Skocz do zawartości

Plaga tentegeszeń wbrew woli na siłowniach - artykuł


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzę na mordowanie więc tam jest kultura. Ale od czasu do czasu idę do sieciówki. Od razu w oczy rzucają się babony opięte legginsami do granic możliwości.

Zataczają koło wokół siłowni, niczym Messerschmitty.

Wyginają się i kręcą brochą przed oczami rokujących samców.

Spermiarze śliną się i uslugują, przerzucają ciężary popisując się łamią prawa grawitacji.

Absurd goni absurd. 

Edytowane przez vodkas85
  • Like 4
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jest właściwość że czasem można zobaczyć jak taka jedna z drugą podąża za wymarzonym samcem. Jakoś tak się składa że gdzie on tam i ona. Gość robi ćwiczenia to tu to tam a ona za nim xD 

Edytowane przez Gixer
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się coraz więcej siłowni tylko dla kobiet, bo nie mogą znieść obleśnych męskich spojrzeń xD

 

Czego chcemy????

 

Równouprawnienia!!!!

 

Jak chcemy to osiągnąć????

 

Znosząc segregację płciową w szkołach i miejscach użyteczności publicznej!!!!

 

Czego teraz chcemy????

 

Segregacji płciowej na siłowniach!!!!

 

Czemu tego chcemy????

 

Bo seksizm!!!!

 

To czemu wcześniej chciałyśmy zniesienia segregacji płciowej?????

 

Yyyyyyyyyyyyyy*%^&^.....

 

 

 

Jaki z tego wniosek? 

 

Istnieje rynkowe zapotrzebowanie na segregację płciową, a skoro państwo przestało ją zapewniać, to zaczyna ją sprzedawać sektor prywatny :)  

 

  • Like 11
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mosze Red napisał:

Pojawia się coraz więcej siłowni tylko dla kobiet, bo nie mogą znieść obleśnych męskich spojrzeń xD

 

Czego chcemy????

 

Równouprawnienia!!!!

 

Jak chcemy to osiągnąć????

 

Znosząc segregację płciową w szkołach i miejscach użyteczności publicznej!!!!

 

Czego teraz chcemy????

 

Segregacji płciowej na siłowniach!!!!

 

Czemu tego chcemy????

 

Bo seksizm!!!!

 

To czemu wcześniej chciałyśmy zniesienia segregacji płciowej?????

 

Yyyyyyyyyyyyyy*%^&^.....

 

No bo miało być jak w filmach. Siłownia miała być wypchana chadami a tu pełno normikow... 

Można poczuć się oszukaną! 

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, alphachad napisał:

Przyznać się który chodzi na siłownię tylo po to, żeby pogwałcić wzrokiem trenujące tik-tokerki?

 

Wszystko też zależy od tego kto obłapia wzrokiem panny. Kobietą tak już palma odbiła w tych durnych łbach. Że niedługo 90% męskiej populacji będzie nosić opaski na oczy aby nie być posądzony o gwałt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mosze Red napisał:

Czego chcemy????

 

Równouprawnienia!!!!

 

Jak chcemy to osiągnąć????

 

Znosząc segregację płciową w szkołach i miejscach użyteczności publicznej!!!!

 

Czego teraz chcemy????

 

Segregacji płciowej na siłowniach!!!!

 

Czemu tego chcemy????

 

Bo kobiety kochają nienawidzić a nienawidzą kochać xD.

 

3 minuty temu, Gixer napisał:

Siłownia miała być wypchana chadami a tu pełno normikow... 

Można poczuć się oszukaną! 

  

 

7 minut temu, Mosze Red napisał:

Istnieje rynkowe zapotrzebowanie na segregację płciową,

Tylko czekac aż na siłkę czy do klubu będzie można wejść po zeskanowaniu QR kodu coś ala paszport chadowy ;) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baca1980 napisał:

Że niedługo 90% męskiej populacji będzie nosić opaski na oczy aby nie być posądzony o gwałt.

