Skocz do zawartości

No i zaczęła się azjatycka magia...


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Brat Jan napisał(a):

Nie dobieram narracji, ale rozumiem, że ktoś może nie mieć powodzenia na polskim rynku.

A rozumiesz, że ktoś może mieć jako takie wzięcie na rynku Bumble, ale tego nie kupować, być bardzo ostrożnym lub zwyczajnie się szanować na bazie wiedzy z tego chociażby forum, opisać swoje doświadczenia i obserwacje, czy dopiero @niemlodyjoda musiał opisać swoje doświadczenia żebyś to w końcu załapał?

 

PS: Twoje zdziwienie pod moim postem pokazuje, że komplentnie nie kumasz własnych wpisów na forum.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Maciej45 napisał(a):

Zrobiłeś w ogóle jakiś research ile % Filipinek korzysta z Tindera jako strony do poznawania? Nie ma to jak wywalić na próbę 100 zł i pewnie tego nie zrobić, tam są inne stronki, wystarczy wpisać "philippines dating sites" i masz wszystko. Ja miałem w ciągu 48h powyżej 100 zainteresowanych, musisz wybierać dobre strony.

 

50 minut temu, dzikabomba napisał(a):

Pinalove lub DateinAsia. 

@Bezsenny_Idealista

Aktualnie darmowe Bado sugeruje dla  40 latka 800 kobiet 20-40 lat on-line z Manilii, a jest u nich 1 w nocy.

Do 18-30 lat jest mniej ok 250 on-line, ale to może dlatego, że wiek faceta ustawiony jest na 40 lat więc aplikacja sugeruje mu starsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Krugerrand napisał(a):

Ewentualnie:

 

  

 

W zależności kto co pisze i jakie to będą doświadczenia, tak dobierasz sobie swoją narrację.

 

@Brat Jan

Akurat ja sam dla równowagi w tym wątku wrzuciłem film gdzie gość opowiada jak Filipinka chciał wyłudzić kase od zagranicznego męża na chorobę jego rodoznego dziecka (ich wspólne) bo musiał wrócić do kraju, a okazało się że to była bujda, nie chciała wysłać rachunku z szpitala i na koniec powiedział mu że dzieciaka już nie zobaczy.

Ale tutaj oprócz osobistej tragedii jest też pokazany urok, że w polszy to by gość miał dowalone alimenty a tam to jasne wydoją ale na ile sobie pozwolisz, bo tam nie ma alimentów czy emerytur. To podkreślałem w swoim wywodzie łącznie z zdaniem gdzie wspominałem że one mają ten sam soft kobity jak w pl, ale tam nie ma tej feministycznej prawnej machiny, TUTAJ jest przewaga. Gość jest egzotyczny i ma łatwiej ale dalej to ten sam soft co udowodnił kanału ucieczki do raju co babka go zostawiła bo zaczął ją nosić na rękach. Tam jest ten sam syf co w polszy ale przynajmniej nie dowalą Wam alimentów na zdolność zarobkową, więc w sumie  to jest jakiś raj w porównaniu to pl i eu.

 

 

Pamiętajcie też że taki tinder miesięcznie na świecie ma bodajże 100 mln użytkowników, na całym świecie, a filipiny to samo 100 mln ludzi, więc to co jest na apkach to jakiś nikły procent

 

 

A tutaj macie o kobitach z Paragwaju, tak samo wiele doi gości, a czym to się różni od polszy...

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Krugerrand napisał(a):

PS: Twoje zdziwienie pod moim postem pokazuje, że komplentnie nie kumasz własnych wpisów na forum.

🤔

 

27 minut temu, Krugerrand napisał(a):

ale tego nie kupować, być bardzo ostrożnym lub zwyczajnie się szanować na bazie wiedzy z tego chociażby forum, opisać swoje doświadczenia i obserwacje

 

Czyli tamto nie był statystyczny test lecz Twoje subiektywne doświadczenie?

Załapałem?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anabol

 

Zdanie zaczynamy zawsze wielką literą pamiętaj o tym.

Po drugie na wszelkie prowokacje nie reaguj emocjonalnie.

Pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz.

 

@zuckerfrei

 

Nie prowokuj innych użytkowników swoimi wpisami.

