Skocz do zawartości

Samica Alfa: Manipulacje - Jak manipulują kobiety?


Rekomendowane odpowiedzi

 @wojskowy33 – „Jeśli facet naprawdę spodoba się lasce i ona nie uprawia gierek to powinna dać mu najpóźniej na 2 randce.” Jeśli laska da Ci na drugiej randce to pójdziesz poszukać sobie innej. Przecież laska nie zatrzyma przy sobie faceta rozkładając przed nim nogi. A wiesz jaki jest obecnie największy problem w relacjach damsko-męskich? Że kobiety są zbyt łatwe i ogólnie dostępne.

@rolex – Jednym z błędów, jakie popełniają mężczyźni jest to, że biorą się za baby, które są w związkach. (Analogicznie to samo dotyczy kobiet.) Jeśli laska jest w związku, a jednocześnie zarywa do Ciebie, to powiedz jej, że będzie miała jakąkolwiek szanse jeśli będzie wolna. Nie ma skakania z gałęzi na gałąź. Niech może choć raz zaliczy glebę, może się trochę potłuczę, może dupsko zaboli, może potem pomyśli. Ale Wy wolicie „wyzwalać z niewoli” te panny. Sami sobie je podbieracie, sami pozwalacie na to by skakały sobie bez konsekwencji. Zero zasad.

@Drizzt – „Tak czytam sobie ten temat i mam jedno główne odczucie. Że to chłop pisze.” Przeczytałam kilka książek o mężczyznach napisanych przez mężczyzn i mi się oczy otworzyły tak szeroko jak nigdy dotąd. A Twój komentarz świadczy tylko o tym, że czegoś się nauczyłam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, UWAGA Samica Alfa said:

Jeśli laska da Ci na drugiej randce to pójdziesz poszukać sobie innej.

Tak mawiają właśnie puszczalskie panny z dyskoteki, które z byczkami dymają się na pierwszej. A z białymi rycerzami na 10tej randce i potem cisną rycerzyków na ślub...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Admirał ( @UWAGA Samica Alfa) z "Centum Dowodzenia Wszechświatem" - jakie skromne stanowisko:D.

Miałobyć coś o mnie, czekam !!!

 

6 godzin temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

Przeczytałam kilka książek o mężczyznach napisanych przez mężczyzn i mi się oczy otworzyły tak szeroko jak nigdy dotąd.

 

Po amfiwitaminie tak się otwierają, nie bierz na dłuższą metę (mety tez nie bierz) zdysfunkcjonuje każdy musk.

SH.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, UWAGA Samica Alfa said:

Jeśli laska jest w związku, a jednocześnie zarywa do Ciebie, to powiedz jej, że będzie miała jakąkolwiek szanse jeśli będzie wolna. Nie ma skakania z gałęzi na gałąź.

Nie musisz w każdej swojej wypowiedzi forsować tej idiotycznej porady. Nie zwiększysz tym swoich szans na rynku matrymonialnym. Jeśli liczysz, że jak napiszesz to sto razy to nagle wszyscy rzucą się na płaskie Tereski, tylko dlatego, że są wolne i nikt ich nie chciał, to się grubo mylisz.

 

Prawda jest taka, że zajęte panny a zwłaszcza mężatki najlepiej dają. Nie każdy facet szuka na siłe od razu związku na całe życie. Istnieje jeszcze coś takiego jak przyjaźń, dobre dymianie i wiele innych rodzajów znajomości. Jaki jest sens ograniczać się tylko do wolnych lasek, które przeważnie są wybrakowane, mają małe cycki, kiepski charakter lub są kłodami w łóżku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, wojskowy33 napisał:

Nie musisz w każdej swojej wypowiedzi forsować tej idiotycznej porady. Nie zwiększysz tym swoich szans na rynku matrymonialnym. Jeśli liczysz, że jak napiszesz to sto razy to nagle wszyscy rzucą się na płaskie Tereski, tylko dlatego, że są wolne i nikt ich nie chciał, to się grubo mylisz.

