Skocz do zawartości

Rosja atakuje Ukrainę. Czy to już pełnoskalowa wojna, czy jeszcze niewielkie działania militarne by coś ugrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak swoją drogą, czy dobry człowiek może stanąć po stronie oprawcy? 

Czy niektórzy są masochistami i lubią, jak rząd traktuje ich, jak totalnego za przeproszeniem śmiecia? 

 

Na Białorusi, Rosji, Chinach człowiek zwykły jest totalnym śmieciem. A u niektórych ewidentnie tym faktem jest wywoływane podniecenie. 

 

I przez to Rosja to jest z wiek albo dwa do tyłu mentalnie. 

 

Gdy Europa w której jest masa krajów rozwiązuje konflikty dyplomatycznie między sobą to Rosja sobie napada na inny kraj - ŻEBY GO PODBIĆ. Tak - dokładnie - PODBIĆ. 

Chcą Ukrainę fizycznie zająć i włączyć do swojego kraju - już to zrobili formalnie! 

 

Dlatego ten kraj jeśli skończą się surowce będzie g*wno wart. Ani stamtąd technologia nie wychodzi dobra ani żadne ideologię porządne tylko są, jak tacy patusi. 

 

Najbardziej na zachód nadzieja ci, którzy mają możliwość krytykowania rządu, tego co się dzieje itd. 

 

W Rosji za takie coś i Chinach dzieje się oj... 

 

Za słowo wojna w Rosji ile lat chłopaki grozi? Przypomni mi ktoś? 

A ile grozi na zachodzie za krytykowanie ukrainy? 

 

Chcecie system chiński albo ruski? Będziecie siedzieć, jak zwierzęta w mieszkaniu przez miesiąc jeśli rząd tak postanowi i tyle. 

 

Jednostka NIC NIE JEST WARTA na wschodzie. PODKREŚLAM NIC. 

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Armengar napisał:

Raz, że liczba milion w przypadku Sowietów jest wątpliwa. 

Nie dopisałem, bo błąd był.


Broń Rosjan, naszych ukochanych wyzwolicieli. Oczywiście liczba jest wątpliwa jak oni to zrobią, wszak jest to najbardziej niewinny naród na świecie. 

 

Moja sąsiadka na wsi także zrodziła się z ich bohaterstwa z 1944 roku. Za rodinu!


Deportacje na sybir w kilku falach po 39 roku - 1 500 000
Akcja polska nkwd - 200 000 ofiar
Zesłani do gułagu polscy jeńcy - 170 000
Tzw. Masakry więzienne - 40 000 ofiar
Deportacje ludności do Kazachstanu w 1936 - 40 000
Katyń - 20 000
Obława augustowska - 1000
Aresztowania i szykany władz okupacyjnych - 110 000

16 godzin temu, zychu napisał:

A w moich rodzinnych stronach grupka ukraińskich krzykaczy dostała ostatnio wpierdol za deklarację, że "przejmują to miasto". Butne rezuny kipiały od nadmiaru energii, ale miejscowi wybili im ze łbów te pomysły. Jeden aż hajdawery obsrał.

Sława Ukrajini!

Jakie miasto?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Libertyn said:

Ale to co było kiedyś to było kiedyś.

Tu się różnimy. Bo oni to "kiedyś" odtwarzają i tym żyją. Dla ciebie to przeszłość i łotewer, dla mnie nie.

11 minutes ago, Libertyn said:

Obecnie tylko jedna nacja ma politykę imperialistyczną i co chwila nam wygraża. 

Wiele nacji, nie tylko Rosja. I nie masz najmniejszej gwarancji, że welyka ukraina najcjonalistów nie obróci się przeciwko Polsce. Bo ukraińscy nacjonaliści mają pretensje terytorialne względem Polski, więc nam to może zaszkodzić. Ale rozumiem też, że jesteś kosmopolitą, ewentualnie może masz to w dupie i jest ci wszystko jedno, co będzie. 

 

13 minutes ago, Libertyn said:

Co robi Polska? Co robi Rosja. Kogo potraktujesz gorzej? Gościa któery kopnął Cię w jaja czy może gościa który ogarnął CI pracę?

W ramach rozrywki poczytaj sobie relacje osób, którzy wynajeli ukraińcom za darmo mieszkania, a dostali totalny pierdolnik i kosmiczne rachunki. Jak widać z tą wdzięcznością może być bardzo różnie. I o ile ty byś był wdzięczny i traktował kogoś takiego jak brata, o tyle, ktoś inny może mieć inny mindset. 

 

15 minutes ago, Libertyn said:

Nie będzie bo to ostatnia rzecz o jakiej Polak marzy. 

Nie będzie, bo słudzy narodu ukraińskiego nigdy się nie zbuntują. Zamiatanie pod dywan. A po co cokolwiek zamiatać, skoro można w ogóle tego problemu nie tworzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo żona babki brata mojej siostry też słyszały podobną historię - a ile się ich od początku napłodziło (tych historii)! 

Stąd wolę znać konkrety.

1 godzinę temu, slusa napisał:

Usprawiedliwiasz nazistowską propagandę. Najgorszy sort człowieka. Nie dziwię się że pół forum ma cie zablokowanego

Patrząc na twoje wpisy napisał prawdę zważywszy jak tacy jak ty lub fani Grygucia reagują na widok antyrosyjskich Ukraińców. Piana się wylewa to mało powiedziane. 

