Skocz do zawartości

Nerw mi puścił


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, maroon napisał:

dziś już 10 nieodebranych mam.

Odbierz dla beki. Przedstaw się jako asystent Pana Maroona, a następnie oświadcz pańci, że szef udał się pilnie zagranicę dopinać nowy kontrakt oraz załatwiać sprawy spadkowe i wróci prawdopodobnie po nowym roku😆

 

Niech ten chomik w tej główce, na tym kołowrotku zapieprza aż padnie.

 

PS: Ty podła, męska, szowinistyczna świnio😉

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 10
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Dassler89 said:

. Laska średnie wykształcenie, pracownica marketu.

.

O, dobry point. Ja celuję/celowałem zawsze w laski wykształcone, w miarę samodzielne (wyższa półka ktoś mógłby powiedzieć 😁), głównie dlatego, że z taką dajmy na to kasjerką obawiam się, że poza ruchaniem innych tematów by nie było - nie ten poziom intelektualny, no i nie oszukujmy się takich panien w większości nie stać na wyjazdy na narty, żagle i inne aktywne formy spędzania czasu.

 

Jednakże zakładając, że nawet by się taka ogarnięta z kasy znalazła, to jej oczekiwania mogłyby być jeszcze wyższe, niż tej wykształconej. 😁

 

4 minutes ago, Krugerrand said:

 

 

PS: Ty podła, męska, szowinistyczna świnio😉

Ja się z tym ostatnio nawet nie kryję. Ale przyjaciół mi to nie przysparza, co ciekawe zwłaszcza panowie dezaprobatę wykazują. 😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maroon napisał:

Wchodzimy na posesję, pani rozgląda się, po czym z całą powagą mówi:

 

"I ty na takim ZADUPIU będziesz mieszkać?!" 

 - Tak, to jest dobre miejsce.

- Nie wiem czy dobrze to przemyślałeś, lepiej mieszka się w centrum, wszędzie blisko, do pracy, można robić zakupy, iść do kina, kosmetyczki. Kto będzie podwoził twoją przyszłą żonę?

- Gdzie byś proponowała?

- Może Cosmopolitana lub w wieżowcu Libeskinda? Willanów też jest cudowny, ten wieżowiec na Woli też się nadawałby.

- Super pomysł! Jutro to sprzedam i myślę, ze kupię w Cosmopolitanie. Chcesz też jakiś apartament dla siebie bo dużo mi zostanie ze sprzedaży?

- Och, tak, tak! Jesteś cudowny!

.

.

.

- Obudź się!

- Gdzie jestem?

- Na przystanku. Masz szluga?

 

 

Edytowane przez Martius777
  • Like 2
  • Haha 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, bo dzisiejsze biznes woman nawet w wieku 31 lat mają absurdalne wymagania i oczekiwania. Zamiast cieszyć się chwilą, spędzeniem fajnie czasu zawsze znajdą powody by wszystko spierdzielić. Bardzo dobrze zareagowałeś, pewnie mina kobitki bezcenna. Teraz nie da Ci spokoju bo pokazałeś siłę, to, że nie dasz sobie wejść na głowę. Ach te witaminki nie przestają zadziwiać😁

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, maroon napisał:

O, dobry point. Ja celuję/celowałem zawsze w laski wykształcone, w miarę samodzielne (wyższa półka ktoś mógłby powiedzieć 😁),

Każdy gra kartami jakie ma. W tamtym czasie na stół położyła się taka a nie inną karta, chciałem sprawdzić. Jak wyszło napisałem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, Leniwiec said:

Moim zdaniem reakcja przesadzona. Nie rozumiem, co tu obraźliwego ? Zadupie to zadupie, Pani stwierdziła fakt. I co uraziła męskie ego ?

W Polsce ludzie są strasznie wrażliwi, łatwo kogoś urazić. Brakuje dystansu i nieprzejmowania się rzeczami nieistotnymi. 

 

 

To nie ma nic wspólnego z dystansem.

 

Poprostu pani już podświadomie zaczęła sprawdzać zasoby samca do wicia gniazda no i jej się nie spodobało bo chata jest poza miastem a kobiety są mega próżne i lubią wygodę i lansowanie się. Ona chce w centrum w apartamentowcu bo to jest lans, a co kolezakom powie? Że na wieś poszła mieszkać? Dlatego od razu wydusiła z siebie, że to zadupie bo nie wsmak jej tam mieszkać w razie czego. 

