Skocz do zawartości

Mokobé wyjaśnia Polskie kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Młody_Pelikan napisał:

No właśnie nie wiem co on bierze pod uwagę. Mi się wydawało i wydaje że największe zakapiory z wyglądu to właśnie Słowianie

 

Z tego co pamiętam to Anal ma kompleksy na tle zakoli, okrągłych czaszek i cytuję. "Twarzy jak kartofel" do tego mikro penisów😁

Chłopak ewidentnie ma problemy sam ze sobą.  

Tak naprawdę nie wie jak się myli oceniając Słowian, którzy są pożądani przez Azjatki, ułożone kobiety z Europy wschodniej, murzynki czy latynoski.

Tylko to trzeba samemu sprawdzić a nie oglądać filmy z Afroafrykanami co wyrywają Polskie Juleczki w naszym kraju😉

Tak samo Polak będzie pożądany w krajach gdzie biały człowiek równa się lepszy status.

 

12 minut temu, Anonim84 napisał:

Murzyni, arabowie, czy cyganie po prostu mają podobne IQ do kobiet

 

Nawet mają mniejsze od kobiet😁

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Młody_Pelikan napisał:

No właśnie nie wiem co on bierze pod uwagę. Mi się wydawało i wydaje że największe zakapiory z wyglądu to właśnie Słowianie. Ale moim zdaniem kwadratowa żuchwa i oczy łowcy niekoniecznie muszą mówić że ktoś jest chadem. A ci zachodni kwadratoszczękowcy to przeważnie wyglądają jak takie oskarki wymoczki tyle że z kwadratową szczęką,

Abdule/ Alvaro vs Słowianie.

W5G8vwQ.jpg

I to nie są wyjątki a codzienność.

I masz racje - Słowianie to takie zakapiory właśnie. Ale nie jest to atrakcyjne a odrzucające. Okrągła, kartoflana twarz, brak symetrii, włosów - to oznaki braku testosteronu.

 

31 minut temu, Iceman84PL napisał:

Tak naprawdę nie wie jak się myli oceniając Słowian, którzy są pożądani przez Azjatki, ułożone kobiety z Europy wschodniej, murzynki czy latynoski.

Tylko to trzeba samemu sprawdzić a nie oglądać filmy z Afroafrykanami co wyrywają Polskie Juleczki w naszym kraju😉

Tak samo Polak będzie pożądany w krajach gdzie biały człowiek równa się lepszy status.

Jak Francuz czy Holender pojadą gdzieś do Azji to będą mieć jeszcze większe powodzenie - więc czego to dowodzi?

I powtarzam kolejny raz... uciekać gdzieś do Azji by mieć szanse u kobiety bo u siebie się nie ma...?

 

Taki Mokobé i u siebie zarucha i w Europie. Zwłaszcza w Polsce, Ukrainie, Rosji. - Tego dotyczy temat.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analny te twoje niezdrowe zainteresowanie mężczyznami mnie przeraża... na to jest fachowy termin..

Co chcesz nam uświadomić? No dobra, ładne typy mają łatwiej i?

Czy ty czasem nie chcesz by się komuś udało? Bo wtedy twój świat runąłby jak domek z kart? Bo okazałoby się że to z tobą jest problem i jesteś po prostu leniwym typem z kompleksami który nic z tym nie robi?

Uświadomiłeś mi to i co? Co mam z tym robić? Z tymi faktami? Powiesić się? Czemu tak z uporem maniaka sprzedajesz nam ten swój depresyjny obraz świata? Napisałeś już setny temat o tym samym. Przecież my to wiemy... Naprawdę tak bardzo potrzebujesz uwagi?

Człowieku, mieszkasz w kraju gdzie najłatwiej jest zaruchać. Niemki są wyluzowane, Niemcy to kolebka różnych fetyszy, ludzie nie podchodzą do wszystkiego tak purytańsko jak Polacy... chłopie naprawdę?

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

No dobra, ładne typy mają łatwiej i?

Nie o to chodzi w tym temacie właśnie.

Wystarczy, że jesteś Murzynem. U Ciebie w Afryce nawet żadna Cie nie chciała. To jedziesz do Polski bo tu każda chętna na CZARNĄ PAŁĘ!