 

Poza tym od razu "nazi argument". Co to? Należyć do antify, że wszędzie widzisz nazistów? Zdefiniuj mi faszyzm/nazizm najpierw jak ulubiłeś się w nazywaniu Ukrainy od takich.

2 godziny temu, Armengar napisał:

Marek Hłasko o tym co robili Ukraińcy w niemieckiej służbie w Warszawie:

 

„I nie uwierzyłaby chyba również i w to, że widziałem w czterdziestym czwartym roku w Warszawie, jak sześciu Ukraińców zgwałciło jedną dziewczynę z naszego domu, a potem wyjęli jej oczy łyżką do herbaty; i śmiali się przy tym, dowcipkowali..."

 

 

To byli Rosjanie - to co wschodni robili w Warszawie. 

 

Chmiel o tym parę dni temu mówił:

1:04:47

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie! Jeśli na wiele tysięcy Ukraińców wynajmie mieszkanie i jakiś procent zniszczy to znaczy, że Ukraińcy są źli i nie szanują nas!!! 

 

Ej chłopaki a jak jedziecie do Niemiec i Polacy kiedyś i być może dalej mają łatkę złodzieja to mają was od razu napiętnować, że jesteście złodziejami? 

 

Tzw  ,,,P0lacy" nie traktują Ukraińców na równo, bo kojarzą im się jako drugi sort ludzi. Bandytów, którzy nie powinni być tak samo traktowani. 

 

Nie życzę im, żeby trafili na Niemca tylko takiego ,,NiEmcA który będzie ich traktował, jak człowieka drugiej kategorii tylko dlatego, że w wiadomościach przeczytał - Polak ukradł Niemcowi samochód! 

 

Tak wyglądają w Polsce tzw ,, oświeceni" ci którzy ,,myślą logicznie". 

 

Więc serio, nie życzę wam, żebyście na zachodzie trafili na swoje odzwierciedlenia. Którzy w dupie będą mieli to, że WY jesteście uczciwi a gadał, że każdy Polak to złodziej. 

 

Ogarnijcie się ludzie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

📑CSIS opublikowało raport dotyczący tempa wyczerpywania się zapasów amunicji w magazynach wojskowych. Z analizy wynika, że w przypadku niektórych egzemplarzy wysłanych na Ukrainę, uzupełnianie amerykańskich arsenałów potrwa lata. 

 

Jak wynika z tabeli, odtwarzanie pocisków 155 mm dla haubic potrwa 4-7 lat. Ładunki dla Javelin - 5-8 lat. W przypadku Hymarów - 2-3 lata. Dla Stingerów 6-18 lat, w zależności od tempa produkcji.

 

Amerykański przemysł wojskowy będzie teraz obciążony zamówieniami na lata

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, $Szarak$ napisał:

Tzw  ,,,P0lacy" nie traktują Ukraińców na równo, bo kojarzą im się jako drugi sort ludzi. Bandytów, którzy nie powinni być tak samo traktowani. 

 

Nie życzę im, żeby trafili na Niemca tylko takiego ,,NiEmcA który będzie ich traktował, jak człowieka drugiej kategorii tylko dlatego, że w wiadomościach przeczytał - Polak ukradł Niemcowi samochód! 

 

Tak wyglądają w Polsce tzw ,, oświeceni" ci którzy ,,myślą logicznie". 

Niemców takich nie znam (we wschodnich jest podobno takich sporo), ale w Anglii jest odczuwany ten "materiał ludzki" angoli z underclass, którzy już wsławiali się mordowaniem i szczuciem na Polaków. Oczywiście w infosferze prawicowej brytyjskiej wsławił się Paul Joseph Watson, który wyśmiewał się z polskiej mniejszości parę lat temu, a teraz liże jaja Rosji i kręci bekę z Ukraińców (bo to modne wśród jego kręgów i "antysystemowe"). 

 

W sumie można sobie samemu dopowiedzieć jaki jest obraz w Polsce takich typu ludzi.

2 godziny temu, manygguh napisał:

strusiuprawa, jestem bardzo ciekawy jak będziesz reformował tego typu szambo. I co zrobisz jak się tego więcej tutaj zjedzie? A no tak, nic nie będziesz robił. Neguj i zaprzeczaj dalej, żałosne banderościerwo.

 

 

 

Jak ma k/rwa więcej zjechać jak od 8 miesięcy więcej ich wyjeżdża niż wjeżdża i sam to zauważam, że jest ich mniej? 
 

Typie, ja pirdolę, podajesz mi info z konta, gdzie 80% to fejki rosyjskiej produkcji do ich celów propagandowych (to skąd ten kanał nadaje raczej też jest pewne) i dajesz mi to jako dowód, że ukraińskie dzieci są spierdolone? Czy ty jesteś normalny? Daj mi większe badania, daj mi opinie z większej próbki, bo tak to robisz kurwę ze statystyki.

 

Zresztą jak widzę takich jak ty najłatwiej takie gówno-kanały na twitterkach ogłupiają. Co będzie nastepne? Będziesz mi wysyłać mądrości Piotra Panasiuka? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Strusprawa1 napisał:

Broń Rosjan, naszych ukochanych wyzwolicieli. Oczywiście liczba jest wątpliwa jak oni to zrobią, wszak jest to najbardziej niewinny naród na świecie. 

 

Łżesz i zawyżasz liczbę ofiar sowietów. Po to, aby pokazać ukraińców w łagodniejszym świetle. 

 

Podejrzewam, że jesteś ukraińcem i tylko kłamiesz, że jesteś Polakiem. To jest obecnie popularne wśród ukraińców mieszkających w Polsce. 

