Skocz do zawartości

Co zrobi p0lka dla Czada? Poleci na koniec świata z wódą i kondomami


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Chłopy umniejszają kobiecie a zachwycają się urodą faceta xD

 

Zazdrość i brak doświadczenia zaburza wam osąd. Typiara jest ładna. Wzrost, przyjemna, symetryczna twarz. Ma ogromny potencjał żeby być bardzo ładna, jakby nawet ją trochę inaczej ubrać i dać lepszy makijaż to co drugi by się za nią oglądał.

 

A chłop koło chada to może stał. Normalny facet silny, zadbany, w miarę wysoki i przystojny - i tylko tyle potrzeba.

Laska jest ładna, może nawet z lekkim odchyleniem w stronę bardzo ładnej. 7.5/10 u mnie zgarnie. Czy coś więcej? Musiałbym zobaczyć też w innych ciuchach etc. 

Koleś jest właśnie AKCEPTOWALNY z wyglądu (twarz), nie jest przystojny. Dużą robotę u niego robi sylwetka, "zrobienie" i męskość. Zgadzam się, koło chada to on nawet nie stał. 

 

B. 

Edytowane przez Bullitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna laska, ładna,  żywotna, lubię taki typ, pan przystojny, fajna para.

 

Pani jest bardzo atrakcyjna.

 

Pan jest bardzo atrakcyjny.

 

Mistrzowie oceniania smv 😉

 

Żenada chłopaki, ale kompleksy.

 

Wstyd!

 

Zazdrość, to zielonooki potwór!!!

Edytowane przez RENGERS
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wielebny93 napisał:

 

Pokaże mi ktoś w końcu tego "chada"?  😂 Wszyscy o nim piszą a ja go jeszcze nie widziałem 😐

Bo takich facetów jest garstka. Oldskul, ale dla mnie czad totalny:

https://www.etsy.com/pl/listing/1161912530/irresistible-alain-delon

 

I teraz porównaj tego kolesia z video do Delona. Widzisz różnicę? O ile wierzę w to, że Delon NIC nie musiał robić a laski same kładły się do łóżka (mega chad + aktor + sława + kasa), o tyle ten koleś z video jest po prostu OK, ale dobrze zrobiony (napakowany). 

 

Przeceniacie rolę chadów, bo ich jest garstka!

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pocztowy napisał:

W takim razie ja się chyba poddaje.

Nie ma się co poddawać, tylko filtrować niektóre mądrości, które tu się pojawiają ;) Szczególnie te o Czadach, wzrostach, kwadratowych szczękach itp. michałkach, wałkowanych non stop, aż do porzygu.

 

Zasada jest prosta - przynajmniej moja ;) Masz się dobrze czuć w swojej skórze i stać się najlepszą wersję siebie na tyle, na ile to możliwe i na ile Ci na tym zależy/ile czasu jesteś w stanie/chcesz na to poświęcić. Są dwie rzeczy, które mężczyzna w swoim życiu nie przeskoczy, bo nie są zależne od niego, a biologii - wzrost właśnie i długość fiuta. A jeżeli czegoś nie przeskoczysz i nie zmienisz, chociażbyś się za przeproszeniem zesrał i ziemię zjadł, to jaki sens jest nad tym się rozkminiać, rozważać, umartwiać czy lamentować, odbierając sobie radość życia w dużym stopniu na własne życzenie?

 

Jest. Zerowy. Strata czasu. Inna rzecz, że wielu nie zdaje sobie sprawy z ilości kompleksów wizualnych, które może mieć przeciętna kobieta. Zapewniam ;)


Nad resztą rzeczy - wagą, sylwetką, zarostem/fryzurą pasującą do kształtu twarzy, ubiorem, mentalem, wiedzą, doświadczeniem życiowym, perspektywami zawodowymi, umiejętnościami społecznymi jak najbardziej warto pracować. Kolejność przypadkowa ;)

 

I porównywać się nie non stop do otoczenia, ale do tego, gdzie kiedyś mentalnie byłeś/jak wyglądałeś, a jak wyglądasz/kim jesteś teraz. Samemu stać się własnym punktem odniesienia.

