Skocz do zawartości

Związek z dziewczynami 10-12 lat młodszymi i nawet z innej kultury to chyba mit


Everson

Rekomendowane odpowiedzi

@Everson Porozmawiałeś z typiarką na czacie i na tym chcesz opierać swój dowód ? xD

Jednakże masz trochę racji bo in general młode laski chcą chłopaków w mniej więcej swoim wieku, a nie pomarszczonych typów z brzuchem pod 40 z hajsem. To całe pieprzenie o tym że facet ma peak atrakcyjności w wieku 35 lat to w dużej mierze deluzje i cope redpilowców.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Everson said:

"Gosh" co oznacza "Boże'   Wydaje mi się ,że w Islamie chyba też nie można wymawiać imienia Boga bez powodu .

Nie oznacza. Może oryginalnie tak było, ale semantycznie straciło teraz swoje znaczenie. To o niczym nie mówi. 

 

 

6 hours ago, Everson said:

 Nie szukam żadnych dziewczyn. Ta już była ostatnia. W sumie fajny to był test. Przynajmniej wiem ,że nie warto szukać na jakiś Filipinach ,Indonezjach ,Afrykach czy Ameryce Południowej. Wszędzie dziewczyny są takie same tak naprawdę i nie ma znaczenia ,że to jest inna kultura czy inna religia. 

Co do tematu. Myślę, że na podstawie jednej czy kilku konwersacji, to dość pochopny wniosek pisany pod wpływem emocji rozczarowania itp.

 

 

Różnica wieku w Azji aż takiego znaczenia nie ma. Na Filipinach czy w Kambodży, Tajlandii jest masa par: starszy biały i młoda miejscowa dziewczyna. Pojedź, to zobaczysz sam. Wielu Amerykanów przyjeżdża na Filipiny na emeryturę i żyją tam z niej. I ich wiek to 50+ i mają młode dziewczyny. I nie mówię tutaj o prostytutkach, ale o normalnych związkach z dziećmi. Tam różnica wieku jest pożądana bo: taki mężczyzna ma (z reguły) hajs i nie będzie biedowania, bo jest bardziej dojrzały i nie ucieknie (aż tak często) jak lokalny mężczyzna gdy dowie się o ciąży. A typowy lokals im tego nie zapewni.

 

Podobnie wygląda to w Afrycę, gdzie wpisywałem nawet więcej niż mój rzeczywisty wiek i nie miałem problemu by parować się z fajnymi dziewczynami 18-21 lat, które były mega nakręcone że z nimi piszę. 

 

Zgodzę się, że część dziewczyn pomyśli, że jeśli jesteś 30+ to coś z tobą nie tak, że jeszcze nie miałeś żony itp. Nawet zaakceptują, że ktoś jest rozwodnikiem, ale nie to że nigdy nie miał. Ale dla milionów pozostałch dziewczyn to nie ma znaczenia. Oczywiście mówimy o innych kręgach kulturowych, nie o europejskich.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2023 o 04:20, Everson napisał:

Zastanawia mnie jakim cudem pojawiają się na różnych forach , np. na wykopie , osoby, które twierdzą, że mając 25-30 lat udało im się poznać jakąś 16-19 letnią dziewczynę i są z nimi w związku.

Masz 30 lat. Idziesz do klubu/gdziekolwiek. Zagadujesz do laski, rozmowa klei się.  Okazuje sie ze zaraz pisze maturę.

Cytat

Był na wykopie nawet gościu , który mówił ,że jest w związku z dziewczyną odkąd ona miała 17 lat a on 29 xd  Według mnie to jest męska fantazja nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością.

Tak jak wyzej. Typ idzie do klubu,  jakaś typiara ma 18 urodziny, typ podrywa 17 do tańca, potem jakoś się klei.

 

Cytat

 Dam teraz dobitny przykład, który to do końca udowodni. To był w sumie całkiem dobry test choć liczyłem przez długi okres, że może jednak coś z tego wyjdzie.

Dowód anegdotyczny to żaden dowód

Cytat

Otóż rozmawiałem przez ponad miesiąc z dziewczyną z Indonezji przez Instagram. Poznałem ją na videoczacie Onet tv. Najlepsze jest to, że to jest muzułmanka i ma 17 lat. U nich liceum kończy się szybciej niż u nas bo już w wieku 17 lat i ona właśnie niedawno te liceum skończyła i teraz idzie na studia.

Jak w Rosji

Cytat

Ja mam 28 lat, ale wyglądam na kilka lat młodszego. W teorii mówi się, że niby w społeczeństwie muzułmanów zdarzają się nieraz przypadki ślubów dziewczyn, które mają po 18 czy 17 lat z gościami starszymi o 8, 10 czy nawet 15 lat.

Zdarza się. 

Cytat

Mówi się, że to niby takie patriarchalne społeczeństwa, gdzie jest około 10 lat różnicy w związkach. Postanowiłem to sprawdzić bo w Polsce mimo, że mam młody wygląd to takie nastoletnie dziewczyny  w wieku 16-19 lat odrzucały mnie po usłyszeniu, że jestem starszy o 7 czy 10 lat od nich.

