Skocz do zawartości

Trochę o randkowaniu, sytuacja na froncie


nowy00

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Iceman84PL napisał:

Oni boją się życia w pojedynkę, bez kobiet

To jest śmieszne, projekcja własnych lęków na innych. 

 

53 minuty temu, Iceman84PL napisał:

czy, że bez kobiet jest się bezwartościowym, niekompletnym😆🤦‍♂️

Głoszenie takich bredni jest szkodliwe, zwłaszcza na tym forum, gdzie trafia wielu zagubionych mężczyzn. 

 

58 minut temu, Iceman84PL napisał:

Takie bzdury co niektórych o rzekomym wysokim ich SMV wpuszczam jednym uchem a drugim wypuszczam.

Większość na forum to przeciętniaki i jest też spora część nieatrakcyjnych mężczyzn.

Może i są tutaj faktycznie osoby o wysokim smv. Ale jak czytam wypociny takiego @Sankti Magistri , który robi kurtyzanę z logiki to krew mnie zalewa. Nikt nie musi żyć tak jak Ty, powodzenie u kobiet nie jest żadnym wyznacznikiem wartości. To że ruchasz więcej niż większość użytkowników tego forum nie czyni Cię lepszym. I piszę to jako osoba, która trochę tego towaru przerobiła (tak, pewnie mniej niż Ty, nie każdy jest tak zajebisty).

Zjedz snickersa, bo zaczynasz odlatywać mocno.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

Godzinę temu, Zły_Człowiek napisał:

I syty głodnego nie zrozumie.

Masz ogromną przewagę nad większością facetów, dlatego niezależnie co zrobisz wyjdziesz lepiej niż karłowi 180 cm.

Przecież ja się śmieję z tego że 180 to karzeł. Chyba każdy mający trochę oleju w głowie dostrzegł sarkazm.

 

Sprzeciwiam się sprowadzaniu swojej wartości i możliwości jako mężczyzny do wzrostu i mordy.

 

Godzinę temu, Zły_Człowiek napisał:

Tak działa natura. U ciebie po prostu działa efekt aureoli, wygrałeś genetycznie i teraz myślisz że masz rację w kwestii podejścia dla kobiet - zdradzę ci sekret - one i tak dają ci tryb easy mode, bo masz dobre geny. J

akbyś miał ten mindset co teraz ale gorsze ciało to byś siedział z nami i narzekał na kobiety a nie miał fajnych wspomnień.

Jestem świadomy że mam easy mode. Wielokrotnie pisałem na forum - im ładniejszy jesteś tym masz łatwiej. Blackpill którego jesteś zagorzałym akolitą to w dużej mierze prawda ale nie przedstawia pełnego spectrum jak wygląda świat, życie i relacje z kobietami.

Stary, mając gorsze ciało i ten sam mindset działałbym tak samo. Skąd wiem? Bo wyglądałem kiedyś gorzej. Dlatego mam porównanie.

 

Godzinę temu, Zły_Człowiek napisał:

Wiesz jaki jest twój problem? Podświadomie wierzysz w sprawiedliwy świat - "jak on zapracował - to dostanie!" Niestety to tak nie działa, niektórzy pośród nas przez całe życie zapieprzają gorzej od ciebie, a gunwo mają.

Wiesz jaki jest Twój problem ? Myślisz że wiesz co ja myślę.

 

Godzinę temu, Zły_Człowiek napisał:

Ty lepiej popatrz jak zachowują się dzisiaj młode kobiety to zobaczysz że "nasze dziecinne zabawy" to nic co one odwalają.

Np. czytanie romansideł jak chad rypie szarą myszkę, gunwiane seriale na Netflixie, pazurki i makijaże, czasem dziwne mangi (mangi same w sobie są spoko, ale co laski czytają? Same gejowskie hentai XD), oglądają instagrama z tiktokami i FB - a co na nim?

Oczywiście tępe feministki i inne influencerki...

A do tego ich zachowania rodem z przedszkola (jakieś fochy i testowanie granic, wywoływanie zazdrości), brak wyobraźni, żądanie wszystkiego na już (brak chęci wspólnej budowy przyszłości).

Oskarżasz chłopów o dziecinność - raczej to społeczeństwo zdziecinniało, a kobiety najbardziej.

 

Godzinę temu, Zły_Człowiek napisał:

Oczywiście że warto, bo nic nie niszczy psychiki, jak ostateczne poczucie fałszywości nadziei.