 

6 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Czemu tak z uporem maniaka sprzedajesz nam ten swój depresyjny obraz świata?

Normalny temat założyłem do przedyskutowania.

Ja to nagrałem? Tylko podałem dalej dowód na to co mówię ja i inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale co ja mam z tymi faktami począć? Na co jest mi ta informacja?

Te twoje tematy są pokroju "W Afryce jest gorąco, na Grenlandii zimno"

4 minuty temu, Analconda napisał:

Normalny temat założyłem do przedyskutowania.

To zostało już przedyskutowane 5 lat temu.... 

Jeszcze raz zapytam chociaż na 100 pro nie odpowiesz tylko zmienisz temat jak ostatnio,

CZY WSZYSTKO O CZYM PISZESZ SPRAWDZIWŁEŚ NA WŁASNEJ SKÓRZE? POSZEDŁEŚ DO KLUBÓW PRZEZ PÓŁ ROKU, CHODZIŁEŚ PO ULICACH ITP? WIDZIAŁEŚ TO NA WŁASNE OCZY? Czy to tylko fakty z internetu?...

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, Analconda said:

Abdule/ Alvaro vs Słowianie.

W5G8vwQ.jpg

. Okrągła, kartoflana twarz, brak symetrii, włosów - to oznaki braku testosteronu.

Nie, to oznaka wpierdalania śmieciowego żarcia oraz zapijanych browarem schaboszczaków z kapuchą i pyrami, bo tylko takie dania większość witaminek potrafi przygotować. 

 

Widziałeś kiedyś Ahmeda, co żłopie browara i wpierdala schabowego? 

 

Mamy totalnie niezdrowe żarcie, mimo spuszczania się nad kuchnią narodową, to jest ona syfnym tłustym żarciem w porównaniu z taką środziemnomorską. Poza tym za dużo żremy, szczególnie cukrów.

 

I jest jak jest - typowy janusz z nalaną mordą, bebechem i cukrzycą w wieku 35 lat. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Analconda napisał:

Abdul

Typowy Abdul :

 

images?q=tbn:ANd9GcS6WnUYXG2bbmXLVhUqbiK

 

Anal Ty sobie z nas jaja robisz czy o drogę pytasz? :D

 

 

 

44 minuty temu, maroon napisał:

schaboszczaków z kapuchą i pyrami, bo tylko takie dania większość witaminek potrafi przygotować. 

Ale te dania nie weszły do menu teraz, a kilkadziesiąt lat temu na tym samym żarciu nie było tyle opasłych osób.

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Analconda napisał:

Abdule/ Alvaro vs Słowianie.

W5G8vwQ.jpg

I to nie są wyjątki a codzienność.

I masz racje - Słowianie to takie zakapiory właśnie. Ale nie jest to atrakcyjne a odrzucające. Okrągła, kartoflana twarz, brak symetrii, włosów - to oznaki braku testosteronu.

 

Jak Francuz czy Holender pojadą gdzieś do Azji to będą mieć jeszcze większe powodzenie - więc czego to dowodzi?

I powtarzam kolejny raz... uciekać gdzieś do Azji by mieć szanse u kobiety bo u siebie się nie ma...?

 

Taki Mokobé i u siebie zarucha i w Europie. Zwłaszcza w Polsce, Ukrainie, Rosji. - Tego dotyczy temat.

 

Porównanie do dupy; modelowy Ahmed z jakimiś zapijaczonymi/źle wykadrowanymi/źle fotografowanymi (szeroki kąt)  twarzami z PL/RUS, etc.

 

Można zrobić na odwrót to porównanie przecież.

 

Był ktoś z Was kiedyś w Stefie Gazy lub na Zachodnim Brzegu? Ja byłem i polecam tam sobie zobaczcie jak wyglądają prima sort Ahmedy; no wszyscy szczupli, wysportowani i przystojni, ubrani jak z imprezy w Milano, etc. (ironia jak by co :) ).

Stop trolling.