Bo tak bywa. Bo one są, uwaga, różne. Maja inne preferencje i aspiracje.

Cytat

Na początek jeszcze będąc na Ome tv ,chociaż ona sama nie pytała mnie o wiek ,to  okłamałem ją, że mam 23 lata, ale zapewne po jakimś czasie zapytałaby i tak o mój wiek.  

Nie no fajnie od początku kłamać

Cytat

Oczywiście było pięknie przez ten ponad miesiąc. Rozmowy przez internet układały się pięknie bo była zapewne zachwycona, że rozmawia z białym Europejczykiem. Podczas naszej rozmowy przez videoczat przedstawiłem ją nawet mojej matce. Mówiła mi, że mam wspaniały charakter i że "jestem słodkim mężczyzną", 'że bardzo fajnie się ze mną piszę' . To są jej dosłowne słowa.

I byłeś fajna psiapsia do popisania. Psiapsią z innej kultury i z inną optyką.

Cytat

Wydawało się, że jest niesamowicie religijna i taka wierząca . Mówiła, że modli się 5 razy dziennie i chodzi kilka razy w tygodniu do meczetu. Mówiła, że chce młodo wyjść za mąż bo w trakcie robienia licencjatu i mieć dwójkę dzieci bo posiadanie dzieci to błogosławieństwo. Dziewczyna marzenie i taka miła, wyrozumiała i z dobrym sercem. Kilka dni temu  spytałem ją o jakim mężczyźnie marzy. Ona na to :  'Nic specjalnego, Chcę ,aby ten mężczyzna był czuły i odpowiedzialny' . Spytałem ją czy przeszkadzałoby jej, że mężczyzna jest od niej starszy o 6, 8 czy 10 lat. A ona na to: Powiem ci to ponownie ,żeby było wszystko jasne. Szukam mężczyzny, który będzie delikatny i dobry z charakteru i poprowadzi mnie bliżej ścieżki Allaha" .

Czyli określiła ze charakter >wiek

Cytat

  Na sam początek naszej znajomości miała chyba problem z wymówieniem mojego imienia Mateusz bo chciała wymawiać je zdrobniale i zapytała jak ma do mnie mówić zdrobniale. Dałem jej do wyboru Mati albo Mateo . Od razu wybrała Mateo. Od tego momentu  często dodawała  imię Mateo w swoich wiadomościach.     

Aha

Cytat

Jednak wspomnę o tym ,że ona mieszka w dobrych warunkach a jej rodzice są urzędnikami państwowymi.  Nie przyznała mi się ,ale wiem ,że ma też konto na tik toku. Na instagramie wstawiła raz video w instastory i tam w tym filmiku pojawił się na dole mały  napis tik tok z jej nickiem. Na tik toku wstawia dużo filmików ze sobą i swoimi koleżankami .Nie wiem .Może trafiłem akurat na jakąś wyzwoloną muzułmankę , która wybrzydza.

Wybrzydza bo po zapytaniu czego oczekuje od wymarzonego mężczyzny napisała że ma oczekiwania? 

Cytat

Moja matka nawet jak ją zobaczyła stwierdziła, że ona się lekko maluje i ma dobrej jakości ubrania więc wydaje jej się ,że jest jakaś taka wyzwolona.  Ja sam nie mam pojęcia co o tym myśleć. 

Cultural bias. 
Matka Polka nie zrozumie. Samo to że na przykład nie nosi nikabu już stawia ją w  roli wyzwolonej

Cytat

Lampka ostrzegawcza włączyła mi się, gdy zapytałem ją czy miała chłopaka. Uwaga jaka tutaj hipokryzja. Cały czas mówiła mi, że czeka na spotkanie ze mną w realnym świecie i zawsze będzie do mnie pisać ,żebyśmy nie stracili kontaktu. Pytała się nawet czy jest szansa, że będziemy razem i sugerowała mi, że musiałbym zmienić wiarę na islam bo bez tego nie możemy być razem.

Normalka

Cytat

A ona na moje pytanie czy miała chłopaka odpowiedziała w  taki sposób : " koncentruje się na nauce i boje się umawiać jeszcze na randki xd

Zrozumiałe ze względu na kulturę jak i rodzinę. 

Cytat

Z tego wszystkiego co mówiła wynika więc ,że z białym Europejczykiem chce już związku, ale z Indonezyjczykami nie chce randek xd

A może chce z TOBĄ a raczej z Twoja projekcją?
Rozumiem ze jak laska idzie z Tobą do łóżka i nie ma wielkiego przebiegu to też pachnie Ci to hipokryzją? Wszak powinna robić to z każdym. 
Poza tym. Kraj muzułmański, Randki nie są wcale takie oczywiste jak w Europie. 
Uczy się, siedzi w pokoju przy kompie. Pewnie dodatkowo jest introwertyczką. 
Ty jesteś takim  internetowym znajomym który nie będzie robił zamętu w jej życiu, nie będzie nalegał na seks czy na spotkania. Bo jesteś te kilkanaście tysięcy kilometrów od niej

 

Cytat

Czy to nie pachnie hipokryzją? Kolejny kwiatek. Napisała raz do mnie, że jakiś gość w podobnym wieku co ona wypisuje do niej i dzwoni  cały czas a ona nie chce z nim rozmawiać. Spytałem się dlaczego. nie chce go poznać. A ona na to, że "nie wiem, po prostu, nie chce' . Powiedziałem ,żeby go ignorowała to się mu znudzi. A ona na to , że' to nie jest takie proste'. 