 I wtedy niepodjęcie żadnej inicjatywy w relacjach D/M przez normików i przegrywów nie będzie już przez forumowych alfasralfachadówruchaczy uznawane za racjonalizację, wymówki i klepanie się wzajemnie po plecach.😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mosze Red napisał:

Istnieje rynkowe zapotrzebowanie na segregację płciową, a skoro państwo przestało ją zapewniać, to zaczyna ją sprzedawać sektor prywatny :)  

 

Są siłownie dla kobiet już. U mnie w mieście od dawna działa szkoła nauki jazdy tylko dla kobiet gdzie kobieta kobietę uczy jeździć. I wszystko ok - moje obawy jednak budzi to, co by było gdyby ktoś otworzył siłownię tylko dla mężczyzn i kobiety nie miałyby tam wstępu? Albo właśnie szkolę nauki jazdy tylko dla mężczyzn? 

Bardziej nie chodzi tu o segregację płciową a o tworzenie sobie jakiegoś elitarnego grona, gdzie jedna drugiej będzie pieprzyć swoje farmazony na ucho ćwicząc sobie jednocześnie...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja chociażby sprzed 3 godzin dzisiaj. Była sobie panna, nie wyszło nam. Ma faceta i z nim Mieszka. 

Byłem już na siłce. Ćwiczyłem. Poszedłem robić cardio na bieżni. Pani jeździła na rowerku. Potem poszła pochodzić na bieżnie. 5 minut. A na sam koniec poszła robić na maszynie na przeciwko mojej bieżni. Tak, że miałem ją idealnie na widoku. 

 

Wstaje, patrzy się, odwraca. Po chuj i na co skoro mnie olała . Patrzy na tą maszynę. "jak to jest skonstruowane" . Oczywiście leginsy opinające dupe są. Tak że to wszystko widzę. Ogląda się. 

Chuj wie po co i na co? 

 

Głowa w bok. Telefon do ręki i wyjebongo dla Pani. Nawet "hej" 

Po 40 minutowym cardio stwierdziłem, że na mnie już pora. Więc wyjeżdżam z parkingu z siłowni. Przebranie zajęło mi dosłownie 5 minut. Od momentu skończenia cardio do wyjechania z parkingu . Wyjeżdżając z parking pani już szła do swojego auta. Szybko się przebrała nie ma co. Pan poszedł to w sumie po co mam trenować i marnować czas. Pora wracać. 

To jest az śmieszne. Uznałbym to za przypadek. Ale sam fakt ze opuściła siłkę w tym samym momencie. To już nie przypadek. I akurat musiała wyjść 1 minute po mnie gdy tylko się ewakuowałem. Pewnie liczyła, że może na siebie jeszcze wpadniemy. 

Edytowane przez Montella26
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mariusz 1984 Dokładnie. Pamiętam w podstawówce yyyy chyba od 5klasy Wf był osobno dla chłopców i osobno dla dziewczyn i nikt z tego halo nie robił. A teraz?  Niech sobie chodzą na aerobik.

Pamiętam jak byłem ministrantem to się przyjrzałem w kościele (jakiś był taki podział) że mężczyźni byli po lewej stronie a kobiety po prawej stronie. i cooo? Po prawej stronie nie było żadnego mężczyzny nooo chyba że przyjezdny i nie wiedział jak to tutaj się utarło.

A po lewej stronie zawszeee qrwa się kobiety trafiły, mimo że było miejsca po prawej stronie. A too gadanie ze strony bab że po prawej stronie  nie mają gdzie usiąść itd. (fakt kobiet zawsze w kościele było więcej nooo chyba że na sumie w samo południe facetów było więcej) A potem gadanie że a ten to się patrzył itd. jak stały albo siedziały z przodu po lewej stronie to gdzie mieli patrzeć faceci yyyy do góry w niebo? Patrzyli przed siebie, nawet przed siebie leją anie za siebie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat z czapy fest. Normalne ze sie ubieraja tak by przykuć wzrok. Kazdy normalny facet obleci spojrzeniem po dupsku a jak sie zlapie spojrzeniem to kontak wzrokowy i uśmiech. O co tyle zachodu panowie. To tak jak sie patrzy w gleboki deklot. On nie jest przypadkowy, wiec bez skrepowania sie gapie. Uwielbiam taka bezczelonosc w spojrzeniu😁

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wp, der onet i inne lewackie ścierwa kreują jakiś odrealniony obraz rzeczywistości. Naczytają się takich bzdur młode Julki i później są święcie przekonane o istnieniu piekła kobied. Chociaż nigdy na siłowni nie były, to skoro piszą tak w mediach głównego ścieku na pewno tak jest.