  • Like 8
  • Dzięki 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SilentAssassin napisał:

Klasyk tutaj. Rzuca jeden wyrwany z dupy film z neta pseudo abstrahuja ktory robi sobie wywiady z randomami, i pozniej cała kohorta forumowiczy jak muchy wtórują. Juz dawno to na braciasamcy tak wyglada niestety... zjazd jest widoczny przynajmniej od 2020 

 

Goście stąd kiedy był tutaj Brzytwa, Subiektywny, Pikachu i inni, by zezłomowali taki temat i wywieźli to na taczkach. To byli ostrzy kolesie, którzy wyjaśniali sprawy jak należy. W twardy, męski sposób. Obecnie chłopaki głaszczą się po jajkach i kwiczą. Umieram z żenady jak to widzę - te wszystko a* afery i inne, jak rozeźlone prawiczki. Na biologii było tak w podstawówce, że koledzy zaczęli ryczeć: PENIS!!! Jak tylko zobaczyli ten napis w książce. Bez rozumu, cringe'owo, byleby tylko ryczeć. Trochę mi to coś przypomina..

 

I ciągle tematy kto co może, bo goście nawet zbliżyć się do kobiet nie mogą, a tematów jak zdrowo prowadzić związek wręcz nie ma, bo goście nawet nie wiedzą jak ogarnąć sobie kobietę poza tinderem. Jak Sankti napisał o wysłaniu kwiatów lasce do pracy, to rzucili się na niego, bo to przecież "nie jest alfa". xD żadnego pojęcia poza uklepanymi frazesami z filmików, żadnego.

 

Teraz przyszli głównie dzieciaki, którzy mają kult pigułkowych guru, gdzie każdy jak jeden powtarza ciągle to samo na YT i tak się to roznosi. Dzieciaki bez męskich wzorców, zazdrosne, nieporadne, obrażalskie, narcystyczne i zaryglowane w piwnicach.

 

W kwestii jakości wiedzy - lepiej już było. Teraz mainstreamowo będzie szedł ten jeden jedyny przekaz, więc należy się spodziewać, że nastąpi takie przesunięcie. Taka kolej rzeczy, będą alfy, bety, mercedesy i inne. :) 

 

Cóż, dobra wiadomość jest taka, że dla ogarniętych kolesi ze "starej szkoły" będzie lasek zawsze pod dostatkiem, dopóki nie będzie widać po nich starości :D 

 

20 minut temu, Bullitt napisał:

Bo takich facetów jest garstka. Oldskul, ale dla mnie czad totalny:

https://www.etsy.com/pl/listing/1161912530/irresistible-alain-delon

 

I teraz porównaj tego kolesia z video do Delona. Widzisz różnicę? O ile wierzę w to, że Delon NIC nie musiał robić a laski same kładły się do łóżka (mega chad + aktor + sława + kasa), o tyle ten koleś z video jest po prostu OK, ale dobrze zrobiony (napakowany). 

 

Przeceniacie rolę chadów, bo ich jest garstka!

 

Hmm, ale wrzucasz tutaj gościa którego podobniej urody chyba nigdy nawet na oczy nie wiedziałem, a bywam w największych miastach w Polsce. Trochę przesada. Typ urodą jest tym, czym Pudzian dla Strongmanów, nie wiem czy w ogóle warto w taki sposób się odchylać, bo to jest już radykalne ekstremum, jakieś 0.01% ludzi, jak nie mniej?

  • Like 8
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać.

Gość jest potężny i pewnie rozjebałby mi łeb jedną reką, ALE...

Jesteśmy jacy jesteśmy, na wiele rzeczy nie mamy wpływu - wzrost, mityczna szczęka i reszta pierdół.

Warto natomiast poprawiać się w tym na co mamy realny wpływ.

Zamiast kipieć z zazdrości, to lepiej przelać tą złość na pracę nad sobą.

Wyjść pobiegać, popływać, wyciskać ciężary etc.

Nie możemy babrać się w gównie.....

 

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pocztowy napisał:

Weźcie teraz pokażcie tego kolesia wszystkim chłopakom, którzy w pocie czoła budują swoje smv, że jak dojdą do takiego poziomu, to zaczną być średni/akceptowalni XD.

 

W takim razie ja się chyba poddaje.

