Skocz do zawartości

Jaka była największa różnica wieku waszej partnerki?


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Spokojnie napisał:

Możesz rozwinąć?

Oto mi właśnie chodziło! Z moja łysiną sporo to dekada w dół - pseudo LTR, a w górę to plus nieskończoność. Czy dziwki też liczymy, te prawdy nigdy nie powiedzą. 

 

 

35 minut temu, SamiecGamma napisał:

młodo wyglądać. Łysiny itp. rzeczy młoda zadbana laska nie zaakceptuje (chyba, że jako utrzymanka).

Prawda, a jestem łysy. Obecnie kręci się koło mnie 8 lat starsza... ech.... te dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę sobie, że są tematy na które jednak rozmawia się w zamkniętym gronie.

A to forum jest otwarte nawet dla nie zalogowanych.

 

Co innego omawiać konkretny problem na jakimś przykładzie

a co innego z doświadczenia zrobić "hall of fame".

Edytowane przez Miszka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ksanti napisał:

W jakich okolicznościach poznajecie dużo młodsze panny?

 

Tinder. Wbrew pozorom da się. Sporo miałem ostatnio spotkań. Mój sposób to nie przyznawanie się do wieku (wpisuję sobie 31), ale ja młodo wyglądam. Młodsze laski są dużo bardziej spontaniczne niż 30+. Dlatego ja z 30+ się nie umawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Racja, był kiedyś podobny temat na forum, źle ujęty, i atakowane przez niego forum było dość mocno. Forum to forum.

Też takie obawy mam. Niby każdy wie, że kobiety wolą raczej starszych od siebie a faceci młodsze od siebie ale teraz to nic nie jest takie oczywiste. Byle co może być użyte jako jakiś przejaw mizoginizmu i wykorzystywania. Oczywiście to jakieś bzdury, bo są też i kobiety co szukają 20-30 lat młodszych kochanków. Skoro niby równość i swoboda to po co kogoś/forum oceniać na podstawie kilku zdań bez większego kontekstu. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spokojnie Z tą pierwszą o dwa lata starszą, to po niecałej godzinie znajomości wylądowaliśmy w łóżku. Także ona przejęła inicjatywę dość szybko 😃 Laska rano nawet nie pamiętała czy coś robiliśmy. Stwierdziła, że skoro na trzeźwo jej się podobam to zaproponowała fwb. Co weekend przychodziła na grzmocenie, dopóki nie dowiedziałem się, że kiedyś ruchała się na showupie z typem. Po tym, gdy się o tym dowiedziałem odechciało mi się już jej ruchać i urwałem kontakt. 

 

Ta druga rok starsza była alpha widow po związku z bad boyem. Pracowałem z nią w jednej firmie, byliśmy razem na imprezie i tam zaczęła się kleić. Skończyło się na lizaniu i macankach, dupki dała gdzieś na trzecim spotkaniu. Od początku mówiła że nie chce związku po ostatnich przygodach z bad boyem, a tak naprawdę cały czas chciała do niego wrócić, mimo że on miał inną chyba nawet madke z bombelkiem. Co ciekawe laska była Słowaczką, a jej bad boy Polakiem.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Spokojnie napisał:
10 godzin temu, Templariusz napisał:

Pojadę po bandzie 21 lat 

Nice! ONS? 

ONS nie jestem w stanie podać, w większości przypadków nie wiedziałem jaki był dokładny wiek. Mówię o partnerce, czyli o kimś z kim byłem przynajmniej kilka miesięcy, no dobra przynajmniej miesiąc 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ksanti napisał:

Pytanie jakie studia i czy ma to sens jak się pracuje na etacie.

 

Jeśli wiąże się to z lepszą pracą lub podwyżką to jak najbardziej. Jeśli tylko by poznać młodsze panny raczej nie. Trzeba wziąć jeszcze pod uwagę że większość z tych panien może nie być nami zainteresowana. I o ile młodszych kolegów w wyścigu po nie możemy wyprzedzić obyciem, doświadczeniem, zasobami to z tego co widziałem duży odsetek stanowią niewyględne alternatywki lub zapuszczone Julki, które w dodatku mają problem z higieną. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Ksanti napisał:

Pytanie jakie studia i czy ma to sens jak się pracuje na etacie.

 

Nie ma sensu. Szkoda czasu. Prawdopodobieństwo, że tam kogoś poznasz jest małe, bo grupa jest zwykle mała, a jednak przy etacie warto też odpoczywać, a nie z jednego kieratu pakować się w drugi. Wiem, co mówię, bo ja w podobne coś wpakowałem się na ostatnich dwóch latach studiów, tylko motywacja była inna: rozwój i chęć zarabiania jakiejś konkretnej kasy. Studiowałem dziennie i do tego pracowałem na 4/5, a potem na 3/5 etatu. Czasu nie miałem dla siebie praktycznie w ogóle poza tym.

