Skocz do zawartości

Jak tam chłopaki? Poruchane?


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

Jprdl, nie jestem jakimś fanboyem banków, ale trzymać 500k PLN w gotówce w chacie? To też trzeba być jebniętym... No i alkohol do picia z panienką to się przynosi i otwiera własny, a nie cudzy. 

 

Ech, jaki ta cipka potrafi zrobić rozpierdol z mózgu niektórym pseudosamcom...

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SamiecGamma napisał:

Jprdl, nie jestem jakimś fanboyem banków, ale trzymać 500k PLN w gotówce w chacie?

No Praga to specyficzna miejscówka. Musieli mieć gościa rozpoznanego.Teraz jeszcze się okaże, że kasa to była nie do końca z legalnego źródła😂

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Brat Jan napisał:

Przyznać się, który miał ostatnio sex z młodą laską?

 

Da się, ale trzeba się umawiać u nich na mieszkaniu 😎

 

Ps. Sprzedam, używane:  komplet bielizny damskiej, mikrofalę, lodówkę, skrzynkę wina i dwa koty 😎😎😎

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kleofas napisał:

No Praga to specyficzna miejscówka. Musieli mieć gościa rozpoznanego.Teraz jeszcze się okaże, że kasa to była nie do końca z legalnego źródła😂

 

Pieniądze lubią ciszę... Nie warto chwalić się swoim statusem: "najlepsze", co cię może spotkać to gold diggerka, najgorsze: zuchwała kradzież jak powyżej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruchane, niedawno wróciłem od mojej i bagatela (!) panna po ~ roku dopiero zajarzyła, że zbieram paragony po to, by prowadzić domowy budżet (xD).

Wcześniej ani me ani be dlaczego czasem portfel mam wypchany tymi zwijkami...no ale cóż, tłumaczyć mi się nie chciało.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Brat Jan napisał:

"Jak informują policjanci, sprawa ma charakter rozwojowy."

 

Przyznać się, który miał ostatnio sex z młodą laską?

 

Rozwojowy ma nie dlatego, że szukają innych ofiar tylko dlatego, że podejrzanych ujęli, a pieniędzy nadal "szukają" :D 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KolegiKolega napisał:

W Indiach policja ma taki patent, że w tego typu sytuacjach banknoty zjadają szczury. Dość regularnie. Dużo gryzoni na komisariatach mają.

 

Nie tylko banknoty zajadają, przykład z zeszłego miesiąca:

 

Cytat

Policja w Indiach oskarżyła szczury o zjedzenie blisko 200 kilogramów marihuany skonfiskowanej handlarzom i przechowywanej na posterunkach - podał w czwartek serwis

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1488892%2Cpolicja-w-indiach-oskarzyla-szczury-o-zjedzenie-blisko-200-kilogramow

 

Ale w Argentynie są jeszcze bardziej żarłoczne:

 

Cytat

Policja oskarża szczury o zjedzenie 540kg zarekwirowanej marihuany

 
11/04/2018

 

Czy marihuana jest na tyle pożywnym kąskiem dla szczurów, że mogły one zjeść 540 kilogramów? Kiedy władze w Argentynie odkryły, że zaginęło kilkaset kilogramów zarekwirowanej marihuany, wymyślili ciekawą historię, aby wyjaśnić, skąd wzięły się braki. Lokalna policja obwinia szczury o zjedzenie 540kg zioła. Ale czy szczury mogłyby zjeść ponad pół tony konopi?

 

https://faktykonopne.pl/policja-oskarza-szczury-o-zjedzenie-540kg-zarekwirowanej-marihuany/

 

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie takie rzeczy w tapczanach trzymają, zwłaszcza obracający gotówką poza oficjalną ewidencją, np. budowlańcy, lekarze, dilerzy, łapówkarze, itp. 

 

Tu jednak chodzi o fakt, że gość nie zaprosił 20-tki żeby z nią o polityce rozmawiać, tylko chciał poruchać. 

 

No to sobie poruchał. 😂

 

Artykuł poniekąd pokazuje ryzyko na jakie się wystawiamy zapoznając nieznane laski w wiadomym celu. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, maroon napisał:

zwłaszcza obracający gotówką poza oficjalną ewidencją,

 

37 minut temu, maroon napisał:

ryzyko na jakie się wystawiamy zapoznając nieznane laski w wiadomym celu. 

 

Sugerujesz, że jednym z celów artykułu było wzbudzenie lęku w r**cych poza oficjalną ewidencją małżeństwem?😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiroviets sugeruję żebyś zaczął się popisywać przed randomowymi dupeńkami ile masz hajsu. Kwestia czasu aż Freda wydymają. Laski wbrew pozorom to nie tylko idiotki. Pisałem kiedyś o pani co mieszkabie od frajera wyłudziła. 

 

Jak ktoś przesłania nie zrozumiał, to nie zrozumie nigdy. 

 

Lub też prościej. Twój stary chujem myslał, ty chujem myślisz i twój bombel (jak się dorobisz) też będzie chujem myślał. Nic personalnego of koz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, maroon napisał:

Laski wbrew pozorom to nie tylko idiotki.

Racja. Zapadł mi cytat z "Hieny, modliszki i czarne wdowy" - coś w tym stylu " nawet najgłupsza, niewykształcona kobieta jest w stanie wykiwać najbardziej ogarniętego faceta".

 

9 minut temu, maroon napisał:

Jak ktoś przesłania nie zrozumiał, to nie zrozumie nigdy. 

 

To była ironia.

10 minut temu, maroon napisał:

(jak się dorobisz)

 

10 minut temu, maroon napisał:

zaczął się popisywać przed randomowymi dupeńkami ile masz hajsu.

Nie grozi mi to. ;) Ja praktycznie nie mam interakcji z kobietami. Zresztą one wyczuwają przegrywów.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie bardziej rozwala fakt co ci młodzi ludzie mieli w głowie? Czy ta laska myślała, że jest anonimowa? Że nie będzie podejrzane, że laska z neta która się przespała z kolesiem ktoremu akurat ginie 500k nie wzbudzi podejrzeń? 

Za dużo tik-toka chyba miała w głowie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Zbychu napisał:

mnie bardziej rozwala fakt co ci młodzi ludzie mieli w głowie? Czy ta laska myślała, że jest anonimowa? Że nie będzie podejrzane, że laska z neta która się przespała z kolesiem ktoremu akurat ginie 500k nie wzbudzi podejrzeń? 

Może myślała, ze gość nie pójdzie na policję bo to jakaś lewa forsa? ;)

Chociaż tym gorzej, bo taki to może do lasu wywieźć.

 

Mnie co innego rozwala.

Masz 500k w nogach od stołu, jak pewien polski poseł/ukraiński biznesman, a oszczędzasz 300 na pokój w hoteliku.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.