To jest incydentalny pojedynczy przypadek dlatego stał się tak medialny.

 

11 minut temu, Lannes napisał:

Gość jest potężny i pewnie rozjebałby mi łeb jedną reką, ALE..

Ale przecież nie będziemy startować z nim w zawodach ani w ulicznym mordobiciu.

 

 

Kolo aż taki twarzowy nie jest i zapewne na Tindreku lansował bardziej sylwetkę bo za samą twarz to nie miałby brania.

 

 

Ogólnie filmik to taka przyrodnicza ciekawostka, że baba jak zechce to potrafi.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Messer napisał:

Hmm, ale wrzucasz tutaj gościa którego podobniej urody chyba nigdy nawet na oczy nie wiedziałem, a bywam w największych miastach w Polsce. Trochę przesada. Typ urodą jest tym, czym Pudzian dla Strongmanów, nie wiem czy w ogóle warto w taki sposób się odchylać, bo to jest już radykalne ekstremum, jakieś 0.01% ludzi, jak nie mniej?

Zgadza się. Delon to top. Celowo kontrastuję Delona z tym kolesiem, który jest po prostu OK a zyskuje tym, że jest odpowiednio "zrobiony". Natomiast dla mnie nie jest żadnym chadem, nie stał nawet koło takiego. Jest spoko i tyle. I to też pokazuje, że nie trzeba być Delonem, żeby mieć ładną dziewczynę, która fruwa za nim. 

Edytowane przez Bullitt
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Messer napisał:

Goście stąd kiedy był tutaj Brzytwa, Subiektywny, Pikachu i inni, by zezłomowali taki temat i wywieźli to na taczkach.

Jako, że osiem lat już siedzę na forum, a pewnie ze 12 lat śledzę Marka Kotońskiego to mogę powiedzieć, że również taką zmianę zauważyłem, najwięcej odpowiedzi mają tematy jak ten albo ''polka dała dupy murzynowi'' itp. 

 

54 minuty temu, Messer napisał:

jak zdrowo prowadzić związek wręcz nie ma

A szkoda właśnie, chętnie bym poczytał, teraz jedyna rada redpillowców jak kobieta Cię zdenerwuje to ''bierz się za następną'' - ''ruchaj bez emocji'' i tak dalej. Szkoda słów na to. Społeczność RP dużą krzywdę wyrządza młodym mężczyznom. 

  • Like 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Messer napisał:

 

I ciągle tematy kto co może, bo goście nawet zbliżyć się do kobiet nie mogą, a tematów jak zdrowo prowadzić związek wręcz nie ma,

Przecież tutaj jest napędzana spirala nienawiści jeśli chodzi o działania damsko męskie, ubrane pod przykrywką sprzedawania jednej i jedynej prawdy. Wręcz mając już prawie 4 letni, szczęśliwy związek z młodą "p0000000000lką" czuję się jak kukold, frajer czy co tam jeszcze. Odechciewa się czytać to forum. 

 

A ten temat to jeden wielki facepalm. Serio, ocena ludzi na podstawie tego filmiku? Dziwienie się że laska leci za atrakcyjnym typem? A w domyśle piętnowanie jej za to? Ja pierdole...

 

Zamiast uczyć się tutaj jak prowadzić odpowiednio związek, lub jak pracować nad sobą by być szczęśliwym lub być szcześliwym w związku, to czytam że to niemożliwe że mam dziewczynę bo mam 1,72 i lepiej bym sie poddał bo mnie i tak zdradzi. Kurwa

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, thyr said:

Moja ex nawet “zemdlala” na silce abym w koncu zainterweniowal 

 

Ale zrobiła co było w jej mocy bo Ty nie chciałeś.

Rozumiem cała resztę, ale sam ten aspekt jest równie ważny. Kobiety też podrywają, tylko inaczej.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Taboo napisał:

Przecież tutaj jest napędzana spirala nienawiści jeśli chodzi o działania damsko męskie, ubrane pod przykrywką sprzedawania jednej i jedynej prawdy.

Też wszędzie nie tylko tutaj ale jest zmiana pokoleniowa - kiedyś łatwiej było o związek więc tematy były bardziej związkowe a teraz dużo trudniej o związki, rynek zdominowany przez fenomen julek

 

Polecam sobie pogadać tak z pokorą z 20 latkami jak wygląda rynek.