Nigdy nie miałeś jakiegoś natręta w otoczeniu? 

Cytat

Oczywiście tutaj  to działa na tej samej zasadzie jak Hiszpan Alvaro czy Enrique albo Włoch Andrea przyjeżdżają do Polski podrywać dziewczyny a one wezmą nawet takiego przeciętnego Alvaro tylko za to ,że jest Hiszpanem olewając zupełnie Polaka na tym samym poziomie atrakcyjności nawet jeśli Polak marzy o miłości a Alvaro przyjechał tylko się zabawić.

NIE.

Bo Ty tam nie przyjeżdżasz. Enrique przyjedzie. 
Enrique to przygoda, fajna do przedłużenia, ale wciąż przygoda. Białas w Azji to jednak prestiż. Awans społeczny biedoty, Trofeum bogatszych. 

Cytat

Wczoraj postanowiłem powiedzieć jej prawdę ,że mam 28 lat bo czułem ,że to jest nie w porządku wobec niej. Całkiem szczerze ją przeprosiłem bo już się w niej zauroczyłem. Już sobie wyobrażałem piękne spotkanie z nią bo wszystko na to wskazywało.

Naiwniak. 

Cytat

Efekt? Rozmowa  od tego momentu   wyglądała prawie  tak  jak z typową Polką. Prawie bo moim zdaniem rozmowa była odrobinę jeszcze gorsza. Wcześniej często dodawała do wiadomości imię Mateo a teraz przestała to już robić. . Normalnie jakbym gadał z  99% Polką, która zabrała smartfona z ręki tej Indonezyjce i zaczęła ze mną pisać..

Dziwisz się? To tak jakby laska bezdzietna  z którą masz świetny flow, pojawiła się z dzieckiem, bo chce w końcu być szczera

 

Cytat

Ona zadaje pytania i mówi takie coś  'dlaczego mnie okłamałeś, jaki był powód'  "to wydaje się nie mieć sensu bo twoja mama wygląda bardzo młodo a ty masz 28 lat więc to jest dziwne. Ty też wyglądasz młodo".   "czemu nie wziąłeś ślubu przez ten czas? " "gdybyś od samego początku powiedział, że masz 28 lat to nie zaszłoby to wszystko tak daleko, Sprawiłeś ,że czuję się niekomfortowo "  "wiek jest nieważny, ale twój wiek jest zbyt daleko" "jestem wściekła, że mnie okłamałeś z wiekiem" "ja nie wiem, myślę że jesteś dobrą osobą" po czym po chwili dodała ,że idzie spać i się wylogowała. 

Ojojoj. Jestem kłamcą i laska jest oburzona o to że okłamuje. 

Wiesz co? Twój problem jest taki ze zacząłeś od drobnej manipulacji. Odkryłeś się. Laska Ci na początku zaufała. Teraz zaś nie wie czy powinna wierzyć w cokolwiek co Ty do niej piszesz. 

Jak masz zaczynać jakąkolwiek relacje od kłamstwa to lepiej nie zaczynaj.

Cytat

Nagle takie u niej proste myśli się pojawiły a wcześniej była zupełnie inna i taka religijna. Nawet raz wyrwało jej się słowo "Gosh" co oznacza "Boże'   Wydaje mi się ,że w Islamie chyba też nie można wymawiać imienia Boga bez powodu .  nadaremno.

Ale dla niej to nie jest wywoływanie Allaha. 
Ta. Teraz szukasz dziury w całym.
Bo kłamstwo zmieniło sposób jej postrzegania Ciebie. 

Cytat

Zobaczcie ile sprzeczności. Gada mi ,że 'wiek jest nieważny ,ale twój wiek jest za daleko'.  Czyli rozumiem, że skoro mój wiek jest  za daleko to znaczy ,że jestem za stary.

Największą sprzecznością jesteś ty 28 letni 23 latek. 

Cytat

 To tak jak słyszałem od dziewczyn w Polsce ,że wygląd jest nieważny ,ale nie będę z tobą bo mi się nie podobasz . Gada mi ,że wyglądam młodo tak jakbym pod względem wieku był już stary. Jeszcze żadna dziewczyna w Polsce nie dowaliła mi z takim chamskim tekstem ' czemu nie wziąłem przez ten czas ślubu?' robiąc jednocześnie ze mnie starego, nieudacznego  kawalera tak jak zrobiła to ta muzułmanka z Indonezji. Polki jednak potrafią trochę się hamować z takimi tekstami.

Przecież to jest inna kultura. Wkurzyłeś ją, wiec emocje przejęły kontrolę. 
U nich to jest wręcz dziwne jak facet do pewnego wieku nie ma partnerki. Bo nawet jak sam ma problemy to są swatający rodzice. 