 

Lepiej wolny czas poświęcić na samorozwój i looksmaxing niż jakieś takie drogi pośrednie.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max 25, później tylko suszy mi głowę o bombelki

 

10901460-6801125-image-a-112_15524226980

22 minuty temu, Imiennik napisał:

Starsza o 8 lat, młodsza o 10 lat.

Szczerze dobrze wspominam uciechy z tą starszą, było to ładnych parę lat temu, myślałem że jest w okolicach mojego wieku, pruła się jak maszyna aż wyszedł z tego mały LTR, ta młodsza to tylko FWB bo siano w głowie.

Na starej piczy... :D

 

Miałem taką + 7 lat ode mnie, pruła się równo co chciałem bo "była w separacji", po miesiącu dowiedziałem się że ma 2jke dzieci, a separacja że już do niego nic nie czuje, spdo..łem jak najdalej od tej sytuacji, masakra, uważajcie.

13 godzin temu, Krugerrand napisał:

Ale o jaką różnice chodzi?  Bo miałem młodsze i starsze od siebie. Starsze dwa lata. Młodsze to jakoś 11-12 lat. Mam teraz jednak większy problem gdyż startuje do mnie od dawna 15 lat młodsza i nie mogę się jej pozbyć. Tak, przeczytaliscie dobrze: ona sie stara, nie ja. Może to kiedyś na forum opiszę. Mam podobnie jak niektórzy wyżej, że im starszy jestem to przyciągam coraz młodsze.

Nie każ się prosić!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, spacemarine napisał:

Max 25, później tylko suszy mi głowę o bombelki

Chyba że już ma bombelki i ex który na nie łoży, wtedy już starczy bombelków tylko dalej karuzela.

7 minut temu, spacemarine napisał:

masakra, uważajcie

Zawsze i wszędzie bez względu na podłoże, materac, amen.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ksanti napisał:

Pytanie jakie studia i czy ma to sens jak się pracuje na etacie.

 

Takie, co Cię interesują, albo wydatnie przyczynią się do zwiększenia przychodów.

Podyplomówek jest masa.

To po pierwsze. Nie ma sensu chodzić na studia dla samego poznania kobiety. Tak to możesz na otwarte wykłady sobie pójść.

Po drugie - samo pójście na studia nie da nic.

To jest po prostu kolejny social circle, gdzie możesz nawiązywać relacje z kobietami z bezpiecznym dla nich tłem.

Kobiety mają mechanizmy obronne, filtracyjne. Nawet chad czasem jak podejdzie na ulicy czy w klubie - może się na taki mechanizm nadziać.

A tu - chodzicie razem na studia. Jakieś wyjścia integracyjne też się zdarzają - są normalne, nie musisz się prosić, bo idziecie grupą.

No i plus - jak jesteś jakkolwiek ogarnięty, czy robisz coś ciekawego - masz widownię.

Dodatkowo - możesz wypaść lepiej na tle, jeśli cokolwiek Cię wyróżnia od reszty "kolegów".

 

Natomiast jak jesteś zamkniętym nerdem, nudziarzem, nie masz umiejętności społecznych ani nic Cię nie wyróżnia - to oczywiście bez sensu. Chyba że dla samych studiów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na różnicę 40 lat?

Detali nie opowiem, liczba też tylko przybliżona, bo za dużo mam liczb na głowie, w tym wypadku kilka lat różnicy nie ma znaczenia, to kilka procent.

Zawsze mówiłem, że wszystkie są jednakowe z grubsza biorąc i jak widać mówię, bo wiem.

Wiedza to ważna rzecz a ja starałem się ją zdobywać całe życie.

Kto nie idzie naprzód ten się cofa.

Znane?

Dziś, gdy ktoś pisze twierdząc stanowczo to czy tamto, pytam czy zna to z opowiadań czy własnego doświadczenia.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, GriTo napisał:

No, ba! Żadna w poprzek przecież nie ma.

 

A może ma..? :) 

 

Kiedyś (lata 2000+) czytałem artykuł o  Helmucie Newtonie. ( tutaj dla przypomnienia jego kilka z najsławniejszych prac: https://usaartnews.com/photo-video/the-powerful-images-from-helmut-newton )

utyg.jpeg

 

nbgvf.jpg

 

 

 

Było info iż w swej biografii wspominał o okresie końca lat 30-tych, gdzie jego rodzina uciekała z Niemiec przed prześladowaniami Żydów. Wyjechał wtedy do Azji i podobno zastawił swój aparat foto, żeby sprawdzić czy to prawda że Azjatki mają "w poprzek".

Gość jednak od młodości był mocno "zakręcony" na punkcie seksu. Podobno jako nastolatka rodzice wysłali do lekarza ze względu na zbyt częstą masturbację. Potem zas dostał kasę na gumki (limit 1 na tydzień) i pozwolenie na sex z koleżankami. Niesamowita postać.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.