 

I to nie tylko tutaj, na fejsbuku też się śmieją z julek, na wykopie wiadomo, na yt to samo. Po prostu czasy są mroczne pod tym względem.

 

Ktoś tutaj napisał, żeby nie narzekać bo zawsze można wyjechać za granicę. Jeśli trzeba wyjeżdżać za granicę żeby mieć powodzenie u przeciętnych kobiet no to rynek jest praktycznie skończony u nas.

 

Ciężko też nie wiem dawać kwiatki laskom i się o nie w klasyczny sposób starać skoro wiadomo jak wygląda rzeczywistość, i same kobiety o tym gadają. O swoich romansach, życiu erotycznym i tak dalej. 

Edytowane przez azmelkejs
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Taboo napisał:

Przecież tutaj jest napędzana spirala nienawiści jeśli chodzi o działania damsko męskie, ubrane pod przykrywką sprzedawania jednej i jedynej prawdy.

To jest syndrom kraba czy jakoś tak. Ktoś mówi o związku z kobietą to od razu simp, cuckold albo beciak. Wielu tutaj wcale nie jest żeby pomagać i się rozwijać tylko świadomie lub nie ściągać innych w dół. Dla nich to gra o sumie zerowej.

 

Wielu forumowych alf, znawców kobiet, pigularzy przez lata pozwalało sobie żyć w spierdoleniu, marnując czas aż dotarli do punktu w którym wydaje im się że zmiana jest nie możliwa i kołpują, szkodząc sobie i innym.

 

Jak można non stop pieprzyć o chadach, smv, złym rynku itd ? Ile jeszcze ? Czy to jest męska postawa czy może postawa narzekającej, słabej pizdy ? 

W tym temacie widać bardzo dobrze co poniektórzy mają w głowach. Po samych postach widać jak na dłoni że jesteście biernymi osobami z delikatnym ego.

Roicie sobie w głowach że będąc chadem nic nie trzeba, laski same się pojawiają, hajs sam wpada na konto a mięśnie rosną bez treningu itd.

Chcielibyście mieć wszystko nie robiąc nic.

Świetny przykład to @Pocztowy Stary ile jeszcze będziesz jęczał na to że musisz coś robić ? Ciągle tylko narzekasz że musisz iść na siłkę, że treningi drogie, że hajsu mało, że baby Cię olewają. Olewają Cię bo nie jesteś facetem tylko użalającym się nad sobą słabeuszem. No ale Ty przynajmniej coś ze sobą robisz, większość tylko jęczy.

 

Dlaczego zamiast pieprzyć ciągle to samo nie zbierzecie się w grupę gdzie wyznaczycie sobie cele, będziecie sobie wzajemnie pomagali, wyrabiali dyscyplinę, jeden drugiego będzie pilnował i rozliczał ? To byłoby chyba lepsze i bardziej rozwojowe od pisania o chadach, P0lkach, głaskania się po fiutkach jak to wam źle na tym świecie i jak jesteście niezrozumiani.

Man Up !

 

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, mac said:

To jest atrakcyjna dupa? Buahahahhahah

 

19 hours ago, Mariusz 1984 said:

Julka srednia..

A Chad..? duży nos ma strasznie..

 

18 hours ago, Alejandro Sosa said:

Ta juleczka to w porywach 6/10... chlop tez taka uroda marokańska

 

Przesadzasz.
Wg mnie to ona jest z twarzy 7,5 a z figury 8. Wg skali, która jest też gdzieś na forum to ona jest 8.

 

Jako, że nie znam się na facetach aż tak, ze zrozumiałych względów, ale tu jest jakaś skala (IMO gorsza niż ta pierwsza), i on jest śmiało 8, a z "figury" to 9, więc to on jest nawet wyżej od niej.


W świecie, gdzie wygląd znaczy (prawie) wszystko to ja się nie dziwię, że ona do niego poleciała.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Roicie sobie w głowach że będąc chadem nic nie trzeba, laski same się pojawiają

@Sankti Magistri chadem się nie nazwę, ale z twarzy jestem atrakcyjny. 

Laski same się nie pojawiają. Masz poniekąd rację.