Jesteś w na prawdę ciemnym miejscu. Pełnym frustracji i zniechęcenia. Z całego serca życzę Ci żebyś kiedyś spróbował spojrzeć na życie pod innym kątem.

 

Godzinę temu, Zły_Człowiek napisał:

Dam ci jeszcze jedno na koniec - jeśli to przynosi im szczęście i przy tym nikogo nie krzywdzą to gunwo ci jak i kobietom do tego.

Naprawdę Ty też nie zrozumiałeś co starałem się przekazać pisząc o "mało męskich hobby" ? Miałem Cię za inteligentnego gościa...

Serio wierzysz że zainteresowania typu anime to coś na co powinien tracić czas dorosły facet ?

 

 

36 minut temu, Chcni napisał:

Ale jak czytam wypociny takiego @Sankti Magistri , który robi kurtyzanę z logiki to krew mnie zalewa. Nikt nie musi żyć tak jak Ty, powodzenie u kobiet nie jest żadnym wyznacznikiem wartości. To że ruchasz więcej niż większość użytkowników tego forum nie czyni Cię lepszym. I piszę to jako osoba, która trochę tego towaru przerobiła (tak, pewnie mniej niż Ty, nie każdy jest tak zajebisty).

Zjedz snickersa, bo zaczynasz odlatywać mocno.

 

Posłuchaj kumplu. Gdzie ja powiedziałem że "rucham więcej", gdzie powiedziałem że powodzenie u kobiet jest wyznacznikiem czegokolwiek ? Pisałem że posiadanie udanych relacji z kobietami w sposób znaczny wpływa na ogólną satysfakcję z życia dlatego warto o to dbać.

Następny który wkłada mi w usta rzeczy których nie napisałem. Wiesz jak to się nazywa ? Pomówienia. Wmawiasz mi coś czego ja nigdy nie napisałem. Może chcesz mi to przewinąć na żywo ? Możemy się złapać i kulturalnie porozmawiać :), akurat jestem w wawce. Jakaś knajpa ? A może aż tak mnie nie cierpisz że chcesz od razu przejść do konkretów to zapraszam do wca, skry czy uniqa. Bedzie milusio ;)

Napisałem tylko swój wzrost a Ty i część innych "braci" dośpiewałeś sobie całą historię.

 

 

Wystarczyło napisać że anime i klocki lego są dla dzieci i stałem się wrogiem publicznym nr 1. Serio kurwa ? To się dzieje na prawdę ? Na męskim forum...

 

Edytowane przez Sankti Magistri
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Wystarczyło napisać że anime i klocki lego są dla dzieci i stałem się wrogiem publicznym nr 1. Serio kurwa ? To się dzieje na prawdę ? Na męskim forum.

No właśnie, jesteś na męskim forum a przekręcasz jak baba :) Napisałeś zupełnie co innego, co zacytowałem i do czego się odniosłem z przykładem. Natomiast Ty już nie, tylko grzechotki chciałeś podawać.

 

Żadnym wrogiem nie jesteś, w wielu aspektach co piszesz mogę się z Tobą zgodzić, ale jak Cie czytam to uważam że nie masz szerokiego poglądu na sprawę, jedynie subiektywną - a tego już nie chcesz zauważyć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sankti Magistri Nie napisałeś tego dosłownie, ale z twoich postów bije arogancja, wywyższanie się i pogarda wobec innych. Nie interesuje mnie twój wzrost, zareagowałem na to co wypisujesz między innymi o pasjach czy hobby. Dla jasności nie interesuje mnie układanie lego czy co tam jeszcze było uznane przez Ciebie za ciotowate.

Nie mieszkam w Warszawie ani okolicy. Może i jesteś większy, a w ewentualnej walce dostałbym bęcki, ale uwierz, nie miałbym problemu z powtórzeniem tego co napisałem. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpierdolcie się od klocków lego. Jedna z najlepszych zabawek kreatywnych wynalezionych przez ludzkość. 

 

Tak, również dla dorosłych. 80% by się zesrało jakby miało złożyć takiego co bardziej skomplikowanego Technica czy Mindstorma. 

 

A czemu by się zesrało? Bo to co mieli w głowie spłyneło do jaj, a potem wyciekło na zewnątrz, jak sobie walili wyobrażając, że są czadem 198 cm. Tak parafrazując. 

 

Jakby mi nie było szkoda hajsu, to bym sobie sam poskładał. 

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Libertyn napisał:

Podtrzymuje to. Gry komputerowe to pożeracz czasu, całkiem przyjemny. Ale to hobby level Netfliks. 
 