 

 

W dniu 10.05.2021 o 13:37, SamiecGamma napisał:

PS. Właśnie przeczytałem post @Messer i zdałem sobie sprawę, że poświęciłem 15 minut na napisanie powyższego tekstu, którego @Analconda pewnie nawet nie przeczyta. No trudno już, może chociaż ktoś inny kiedyś tam skorzysta.

 

No nie zgadzam się. Na @Analconda nikt o zdrowych zmysłach nie zwraca uwagi, a że on wrzuca akurat swój kolejny trollowy temat, który czasem przeradza się w ciekawą dyskusję, to w sumie nawet dobrze.

@Analconda to taki sztorm na morzu tego forum; nic z nim nie zrobisz, po prostu jest :D.

 

Wspomniałem kiedyś o tym w poprzednim wątku (bez odzewu póki co): mnie interesują realne dane na temat zjawiska Ahmed/Mokebe/Alvaro w PL.

Nie jakieś gadanie, że wszystkie polki dają czarnym,etc. Tylko konkretne przypadki:

- czy znacie kogoś kto się puścił z murzynem?

- znacie mieszane pary?,

- mieliście kolegę z Erasmusa który kosił Wam najlepsze sztuki na imprezie i później je zaliczał?

- czy za granicą znacie polki co masowo puszczają się z murzynami, jakaś Wasza ciocia w wieku 40+ była w Egipcie, gdzie ruchała się z 20 letnim Abdulem za $$$?

-itp, itd.

 

A tak kolega kolegi mówił, że wszystkie dają czarnym, ale nic z tego nie wynika.

Jak kiedyś pisałem kiedyś na moim osiedlu mieszkał murzyn z polką, ale oni oboje bardzo przeciętni, ona blond, przygruba Grażynka, o twarzy prosiaczka, on niski, gruby, z twarzy bardzo średni. Ogólnie nic specjalnego z wyglądu, ale byli mili i kulturalni to fakt.

 

Drugi znany mi przypadek to Simon Moll ale to już jakaś patologia i tragedia w sumie, a prawda też jest taka że spały z nim nie jakieś najlepsze sztuki z imprezowni/modelki, etc. tylko zakompleksione, mało atrakcyjne dziewczyny o lewackich poglądach z lewackich kierunków na UW....

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Analconda said:

Taki Mokobé i u siebie zarucha i w Europie. Zwłaszcza w Polsce, Ukrainie, Rosji

 

 

Anal - u nas, na Ukrainie, Rosji to zarucha Anglik, Niemiec, Hiszpan, Włoch, Norweg, Grek, Duńczyk,  Francuz i każdy inny obcokrajowiec z bogatego Zachodu, ktory daje szanse lasce na pochwalenie się wśród koleżanek, że prowadzi się bogatszym z Zachodu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda

Ale Ty pierdolisz głupoty xDDD 

 

Brnij w te czarne tabsy, ja wolę z fajnymi dziewczynami kilka słów zamienić, wziąć kontakt i umówić się sam na sam. Nie mierzę sobie szczęki, wacka, wzrostu, bicka. Będzie chciała to fajnie, nie to nie, żadna ideologia.

 

Dobrze Ci piszą że rozsiewasz złą energię, u Ciebie "vanitas vanitatum et omnia vanitas".

Ciekawy jestem jakby wyglądał Twój związek @Analconda, pewnie wszędzie widziałbyś problem i byś to spierdolił lub nie umiał się zabrać. 

 

Toń sam w swoim gównie, mnie to nie rusza co piszesz, ale czasami na forum trafiają ludzie zagubieni i możesz im zaszkodzić. Jesteś jak czarna, blackpillowa dziura typie.

 

 

 

  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Brat Jan said:

Ale te dania nie weszły do menu teraz, a kilkadziesiąt lat temu na tym samym żarciu nie było tyle opasłych osób.

 

Jasne że nie. Tylko kiedyś ludzie więcej się ruszali, bo musieli, nie było tyle cukru we wszystkim, a i były okresy, że ten schabowy to był bardziej rarytas, a nie codzienność. 

 

Zwróć uwagę, że od dobrych dwóch, jak nie trzech dekad dzieciary są wręcz pasione cukrem. Już w wieku 20-25 lat pełno jest otyłych. 