Cytat

Nie wiem o co jej chodziło z tym ,że to nie zaszłoby tak daleko bo właściwie to tylko wysyłaliśmy sobie serduszka a ona mówiła mi, że naprawdę mnie lubi . Trzy razy powiedziała ,że jestem uroczy i słodki.

Lubiła Twoja szczerą projekcje. Nie musi lubić realnego łgarza.

Cytat

Ja jej powiedziałem ,że jeżeli będziemy razem to ją będę nosił na rękach i przytulał ją do siebie. Ona na to ,że jestem niesamowicie uroczym mężczyzną i wysłała kolejne serduszka. Umówiliśmy się na spotkanie w realnym świecie we wrześniu.  I tyle . Gdzie tu coś zaszło za daleko?.

Spotkanie realne. Z osobą z drugiego końca świata. To w cholerę daleko zaszło. Bo to jest deklaracja "Jesteś tak super że chcę się spotkać z Tobą i specjalnie będę robił wizę, i kupował loty"

Cytat

Żadnych intymnych zdjęć od niej nie chciałem i sama mi ich nie dała. Spotkania na żywo też jeszcze nie było.  Powiedziała mi jakiego mężczyznę chce i tyle.  Dużo ciekawych tematów ,ale żadnych erotycznych. Co w tym takiego?.  Po tych wszystkich wypowiedziach powiedziała, że idzie spać i się wylogowała z Instagrama olewając moją ostatnią wiadomość . U nich jest chyba jeszcze rano.. Zapewne rozpoczęła mnie olewać. 

Bo Ty najzwyczajniej w świecie stworzyłeś więź emocjonalną z Nią. Wybudowałeś intelektualny most. Ale swoim pierwotnym kłamstwem  podkopałeś fundamenty
 

Cytat

Przestańcie gadać o tych super dziewczynach z innych kultur czy też z innych krajów europejskich, które niby tak nie patrzą na wygląd ani na wiek. ..  One wszystkie za granicy  wydają się na początek inne, ale szybko okazuje się, że mają wgrany w mózg dokładnie ten sam program co Polki."

Bo one wszędzie są takie same i i wszędzie oczekują od faceta mniej więcej tego samego. Czyli bycia osoba której mogą zaufać i zawierzyć siebie. 
A kłamcy się nie da.

Cytat

Ale z białym Europejczykiem to chce od razu związku, ale jak się okazało że jestem starszy o 11 lat to niesamowicie obrażona i już nie chce. Nie gadajcie też, że dziewczyny lubią starszych o 8 czy 11 lat. Bzura kompletna.


Nie chodzi o to że jesteś o tyle starszy. Chodzi o to ze kłamiesz i nie można Ci zaufać. Jestem pewien że jakbyś ją okłamał w innym aspekcie to efekt byłby ten sam. 

Cytat

Teraz każda dziewczyna na świecie chce Chada albo Oskarka lub zagranicznego gościa maksymalnie o 5-6 lat starszych a najlepiej o 4-5 lat starszego..  Nie szukam żadnych dziewczyn. Ta już była ostatnia. W sumie fajny to był test. Przynajmniej wiem ,że nie warto szukać na jakiś Filipinach ,Indonezjach ,Afrykach czy Ameryce Południowej. Wszędzie dziewczyny są takie same tak naprawdę i nie ma znaczenia ,że to jest inna kultura czy inna religia. 

 

Beka z typa

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mosze Red napisał:

Łatwo jest zaliczać polskie młódki, a trudno jest utrzymać z nimi monogamiczny LTR

True, trzeba dobrze trafić.

 

Jak ze swoją zaczynałem miała 24, razem już ok 4 lata, a ja zbliżam się do 40.

 

W dużej mierze pomógł Twój poradnik, także dzięki. 

 

I tak nadal uważam że kobieta do szczęścia nie potrzebna, ale dobry związek dodaje sporo do życia.

 

A co do tematu to Jan III Wspaniały napisał to co chciałem napisać (nie mogę oznaczać na komórce, nie wiem czemu) i paru innych kolegów. Stopień zidiocenia (no offense) dzisiejszych facetów jest straszny (typ 28 lat i takie rzeczy pisze...), to pewnie przez ten Red Pill ;)

  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, wielebny93 said:

.

Jeśli kogoś kręci to niech używa, ale do prowadzenia LTR braknie sił ;)

To nie chodzi o siły, a o mindset. 

 

Ogólnie 16-18, to jeszcze mentalnie dzieci. I w sumie teraz jeszcze gorzej niż kiedyś. To nie ma znaczenia, że ruchają się jak wściekłe. Ciężko jest z taką młódką nawiązać jakiś głębszy kontakt mentalny, więc cóż pozostaje? Ano właśnie. 😎

 

19-22 jest już trochę lepiej, laski szybko "poważnieją", zwłaszcza takie, które się w starszym towarzystwie obracają. Tu już można jakiejś głębszej relacji próbować, pamiętając jednak, że to cały czas jest wiek eksperymentów i szanse na sukces takiej relacji są bardzo znikome. 