 

Nie. Gry to gry - rozrywka aktywna. Czasem nawet dosyć rozwojowa - np Molek-Syntez.

Musisz coś robić - choćby manipulować rękami, myśleć, podejmować decyzje.

 

Netflix to takie gorsze kino.

Rozrywka pasywna.

Jesteś ziemniakiem i konsumujesz kolejny remake scenariusza do aktualnego schematu propagandowego.

Nic nie musisz do Netflixa.

 

Nawet obśmiewany pasjans wymaga większego wysiłku mózgowego niż bycie biernym ziemniakiem wgapionym w telewizor.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Taboo Faktycznie, cofnąłem się do Twojego pierwszego posta w którym mi odpowiadasz i przyznaję że w pierwotnie przeczytałem słowo troll i jeszcze jedno zdanie z Twojej wypowiedzi i dałem się ponieść gubiąc głębszy sens Twojego posta (dużo osób mi odpowiadało i zwyczajnie się nie wczytałem) i za to jestem w stanie Ciebie przeprosić. Masz rację, choć też nie do końca z subiektywizmem mojej wypowiedzi. Zobaczyłem kanał tego gościa od gierek i spoko, chłop robi sobie content i niech żyje - ja jednak takiego kolegi nie chciałbym mieć. Wolę mieć wokół siebie facetów twardych bo stal ostrzy stal - to jest mój subiektywizm. I niech każdy robi sobie co chce, ma babe, nie ma baby, ogląda anime, nie ogląda anime itd - ja tylko zachęcam do rozwoju i porzucenia ciepłego kurwidołka i doświadczania życia by stawać się lepszym.

 

16 minut temu, Chcni napisał:

Nie napisałeś tego dosłownie, ale z twoich postów bije arogancja, wywyższanie się i pogarda wobec innych.

 

Może i tak, często piszę w trakcie calli i chcę zawrzeć jak najwięcej w jednym zdaniu. Stwierdzanie faktów to nie jest wywyższanie.

Nie pogardzam innymi, a wręcz przeciwnie, współczuję chłopakom i staram się pomóc, często do tematów podchodzę w sposób logiczny i zimny na zasadzie trzeba zrobić abcd i dopiero wtedy można liczyć na efekt, czasem też trigeruje mnie niemoc i brak rozumienia takich zwykłych podstaw życia - wtedy często robię się sarkastyczny przez co faktycznie mogę się wydawać pogardliwy. 

Posiadanie dużego ego to efekt bycia skutecznym. Ja swoje i tak trzymam w ryzach. Aczkolwiek nie zawsze, do czego mogę się przyznać.

 

26 minut temu, Chcni napisał:

Może i jesteś większy, a w ewentualnej walce dostałbym bęcki, ale uwierz, nie miałbym problemu z powtórzeniem tego co napisałem. 

Poddawałeś w wątpliwość moje słowa to zaproponowałem spotkanie na którym moglibyśmy kulturalnie porozmawiać, wymienić się poglądami, zjeść steka lub też nie, to już by zależało od Ciebie. Zobaczyłbyś chada irl xD. Moglibyśmy sobie nawet focie pierdolnąć i wysłać do @maroon żeby miał do czego walić podczas samotnych rejsów swoim jachtem.

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od gier też się odstosunkujcie. Do dziś uwielbiam grać w takiego Quake'a czy Quake'a II. Już jako dzieciak natłukłem w to dziesiątki godzin i jestem absolutnie pewien, że takie gry ćwiczą percepcję i szybkość reakcji, która przydaje się choćby kierowcy na drodze, wyobraźnię przestrzestrzenną, szczególnie przy budowaniu własnych mapek (po pół roku pracy z nim bez problemu trzaskałem zadanka z geometrii przestrzennej niemal w głowie, również te na poziomie olimpiad) czy tez pamięć: żeby być dobrym w multiplayerze, trzeba mieć w głowie wszystkie mapy, na których się gra.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SamiecGamma napisał:

Od gier też się odstosunkujcie. Do dziś uwielbiam grać w takiego Quake'a czy Quake'a II. Już jako dzieciak natłukłem to dziesiątki godzin i jestem absolutnie pewien, że takie gry ćwiczą percepcję i szybkość reakcji, która przydaje się choćby kierowcy na drodze, wyobraźnię przestrzestrzenną, szczególnie przy budowaniu własnych mapek (po pół roku pracy z nim bez problemu trzaskałem zadanka z geometrii przestrzennej niemal w głowie, również te na poziomie olimpiad) czy tez pamięć: żeby być dobrym w multiplayerze, trzeba mieć w głowie wszystkie mapy, na których się gra).