 

Nasze żarcie wiele się nie różni od żarcia Niemców, Rosjan, Skandynawów, czy nawet Angoli. Podstawą zawsze było mięcho i wypełniacze, bo na luksus cytrusów i frutti di mare ciężko sobie na tych szerokościach pozwolić. Aczkolwiek skandynawowie historycznie więcej ryb żarli, więc tak ulani nie są. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, darktemplar napisał:

Wspomniałem kiedyś o tym w poprzednim wątku (bez odzewu póki co): mnie interesują realne dane na temat zjawiska Ahmed/Mokebe/Alvaro w PL.

Nie jakieś gadanie, że wszystkie polki dają czarnym,etc. Tylko konkretne przypadki:

- czy znacie kogoś kto się puścił z murzynem?

- znacie mieszane pary?,

- mieliście kolegę z Erasmusa który kosił Wam najlepsze sztuki na imprezie i później je zaliczał?

- czy za granicą znacie polki co masowo puszczają się z murzynami, jakaś Wasza ciocia w wieku 40+ była w Egipcie, gdzie ruchała się z 20 letnim Abdulem za $$$?

-itp, itd.

 

Tak, tylko trudno powiedzieć na ile inny typ urody był przeważający. Erasmusy zawsze miały branie na uczelni,  z którą jestem związany. Tylko trzeba mieć też jasność. Oni tu mają więcej czasu. Zwykle też są ogarnięci finansowo (bo wyjazd siłą rzeczy musi być mieć zabezpieczony, a Polak często od soboty do soboty). Nie są uwiązani, innymi niż uczelniane relacje. Mają też zwykle trochę więcej luzu czy to na zajęciach czy w toku samych zaliczeń. Poza tym egzotyka też odgrywa tu rolę wzbudzania ciekawości, a nie koniecznie erotyczny charakter musi mieć. Sam chętnie posłucham jak się świnie piecze w liściach palmy, a średnio mnie interesują regionalne niuanse w tym jak robi się w różnych województwach w Polsce bigos.

 

Jest jeszcze jedna rzecz. Jeśli ktoś przyjechał do obcego kraju to jest zwykle ponadprzeciętnie odważny w swoim środowisku. A więc my tu widzimy może nie koniecznie najodważniejszych w rycerskim znaczeniu tego słowa, ale z ponadprzeciętną inicjatywą w życiu na pewno.

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Analconda napisał:

I powtarzam kolejny raz... uciekać gdzieś do Azji by mieć szanse u kobiety bo u siebie się nie ma

 

To nie jest żadna ucieczka tylko szukanie innej opcji gdy obecna zawodzi.

W Azji, na wschodzie czy Ameryce Południowej kobiety są jeszcze wychowywane i socjalizowane w normalny sposób.

Tam mężczyzna traktowany jest z szacunkiem, jest określany jako najwyższa wartość i kobieta musi go szanować.

I jak się chce mieć do związku normalną kobietę to trzeba tam pojechać bo sprowadzanie kandydatki lub ogarnianie

tutaj w Polsce nic nie da bo kobieta poprzez socjalizację stanie się taka sama jak miejscowe.

 

4 godziny temu, Analconda napisał:

Taki Mokobé i u siebie zarucha i w Europie. Zwłaszcza w Polsce, Ukrainie, Rosji.

 

Skąd wiadomo, że Mokembe u siebie ma tak dobrze i zalicza kobiety hurtowo masz jakieś statystyki?

Skoro jest taki napływ imigrantów z Afryki i bliskiego wschodu oraz wielkie zainteresowanie przez nich 

białymi kobietami, które jeździły do nich na erasmusy czy wypoczynek by zaliczać karuzele kutang.

Z nimi może być podobnie jak z Europejczykami wyjeżdżającymi do Azji dlatego przemieścili się do lepszego zakątku świata.

 

2 godziny temu, cst9191 napisał:

Oto wyniki, porównajmy mordy:

 

Czy na pierwszym zdjęciu u Hiszpanów nie jest przypadkiem kobieta😁

Nie no Ci Hiszpanie Chady jak ta lala nasi to mogą się do nich schować😆

 

2 godziny temu, RealLife napisał:

obcokrajowiec z bogatego Zachodu, ktory daje szanse lasce na pochwalenie się wśród koleżanek, że prowadzi się bogatszym z Zachodu.

