Skocz do zawartości

Co zrobi p0lka dla Czada? Poleci na koniec świata z wódą i kondomami


Rekomendowane odpowiedzi

To jest definicja chada. 

 

Kobieta dyma do niego kawał drogi z paczką kondonów i butelką wódki, a gość sobie czeka na spokojnie, bo nie ma ciśnienia. Jak nie ona, to inna. 

 

Za to kukold sam by leciał pół świata z paczką kondonów i butelką wódki do poznanej przez internet myszki, a potem słuchał przez ścianę jak grzmoci ją jakiś chad używając gumy z zakupionej przez niego paczki xD Żeby zabić czas napiłby się zakupionej wódeczki i czekał aż karyna skończy z chadem i pozwoli łaskawie zabrać mu się na zakupy i na koniec dać buziaka w policzek za miły wieczór. Następnie kuk wróci do hotelu i będzie analizował, że wygłupił się tą wódką, bo mu kupić jakieś drogie winko.

 

Cytat

Jak myślicie długo będziemy czekać, aż ludzie będą się chwalić inteligencją, sensownymi osiągnięciami, przemyśleniami?

Są tacy ludzie, ale to mniejszość.

 

Tak było od początków istnienia tego gatunku, a dzisiejsze czasy nie są wyjątkowe pod tym względem. Po prostu internet pozwolił głupim ludziom robić furorę wśród głupich ludzi, którzy ich oglądają i dają im atencje. Popularnonaukowe kanały też mają swoje audytorium i potrafią sobie całkiem nieżle radzić, więc trend dzielenia się swoimi przemyśleniami, wiedzą i inteligencją również istnieje i potrafi być właściwie doceniony. 

 

Tak już działa ten świat, że nie da się trafić ze swoim przekazem do wszystkich. Jednych interesuje historia kształtowania się wszechświata, a drugich kto będzie walczył na następnej gali fame mma.

 

Cytat

 

Chad ciacho, ale ta jego julka przeciętna...

 

Zasługujesz na więcej!

 

Kwestia gustu tak naprawdę.

 

Dla nas może być 6/10, dla niego 8/10, a dla przeciętnego kuka nawet 10/10.

 

Dla mnie jest aseksualna przez swój sposób bycia. Są fajne karynki, z którymi może nie porozmawiasz o historii starożytnego Rzymu i kinematografii, która nie kończy się na komediach romantycznych, ale są bystre w gadce i nie zadufane w sobie. Ona wydaje się być jedną z tych warszawskich juleczek, która myśli, że wokół niej się kręci świat i bez niej przyszłość ludzkości nie ma dalszego sensu. 

  • Like 10
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Jesteśmy razem 3 lata i mamy pieska " - Kurtyna :lol:

 

BTW. Wspominałem już jak Tinder i inne aplikacje zmieniły rynek matrymonialny że teraz laski mają dostęp do najlepszych samców na całym globie.

 

I jak widać do Czada można jechać tysiące kilometrów i od razu na ruchanie, a do normika by się jej nie chciało kilometra przejść. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja nie lubię takiego suchego gadania i wymieniania doświadczań jak tutaj na forum. Jakby taki typ powiedział, że o ja to nigdy z kobietami problemu nie mam co ty gadasz incelu to bym przynajmniej rozumiał dlaczego on tak gada.

 

No po prostu ludzie żyją w alternatywnych rzeczywistościach, dla jednego kobieta pojedzie z paczką gumek do innego kraju a drugi musi skakać jak małpa. I później jakiś taki przystojny gościu ci gada farmazony w stylu o gadka się liczy a nie wygląd.

 

Jakbym miał się już od kogoś uczyć podrywu to od brzydkiego gościa który ma mityczne wyrywanie, ale nigdy takich typów nie spotkałem.

 

A laska jest ładna nie ma co gadać, spokojnie ponadprzeciętna uroda.

Edytowane przez azmelkejs
  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pocztowy napisał:

Atrakcyjny chłop zgarnia atrakcyjne laski.

 

Takie prawo dżungli, wygrywa silniejszy.

 

Na jego miejscu też bym korzystał i się w tańcu nie pierdolił.

Ta Julka na filmie to lekko powyżej przeciętnej. 