Dają sygnały - uśmieszki, puszczanie oczka, oglądanie się za mną, dłuższy kontakt wzrokowy....

Ale to do nas, facetów należy inicjatywa żeby podbić.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Świetny przykład to @Pocztowy Stary ile jeszcze będziesz jęczał na to że musisz coś robić ? Ciągle tylko narzekasz że musisz iść na siłkę, że treningi drogie, że hajsu mało, że baby Cię olewają. Olewają Cię bo nie jesteś facetem tylko użalającym się nad sobą słabeuszem. No ale Ty przynajmniej coś ze sobą robisz, większość tylko jęczy.

 

Ja szczerze mówiąc chciałbym się już odciąć od takiego myślenia. W Polsce jest taki niedobór kobiet, że ponad milion? Mężczyzn będzie singlami chociażby zrobili z fiuta helikopter.

 

Chciałbym wreszcie przestać szukać problemów we mnie, że jestem singlem i może dobrze jakby inni też przestali (nie wiem czy słusznie).

 

Mam powody, żeby być z siebie zadowolonym. Jestem na leku na topowym uniwersytecie. Jakoś idzie mi na tych studiach, a przy okazji ostatnich 3 miesięcy zarobiłem 20k netto. Jestem często niewyspany i zjebany robotą i takie życie realnie boli fizycznie i mam pewnie przez to nagromadzenie złych emocji.

 

Nie daje rady przy okazji zrobić konkretnej przemiany na siłowni.

 

Drogie ciuchy i szczupła sylwetka, tyle udało mi się ogarnąć póki co. 

 

No ale skoro jestem singlem i mi to nie pasuje to wszystkie starania idą do śmieci. Zostaje uznać, że jestem placzkiem i wywalić samoocenę do kosza.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pocztowy napisał:

W Polsce jest taki niedobór kobiet, że ponad milion?

 

Jaki milion? Ogólnie kobiet w PL jest więcej niż facetów, ale proporcja nieco się zmienia wśród młodych.

Polecimy wiekiem, który nas interesuję:

"W wieku od 20 do 29 lat jest 2,3 mln mężczyzn. W tej samej grupie jest już o ponad 100 tys. kobiet mniej. Dysproporcja powiększa się o kolejne 30 tys., gdy weźmiemy pod uwagę Polaków w wieku od 20 do 34 lat."

 

Bab nie zabranie, nie bój się.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, wrotycz napisał:

Wg mnie to ona jest z twarzy 7,5.

 

Ludzie albo nie potrafią używać tej skali albo mają tak zaniżone "wyobrażenie".

 

Przypomnę że oceniając w skali kogoś od 1 do 10:

 

1 to osoba mające defekty genetyczne twarzy które widać z kilometra (jakieś zespoły wrodzone np).

2. to osoba nie mająca defektów wyżej ale kompletnie niesymetryczna, mega złe proporcje twarzy, odstające uszy jak radary do tego, całkowicie nieatrakcyjny kształt całej czaszki itd.

 

5. to osoby przeciętne tak zwane "normiki" (nie lubię tego słowa). Takie osoby nie są "ani atrakcyjne ani brzydkie" jest to po prostu większa część ludzi na tym globie. Osoby takie nie mają "wad" rzucających się w oczy ale nie mają też "zalet" topki czyli hunter eyes, prawidłowo wykształcona dolna, górna szczęka, uzębienie) czy idealne proporcje cech twarzy. Patrząc na taką osobę mamy neutralne emocje czyli nie ma "wow ale on przystojny/ładna" ale nie ma też "o kurwa ale incel/ jaka wiedźma".

 

8-10 to jest ABSOLUTNE TOP atrakcyjności (może 5% całej ludzkości?).

 

Reszta nie wymieniona jest gdzieś pomiędzy tymi wszystkimi.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lannes napisał:

@Sankti Magistri chadem się nie nazwę, ale z twarzy jestem atrakcyjny. 

Laski same się nie pojawiają. Masz poniekąd rację.

Dają sygnały - uśmieszki, puszczanie oczka, oglądanie się za mną, dłuższy kontakt wzrokowy....

Ale to do nas, facetów należy inicjatywa żeby podbić.

I robisz coś w tym kierunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.