 

 

Cytat

Deportacje na sybir w kilku falach po 39 roku - 1 500 000
Akcja polska nkwd - 200 000 ofiar
Zesłani do gułagu polscy jeńcy - 170 000
Tzw. Masakry więzienne - 40 000 ofiar
Deportacje ludności do Kazachstanu w 1936 - 40 000
Katyń - 20 000
Obława augustowska - 1000
Aresztowania i szykany władz okupacyjnych - 110 000

 

Bezwstydny kłamco i propagandzisto ukraiński, wyssałeś z palca milion Polaków zamordowanych przez sowietów, a teraz próbujesz mącić, mieszając mordy i deportacje.

 

31 minut temu, Strusprawa1 napisał:

To byli Rosjanie - to co wschodni robili w Warszawie. 

 

Chmiel o tym parę dni temu mówił:

1:04:47

 

Ch*j mnie obchodzi co mówi ten Chmiel. Może to nieświadomy idiota, a może zakłamany propagandzista jak ty. 

 

W tłumieniu Powstania Warszawskiego brali udział ukraińcy z tzw. "Ukraińskiego Legionu Samoobrony". 

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ukraiński_Legion_Samoobrony

 

"Na początku 1944 r. na Lubelszczyźnie walczył z polską partyzantką, głównie z 1. batalionem BCh Stanisława Basaja Rysia[1]. Wziął również udział w mordach na Polakach, tj. 23 lipca 1944 r. w odwecie za zabicie oficera SS, Legion spacyfikował wsie Chłaniów i Władysławin zabijając 44 osoby, rozstrzelał też co najmniej kilku przypadkowo spotkanych Polaków[2]. Według relacji polskich świadków Legion specjalizował się w wyłapywaniu cywilnych Polaków i ich wyrafinowanym torturowaniu[3]."

 

"Od 15 do 23 września 1944 Legion w sile ok. 400. ludzi brał udział w walkach z powstańcami warszawskimi na Czerniakowie, działając przeciwko Zgrupowaniu „Radosław” i Zgrupowaniu „Kryska” i desantowanym oddziałom 9 Pułku Piechoty 3 Dywizji Piechoty z 1 Armii WP."

 

Edytowane przez Armengar
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Armengar napisał:

Łżesz i zawyżasz liczbę ofiar sowietów. Po to, aby pokazać ukraińców w łagodniejszym świetle. 

Nie, nie zawyżam. Sprawdź sam te wszystkie zbrodnie (informacje o nich). Nie wiem jak można w ogóle tak jak ty teraz usprawiedliwiać tych skacapiałych skurwysynów, przez których Polska tyle lat była w niewoli i przez których tyle polskiej krwi przelano. Cała nasza historia to wojna o wolność od tych okrągłych zapitych ryjów. To co nam zrobili to nie tylko wprost morderstwa, ale ograniczanie wolności dla wszystkich - ograniczanie naszej sprawczości w naszym państwie, co skończyło się ogromnym zacofaniem i skończyło się na nieprzyjemnościach, które doświadczamy - emigracja i zacofanie względem zachodu. A teraz dalej! Usprawiedliwiaj dalej świętych kacapów! 

 

Każdy Polak, który zna historię swojego kraju wie co robiły nam kacapy. Od XV wieku od kiedy moskalski tępy łeb wychylił się, to od tamtego czasu nas atakowali. Nie mówiąc już jakie teraz mają plany i że to co okreslają za swoje cele jest kompletnie sprzeczne z celami Polski.

 

Ale dalej bijcie konia do filmików z parędziesięcioma banderowcami. Brawo, szczyt inteligencji i dbania o interes Polski. :D 

 

10 minut temu, Armengar napisał:

Podejrzewam, że jesteś ukraińcem i tylko kłamiesz, że jesteś Polakiem. To jest obecnie popularne wśród ukraińców mieszkających w Polsce. 

Pisałem wiele razy kim jestem, skąd jestem i kim są moi przodkowie. Widocznie łączysz bycie Polakiem z nienawiścią do Ukraińców i miłością do Rosjan, a to raczej zła droga.

 

10 minut temu, Armengar napisał:

Bezwstydny kłamco i propagandzisto ukraiński, wyssałeś z palca milion Polaków zamordowanych przez sowietów, a teraz próbujesz mącić, mieszając mordy i deportacje.

Uuuuuu powiesz kłamco i co? Myślisz, że jestem kłamcą? To dawaj swoje dane? Co? Nie wydarzyły się te rzeczy? A może robili je Sowieci i jest to oddzielny gatunek od Rosjanina? To w takim razie dlaczego Rosjanie czczą Stalina i wieszają czerwone szmaty? Wtedy już ci to nie przeszkadza? 

Potrafisz coś innego oprócz nazywania mnie od Ukraińców? Co to jest? Przedszkole? Dawaj twarde argumenty - konkretne dane, co jest w naszym interesie, a nie szczątkowe informacje jak wcześniej many stronę wcześniej napisał.

 

Nie piszesz nic konkretnego, a tylko mnie wyzywasz. Żałosne.

 

10 minut temu, Armengar napisał:

Ch*j mnie obchodzi co mówi ten Chmiel. Może to nieświadomy idiota, a może zakłamany propagandzista jak ty. 

Przeczytał więcej książek niż ty filmów na YT.

 

To co podałeś to amatorzy przy tym co Rosjanie mówili, o których mówił Chmiel (rzeź Ochoty). Brawo, dalej pisz to może jeszcze bardziej się skompromitujesz swoim brakiem wiedzy z historii. 