Edytowane przez maroon
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Sankti Magistri napisał:

@Everson Porozmawiałeś z typiarką na czacie i na tym chcesz opierać swój dowód ? xD

Jednakże masz trochę racji bo in general młode laski chcą chłopaków w mniej więcej swoim wieku, a nie pomarszczonych typów z brzuchem pod 40 z hajsem. To całe pieprzenie o tym że facet ma peak atrakcyjności w wieku 35 lat to w dużej mierze deluzje i cope redpilowców.

 

 

Zależy jacy mężczyźni. Większość wygląda przeciętnie w wieku 20+, tym bardziej 30+. 

Dla takich jak ja, szczyt atrakcyjności był/jest właśnie w okresie 30+. W dużej mierze zależy to od typu urody. Polski kartofel na pewno nie będzie atrakcyjny 30+, tylko dlatego że jest starszy. Na forum jest pomieszanie z poplątaniem. Ludzie czytają, ale nie rozumieją i wyciągają debilne wnioski, że sam wiek robi z byle kartofla przystojniaka. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Everson napisał:

okłamałem ją, że mam 23 lata, ale zapewne po jakimś czasie zapytałaby i tak o mój wiek.  

Po co kłamałeś?

7 godzin temu, Everson napisał:

Oczywiście było pięknie przez ten ponad miesiąc. Rozmowy przez internet układały się pięknie bo była zapewne zachwycona, że rozmawia z białym Europejczykiem. Podczas naszej rozmowy przez videoczat przedstawiłem ją nawet mojej matce.

XDDD 

Wiesz jak to brzmi? Już sobie nadzieję robiłeś a to tylko gówniany chat xD 

Miesiąc pisania jak nie lepiej, wielkie plany...

7 godzin temu, Everson napisał:

Mówiła mi, że mam wspaniały charakter i że "jestem słodkim mężczyzną", 'że bardzo fajnie się ze mną piszę

No mówiła, czas przeszły. W słowa kobiety wierzysz?

7 godzin temu, Everson napisał:

Spytałem się dlaczego. nie chce go poznać. A ona na to, że "nie wiem, po prostu, nie chce' . Powiedziałem ,żeby go ignorowała to się mu znudzi. A ona na to , że' to nie jest takie proste'

Bo sama tego nie chciała, tj uciąć kontaktu. To już jest proste?

 

Za długo się cackasz.

7 godzin temu, Everson napisał:

Wczoraj postanowiłem powiedzieć jej prawdę ,że mam 28 lat bo czułem ,że to jest nie w porządku wobec niej. Całkiem szczerze ją przeprosiłem bo już się w niej zauroczyłem

:D:D:D

Brzmi jak przepis na porażkę.

7 godzin temu, Everson napisał:

Rozmowa  od tego momentu   wyglądała prawie  tak  jak z typową Polką

Gadzi mózg wyczuł słabość, jesteś bardziej emocjonalny czyli słaby od niej. Po co jej ktoś taki? Kobieta ma biologicznie dzieci a nie mężczyzn wychowywać i głaskać po główce.

7 godzin temu, Everson napisał:

Nie wiem o co jej chodziło z tym ,że to nie zaszłoby tak daleko bo właściwie to tylko wysyłaliśmy sobie serduszka a ona mówiła mi, że naprawdę mnie lubi

Serduszka sobie wysyłaliście. Super. Prawdziwy alfa zawsze wysyła serduszka!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Everson Pominę fakt że w kilku sytuacjach potknąłeś się jak uczniak, bo to już koledzy wcześniej starali się wykazać. Twój podstawowy problem, że postawiłeś wszystko na jedną kartę. Szukasz dziewczyny zza granicy, to korespondujesz/rozmawiasz z kilkoma. Ma to sens jeśli faktycznie masz w planach wyjazd w dane miejsce i spędzenie na miejscu min 2-3 tygodnie żeby mieć czas na spotkanie się z każdą z nich. Wtedy zobaczysz jak się z nimi rozmawia na żywo, jak Cię odbierają, ja Ty odbierasz je. Ty zrobiłeś dokładnie odwrotnie. Potem zaś wielkie rozczarowanie.

 

Teraz trochę pozytywów. Oceń sam, jak często zdarzało Ci się zainteresować sobą Polkę w wieku 17 lat? Jak wiele miałeś takich przypadków gdzie sobie korespondowałeś z laską z Polski z zachowaniem takiej samej różnicy wieku?

Chyba jednak nie do końca jest tak jak piszesz że te opowieści o różnicy wieku w parach z obcokrajowcami to pic na wodę. 

 

Po "trzecie primo" to wybrałeś sobie kraj z inną religią, bardzo restrykcyjną wobec kobiet. To trochę tak jakbyś sam w menu gry wybrał zamiast tutoriala od razu hardcore mode. Zastosuj metodę małych kroków. Dawkuj sobie poziom trudności.

