Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy trąbią na temat święta kobiet w dniu 8 marca a święto mężczyzn jest dość bardzo słabo uprawiane.

 

Jesteśmy gorsi czy co? W dniu kobiet mam im życzenia składać i kwiatki nosić a one nawet nie wiedzą jakie dzisiaj święto jest? Myśle, że to jest dobry przykład traktowania facetów przez kobiety - Ty jesteś nie ważny. Ważne żebyś Ty mi składał/dawał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam byc szczery to "pejsbuk" chuczy od życzen skladanych przez kobiety dla mężczyzn...

 

Co zauwazylem, bardzo czesto wklejane sa to fotki z cyckami, dupą i tak dalej..Wiedza doskonale(wg swojego mniemania) ze "inteligencja" "mądroscia" "wnętrzem" mezczyzn sie nie zwabi, cóż nawet kobietom zdarza sie wygadac w tej kwestii, i to co maja do zaoferowania jest ukazane na tych pierdolotnych obrazkach w całej olazałosci...

 

Czytalem dla brechy, i dosłownie zadna nie wysilila sie zeby zlozyc konkretne zyczenia, ograniczaly sie do kopiowania obrazkow i wklejania tego samego, cos na zasadzie "Masz ochłap, na odpierdol"

 

Taki mały offtopik

 

Dzis rozmawialem z kolezanka, podczas rozmowy obok nas przejechal niepelnosprawny, ktory usmiechnal sie do "królewny"

 

Ja: Spodobałas mu sie ?

Ona: Szkoda...

 

Ona: Ale wspólczuje mu i szkoda mi go

Ja: Czemu?

Ona: No bo nigdy nie bedzie szczesliwy, bo nikt go nie pokocha, nie założy rodziny i nie będzie miał dzieci...

 

Doslownie każda wali tym samym schematem, także drodzy bracia, czytajcie wasze kobiety miedzy wierszami, szczegoly mówia okropnie dużo ?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nikt go nie pokocha?

 

Bo nie jest bogatym kozakiem-jebaką, jeżdżącym skodą na podwoziu opla czy podobnej klasy porsche panamerą.

 

No, ale przecież wnętrze się liczy, nie? On ma pewnie popsute przez tą niepełnosprawność... I to dlatego. Tak, to na pewno jest ta przyczyna. 

Edytowane przez Vercetti
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się pochwałę, bo dostałem od zony koszule, a ja Jej nawet kwiatka nie kupiłem ;) 

a wczoraj wyszedłem z domu na kilka godzin, bo mnie poirytowala.

a pewnie gdybym kupił jakiś super prezent i jeszcze kwiaty do pracy zawiózł to dostałbym figę z makiem ;)

a tak to zachowałem się jak chuj (to cytat gdy wychodziłem) i za to dostałem prezent ... Ehhhh te kobiety :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie oto korpo-życzenia dostaliśmy od żeńskiej części:

 

"Z okazji Waszego Święta życzymy Wam:

- uśmiechu każdego dnia (najlepiej OD uroczych Pań pracujących w naszej firmie ;) )

- słodyczy (najlepiej DLA uroczych Pań pracujących w naszej firmie ;) )

- dużo pieniędzy (w końcu za coś musicie kupować nam prezenty ;P )

- spełnienia marzeń (ale tylko tych utylitarnych!)

- spokoju ducha (wszak właśnie to Wam zapewniamyJ )"

 

czy mi się wydaje, czy tam są tak naprawdę przemycone życzenia dla właśnie owej żeńskiej części?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te życzenia (podobnie jak obrazek wstawiony do tematu ''8 marca'') można w skrócie streścić tak:

 

,,Bądźcie zawsze sprawnymi i gotowymi narzędziami, abyśmy mogły się wami bez problemu posługiwać.''

,,Bądźcie tacy, jak my chcemy. Jeśli wam się będzie wiodło, to tylko po to, abyśmy miały z tego wymierne korzyści.''

 

Spokój ducha zapewniany przez baby. He, he... 

Edytowane przez Vercetti
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o takie życzenia chodzi jak najbardziej! Nie o te na Facebooku co każda naśladuje drugą co by nie być gorszą bo i tak by nie pamietała. To to samo jak z urodzinami. Co to daje, że ktoś kliknie w powiadomienie i wpisze "wszystkiego najlepszego"? To jest sztuczne, bo kto tak naprawdę pamięta? 

 

Wszystkiego najlepszego bracia!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Vercetti napisał:

Te życzenia (podobnie jak obrazek wstawiony do tematu ''8 marca'') można w skrócie streścić tak:

 

,,Bądźcie zawsze sprawnymi i gotowymi narzędziami, abyśmy mogły się wami bez problemu posługiwać.''

,,Bądźcie tacy, jak my chcemy. Jeśli wam się będzie wiodło, to tylko po to, abyśmy miały z tego wymierne korzyści.''

 

Spokój ducha zapewniany przez baby. He, he... 

 

Vercetti napisał wszystko w temacie, zdanie mam identyczne.

Nic do dodania z mojej strony.

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesowało mnie 10 marca.

Dostałem jedne życzenia, o 22 wieczorem od zaprzyjaźnionej młódki-mężatki. Oczywiście zrobiła to po kobiecemu, najpierw wysłała

smsa-sondę, a jak na niego odpowiedziałem, to tak niby mimowolnie wysłała drugiego z życzeniami. Ech te kobiece podchody... Nic wprost !

Bo wprost - to by sygnał dała że jest zainteresowana, poza tym jakbym nie odpowiedział - to by ewidentny zawód dla niej był ! Ona się

na coś decyduje, coś komunikuje - a tu taki zawód by był, kobiece ego tego nie zniesie, heh.

 

A tak to po kobiecemu - tak żeby niby przypadkiem i nie wprost! Wprost i celowo - to ma mężczyzna. Kobieta zawsze tak się będzie kręcić, żeby

nie było do końca jasne o co jej chodzi - by zawsze miała furtkę awaryjną...

 

Nie ze starym wygą jak ja takie numery :)

 

Moja żona? Żona zlała 10 marca po całości - z resztą nie spodziewałem się innej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.