 

Prawda jest taka, że zajęte panny a zwłaszcza mężatki najlepiej dają. Nie każdy facet szuka na siłe od razu związku na całe życie. Istnieje jeszcze coś takiego jak przyjaźń, dobre dymianie i wiele innych rodzajów znajomości. Jaki jest sens ograniczać się tylko do wolnych lasek, które przeważnie są wybrakowane, mają małe cycki, kiepski charakter lub są kłodami w łóżku?

 

Ale wolałbyś mieć na stałe wierną partnerkę czy puszczalską ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdza czy twardo stoisz przy danym słowie, czy można Cie okręcić wokół palca, czy będziesz jak żebrak czekał aż jaśnie łaskawa królewna z koziej dupy zezwoli na spotkanie z nią.” – buhahaha, to prawda, ale do kobiet nie mów „spierdalaj”, miej klasę mimo że ona może jej nie mieć.

 

Już nie muszę mieć klasy. Mam wyjebane na schizofreniczki - rucham i odsyłam do ludzi.

PS: Bardzo dobra ocena sytuacji co do analizy kobiecych zagrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

 Przecież laska nie zatrzyma przy sobie faceta rozkładając przed nim nogi. A wiesz jaki jest obecnie największy problem w relacjach damsko-męskich? Że kobiety są zbyt łatwe i ogólnie dostępne.

 

 

Boże co za brednie.... ;-) Robisz projekcje swojego niskiego poczucia wartosci na innych/inne...

 

Problemem nie jest systemowa dyskryminacja mężczyzn w "sądach rodzinnych", nieopłacalność malżeństwa dla mężczyzn, pasożytniczy charakter "Pań", tylko dostępność... buahahahahahahahahahahahaha... "alfasunia" jak coś powie, to powie....

Edytowane przez WojtekSk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojskowy33 – Ja już dawno zauważyłam że Ty związku nie szukasz, tylko łatwego bzykania. Możesz sobie zaliczać mężatki ile wlezie, co mnie to obchodzi, ale zdaje się, że w ten sposób sami sobie sracie we własne gniazda. Przykład? @melanger I nie zdziwiło by mnie, jakby się kazało, że szturchnąłeś żonę któregoś ze swoich „braci”. Ja zawsze szczerze. :D

@SledgeHammer – Panie Sierżancie, ten wątek jest o manipulacjach, a nie o Panu. Odmaszerować.

@Drizzt – Penis mi nie urósł. Nadal jestem kobietą, choć myślicie, że facetem. Poniżej masz tytuł książki. Zachęcam do przekartkowania, bo ciekawa jestem Waszej opinii, a ja rzadko o coś pytam.

@Brzytwa – w końcu jakiś sensowny komentarz w moim wątku. Zaczynasz mówić jak mój brat… to niepokojące.

@RRRR_WWWW – Przeczytałam kilka książek, ale kluczowa była: „Mężczyzna od A do Z” autor: Piotr Mart. Największym zaskoczeniem było dla mnie, że mężczyzna chce być POMOCNY. What??? Że Wy podobno uwielbiacie jak się Was pyta o radę. Mogłam to zaobserwować zadając pytania do Radia Samiec, gdzie odpowiedzi posypały się momentalnie. Ale pogadamy sobie jak zajrzycie do książki, bo interesuje mnie Wasza opinia.  

@red – Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia – to nie pisz. Nie spamuj. Zajrzyj do w/w książki – Twoja opinia tez cenna.

@WojtekSk – Dostępność czy niedostępność to kwestia tylko początkowa. Chcesz coś więcej napisać o: „nieopłacalność małżeństwa dla mężczyzn, pasożytniczy charakter "Pań"”?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

 

@WojtekSk – Dostępność czy niedostępność to kwestia tylko początkowa. Chcesz coś więcej napisać o: „nieopłacalność małżeństwa dla mężczyzn, pasożytniczy charakter "Pań"”?

 

 

G...no prawda. "A wiesz jaki jest obecnie największy problem w relacjach damsko-męskich? Że kobiety są zbyt łatwe i ogólnie dostępne." To jest to, co napisałeś drogi "Sławku" powyżej. Więc nie żadna "kwestia początkowa" tylko "największy problem w relacjach" Sławku.