 

Tak ogólnie zaś co do tematu "różnicy wieku" wczoraj obejrzałem sobie super materiał o tym. Polecam (niestety jest po angielsku):

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Everson said:

Straciłbym jakieś 8 tysięcy na ten wyjazd

Widzisz, jakbyś po 3 dniach jej powiedział, że jutro przylatujesz do niej swoim prywatnym odrzutowcem, by zabrać ją na weekend w Twojej rezydencji w Paryżu - to mógłbyś mieć i 88 lat, i nie stanowiłoby to dla niej problemu.

 

Natomiast jest też element kulturowo/ekonomiczny - skoro masz 28 lat, i jeszcze żadna się dookoła Ciebie nie "zakręciła" - to jasny znak, że żadna nie była zainteresowana... i nie ma się co dalej interesować. Stałeś się nietrafioną inwestycją jej czasu, a jej przewidywana stopa zwrotu z tej inwestycji zmalała do przegródki "nieopłacalny".

 

1 hour ago, maroon said:

większość zapomina, że 18-19-20 to przeskok z "dziecka" do dorosłości

Nie ma większych kłamstw niż statystyka. Niektóre 14-stki są bardziej "dorosłe" niż większość studentek, a w drugą stronę -  sporo Pań 30+ ma umysł nieskalany poważną myślą. I nie mam tu na myśli sfery seksualnej.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas obalić trochę mitów - rekord naturalnego ojcostwa to jakieś około 100 lat :D

Dla mężczyzny nie ma zatem praktycznie ograniczeń wiekowych, to głównie kwestia chęci i zdrowia.

 

Skoro panna z opowieści nawet nie pytała o wiek, a zapytana potwierdziła że to bez znaczenia, to po co to bicie piany :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Kespert said:

 

Nie ma większych kłamstw niż statystyka. Niektóre 14-stki są bardziej "dorosłe" niż większość studentek, a w drugą stronę -  sporo Pań 30+ ma umysł nieskalany poważną myślą. I nie mam tu na myśli sfery seksualnej.

 

 

Ale tu akurat statystyka nie kłamie. :)

 

19 lat, to "start" w dorosłość. Matura, pierwsza praca etatowa, wyjazd do dużego /innego miasta na studia, nowe znajomości, etc. 

 

Oczywiście wyjątki zawsze są, ale gros musi dokonać jednak pewnego przeskoku. 

 

Poza tym jednak inaczej patrzysz na 17-latkę, a inaczej na 19-latkę. No poza Wojewódzkim oczywiście. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Bullitt napisał:

Zależy jacy mężczyźni. Większość wygląda przeciętnie w wieku 20+, tym bardziej 30+.

Oczywiście że tak, zależy z czym kto startuje oraz jak dba o to co ma bo np jeżeli koleś ma dobry wzrost i w miarę twarz to może wymaksować swój wygląd do tego dołoży ogarnięcie finansowe, fajny lifestyle i laski będą same się do niego pchały nawet mid 30 i dalej- ale takich przypadków jest niewiele. Większość facetów w tym wieku to zaniedbani boomerzy z szeregiem chorób.

 

52 minuty temu, Bullitt napisał:

Na forum jest pomieszanie z poplątaniem. Ludzie czytają, ale nie rozumieją i wyciągają debilne wnioski, że sam wiek robi z byle kartofla przystojniaka. 

Z tego co obserwuję to jest podobnie jak piszesz czyli chłopy myślą że jak się zestarzeją i zarobią trochę hajsu to zyskają powodzenie - tak, ale tylko jako bankomat.

 

 

Jak autor ma 28 lat i młode laski na niego nie lecą to najwyraźniej istnieją problemy w sferze wyglądu, osobowości lub słabego życia. I na poprawie tych elementów trzeba by się skupić a nie tworzyć dziwne teorie.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten post to desperacja. Naprawdę byłbyś w stanie wydać tyle kasy dla jakieś dupy? Rozumiem jak ktoś przenosi się za granicę w poszukiwaniu żony bo jest informatykiem albo inwestorem i ma wywalone gdzie mieszka. Ten geomaxxing rozumiem ale tak? Poza tym po jakiego grzyba przyznałes się do prawdziwego wieku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Oczywiście że tak, zależy z czym kto startuje oraz jak dba o to co ma bo np jeżeli koleś ma dobry wzrost i w miarę twarz to może wymaksować swój wygląd do tego dołoży ogarnięcie finansowe, fajny lifestyle i laski będą same się do niego pchały nawet mid 30 i dalej- ale takich przypadków jest niewiele. Większość facetów w tym wieku to zaniedbani boomerzy z szeregiem chorób.

 

Z tego co obserwuję to jest podobnie jak piszesz czyli chłopy myślą że jak się zestarzeją i zarobią trochę hajsu to zyskają powodzenie - tak, ale tylko jako bankomat.

 

 

Jak autor ma 28 lat i młode laski na niego nie lecą to najwyraźniej istnieją problemy w sferze wyglądu, osobowości lub słabego życia. I na poprawie tych elementów trzeba by się skupić a nie tworzyć dziwne teorie.