 

Podejrzewam, że @maroon dlatego wyjebał ją za płot a nie dlatego że nie ma dystansu. 

Edytowane przez RealLife
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, GriTo napisał:

 

Ja proponuję najpierw je ściągnąć.

 

Widze ze sie czepiasz wiec ci odpowiem podobnie. Zapewne jestes starej daty i widziales damskie majty ktore dzis wygladaja jak kalesony do kolan .W takim sprzecie rzeczywiscie niewiele moza podzialac. 

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroonReakcji nie oceniam bo i po co. Zrobiłeś to co uważałeś za słuszne choć nie powiem uśmiech pojawił się na twarzy.😁👏

 

Zwrócę uwagę na roszczeniowość.

 

A co ją obchodzi gdzie będziesz mieszkać? Kurwa, pani lat 31 a nie 21. I co? Ściana to fikcja akurat w tym przypadku.

 

Jak ktoś chce zadowolić kobietę w Polsce to nie wiem kim musi być.

 

Tam ktoś wspomniał bodajże autor, że lubi kobiety z wyższych sfer, ja to rozumiem bo panie które są ,,zwyczajne” nie ujmując im oczywiście jeszcze bardziej mają nastane we łbie a od przybytku to całkiem im się w główce popierdoli.

Godzinę temu, maroon napisał:

zwłaszcza panowie dezaprobatę wykazują

Białorycerze, kto nim nie był choć przez chwile niech pierwszy rzuci kamień.

 

I tak wiemy że drogie Panie sikają na nich ciepłym moczem więc po co ich aprobata.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Ace of Spades napisał:

A mnie zastanawia w tej sytuacji pewien rozdźwięk w RedPillowych teoriach, które z jednej strony mówią aby rozbudzać emocje a z drugiej, że mężczyzna powinien zawsze zachować stoicki spokój.

Jak dla mnie to jest tak: czasami trzeba zareagować trochę ostrzej, nawet jak na co dzień jesteś tego zupełnym przeciwieństwem (jak ja np :) ). Z reguły komunikuję się spokojnie (w każdej sferze), nie podnoszę głosu i bardzo ciężko mnie z równowagi wyprowadzić. Pamiętam, jak dosyć dawno temu żona wracając z pracy od razu po przejściu progu mieszkania zaczęła mi truć z jakimiś pierdołami, jakieś pretensje, babskie fumy, wiercenie dziury w brzuchu itd. Od samego progu. Nie wiem, może miała zły dzień wtedy. Ale nigdy się tak nie zachowywała. I jak też zareagowałem tak, jak praktycznie nigdy nie robię - podniosłem na nią głos i obsobaczyłem jak święty Michał diabła, jak to się ładnie mówiło kiedyś :)

 

Była w szoku, że zobaczyła mnie wtedy w zupełnie innej "roli".

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo, że nerwy puszczają w takich sytuacjach, bo inwestujesz CZAS i CHĘCI, a do tego wprowadzasz kobietę do własnego świata, otwierasz w zaufaniu bramę do części własnej rzeczywistości, a dostajesz z liścia na dzień dobry. To tak, jakby podważyła twoją decyzyjność własnym, idiotycznym widzimisię i cię oceniła z wyższej pozycji automatycznie. Problem w tym, że od kobiety nie można dostać niczego ponad ten obrazek. To roboty biologiczne przeznaczone do testowania życia jej i potencjalnego bombelka i jak tak patrzę to życie każdej kobiety opiera się na ploteczkach i takim pierdoleniu. Materializm u babek to jest fundament, część osobowości, programu biologicznego. Męskiego ducha nie zrozumieją, nie ma na to szans. Kiedyś też próbowałem dyskutować, jakoś sensownie odpowiadać, ale to co zrobił @maroon, do tego wypierdalać czytane głosem Bogusia Lindy to esencja pragmatyzmu z babami. Jeden błąd i wypad paniusia. U kobiet litości i zrozumienia się nie znajdzie. Zapamiętajcie to sobie i wbijcie do głów, bo tutaj brat bardzo dobrą lekcję przedstawił.

 

Jest tyle powodów, żeby się trzymać z daleka od kobiet, a tylko jeden i to dyskusyjny, żeby się z nimi trzymać, więc dlaczego, dlaczego kurwa wybieracie trzymanie się bab xD hehe

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mac napisał:

Materializm u babek to jest fundament

 

A doznanie postrzegane jako szczęście.