 

I nie, nie będę pisać więcej, całe forum o tym jest "alfaSławku".

 

Pozdrawiam,

 

superduperalfakurwaBMWimnóstwokasyWojtek

 

 

 

 

Cytat

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

@SledgeHammer – Panie Sierżancie, ten wątek jest o manipulacjach, a nie o Panu. Odmaszerować.

 

Tak Jest !!!! Panie alfaAdmirale .........hmmmm:wacko:.......... Pani? alfaAdmirał:blink: - nieważne.

 

Robię sobie to co jest pomiędzy...............od ciebie:lol:.

 

2676cbc507189b8d5accf7bb6bf5ca33.jpg

 

SH.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój wątek lekko „przysnął” ale już go odświeżamy. :D Mamy tutaj doskonały przykład:

http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/4438-masturbacja-kobiet/#comment-95634

 

@Adolf, ten post będzie dla Ciebie.

 

Ty się pytasz czy to jest gierka? Ależ oczywiście, że jest.

 

Jeśli kobieta przychodzi do Ciebie i mówi, że właśnie miała orgazm i jeszcze do tego się pyta, czy się nie gniewasz, to mamy tutaj kilka zawoalowanych informacji już na samym początku:

 - sprawdza Twoją reakcję

 - podświadomie mówi, że chciałaby byś był bardziej dominujący w łóżku. (Musisz ją mocniej przycisnąć do ściany – if you know what I mean. ;))

 - sugeruje Ci, że jesteś słaby w łóżku (ale nie mówi tego świadomie), bo musiała sama sobą się zająć, by doprowadzić się do orgazmu. Czyli Ty jej „tego” nie dajesz.

Ale spokojnie, nie obniżaj sobie tym swojej samooceny, inaczej się to rozegra. :P

W takich sytuacjach NIE WOLNO mówić „wystarczyło przyjść i poprosić”, bo pokazujesz uległość. A jaka była jej reakcja? „haha” – czyli wyśmiała Cię.

 

Co zatem należy robić w takiej sytuacji? Dokładnie to co napisał @red: trzeba zapytać „z kim miałaś?” (Red brawo za inteligencję.)

Jednak pytanie „z kim miałaś?” nie jest rzucone w próżnie, bo tak naprawdę „z kimś” miała ten orgazm. Kogoś sobie wyobrażała. Niestety raczej nie swojego chłopa, który siedział w innym pomieszczeniu.

Może sobie wyobrażała kolegę, może znanego aktora, może jakąś pozycję, trójkąt, może BDSM lub po prostu dużego penisa – zależy od potrzeb i upodobań.

Adolf, jedno jest pewne – nie znasz potrzeb swojej partnerki i nie wiesz co ją podnieca, co NIE OZNACZA że jesteś słaby w tych sprawach. A ona niestety nie mówi Ci o tym wprost, tylko daję znaki poprzez manipulację.

Może się domyśli – myśli baba.

Kolejny mądry komentarz napisał Ci @Subiektywny, ale ja bym wytłuściła inne zdanie:

„Przy okazji sprytna próba manipulacji. Ja kobieta nie mam orgazmów, bo jesteś kiepski w łóżku. Ale jak się postarasz to może będę miała. Więc jak się postarasz, to ja cię pochwalę. A ty pochwalony będziesz czuł zadowolenie i męską dumę.” – bardzo trafnie. I kluczowe "jak się postarasz".

 

Potem odświeżyłam Twój wątek i zaczęłam się śmiać, bo przeczytałam to: „wieczorem dostała jazdy, włączył jej się agresor, stałem się obiektem ataku, w skrócie, jestem nieudacznik, kiepski w seksie, spasłem się, itd.”

A potem udaję, że nic się nie stało…

Banał. Banał. Banał.  

 

O co tutaj chodzi?

Twojej pannie brakuje emocji! Proste i banalne.