Nie każdy rozumie co masz na myśli.

O awanturę w temacie nie trudno a my nie chcemy kolejnych burz.

 

Panowie szanujecie się nawzajem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim i ponadto zacytować klasyka wypada. Braci Figo Fagot. 

 

 

Dwudziesty wiek, trzeba iść z duchem czasu
Google VR, czas miło mija
Z Tajlandii dziewczyna mój rozporek rozpina
Jak tak dalej pójdzie, to to będzie chwila

 

Nagle przestała i z kolan wstała
Ledżinsy wypchane miała
Nikt w tytule ostrzec nie raczył
Co zobaczone, się nie odzobaczy

 

Dziewczyno wolna jak ptak
Dziewczyno, dziewczyno z ptakiem
Jak to się można naciąć
Zdradziecka dziewczyno z ptakiem

Edytowane przez Atanda
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, tony86 said:

Wnioski niech każdy wyciągnie sam. Swoich nie opiszę, bo nie jestem pewien czy nasze forum jest aż tak otwarte pod względem światpoglądowym, by powiedzieć na głos to co z tej historii wybija w sposób oczywisty.

 

@Brat Jan, @Ksanti

 

Trochę za mocno pojechałem w tym wpisie. Na moje usprawiedliwienie, była 2-3 w nocy, miałem za sobą 0.5 grejpfrutówki i frustrację za kołnierzem, bo wieczorny wypad na Wislę i próba urobienia jednej Murzynki nie skończyła się do końca po mojej myśli ;) 

 

Ale tak, RPA mnie ciągnie strasznie. Trochę hardcore, ale jeśli pozostać w dobrej dzielnicy JBurg, nie szwędzać się nocą po mieście, pamiętać o ogumieniu, powinienem wrócić cały i żywy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał(a):

Aktualnie darmowe Bado sugeruje dla  40 latka 800 kobiet 20-40 lat on-line z Manilii, a jest u nich 1 w nocy.

Do 18-30 lat jest mniej ok 250 on-line, ale to może dlatego, że wiek faceta ustawiony jest na 40 lat więc aplikacja sugeruje mu starsze.

Założyłem Badoo i dałem lokalizację na Manilla i zobaczymy jutro ile wpadnie polubień. Zdam relacje jutro wieczorem. Dodałem 6 zdjęć różnej kategorii. Mam to darmowe premium też.

Na razie po założeniu konta bylo 6 polubień w pół godziny, po godzinie dwa odeszły i jest teraz stabilnie bez polubień. Tam jest teraz nad ranem to zobaczę jutro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krugerrand napisał(a):

Nie wiem czy załapałeś, że nasze rodaczki to jednak łatwe panie lecące tylko na kasę lub/ewentualnie wygląd

Że co? I takie rzeczy admin pisze? Słabo.

 

55 minut temu, tony86 napisał(a):

Ale tak, RPA mnie ciągnie strasznie.

Właśnie wróciłem z Johannesburga, nie wiem czemu ktoś by tam chciał jechać i mieszkać. Jedynie biznesowo lub turystycznie jak już. Jak dla kobiet to słaby pomysł, zupełnie pomijając nawet fakt że nie spotkałem żadnej atrakcyjnej (dla mnie oczywiście).

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Taboo said:

Właśnie wróciłem z Johannesburga, nie wiem czemu ktoś by tam chciał jechać i mieszkać. Jedynie biznesowo lub turystycznie jak już. Jak dla kobiet to słaby pomysł, zupełnie pomijając nawet fakt że nie spotkałem żadnej atrakcyjnej (dla mnie oczywiście).

 

Mógłbyś powiedzieć coś więcej? Chętnie posłucham o Twoich doświadczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Taboo napisał(a):

Że co? I takie rzeczy admin pisze? Słabo.

 

Nie jestem adminem tylko moderatorem i czy jako moderator nie mogę mieć własnego zdania czy doświadczeń, którymi mogę się podzielić na forum? Czy mam być w związku z tym zależny od Twoim czy nie tylko oczekiwań jako anonimowych użytkowników? Opinia o naszych rodaczkach szczególnie poza granicami Polski jest jednoznaczna. Szkoda, że niektórzy nadal żyją złudzeniami lub co gorsza narzucać innym kajdany politycznej poprawności gdzie o paniach albo piszemy dobrze albo wcale.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Anabol napisał(a):

o chuj Ci chodzi? konkret, chętnie się odniosę do zarzutów

Hej! W końcu!

