem, że napisałem bardziej pod kobiety ale kobieta i lewak to synonim.

 

 

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.