Nigdy na siłowni nie widziałem takiej sytuacji. Za to praktycznie każda, która przychodziła wcale nie skupiała się na treningu, a na upolowaniu samca. Jakiś rowerek i udawanie, że ćwiczą przez większość czasu w strefie cardio, a w tym czasie gadka z ziomeczkami z siłki robiącymi aeroby czy właścicielem, który lubi pobajerować młodsze dupy. Na koniec trochę ćwiczeń na maszynach czy z hantlami, tak by zaprezentować się wszystkim obecnym w danym czasie na siłowni.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat podobny, choć środowisko inne : robota.

 

Laski chcą zgłosić gościa do HR, bo je olewa, i się "nie socjalizuje z nimi w pracy i po pracy."

 

Czyli w świecie "metoo" i prób ograniczania toksycznych babonów na pracę, gdzie gościu jest serdeczny lecz czysto profesjonalny -  i tak się laski mogą dojebać.

Tak wygląda toksyczna kobiecość.

 

ForpSZPX0AEiQ0z?format=jpg&name=large

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, sargon napisał:

Temat podobny, choć środowisko inne : robota.

 

Laski chcą zgłosić gościa do HR, bo je olewa, i się "nie socjalizuje z nimi w pracy i po pracy."

 

 

Jakiś czas temu oglądałem różne filmiki o "koleżankach" z pracy i kilka raz w komentarzach ktoś pisał że go zwolnili i właśnie za taki powód. 

W ameryce od razu zwalniają bo panie zgłoszą do HR i mogą wygrać w sądzie duże odszkodowanie. To już wolą od razu wywalić gościa. I tyczy się to różnych sytuacji ale często było odrzucanie zainteresowania czy olewanie kobiet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o pewnym przypadku, w której pańcia po odrzuceniu zalotów oskarżyła typa o mobbing, czy tam inne macanki. Typek wyleciał bez opcji na wytłumaczenie się.

 

Co do tych TikToków, to jedno mnie zastanawia - czy to faktyczny apel do innych czy po prostu kontrowersja, na której chcą się wybić. Mocno wierzę w to drugie. Jedyne co mi się w tym wszystkim nie podoba, to że z naturalnego pociągu mężczyzn do kobiet robi się coś ohydnego i odklejonego. Tak, tak - wiem. Jak przystojny, to flirt; jak brzydki, to stalking, czy inne świństwo.

 

Ameryka ma jednak trochę odklejeńców i takich wiecznych buntowników/szukających problemów ludzi. Moja amerykańska "ziomalka" właśnie taka jest. Idziemy na drinka/dwa i zaraz wchodzi jakiś popierdolony temat o separacji ludzi "kolorowych"....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dzisiaj na śmeszniejszy artykulik natrafiłem i tak ze śmiechu wybuchłem, że zapomniałem po co na kiblu usiadłem. Obczajcie sami xd

https://www.ofeminin.pl/milosc/zwiazek/po-raz-pierwszy-puscila-gazy-przy-mezu-jego-reakcja-byla-szokujaca/pqvxqty

Edytowane przez LiderMen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, alphachad napisał:

Ostatnio za to pierwszy raz w życiu zostałem zagadany przez kobietę na siłowni

Ładna chociaż była?

8 godzin temu, vodkas85 napisał:

Spermiarze śliną się i uslugują, przerzucają ciężary popisując się łamią prawa grawitacji.

I wy macie żal do kobiet, wy miejcie żal do mężczyzn że są takimi frajerami yebanymi XD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.