O nic mi nie chodzi, razi tylko Twoja niespójność, raz piszesz tak, raz owak. Beka!

Sterydy to chyba nie jest dobry pomysł - długie stosowanie - widać to w Twoich postach - mam nadzieje, że się mylę.

 

I kozaczenie jakiego się hajcu nie trzepie nic Ci tu nie da, wpłać coś na forum, na co zwracałem Tobie już wielokrotnie uwagę jak krew w piach! Ignorowałeś mnie i moje zaczepki. Wpłać coś na forum, uwiarygodnij się bardziej.

 

Pisać to każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi...

 

A tak, to często się z Toba zgadzam w tym co piszesz - Twoje wnioski, niestety dochodzi Twoja niespójność i jest dupa blada...

6 godzin temu, Iceman84PL napisał(a):

awanturę

💗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

Załóżcie teraz konto, ale w tych dwóch krajach: Japonia i Korea Południowa.

 

Nie mialem konta w Korei Pld, ale za to bylem w JP przez rok i uzywalem tindera przez 1-2 msc. Najciekawsze matche wpadaly z zagranicznymi studentkami, a to Wietnam, a to Sri Lanka - do wyboru, do koloru. Kilka Japonek tez wpadlo, jednak jest spora bariera jezykowa. W Japonki lepiej uderzac jak sa poza Japonia - hamulce puszczaja, bo nie ma presji spolecznej i wiecznego oceniania. Japonki, ktore nigdy nie wyjechaly poza JP, ani nawet nie maja tego w planach, sa mocno nastawione na zamazpojscie w wieku 20-24 (lub w trybie awaryjnym przed 30), potem szybkie bobo.

 

Dlatego lepiej wybrac te nieco wynaturzona, ktora nie bedzie miala takiego parcia, a przez to i bedzie jakos sympatyczniej. Ja trafilem na taka, ale wystarczylo wyjechac do JP na kilka msc i backup soft sie zaladowal. Drama o bobo instant. Fakt, panci juz dawno wyl alarm, ale na obczyznie byla jakos bardziej ukryta.

 

Korei jestem ciekaw, chociaz Koreanki wydaja sie srac wyzej niz dupe maja. Japonki z reszta tez, w takiej Osace/Tokyo to jak w tyglu, a kobiety tez sie nosza calkiem elegancko jak na polaka-ziemniaka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zobaczylem ten temat 🙃 i tak sie zastanawiam o czym tu piszecie . Tak jak kolega wyzej napisal korea/japonia bedzie sikac cieplym moczem na takiego bialasa z polinu . Zastanawiacie sie dlaczego tajki/filipinki czy tam inne bidaki leca na wasze geny 😂 jprl .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

Założyłem Badoo i dałem lokalizację na Manilla i zobaczymy jutro ile wpadnie polubień. Zdam relacje jutro wieczorem. Dodałem 6 zdjęć różnej kategorii. Mam to darmowe premium też.

Na razie po założeniu konta bylo 6 polubień w pół godziny, po godzinie dwa odeszły i jest teraz stabilnie bez polubień. Tam jest teraz nad ranem to zobaczę jutro.

Lajkuj trochę, a nie czekasz.

Moim zdaniem aplikacja promuje lajkujących i dostaje się więcej ofert.

 

Z urodą pań tak średnio, niektóre wyglądają na ladyboyów:D

 

15 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

Aktualnie darmowe Bado sugeruje dla  40 latka 800 kobiet 20-40 lat on-line z Manilii,

Dopiero zauważyłem, że niektóre mają wpisane jako płeć trans-kobieta więc faktyczna ilość pań może być mniejsza.

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Krugerrand napisał(a):

nie mogę mieć własnego zdania czy doświadczeń, którymi mogę się podzielić na forum?