 

Powinieneś teraz bardzo uważać, bo tak naprawdę to ona trzyma lejce, ona zaczyna Tobą sterować. UWAŻAJ! A to, że masz fiuta jeszcze o niczym nie przesądza. Mając penisa nie masz władzy. Władzę nad kobietą daję Ci Twoja osobowość, charakter a nie długość penisa, jak sądzi większość mężczyzn/facetów (niepotrzebne skreślić).

Na pewno NIE WOLNO głaskać po głowie, bo masz tam rozwścieczonego tygrysa, którego nie należy głaskać, bo ugryzie – tylko wytresować. Olewanie też nic tutaj nie da, bo Ci wykrzyczy, że się nią nie interesujesz, że Ci nie zależy.

 

Pytanie: czego chcesz? Bo rozegrać to można na tysiące sposobów.

Ale stawiam, że bez ostrzejszego seksu się nie obędzie.

I jeszcze taka prawda na koniec:

Nie Ty rządzisz w tym związku. nie wiedziałeś? ZATEM PRZEJMIJ STERY!

 

Może być ciekawie, więc czekamy na kolejne giereczki. :P

Let's play!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga SamicoAlfa. Czy kim tam jesteś.

 

Dziękuję za pochylenie się nad tematem który zacytowałeś. To co napisałeś, jest mi doskonale znane, znam swoją samicę, wiem czego potrzebuje i jak mam ją traktować.

Nie mniej cenię Twój wysiłek włożony w moją edukację.

 

Sądzę że chcesz podbudować siebie moim kosztem. Nie rób tego więcej.

 

Temat który zacytowałeś, powstał wyłącznie w celach edukacyjnych, dla mniej doświadczonych Braci, liczyłem na dowcipne i merytoryczne komentarze i nie zawiodłem się.

 

A Ty się wpierdalasz, kradniesz wątek i usiłujesz zabłysnąć cudzym kosztem. 

 

Brzydko!

 

Bez wyrazów szacunku .

 

Adolf.

 

Ps. Kim ty kurwa jesteś? Na pewno nie tą osobą którą nam próbujesz sprzedać.

Edytowane przez Adolf
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf, moim celem nie było do*ebać Ci tylko przedstawić jedną z form manipulacji stosowanych przez kobiety. Powinnam spodziewać się takiej reakcji, bo doczepiłam się do jednego z najwrażliwszych tematów dotyczących męskiego ego, czyli zdolności w sypialni. CELOWO napisałam: „(…) co NIE OZNACZA że jesteś słaby w tych sprawach”. I to „nie oznacza” było celowo z wielkiej litery byś nie czuł się poniżony. Oczywiście nie zrozumiałeś mnie, co tylko potwierdza, że muszę być Kobietą. :) Zatem ten męski rodzajnik stosowny w Twojej wypowiedzi jest niesłuszny.

Nie muszę się podbudowywać ani błyszczeć cudzym kosztem, ale widzę, że muszę bardziej ważyć słowa, mimo że Wy nie macie skrupułów by poniżać mnie na każdym kroku. Tak naprawdę napisałam to samo co Subiektywny, ale to mi się dostaję po łapach. Zapewne za sam login, który mam. Wiem, że w oczy kole.

Piszesz: ”znam swoją samicę, wiem czego potrzebuje i jak mam ją traktować”, a wcześniej: „wieczorem dostała jazdy, włączył jej się agresor, stałem się obiektem ataku, w skrócie, jestem nieudacznik, kiepski w seksie, spasłem się.”  

Jakbyś wiedział jak ją traktować to by nie dostała jazd.

„Temat który zacytowałeś, powstał wyłącznie w celach edukacyjnych” – taaak? To po co zadajesz pytanie: „Poczucie winy, czy gierka?” Kogo Ty chcesz oszukać?

„Liczyłem na dowcipne i merytoryczne komentarze i nie zawiodłem się.” – zasłaniasz się teraz, obracasz sprawę w żart, a tak naprawdę chciałeś się poradzić. Ale jak nie chcesz znać prawdy to spoko. Więcej nie zamierzam odpowiadać na Twoje problemy z kobietami, a niech sobie manipulują.