 

14 minut temu, mac napisał:

 

Jest tyle powodów, żeby się trzymać z daleka od kobiet, a tylko jeden i to dyskusyjny, żeby się z nimi trzymać

 

Od pragmatycznej strony nie ma żadnego bo są prostytutki i surogatki. Od duchowej stety albo niestety ale to dwie połówki tworzą całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Martius777 napisał:

- Obudź się!

- Gdzie jestem?

- Na przystanku. Masz szluga?

Mistrzu, padam na kolana xD

1 minutę temu, Król Jarosław I napisał:

Od duchowej stety albo niestety ale to dwie połówki tworzą całość.

Czasami lepiej pozostać elementem układanki niż uzupełniać się do tzw. całości, bo wtedy tracisz ten indywidualny styl xD Jak szukasz puzzla to spoko loko, on jest wyjątkowy, trzeba go znaleźć, a jak już go włożysz do tej ostatniej dziurki, hehe to traci na unikalności i po prostu znika w całości, a kontrolę przejmuje całość. Podobnie w związku, już nie jesteś sobą, a już nie wspominam o bobo xD

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mac napisał:

dlaczego kurwa wybieracie trzymanie się bab

Ale przecież @maroon jej się nie trzyma, wręcz przeciwnie, puścił ją bardzo swobodnie! Uwierz mi, nie jedna byłaby szczęśliwa że w takie miejsce jest zabrana. Tylko z taką trzeba tam przyjechać. A @maroon sam przyznał że nie wie czemu na takie kobiety trafia. Odpowiedź myślę jest bardzo prosta i każdy kto tu dłużej siedzi ją zna. 

 

ps. tak, są normalne kobiety, ale w tych czasach ciężko o nie. Też trafiałem na takie kobiety które potrafiły jak pierwszy raz są u mnie zrobić obchód po mieszkaniu i oszacować zamożność. Dlatego spotkanie skończyło się na tym jednym, aczkolwiek nie w taki sposób jak u @maroon 😅 Zanim jednak je spławiałem to byłem np w związku z laską, która stwierdziła że aby on mogła łasakwie się do mnie wprowadzić muszę remont zrobić i wymienić meble. Nie jest ona natomiast wyznacznikiem wszystkich kobiet. Ale rozumiem że dla swego bezpieczeństwa taką postawę przyjmujesz. Wyznaję sam zasadę że kobieta nie jest potrzebna do szczęścia mężczyźnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mac napisał:

Jak szukasz puzzla to spoko loko, on jest wyjątkowy, trzeba go znaleźć, a jak już go włożysz do tej ostatniej dziurki, hehe to traci na unikalności i po prostu znika w całości, a kontrolę przejmuje całość. Podobnie w związku, już nie jesteś sobą, a już nie wspominam o bobo xD

 

Życie...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bip, bip. 

 

Powinieneś mnie przeprosić! To co zrobiłeś było hamskie!!! (pis. org) Nikt mnie nigdy tak nie potraktował i to po tym jak związała się między nami nić sympatii! Straszny prostak z Ciebie i w ogóle się nie przejąleś moimi uczuciami! A jakby mi się coś stało??? 1,5h do domu wracałam!! Dlaczego nie odbierasz?!!! Musisz mnie przeprosić! Najlepiej zabierz mnie na kolację dziś! Słyszysz! Odezwij się! 

 

😂😂😂

 

 

Edytowane przez maroon
  • Haha 26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maroon napisał:

Bip, bip. 

 

Powinieneś mnie przeprosić! To co zrobiłeś było hamskie!!! (pis. org) Nikt mnie nigdy tak nie potraktował i to po tym jak związała się między nami nić sympatii! Straszny prostak z Ciebie i w ogóle się nie przejąleś moimi uczuciami! A jakby mi się coś stało??? 1,5h do domu wracałam!! Dlaczego nie odbierasz?!!! Musisz mnie przeprosić! Najlepiej zabierz mnie na kolację dziś! Słyszysz! Odezwij się! 

 

😂😂😂

 

 

O chuju złoty xD Tak jak bracia pisali wyżej, z tego może być jeszcze dymane. Pytanie czy warto, pytanie czy chcesz

Edytowane przez Dassler89
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.