 

Zdecydowanie tak. Sama w miarę niezła kasa, ale bez wyglądu i ogarnięcia = bankomat. W wieku 20+ należy trenować z laskami, bez treningu koleś 30+, który nie ma doświadczenia będzie dalej frajerem. Sama kasa sprawi jedynie, że przyciągnie laski łase na kasę i wykorzystanie frajera. Jednocześnie te panny będą się ślinić do kolesi zarabiających nawet połowę tego co tamten, ale mających wygląd, ogarnięcie etc. Nikt nie stanie się nagle dobry z kobietami z racji wieku. Do tego trzeba albo mieć naturalne predyspozycje (naturale), albo nabywa się (niektórzy, gdy ćwiczą i wyciągają dobre wnioski) wraz z wiekiem, ale dzięki doświadczeniu. 

 

Masz racje, większość kolesi 30+ wygląda tak samo atrakcyjnie jak większość kobiet 30+ czyli słabo. Łysina, zakola, twarz przeorana chujowym życiem, żarciem i doświadczeniami, kiepskie ciuchy, otyłość etc. 

To tak samo jak debile z Red Pill wrzucają wszystkie kobiety do jednego worka pisząc o tzw. ścianie. No ludzie, są kobiety, które są brzydkie mając 20 lat, są też takie, które mając 35 lat są o wiele ładniejsze niż te o 10-15 lat młodsze. Nie kierujcie się dogmatami, zamiast tego obserwujcie świat i wyciągajcie wnioski. Ideologie zaślepiają wam mózgi i jesteście jak roboty. 30 lat ściana. 20 lat piękna. Niekoniecznie. Oczywiście, gros kobiet 30+ i 35+ wygląda już mało atrakcyjnie, ale do licha jasnego, to nie "obowiązuje" w 100%! 

Kolesie jeszcze nie doceniają tzw. energii. Pisałem o tym już kilka razy, jako koleś który ostatnimi czasy mógłby schudnąć, a mimo tego laski potrafiły się ślinić do mnie zamiast do tych młodszych kolesi i o lepszej figurze. 

Większość redpillowców ma zjebaną psychikę, kiepską i odpychającą energię. Poprawcie się! 

Edytowane przez Bullitt
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Obliteraror napisał:

@niemlodyjoda pewnie by te wątpliwości wyjaśnił lepiej,

 

Ale po co rozbijać gówno na atomy po raz nty - mi już się nie chcę i czuję znużenie powtarzanymi tematami pt. "nie da się, nie można etc". OP jest nieogarnięty i swoje projekcje opiera na swoich problemach i problemach ludzi, którzy też są nieogarnięci.

 

To jest taki sam temat jak "nie da się zarabiać godziwych pieniędzy", "nie da się schudnąć", "nie da się zrobić masy mięśniowej" nie da się wszystkiego (wstaw dowolne).

 

Więc ja potwierdzam - nie da się randkować/spać/być z dziewczynami 10 i więcej lat młodszymi bez płacenia im, z innych kultur, z innych rejonów świata i ogólnie najlepiej wziąć sobie prze*uchaną na wszystkie strony Grażynkę 30+ z nie swoim gówniakiem - i będzie git - kiełba z biedry, złoty denar, przypalone mielone w niedzielę u "teściówki" oraz uciekanie z domu żeby tylko mordy starej nie widzieć.

 

Dlatego mi się już w takich wątkach udzielać nie chce.

 

Jeśli ktoś uważa, że się nie da - to się nie da - jego sprawa.

 

Jeśli ktoś do 30stki przesiedział życie w piwnicy - to po 30stce będzie mu trudno się ogarnąć - to możliwe ale kłopotliwe.

 

Pewne rzeczy były tu już pisane 1000 razy przez wielu userów, a do niektórych i tak grochem o ścianę.

 

A więc - z Bogiem i miejcie swoją prawdę :) 

Każdy niech wierzy w co chce i tym się w życiu kieruje, a jak mówią - "po owocach ich poznacie" :) 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 17
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

Jednakże masz trochę racji bo in general młode laski chcą chłopaków w mniej więcej swoim wieku, a nie pomarszczonych typów z brzuchem pod 40 z hajsem. To całe pieprzenie o tym że facet ma peak atrakcyjności w wieku 35 lat to w dużej mierze deluzje i cope redpilowców.

Jakoś mi się wydaje, że to jednak nie dotyczy 35 + 16, a raczej 35 + 2X.

 

3 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

deluzje

Nie ma takiego słowa. To się po polsku nazywa urojenia. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, manygguh napisał:

Różnica wieku w Azji aż takiego znaczenia nie ma. Na Filipinach czy w Kambodży, Tajlandii jest masa par: starszy biały i młoda miejscowa dziewczyna. Pojedź, to zobaczysz sam. Wielu Amerykanów przyjeżdża na Filipiny na emeryturę i żyją tam z niej. I ich wiek to 50+ i mają młode dziewczyny. I nie mówię tutaj o prostytutkach, ale o normalnych związkach z dziećmi. Tam różnica wieku jest pożądana bo: taki mężczyzna ma (z reguły) hajs i nie będzie biedowania, bo jest bardziej dojrzały i nie ucieknie (aż tak często) jak lokalny mężczyzna gdy dowie się o ciąży. A typowy lokals im tego nie zapewni.