Edytowane przez Strusprawa1
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strusprawa1Później tacy ,,P00lacy" oburzeni, jak jadą na zachód i trafiają na identycznych ,,NiEmCóW" którzy traktują i h drugorzędnie bo stosują odpowiedzialność zbiorowa. 

 

Mój sąsiad dalszy pracuje w Niemczech jako lekarz. 

Przyszedł do niego wielki NiEmIec potężny. Bezrobotny Janusz z wielkim bebechem. 

 

On nie skorzysta z usług Polaka! Nie chcę żeby Polak go nawet dotykał! 

 

Przyszedł facet który tam rządził. I Niemiec do Niemca - a Pan kim jest?! Bezrobotnym? Zj#ebal go od góry do dołu. 

 

Dlatego powodzenia gdy tacy ,,p00lacy" typu @manygguh pojadą na zachód i będę stosować wobec nich NAJNIŻSZE intstyky. Polak = lach. Gorszy od Niemca bo biedniejszy i w ogóle to złodziej. 

 

Bo trafia na potężnego NiEmCa a argumentować to, że uuuu u was Warszawie 11 listopada onr gada, żeby zabijać Niemców! Wy nas nienawidzie! Wy chcecie nas zniszczyć! 

 

TAk niestety prezentuje się spora część społeczeństwa Polskiego. Zamiast nauki, logiki to stareotypy, ostracyzmy, zbiorowa odpowiedzialność... 

 

I będziemy stać przez takich ludzi jeśli dojdą do władzy - w sumie już trochę są. 

 

Będzie Ukrainiec w czymś lepszy od Polaka? Nie będzie piastował stanowiska jakiegoś bo jest Ukraińcem. Tylko potężny Polak ma pierwszeństwo! 

Polska dla Polaków uuuu! 

 

Takie to najniższe jakie się da instynkty. Totalnie najniższe. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Strusprawa1 said:

Typie, ja pirdolę, podajesz mi info z konta, gdzie 80% to fejki rosyjskiej produkcji do ich celów propagandowych (to skąd ten kanał nadaje raczej też jest pewne) i dajesz mi to jako dowód, że ukraińskie dzieci są spierdolone? Czy ty jesteś normalny? Daj mi większe badania, daj mi opinie z większej próbki, bo tak to robisz kurwę ze statystyki.

A no tak, to fejk przyznaję. Ruskie wygenerowali deep fejkiem jak ukraińskie dzieci śpiewają piosenki o byciu baderowcem. Nie zorientowałem się. Dzięki za czujność. To AI coraz lepsze jest.

 

Ciekawe jest również, że piszę że "ukraińskie dzieci są spierdolone", ciekawe gdzie to napisałem? Napisałem, że mają prane mózgi banderyzmem. Ale dla ciebie widocznie, to nie jest pranie mózgu. Poza tym, fajna ta piosenka, co?

 

Nie ma tematu, to jest fejk, bo ci się nie podoba. 

 

Statystki, znasz mowę więc poradzisz sobie bez tłumacza.

https://ratinggroup.ua/research/ukraine/desyatyy_obschenacionalnyy_opros_ideologicheskie_markery_voyny_27_aprelya_2022.html

Quote

 Зокрема поступово покращувалося відношення до Івана Мазепи (у 2012 – 44%, у 2022 – 76%), Симона Петлюри (у 2012 – 26%, у 2022 – 49%) та Степана Бандери (у 2012 – 22%, у 2022 – 74%). Важливо, що позитивне ставлення до ідеолога українського націоналізму переважає сьогодні і в південно-східних регіонах, та серед тих, хто в побуті спілкується виключно російською мовою. 

 

https://www.radiosvoboda.org/a/ukrayina-polshcha-stepan-bandera-foto-zaluzhnyy/32207655.html

Quote

Так, скоріше позитивно діяльність Бандери на Заході країни оцінюють 72,7%, у Центрі – 51,3%, на Півдні – 19,5% і на Сході – 30,4%.

 

https://espreso.tv/bandera-e-simvolom-borotbi-proti-okupatsii-ukraini-istorikinya-ponipalyak

Quote

"Бандера є символом сучасної війни. Якщо брати опитування, то після 24 лютого понад 80% українців підтримують його постать. Громади починають перейменовувати  на його честь вулиці та проспекти. Це свідчить, що він є символом українського народу проти московського завоювання та загарбницької політики",

 

A jaką statystyką możesz się podzielić z nami? Oczywiście, musi być ona niespierdolona. Chętnie się zapoznamy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, $Szarak$ napisał:

Dlatego powodzenia gdy tacy ,,p00lacy" typu @manygguh pojadą na zachód i będę stosować wobec nich NAJNIŻSZE intstyky. Polak = lach. Gorszy od Niemca bo biedniejszy i w ogóle to złodziej. 

Mam znajomych na fb, którzy wyjeżdżają do Holandii i Niemiec robiąc za półdarmo w szklarniach i udostępniają posty typowo anty-ukraińskie ze stron o bardzo dziwnych źródłach. Typowe pierdolenie, że Ukraińcy przejmą Polskę, że oni są prawdziwymi patriotami i jak to Rosja chce zdenazyfikować "krainę-U". Zostawiłem sobie ich, bo śmiechu co nie miara, a też przypomina mi co za inteligenci piszą takie rzeczy. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strusprawa1Yo a najzabawniejsze, że krajami którymi się inspirują to jest np taka Rosja w której jest masa różnych mniejszości xD. 