Jasne że możesz, ale to co napisałeś jest dla mnie dużym uogólnieniem, które jedynie może wynikać z braku doświadczenia. Jedynie co opisałeś to schemat, który może dotyczyć każdej kobiety, niezależnie od narodowości. Na forum uczymy jak takie schematy rozpoznawać, jak odpowiednio dobierać partnerkę i jak prowadzić związek - tego bym oczekiwał od osoby która jest postawiona wyżej na BS od anonimowego użytkownika, jak to określiłeś. Tego forum mnie nauczyło i jak do tej pory nie mam problemu z takimi rzeczami w związku z Polką. Wcześniej przed lekturą forum i własnym samorozwojem w tym kierunku miałem. BS to skarbnica wiedzy, a niektóre wpisy pokazują że ta wiedza jest według mnie źle wykorzystywana.

 

10 godzin temu, Krugerrand napisał(a):

Szkoda, że niektórzy nadal żyją złudzeniami lub co gorsza narzucać innym kajdany politycznej poprawności gdzie o paniach albo piszemy dobrze albo wcale.

Poprawność polityczna nie ma tutaj nic do rzeczy. Rzeczy należy nazywać po imieniu, ale zachowajmy w tym wszystkim pewną obiektywność, a nie emocje i subiektywizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Taboo napisał(a):

Jasne że możesz, ale to co napisałeś jest dla mnie dużym uogólnieniem, które jedynie może wynikać z braku doświadczenia.

Zdziwiłbyś się ile na Bumble można znaleźć pań z naszego kraju w wieku powiedzmy studenckim lub troszkę starszych, które szukają sobie sponsorów oraz lecą na kasę, o czym można przekonać się samemu na własnej skórze jak chociażby ja. Także wynika to z doświadczenia właśnie, a nie jego braku. Tak się składa, że przez kilka ostatnich miesięcy, powiedzmy od grudnia, miałem tam konto co opisałem w wątku o randkowaniu internetowym.

 

Owszem co to opisałem jest schematem, który co więcej ma potwierdzenie dość często w rzeczywistości. Już wielokrotnie na forum było to opisywaie i po raz kolejny nie chce mi się tego powtarzać.

 

Moim zadaniem jako moderatora jest pilnowanie porządku na forum, przestrzegania regulaminu przez użytkowników, karanie za przewinienia łącznie z banami w przypadku przegięcia lub trollowania/prowokowania innych użytkowników, a nie nauczanie schematów jakimi posługują się w swoim bycie kobiety lub też jak należy poszukiwać partnerkę czy prowadzić związek. Takie rzeczy mogą być opisywanie przez każdego z użytkowników niezależnie od jego rangi czy funkcji.

33 minuty temu, Taboo napisał(a):

Rzeczy należy nazywać po imieniu, ale zachowajmy w tym wszystkim pewną obiektywność, a nie emocje i subiektywizm.

Przecież nazwałem rzecz po imieniu: kobiety w doborze partnerów kierują się głównie ich wyglądem oraz statusem społecznym. Jest to stwierdzenie obiektywne mające podstawy w psychologii ewolucyjnej jako nauce. Poprawność polityczna z kolei zabrania nazywania rzeczy po imieniu lub opisywania pewnych zjawisk jak chociażby negatywne zachowania pań. Poprawność polityczna nakazuje nam wierzyć w jakieś mityczne i prawdziwe uczucie.

 

Opisywanie własnych doświadczeń czy obserwacji nie ma nigdy charakteru obiektywnego, no chyba, że jest się samozwańczym profesorem nauk o relacjach z Berlina. Każdy z nas ma swoje własne doswiadczenie czy obserwacje i z racji tego, że są one nasze własne, to nie mają charakteru obiektywnego tylko subiektywny. Jeden może mieć doswiadczenia A, inny B, ktoś inny C, albo nawet żadnych.

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Fani pissu byliby zadowoleni.;)

Akurat czytałem że Japonia po latach izolazji ma się otworzyć szerzej na imigrantów bo mają mikro przyrost naturalny, ale ja nie chciałbym tam mieszkać, wysokie koszty i o dziwo pełno silnych niezależnych kobit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krugerrand napisał(a):

Zdziwiłbyś się ile na Bumble można znaleźć pań z naszego kraju w wieku powiedzmy studenckim lub troszkę starszych, które szukają sobie sponsorów oraz lecą na kasę, o czym można przekonać się samemu na własnej skórze jak chociażby ja.