 

Podobnie wygląda to w Afrycę, gdzie wpisywałem nawet więcej niż mój rzeczywisty wiek i nie miałem problemu by parować się z fajnymi dziewczynami 18-21 lat, które były mega nakręcone że z nimi piszę. 

 

Zgodzę się, że część dziewczyn pomyśli, że jeśli jesteś 30+ to coś z tobą nie tak, że jeszcze nie miałeś żony itp. Nawet zaakceptują, że ktoś jest rozwodnikiem, ale nie to że nigdy nie miał. Ale dla milionów pozostałch dziewczyn to nie ma znaczenia. Oczywiście mówimy o innych kręgach kulturowych, nie o europejskich.

 

Może problem tkwi w tym ,że ona pochodzi z bogatej rodziny . Tak się teraz zastanawiałem: 

-   Jej rodzice to urzędnicy państwowi. Ona może być dość wyzwolona jak na muzułmanke. 

-  chodziła do prywatnego liceum. Ona chce teraz pójść do jakiegoś Sekolah Kedinasan IPDN czyli szkoły usługowej.. Tam jest limit zaledwie 500 osób na rok i niezwykle bardzo ciężko tam się dostać z tego co mi mówiła. Jak się jej nie uda to idzie na studia

- Widziałem jej jeden z jej filmików na Tik Tok , gdzie siedzi w jakimś domu i ten dom wygląda dość bogato. Może jak się pojedzie w jakąś biedę to wtedy taka 17 letnia Filipinka nie wybrzydza ,że koleś ma 25 lat czy 28 lat.  Nie wiem .Prawda jest taka ,że na Ome TV w krajach latynoskich siedzą jeszcze bardziej wybredne laski niż Polki a przecież mówi się ,że przeciętna latynoska jest dużo fajniejsza niż Polka. Może na tym videoczacie siedzi specyficzny typ lasek, które same nie wiedzą kogo szukają.

4 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

@Everson Porozmawiałeś z typiarką na czacie i na tym chcesz opierać swój dowód ? xD

Jednakże masz trochę racji bo in general młode laski chcą chłopaków w mniej więcej swoim wieku, a nie pomarszczonych typów z brzuchem pod 40 z hajsem. To całe pieprzenie o tym że facet ma peak atrakcyjności w wieku 35 lat to w dużej mierze deluzje i cope redpilowców.

 

 

 

U mnie jest inny problem. Jak miałem 16-22 lata to nie miałem dużych szans znaleźć dziewczynę ,ponieważ bardzo średnio wyglądałem, głównie przez trochę mocny trądzik . Mając 24-28  trądzik znikł a z twarzy wyładniałem i wciąż młodo wyglądam. Zauważyłem, ze mam jakieś realne  zainteresowanie wśród takich 17-20 latek . Kiedy miałem 24 lata to bez kitu  chciała się ze mną poznać 16 letnia córka bardzo dobrych znajomych moich rodziców. Widziałem ją wcześniej dwa razy,ale nie rozmawialiśmy nigdy. Dziewczyna średnia z wyglądu . Oni myśleli ,że młodszy jestem i że mam jakieś 21  lat  . Sami chcieli mnie z nią poznać bo rozmawiali o tym z moimi rodzicami . Nawet jej ojciec proponował ,że jakby się zwolniło miejsce w jego firmie to spokojnie mógłby mnie przyjąć do roboty. Jak się dowiedzieli, że mam 24 lata to zaczęli się ponoć wykręcać. Wiem bo słyszałem rozmowę moich rodziców. Mam ogromnego pecha ,że dobry wygląd pojawił się dopiero jak mam 24-28 lat . Na videoczacie 20 letnia laska z początku zainteresowana bo mówiła mi ,że jestem przystojny.  zwiała mi jak usłyszała ,że mam 28 lat. Nie wiem. Może ja mam jakiegoś pecha albo co . 

5 godzin temu, Libertyn napisał:

 

Bo Ty najzwyczajniej w świecie stworzyłeś więź emocjonalną z Nią. Wybudowałeś intelektualny most. Ale swoim pierwotnym kłamstwem  podkopałeś fundamenty
 

Bo one wszędzie są takie same i i wszędzie oczekują od faceta mniej więcej tego samego. Czyli bycia osoba której mogą zaufać i zawierzyć siebie. 
A kłamcy się nie da.


Nie chodzi o to że jesteś o tyle starszy. Chodzi o to ze kłamiesz i nie można Ci zaufać. Jestem pewien że jakbyś ją okłamał w innym aspekcie to efekt byłby ten sam. 

Beka z typa

 

Przynajmniej potrenowałem sobie podryw i widzę ,że wychodzi mi to całkiem nieźle . Z tego jestem akurat zadowolony. Tak patrząc po jej reakcji to gdybym napisał już podczas pierwszej rozmowy, gdzie się dopiero poznaliśmy ,że mam 28 lat to od razu rozłączyłaby się i nie byłoby nawet treningu i testu. Każde inne kłamstwo gwarantuję ci ,że przeszłoby. Ogólnie dla takich młódek nie liczy się nic innego niż wygląd i odpowiedni wiek. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.