 

No tak, a od czego są symulatory jeszcze - też decyzyjność, ekspozycja na stres i decyzyjność w stresie.

Na Harpoonie poznawałem sprzęt wojskowy NATO i ZSRR, i potem za kieszonkowe kupowałem sobie do tego książki.

 

Ostatnio sobie kupiłem taką fajną logiczną Shenzen I/O, i sobie przypomniałem jaką inspiracją było dla mnie The Incredible Machine, nawet jak robione na żywo "śmieszne maszyny" mnie jako dzieciakowi nie wychodziły ;)

 

Porównywać gry do Netflixa może tylko baba, co tylko potwierdza, że Libertynka jest uciekinierką z rezerwatu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Sankti Magistri said:

. Moglibyśmy sobie nawet focie pierdolnąć i wysłać do @maroon żeby miał do czego walić podczas samotnych rejsów swoim jachtem.

 

Ale ja nie mam jachtu. 🤔 Chyba, że chcesz mi kupić, to wtedy w podziękowaniu sobie chętnie zwalę do twojej foty. 😁

 

Może być coś takiego, nie jestem wybredny, odremontuję sobie:

 

https://www.lodzie24.com/lodz/2003-bavaria-44-8431265/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

Odpierdolcie się od klocków lego. Jedna z najlepszych zabawek kreatywnych wynalezionych przez ludzkość. 

 

Ja ostatnio skończyłem 30 lat postanowiłem założyć spodnie jak prawdziwy mężczyzna i kupiłem około 15 zestawów Technic za 3kpln spłacam se na allegropay po 200 miesięcznie i jest zajebiście.

 

Mam też druga markową zabawkę, którą zbieram i nawet mam talent modelarski ale o tym może kiedyś.

 

A co inni powiedzą.... Nawet jakbym zaczął bawić się Teletubisiami to nie przebije tych przepisujących wszystkiego za kawałek pizdy więc bufor mam jeszcze spory haha.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

Odpierdolcie się od klocków lego. Jedna z najlepszych zabawek kreatywnych wynalezionych przez ludzkość. 

 

Tak, również dla dorosłych. 80% by się zesrało jakby miało złożyć takiego co bardziej skomplikowanego Technica czy Mindstorma. 

 

A czemu by się zesrało? Bo to co mieli w głowie spłyneło do jaj, a potem wyciekło na zewnątrz, jak sobie walili wyobrażając, że są czadem 198 cm. Tak parafrazując. 

 

Jakby mi nie było szkoda hajsu, to bym sobie sam poskładał. 

 

Dokładnie, co w tym złego, czy niemęskiego? Ja dzisiaj powinienem skończyć Galaktycznego Odkrywce, model na 90-lecie firmy. Fajne teraz robią modele, dużo więcej szczegółów niż kiedyś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

A jeżeli tym hobby jest kupowanie zużytych kobiecych majtek czy sponsorowanie kobiet na OF i są z tego dumni to też spoko i mamy do czynienia z dojrzałym, męskim facetem ? xD To już nie można napisać że coś wydaje mi się dziwne ? Cokolwiek robi inny facet w ramach "hobby" jest święte ?

Argument niezły, ale hobby z gatunku ekstremalnych ;) I nie wiem, czy to można nazywać hobby, ale może można.

Jeżeli mu to sprawia przyjemność, to daj Boże zdrowie, bo na rozum już za późno. Poza tym nie wiem, czy znajdzie jakieś audytorium chętne wysłuchiwania jak ów przytoczony Pan kolejny raz donejtuje baseniarę na Twitchu czy tam innym OF-ie.

 

To już raczej bardziej lajfstajl simpa, a nie stricte hobby, jak ja je rozumiem.

 

4 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

Bo hobby może być dziwne, dziecinne i mało męskie. Dla niektórych to że gram na gitarze i śpiewam pewnie takie będzie i spoko. 

 

I co w tym niemęskiego i dziecinnego? :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maroon napisał:

Jakby mi nie było szkoda hajsu, to bym sobie sam poskładał. 

Dokładnie tak: jedyny minus LEGO to cena. A jest to rozrywka niezwykle zróżnicowana. 