Porównaj sobie ruskiego zza Uralu i Petersburga. 

Ich minister obrony wygląda, jak typowy mongoł. 

 

Chodź imo oni też taki ostracyzm zachowują. Bo przecież tam najważniejsze stanowiska piastują ludzie z jakiegoś Petersburga czy Moskwy - tacy no słowianie typowi. 

Putin, patruszew, Miedwiejew - no tacy Słowianie to są.

Edytowane przez $Szarak$
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, manygguh napisał:

A jaką statystyką możesz się podzielić z nami? Oczywiście, musi być ona niespierdolona. Chętnie się zapoznamy.

Łączysz zdanie o banderze z opinią o Polakach? 

Gdy się spyta większość z nich, to oni NIE WIEDZĄ o kwestiach II wojny światowej. Bardziej barwy czarno-czerwone kojarzą się 

 

Pewnie pracujesz jako wybitny analityk danych, nie mylę się?

73% z nich ma pozytywne zdanie o Polsce ("polepszyło"). 
https://przemysl.naszemiasto.pl/ukraincy-diametralnie-zmienili-opinie-o-polakach-stalismy/ar/c1-8998831

 

 

Dobra, a teraz cię spytam o kilka rzeczy, bo mnie może oświecisz jak taki mądry jesteś i oczytany.

 

1. Do czego w obecnej konfiguracji geopolitycznej Polska i Polacy powinni dążyć?
2. Czy powinniśmy z Ukraińcami polepszać relacje w generalnym tego słowa znaczeniu przy obecnej geopolitycznej konfiguracji czy też nie?
3. Czy przypadkiem to co robisz wraz z łapaniem zarzutek realizujesz interes Polaków i Polski? Jak?

4. Czy w tym kanale, z którego bierzesz informacje o świecie (chodzi mi o tego trolla twitterowego) jest napisane jaki jest interes gościa kierującego go? Czy interes Polski czy Rosji? 

 

Innymi kategoriami się myśli czytając książki, a nie przeglądając debilne kanaliki mające na celu podzielić społeczeństwo, aby łatwiej można było go skłócić. Jednak Rosjanie potrafią w wojnę informacyjną bardzo dobrze.

 

11 minut temu, manygguh napisał:

Ciekawe jest również, że piszę że "ukraińskie dzieci są spierdolone", ciekawe gdzie to napisałem? Napisałem, że mają prane mózgi banderyzmem. Ale dla ciebie widocznie, to nie jest pranie mózgu. Poza tym, fajna ta piosenka, co?

To synonim, nie udawaj, że nie rozumiesz. Zajebista, ale wolę tą wersję: 
 

 

12 minut temu, manygguh napisał:

Nie ma tematu, to jest fejk, bo ci się nie podoba. 

Może nie jest fejk - chuj mnie to boli co 15 dzieci zaśpiewa. Opinię o Polsce i Polakach mają bardzo dobrą. Także nasze interesy są zbieżne i o to chodzi. 

 

Ale najważniejsze - jakie wnioski wyciągnąłeś z tego? Że nie trzeba pomagać? Że są naszymi wrogami? Że nienawidzą Polaków? Albo może że trzeba im wyjaśnić parę spraw? Bo jedyne co wywnioskowałem to "PATRZCIE, JAK ŚMIĄ BANDEROWCY!! TO SĄ WROGOWIE!!!". 

I co z tego wynika? Przecież to jest krwa żałosne.

 

11 minut temu, $Szarak$ napisał:

@Strusprawa1Yo a najzabawniejsze, że krajami którymi się inspirują to jest np taka Rosja w której jest masa różnych mniejszości xD. 

Porównaj sobie ruskiego zza Uralu i Petersburga. 

Ich minister obrony wygląda, jak typowy mongoł. 

Dlatego uwielbiam wysyłać gdzie się da i ile się da takim znajomym głąbom te graficzki, po których się zamykają, albo jeszcze bardziej robią wacława z logiki.

 

Trochę niewygodnych statystyk dla wybawicieli Europejczyków:
nPjp7vb.png

 

Żydowskie powiązania ukochanego imperatora - najlepszego prezydenta na świecie (tak, to także usłyszałem od pewnego ynteligenta):
AFdcJXz.jpg

 

A tutaj jak można być zamkniętym za mowę nienawiści lub sprzeciwianie się temu by Rosjanki się mieszały rasowo:
7I3Bi7i.jpg

 

A teraz wszyscy - KONSERWATYWNY RAJ!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą widzę plotki różne na forach, że Polska miała zwrócić się do kongresu USA o pomoc w sprawie odszkodowania dla nas przez Niemcy. 

Niemcy powiedziały kategorycznie nie ostatnio więc no właśnie, miała polecieć skarga do USA. 

 

Nie wiem czy to prawda, ale to się przebija. 

Lol @Kespert rzeczywiście się zwrócili. 

https://www.google.com/amp/s/www.rmf24.pl/polityka/newsamp-polska-prosi-kongres-usa-o-pomoc-chodzi-o-reparacje,nId,6525399

 

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Strusprawa1 napisał:

Nie, nie zawyżam.

 

Łżesz na chama. W jakże upaińskim stylu.

 

 

Cytat

Nie wiem jak można w ogóle tak jak ty teraz usprawiedliwiać tych skacapiałych skurwysynów,

 

Znowu łżesz. Ja ich nie usprawiedliwiam, tylko piszę, że łżesz zawyżając liczbę ich ofiar. 