 

Dlatego @Analconda jak będziesz miał urlop przyjedź na wakacje nad Polskie morze udawaj bogatego Niemca z Berlina, poszwargol

trochę po niemiecku a każda Juleczka będzie twoja😁

Widzisz ile masz możliwości i nie trzeba jechać do Azji😉

 

3 godziny temu, Ramaja Awantura napisał:

Uświadomiłeś mi to i co? Co mam z tym robić? Z tymi faktami? Powiesić się? Czemu tak z uporem maniaka sprzedajesz nam ten swój depresyjny obraz świata?

 

No właśnie  @Analconda uświadomiłeś nas i co?

Mamy teraz płakać i biadolić?

Druga sprawa skoro to wiesz i nie masz na to wpływu to po co się tym przejmować.

Nie lepiej zrobić jak ten Mokebe i wyjechać tam gdzie Polak będzie miał powodzenie bo będzie egzotyką dla miejscowych witaminek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda Mam do Ciebie kilka pytań na temat Twoich ostatnich 24h życia :

 

- o której wstałeś ?

- ile km przebiegłeś/przejechałeś na rowerze ?

- jaki trening zrobiłeś ?

- ile godzin przepracowałeś ?

- ile pieniędzy zarobiłeś ?

- czego nowego się nauczyłeś ?

- jak długo się uczyłeś ?

- ile stron książki przeczytałeś ?

- jaką książkę czytasz ?

- jakie zadania udało Ci się skreślić z listy zadań ?

- ile zrobiłeś trudnych rzeczy, takich których Ci się nie chciało, jakie to były rzeczy ?

 

 

Nie masz problemu z pisaniem o swojej chorobie psychicznej, to chyba tym bardziej podzielisz się z nami odpowiedziami, prawda ?

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sankti Magistri napisał:

Mam do Ciebie kilka pytań na temat Twoich ostatnich 24h życia :

 

- o której wstałeś ?

- ile km przebiegłeś/przejechałeś na rowerze ?

- jaki trening zrobiłeś ?

- ile godzin przepracowałeś ?

- ile pieniędzy zarobiłeś ?

- czego nowego się nauczyłeś ?

- jak długo się uczyłeś ?

- ile stron książki przeczytałeś ?

- jaką książkę czytasz ?

- jakie zadania udało Ci się skreślić z listy zadań ?

- ile zrobiłeś trudnych rzeczy, takich których Ci się nie chciało, jakie to były rzeczy ?

Co to ma wspólnego z tematem?

 

- 5.00

- około 50km rowerem

- szczęki

- 9, faktycznie 12

- kilkadziesiąt eur

- że należy porządkować warstwy w Affinity Designer

- zbyt długo

- 3

- 33 Nawyki Miliardera Marek Kotoński

- żadne

- chyba zero, żadne

11 godzin temu, Brat Jan napisał:

Typowy Abdul :

 

images?q=tbn:ANd9GcS6WnUYXG2bbmXLVhUqbiK

 

Anal Ty sobie z nas jaja robisz czy o drogę pytasz? :D

Nie jaja, wątek był na poważnie ale zrobiło się zamieszanie.

Fakt Abdule tak wyglądają też.

Ale średnio - większość Abduli wygląda lepiej niż większość Słowian.

Nie jade po Polakach czy coś. Po prostu to są fakty.

 

8 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Skąd wiadomo, że Mokembe u siebie ma tak dobrze i zalicza kobiety hurtowo masz jakieś statystyki?

Przecież Moke sam pokazał rozwiązłość  kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2021 o 18:42, Ramaja Awantura napisał:

Już za 2 wojny Niemki to były wesołe dziewczyny XD

Za wojny mój pradziadek, który dostał się do niewoli w kampanii wrześniowej miał romans z Niemką. Był żonaty, miał 4 dzieci, a i tak jego rodzice musieli go namawiać, aby stamtąd wracał w 1945. 
Zaiste, wielka jest moc niemieckiej szpary, szczególnie, że wtedy tam mężczyzn młodych bardzo brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.