 

Możesz przecież zestawy lego technik wzbogacić w silniki elektryczne, mikrokotrolery i inną elektronikę co już przenosi Cię na zupełnie inny level zabawy i rozwoju

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Templariusz napisał:

znam sporo ludzi którzy swoja pasję przekuli w zawód

Czy chociażby "Pan Zagłada" (John Carmack i ID Software - swego czasu budziło to u mnie dreszcze podniecenia ;) (bynajmniej nie seksualnego)).

 

https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/kim-jest-pan-zaglada/t0xxx7m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Dassler89 said:

Dokładnie tak: jedyny minus LEGO to cena. A jest to rozrywka niezwykle zróżnicowana. 

 

Możesz przecież zestawy lego technik wzbogacić w silniki elektryczne, mikrokotrolery i inną elektronikę co już przenosi Cię na zupełnie inny level zabawy i rozwoju

 

Pneumatyka! Goście całe silniki V8 W12, R4 i więcej budują na pneumatyce. A potem to wstawiają do ciężarówki i dorabiają zdalne sterowanie. 

 

Nosz kurwa, można wiele rzeczy o lego powiedzieć, ale nie to że jest dziecinne. Jak ktoś ma wyobraźnię i lubi konstruować, to nie ma lepszej zajawki poza full wypas pełnowymiarowym warsztatem za 100k. Poza tym uczy mechaniki jak cholera i logiki też. 

 

Uważam też, że np. nie ma lepszej zabawki rozwojowej dla dzieciaków, zwłaszcza tych co inteligentniejszych. 

 

Natomiast fakt, dużo łatwiej dupę wyrwać na grę na gitarze, niż na Lego, ale to już co kto lubi. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to nie tłumaczyć się ze swojego hobby. 99% kobiet po usłyszeniu że wolnym czasie np. gram w gry lub sklejam modele. Odpowiada że to "dziecinne". Wtedy gasimy jak peta mówiąc że c.huj mnie obchodzi zdanie innych na temat jak mam spędzać swój czas wolny. Zwarcie styków u panny zapewnione :).

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasje są idealną odskocznią . To nasze życie, robimy to co nam się podoba. No chyba, że ktoś jest simpem i swoje życie oraz pasje będzie podporządkowywał pod swoje bóstwo - Cipę. Taki ktoś będzie robił wszystko byle księżna łaskawie na niego spojrzała. Prawdziwy facet pierdoli zdanie pustych lasek i robi to co uważa za słuszne. A jakie zainteresowania mają pańcie? Świecenie dupą na Insta i spędzanie 24/7 na netflixie czy tiktoku.  Takie spędzanie czasu tylko ogłupia i rozleniwia.

Edytowane przez Lannes
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Obliteraror napisał:
5 godzin temu, Sankti Magistri napisał:

Bo hobby może być dziwne, dziecinne i mało męskie. Dla niektórych to że gram na gitarze i śpiewam pewnie takie będzie i spoko. 

 

I co w tym niemęskiego i dziecinnego? :)

A to nie była przypadkiem manipulacja?

Takie zestawienie klocków z gitarą.

 

Na pierwszej z brzegu stronie ;) pod wyszukiwaniem w stylu "female male hobby attractive ranking" 🤣 jest gra na instrumencie (domyślnie gitarze). Więc to trochę tak jak ze sztuki autoprezentacji: przedstaw swoje wady jako zalety. "- mam takie dziecinne hobby :( gram na gitarze."

 

ps.

A teraz suchar: :ph34r:

 

Co jest lepsze od CZADA?

maxresdefault.jpg

Czad z gitarą. B)

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, BumTrarara said:

 

Co jest lepsze od CZADA?

maxresdefault.jpg

Czad z gitarą. B)

Ale to nie ma się co śmiać. Znam takiego kolesia, jego główne zainteresowania to chlanie i ruchanie. Z wyglądu powyżej średniej, ale wiek też już poważny, bo 40+

 Taki trochę niebieski ptak. Gra na gitarze, śpiewa i laski, zwłaszcza młode, się do niego kleją. 

 

Są tacy ludzie i jak im z tym dobrze, to niech tak egzystują. Jak cipcia jest tak głupia, że na takiego leci, to w czym problem

 

A od ruchania głupiej laski, gorsze jest tylko ruchanie pijanej laski. 

Edytowane przez maroon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carl93m bo jak jesteś na froncie lepiej wyposażony, to jesteś skuteczniejszy. I dyskusja zeszła, czy lepszym wyposażeniem frontowca jest lego czy gitara. 😂

 

Natomiast każdy pomija fakt, że nawet najlepszy karabin, nie zastąpi szkolenia. 

Edytowane przez maroon
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.