 

Cytat

Cała nasza historia to wojna o wolność od tych okrągłych zapitych ryjów.

 

1. Wątpię, żebyś był Polakiem. To jak się zachowujesz wskazuje bardzo mocno na to, że jesteś ukraińcem. 

 

2. W polskiej historii jest wiele zbrodni rosyjskich, jak i wiele zbrodni ukraińskich. A ty z jakiegoś powodu robisz propagandę proukraińską. Obstawiam, że tym powodem jest upaińska etniczność. 

 

 

Cytat

To co nam zrobili to nie tylko wprost morderstwa, ale ograniczanie wolności dla wszystkich - ograniczanie naszej sprawczości w naszym państwie, co skończyło się ogromnym zacofaniem i skończyło się na nieprzyjemnościach, które doświadczamy - emigracja i zacofanie względem zachodu. A teraz dalej! Usprawiedliwiaj dalej świętych kacapów! 

 

Znowu łżesz. Ja nie usprawiedliwiam rosjan, ani nie traktuję ich jako "świętych". Jedynie wytykam tobie kłamstwo, w postaci zawyżonej liczby zamordowanych Polaków. 

 

Cytat

Pisałem wiele razy kim jestem, skąd jestem i kim są moi przodkowie.

 

Łżesz w innych sprawach, pewnie łżesz i w tej sprawie. Twoje zachowanie wskazuje na to, że jesteś ukraińcem kłamiącym, że jest Polakiem. Dla uwiarygodnienia propagandy proukraińskiej. 

 

 

Cytat

Widocznie łączysz bycie Polakiem z nienawiścią do Ukraińców i miłością do Rosjan, a to raczej zła droga.

 

Po raz kolejny łżesz. 

 

 

Cytat

Myślisz, że jestem kłamcą?

 

Przecież widać, że jesteś kłamcą. Gdy zakwestionowałem twoje kłamstwo o milionie zamordowanych Polaków, to zacząłeś mącić mieszając mordy i deportacje. 

 

 

Cytat

A może robili je Sowieci i jest to oddzielny gatunek od Rosjanina?

 

1. Sowieci nie zamordowali miliona Polaków. Wbrew twojemu kłamstwu. 

 

2. Sowieci to nie tylko rosjanie. Część zbrodni sowieckich na Polakach dokonali ukraińcy w szeregach sowieckich formacji. 

 

 

Cytat

To w takim razie dlaczego Rosjanie czczą Stalina i wieszają czerwone szmaty? Wtedy już ci to nie przeszkadza? 

 

Nie napisałem, że mi to nie przeszkadza. Życzę źle jednym i drugim.

 

Cytat

Potrafisz coś innego oprócz nazywania mnie od Ukraińców? Co to jest? Przedszkole?

 

1. Bezczelnie kłamiesz, a potem mówisz o poziomie?

 

2. Twoje zachowanie wskazuje na to, że jesteś ukraińcem udającym Polaka. To jest częsta sprawa wśród ukraińców urodzonych w Polsce, którzy wykorzystują znajomość języka polskiego do robienia propagandy proukraińskiej. 

 

Cytat

Nie piszesz nic konkretnego, a tylko mnie wyzywasz. Żałosne.

 

Piszę konkretnie, że kłamiesz. Wskazując chociażby wyssaną z (zapewne ukraińskiego) palca liczbę miliona zamordowanych Polaków. 

 

Twoje zachowanie wskazuje na to, że jesteś ukraińcem udającym Polaka. 

 

Cytat

Przeczytał więcej książek niż ty filmów na YT.

 

Kolejne kłamstwo, tak naprawdę nie wiesz tego. 

 

Cytat

 

To co podałeś to amatorzy przy tym co Rosjanie mówili, o których mówił Chmiel (rzeź Ochoty). Brawo, dalej pisz to może jeszcze bardziej się skompromitujesz swoim brakiem wiedzy z historii. 

 

Który raz z kolei łżesz? 

 

 

Edytowane przez Armengar
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, manygguh said:

A no tak, to fejk przyznaję. Ruskie wygenerowali deep fejkiem jak ukraińskie dzieci śpiewają piosenki o byciu baderowcem

 

Jaki fejk xD w Sejmie śpiewają o banderze, ukrainskie zespoły też o nim śpiewają 

3 minutes ago, Armengar said:

wiele zbrodni rosyjskich

 

Zaraz odpali mu się Katyń Mode, łap 

 

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/to-chazarskie-zydostwo-mordowalo-polakow-w-katyniu/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strusprawa, bardzo ładne odwrócenie tematu i wypisanie pytań, żeby przejść z niewygodnego tematu na inne. I te odnoszenie się do Rosji. A co mnie ona obchodzi? Czy ja w Rosji mieszkam, czy ja mam rosyjski paszport, czy tam pracuję (a no tak, Olgino, zapomniałem) itp? Nie rozumiem notorycznych wrzutek w stylu: a u ruskich za to...  Obchodzi mnie to tak samo jak zeszłoroczny śnieg. Mnie obchodzi Polska w pierwszej kolejności.

22 minutes ago, Strusprawa1 said:

PATRZCIE, JAK ŚMIĄ BANDEROWCY!! TO SĄ WROGOWIE!!!". 

No banderowcy, są wrogami Polaków. A właśnie, co ty o tym sądzisz? Czy banderowcy są wrogami Polaków? Ale tak bez zbędnego pierdolenia, poproszę o odpowiedź tak/nie.