 

Gosciu na filmie może obrabiać sobie każdą Stacy 10/10

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Niech simpy patrzą i się uczą.

Dokładnie. Niech sobie dalej latają za niezainteresowanymi pannami. I dają atencje. Bo wiecie bajera. A tu chłop 107kg trojboista. Niski body fat bo ryj nie ulany. No i wyższy od Pacuta, który ma 185. Więc będzie z 190.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Montella26 said:

Dokładnie. Niech sobie dalej latają za niezainteresowanymi pannami. I dają atencje. Bo wiecie bajera. A tu chłop 107kg trojboista. Niski body fat bo ryj nie ulany. No i wyższy od Pacuta, który ma 185. Więc będzie z 190.

Możesz się pieklić i spuszczać tutaj nad losem normików. Już Ci tłumaczył Messer jaki masz bani whiskas. Bez obrazy, sam też mam swoje problemy, ale ja nie stękam przynajmniej, że Julki nie dajo dostępu do tzippy i lecą na Chadów. Niech se lecą, kijem Wisły nie zawrócę. Ale mogę zrobić tak, żeby mieć samemu lepiej i więcej czego chcę. Ja się maksuję, tak jak dam radę, a potem wio za granicę. Nawet teraz, dla czarnych lasek albo Azjatek z SEA jestem czadem, just be white działa po całości. Dla Julek jestem duchem, tam jestem nagrodą. Idę więc tam, gdzie będę miał lepsze traktowanie, lepsze warunki, lepsze deale. To jak z pracą. Będziesz siedział na magazynie za 3k całe życie, czy będziesz chciał przeskakiwać wyżej? Tu jest to samo. Nie skomlej jak jakiś lamus, tylko kombinuj by żyć na własnych warunkach. Ja mam gorsze warunki fiz od Ciebie, ale wiem, że i tak sobie poradzę. Po prostu nie tutaj w ukropolu. Tyle i aż tyle.

  • Like 10
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sky byłbym skory w to uwierzyć, gdyby nie fakt, że podróże zajmują też laski (i znam takie), które ani specjalnie instagrama nie mają, ani specjalnie się tym chwalą na Fb itd. Sądzę, że jest to związane z jakąś naturalną potrzebą u kobiety do szukania wrażeń. Podobnie jak z tańcem, gdzie można łączyć z sobą ruch, emocje i czerpanie atencji. Jak uwielbiają błyskotki, tak też lubią kolekcjonować chyba te wrażenia z podróży. Nie wiem jak jest z kobietami z zachodu, ale w Polsce dodatkowo wzmacniać to musi owo poszukiwanie szczęścia na emigracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z Polski, to nic do tego nie mam. 
 

Swoją drogą sam mam podobną "aparycję" i jak mając około 20 lat stylowałem się podobnie (duża broda jak u diabła, wysportowana sylwetka itp.), to Polki same zarywały. Miło wspominam ten czas, choć nie wykorzystałem w miarę możliwości. 

Motywujące. 
To pokazuje, że modyfikacja ryja, przedłużanie nóg czy choćby przeszczep włosów jest dużo bardziej warty swojej ceny niż imponowanie samochodem czy jakimiś innymi duperelami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, spacemarine napisał:

Nie ma co zazdrościć jeszcze się spóźniła, a rano to nawet wody na kawę nie umiała zagotować w czajniku

Pytanie czy przyjechała z ciepłą wódką czy zimną, ta kwestia nie została poruszona a jest najważniejsza.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Infernal Dopamine napisał:

Za to kukold sam by leciał pół świata z paczką kondonów i butelką wódki do poznanej przez internet myszki, a potem słuchał przez ścianę jak grzmoci ją jakiś chad używając gumy z zakupionej przez niego paczki xD Żeby zabić czas napiłby się zakupionej wódeczki i czekał aż karyna skończy z chadem i pozwoli łaskawie zabrać mu się na zakupy i na koniec dać buziaka w policzek za miły wieczór. Następnie kuk wróci do hotelu i będzie analizował, że wygłupił się tą wódką, bo mu kupić jakieś drogie winko.

Wyczuwam nawiązanie do nauk berlińskiego profesora :D

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.