Zupełnie mnie to nie dziwi, czemu miałoby? Kobiety wykorzystują swoje ciało do zarabiania nie od dziś, nie jest to domena tylko Polek, czy jest? Coś się zmieniło? :)

 

1 godzinę temu, Krugerrand napisał(a):

Owszem co to opisałem jest schematem, który co więcej ma potwierdzenie dość często w rzeczywistości

Pewnie że ma potwierdzenie, dlatego napisałem o wiedzy z BS, aby odpowiednio to wyłapywać i traktować.

1 godzinę temu, Krugerrand napisał(a):

kobiety w doborze partnerów kierują się głównie ich wyglądem oraz statusem społecznym

Pewnie że tak :) ale jeszcze raz, poprawność polityczna nie ma tutaj nic do rzeczy jeśli chodzi o moje wypowiedzi.

 

2 godziny temu, Krugerrand napisał(a):

Opisywanie własnych doświadczeń czy obserwacji nie ma nigdy charakteru obiektywnego

Zgadzam się, ale pisanie że Polki lecą tylko na kasę lub ewentualnie wygląd, to dla mnie wygląda bardziej na rage pill niż coś subiektywnego.

 

Polka z którą jestem nie leci na siano, związki moich znajomych też są normalne, nie wszystkie oczywiście, życie. Byłem w związkach gdzie było mi mówione w twarz że siano jest ważne. W nich już nie jestem. Mam wypadkową doświadczeń i oczywiste dla mnie jest że od nas samych zależy gdzie znajdziemy się w życiu i jak je sobie ułożymy - włącznie z kobietami. Dlatego doświadczona osoba nigdy tak nie uogólni tematu, ale posłuży się schematem. Bo to co opisałeś - ze wszystkim się zgadzam, tak to może wyglądać. Ale nie znaczy że będzie - i nie myślę tutaj o bajce o miłości. A forum jest od tego by się nauczyć tego, jeśli ktoś chce oczywiście, kobieta nie jest potrzebna do szczęścia.

 

Chodzi mi o przesłanie jakie płynie z postów tutaj na forum, aby były spójne z wizją jakie ma nieść - pomoc dla mężczyzn którzy zagubili się w świecie relacji DM. A takie uogólnienia temu nie służą. Wiem po wielu Twoich postach że w wielu rzeczach się zgadzamy, trochę się zdziwiłem tym Twoim wpisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krugerrand napisał(a):

Zdziwiłbyś się ile na Bumble można znaleźć pań z naszego kraju w wieku powiedzmy studenckim lub troszkę starszych, które szukają sobie sponsorów oraz lecą na kasę, o czym można przekonać się samemu na własnej skórze jak chociażby ja.

Na Bumble praktycznie u mnie skuteczność zerowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2023 o 11:45, spacemarine napisał(a):

@Morfeusz Ten KK to takie farmazony daje że serio lepiej się nie inspirować, lepiej szukać bardziej życiowych przykładów niż słuchać ludzi co pozują na kolejnych guru

@spacemarine Nie nakazuję nikomu kopiować jego metod na biznes czy wchodzić w tę samą branżę. Pokazuje przykład, że gość znalazł swoją niszę i ustawił się w innym kraju

Inni grzeją sobie tyłek na ciepłej plaży w Azji pod palmami, robiąc szkolenia, sprzedając kursy, robiąc tłumaczenia, programując zdalnie, udzielając korepetycji, robiąc dropshipping, żyjąc z emerytury w euro/usd albo z dywidend. Możliwości są setki. Nie każdemu będzie pasować pozostawanie w Polsce, gdzie ciepło jest przez 3-4 miesiące w roku, a w pozostałe ciemno i zimno.

Zależy co to kto lubi, co wybierze oraz jakie ma predyspozycje, cele i możliwości wyboru.

 

Piotr Motyl:

https://www.youtube.com/watch?v=IDpQAZ8qjoQ 

 

Mariusz Grzyb:

Założyciel grupy Fb: Its more fun in Philippines.

 

Michał Forsaken:

https://azjapozmroku.pl/

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.