6 minutes ago, slusa said:

Jaki fejk xD w Sejmie śpiewają o banderze, ukrainskie zespoły też o nim śpiewają 

To akurat ironia była.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Armengar napisał:

1. Wątpię, żebyś był Polakiem. To jak się zachowujesz wskazuje bardzo mocno na to, że jesteś ukraińcem. 

 

2. W polskiej historii jest wiele zbrodni rosyjskich, jak i wiele zbrodni ukraińskich. A ty z jakiegoś powodu robisz propagandę proukraińską. Obstawiam, że tym powodem jest upaińska etniczność. 

No to jak dyskutujemy jak dzieci, to w takim razie ty jesteś rosjaninem, tak? 

 

Uważam, że w obecnej konfiguracji geopolitycznej W INTERESIE POLSKI jest współpraca z Ukrainą, bo w dłuższym terminie tylko to może dać nam w jakiejś mierze podmiotowość i własną gospodarkę z wysoką marżą. Wszelka inna konfiguracja - podporządkowanie Niemcom lub Rosji - da nam jedynie jeszcze większą emigrację, brak perspektyw i przegranie jako naród i kraj. 

 

Dlatego, jeśli o to pytasz. A dlaczego uważam, że tylko ta ścieżka (tj. "Międzymorze") wiele razy pisałem i rozpisywałem się. Marek Budzisz niedawno o tym książkę napisał. Są to bardzo konkretne powody wynikające z kalkulacji geopolitycznej.

 

Oho, czyli jednak sam potwierdziłeś mówiąc mi, że jestem upaińcem przez to, że nienawidząc Rosjan i nie nienawidząc Ukraińców jestem automatycznie upaińcem. Piękny biało-czarny świat. Zajebista kalkulacja.

 

20 minut temu, Armengar napisał:

Nie napisałem, że mi to nie przeszkadza. Życzę źle jednym i drugim.

Szanuję

Edytowane przez Strusprawa1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strusprawa1 wali typową propagandę ukraińską. Dużo kłamie, a gdy mu się wytknie kłamstwo, to rzuca kłamstwa pod adresem tego kto mu wytyka jego wcześniejsze kłamstwa.

 

To jest taka ukraińska mentalność typu "do przodu na chama, na bezczela i może się jakoś uda, może wszyscy dookoła się głupi i nikt się nie zorientuje co Sasza odpierdala". 

 

 

12 minut temu, Strusprawa1 napisał:

No to jak dyskutujemy jak dzieci, to w takim razie ty jesteś rosjaninem, tak? 

 

Ja nie dyskutuję jak dziecko.

 

Ty dyskutujesz jak zakłamany ukrainiec. 

 

  

12 minut temu, Strusprawa1 napisał:

Uważam, że w obecnej konfiguracji geopolitycznej W INTERESIE POLSKI jest współpraca z Ukrainą,

 

To nie tłumaczy chamskiego łgarstwa proukraińskiego.

 

To jak się zachowujesz wskazuje bardzo silnie na to, że jesteś ukraińcem, który za wszelką cenę chce przekonać Polaków do proukraińskości. 

 

  

12 minut temu, Strusprawa1 napisał:

Oho, czyli jednak sam potwierdziłeś mówiąc mi, że jestem upaińcem przez to, że nienawidząc Rosjan i nie nienawidząc Ukraińców jestem automatycznie upaińcem.

 

Kłamiesz po raz kolejny, bo nie to napisałem. 

 

Kłamiesz na korzyść ukraińców i to jest podejrzane, a nie nienawiść do rosjan. 

 

  

12 minut temu, Strusprawa1 napisał:

Na resztę idiotyzmów nie ma co odpowiadać, bo w większości "łżesz!!", "kłamiesz!!". Typowe niepotrzebne lanie wody. 

 

Łżesz po raz kolejny.

 

1. Wytykanie tego, że kłamiesz nie jest idiotyzmem.

 

2. Wytykanie tego, że twoje zachowanie sugeruje, że jesteś ukraińcem, też nie jest idiotyzmem. 

 

Próbujesz okłamywać użytkowników tego forum. Z marnym powodzeniem, ale próbujesz.  

 

 

 

 

 

Edytowane przez Armengar
  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, $Szarak$ said:

TAk niestety prezentuje się spora część społeczeństwa Polskiego.

Patriotyzm - szanowanie swojego kraju, w tym poszanowanie jego prawa (tak, nawet kodeksu drogowego).

58b543c8610b06e822527dcd952861b6.webp

 

15 minutes ago, $Szarak$ said:

Polska miała zwrócić się do kongresu USA o pomoc w sprawie odszkodowania dla nas przez Niemcy

Spora część miałaby pójść dla "przedsiębiorstwa Holokaust", więc to takie trochę mieszane. A na linii USA-Izrael ostatnio iskrzy.

 

1 hour ago, slusa said:

Amerykański przemysł wojskowy będzie teraz obciążony zamówieniami na lata

Poprzedni ich "wielki kryzys" też zakończył się mobilizacją gospodarki przestawionej na wojenne tory. Sprawdzone historycznie rozwiązania aktualnego problemu gospodarki USA.

 

1 hour ago, $Szarak$ said:

człowiek zwykły jest totalnym śmieciem

Tak jest wszędzie, na całym świecie. Tylko różne są teatrzyki dla "zwykłego człowieka" - demokracja, głosowania itd.

Co naprawdę różnicuje systemy, to sposoby i metody awansu klasowego.

Kapitalizm dopuszcza awans ze względu na wartość wrodzoną, totalitaryzmy blokują człowieka w jego "szufladce" na zawsze (to tak naprawdę skrótowo).

 

Do wszystkich - cytując rosyjskie czy ukraińskie teksty, weźcie choć jednym zdaniem napiszcie po polsku, o czym jest mowa. Tak, wiem, tłumacz google... ale robi się tego za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, manygguh napisał:

No banderowcy, są wrogami Polaków. A właśnie, co ty o tym sądzisz? Czy banderowcy są wrogami Polaków? Ale tak bez zbędnego pierdolenia, poproszę o odpowiedź tak/nie.

Nie zawsze. W obecnym momencie historii strukturalnie nie są. 

Są tak samo wrogami jak zwykli Rosjanie chcący realizować interes swojego kraju.

 

Czy każdy Ukrainiec dla Ciebie to zły banderowiec i wróg? Czy Rosja według Ciebie teraz nam nie grozi i nie chcą nam nic zrobić? Poważnie.

 

Tak btw:
Oyw0dSD.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Armengar napisał:

@Strusprawa1 wali typową propagandę ukraińską. Dużo kłamie, a gdy mu się wytknie kłamstwo, to rzuca kłamstwa pod adresem tego kto mu wytyka jego wcześniejsze kłamstwa.

Pytam się - gdzie kłamię. Dawaj konkrety, a nie powtarzasz jedno 10 razy. 

Rozpisałem Ci co Rosjanie robili Polakom I TO TYLKO KRÓTKI WYCINEK HISTORII. Natomiast ty wybuchłeś emocjonalnie, że kłamię i manipuluję. No gdzie manipuluję? Czemu nie podasz własnych danych? 
Czemu musimy się licytować kto więcej zabił, a nie co jest najbardziej w interesie Polski? Przecież to co się teraz dzieje to jest jak rozmowa gimnazjalistów kto więcej, bardziej nas zabijał.

4 minuty temu, Armengar napisał:

To jak się zachowujesz wskazuje bardzo silnie na to, że jesteś ukraińcem, który za wszelką cenę chce przekonać Polaków do proukraińskości. 

Bardziej przekonuję, że w obecnej konfiguracji geopolitycznej (w obecnym położeniu) opłaca się to Polsce. 
Pisałem już także nie raz dlaczego to robię. Zależy mi aby moje dzieci nie wyjeżdżały na zachód, aby opłacało się tutaj być i byśmy mieli własne wysokomarżowe marki, a raczej nie da się tego inaczej osiągnąć niż połączyć potencjały krajów, które mają wspólne interesy (niezależność od wizji kontynentalnej Rosji, Niemiec oraz Francji). 

2 minuty temu, manygguh napisał:

Dziękuję. Wszystko jasne.

Nie uważasz Rosjan za wrogów Polski? JAK ŚMIESZ!!!! :D

27 minut temu, slusa napisał:

Widzę prześcigamy się kto da bardziej szurskie źródło.

 

 

Ale że Rosjanie czczą morderców swoich dziadków, to skąąądże
i4xbNo0.jpg

41 minut temu, Strusprawa1 napisał:

1. Do czego w obecnej konfiguracji geopolitycznej Polska i Polacy powinni dążyć?
2. Czy powinniśmy z Ukraińcami polepszać relacje w generalnym tego słowa znaczeniu przy obecnej geopolitycznej konfiguracji czy też nie?
3. Czy przypadkiem to co robisz wraz z łapaniem zarzutek realizujesz interes Polaków i Polski? Jak?

4. Czy w tym kanale, z którego bierzesz informacje o świecie (chodzi mi o tego trolla twitterowego) jest napisane jaki jest interes gościa kierującego go? Czy interes Polski czy Rosji? 

 

Innymi kategoriami się myśli czytając książki, a nie przeglądając debilne kanaliki mające na celu podzielić społeczeństwo, aby łatwiej można było go skłócić. Jednak Rosjanie potrafią w wojnę informacyjną bardzo dobrze.

 

@manygguh Doczekam się odpowiedzi na te pytania czy będziesz ciągle zarzucać "argumentum ad banderum"?
comment_TI6tUFjSHMtY92kzJXlNUwoLlVDOjVQ0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Strusprawa1 napisał:

Pytam się - gdzie kłamię. Dawaj konkrety, a nie powtarzasz jedno 10 razy. 

 

Kolejne zagranie manipulacyjne. Miałeś pisane konkretnie cytat po cytacie gdzie kłamałeś. 

 

Teraz piszesz "dawaj konkrety" jakbyś ich nie dostał. Próbujesz stworzyć wrażenie, że sytuacja wygląda inaczej niż wygląda. 

 

9 minut temu, Strusprawa1 napisał:

Rozpisałem Ci co Rosjanie robili Polakom I TO TYLKO KRÓTKI WYCINEK HISTORII. Natomiast ty wybuchłeś emocjonalnie, że kłamię i manipuluję.

 

1. Skłamałeś, że sowieci zamordowali milion Polaków.

2. Napisałem, że to jest kłamstwo.

3. Zacząłeś mącić, mieszać pomordowanych i przesiedlonych. 

4. Skłamałeś, że usprawiedliwiam rosjan.

 

Kłamstwo było w punkcie 1 i 4. 

Manipulacja była w punkcie 3. 

 

Wszystko co piszesz to jedna wielka, ciągła próba okłamania innych użytkowników. 

 

Walisz typową ukraińską ściemę typu "do przodu na chama, na bezczela i może się jakoś uda, może wszyscy dookoła się głupi i nikt się nie zorientuje co Sasza odpierdala". 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.