 

„Ps. Kim ty kurwa jesteś? Na pewno nie tą osobą którą nam próbujesz sprzedać.” – To jest dopiero brzydkie. Bez wulgaryzmów proszę, z Kobietą rozmawiasz.

 

Widzę, że temat mojej płci wraca jak bumerang, ale prawda jest taka, że Ci inteligentni już dawno wyczuli i wiedzą, że Samica Alfa to Baba. :D

Pozdrawiam Cię Adolfie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

Widzę, że temat mojej płci wraca jak bumerang, ale prawda jest taka, że Ci inteligentni już dawno wyczuli i wiedzą, że Samica Alfa to Baba. :D

 

Manipulacja - jeśli uważa, że nie jest babą = nie jesteś inteligentny

 

17 minut temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

Nie muszę się podbudowywać ani błyszczeć cudzym kosztem, ale widzę, że muszę bardziej ważyć słowa,

 

Manipulacja - nic złego nie zrobiłam to wy jesteście nazbyt wrażliwi

 

19 minut temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

Więcej nie zamierzam odpowiadać na Twoje problemy z kobietami, a niech sobie manipulują.

 

Manipulacja + foch + szantaż emocjonalny - przecież tyle dla ciebie zrobiłam, a ty nie doceniasz więc już ci nie pomogę

 

Mógłbym dalej rozpisywać te wypociny, ale są tak typowe do bólu, że szkoda na to mojego czasu.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko i w skrócie, nie znam kobiety (prócz siebie :rolleyes: :P czyli jest nadzieja...) która PRYMITYWNIE nie MANIPULUJE i póki co nie poznałam faceta manipulanta... :wacko: (a. mam szczęście? b. młoda jestem, życia nie znam? c. faceci manipulanci to rzadkość? czy d. tacy nie istnieją? i e. za mało ludzi poznałam?) Panowie, pora uderzyć się w pierś i wyznać prawdę ze skruchą a, że własnego gniazda się nie kala to, no... Od siebie dodam, że nawet i jeżeli jakaś tam cząstka manipulacji  (?subtelnej?) we mnie siedzi to nigdy nie była ona skierowana przeciwko komuś z zamiarem wyrządzenia krzywdy czy przykrości (np. wkręcanie poczucia winy czy pretensje) lub osiągnięcia jakichś wybujałych korzyści. Byłam, jestem i będę ofiarą prostackich babskich manipulacji, codziennie stawiam im opór i stąd ta awersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@red – uspokój się :P Nawet jeśli mnie uważasz za faceta, psa, kota lub „Rysie” to i tak moim zdaniem jesteś bardzo inteligentnym typem. Oczywiście zaraz przeczytam że manipuluję pochwałami, a jak kogoś skrytykuję to czytam, że podnoszę sobie samoocenę i też manipuluję. Tak źle i tak niedobrze, a tymczasem „czarna owca” jest gdzie indziej.

@Młoda – młoda jeszcze jesteś, zobaczysz jak pięknie jest po 30stce, (a może nawet po 40stce). Jeszcze Ci się wiele odmieni, wspomnisz słowa starszej Samicy. :D

@Marcelo – ten wątek miał być o manipulacji kobiet, ale ty też się nadasz. :lol:

Piszesz: „Generalnie każde idiotyczne zachowanie było ucinane bardzo szybko.” Widzisz, ja też jestem Alfa, ale bardziej niż ty. Nieładnie mówić o Braciach „frustraci” dlatego za ten wątek:

http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/4500-marcelo-wytłumacz-się-przed-braćmi/&page=1

Będę wnosić do Moderacji @Farbowana Kita niehabilito, @red, @Brzytwa, @Quizas o likwidację twojego konta. Ch*j mnie obchodzi czy się kryłeś czy nie. Alfy się tak nie zachowują. Nie godny jesteś tego miejsca, ale twój avatar mówi sam za siebie. I nie strasz gównem (włamaniem na konto), bo nikt się ciebie nie boi.

 

:lol: Przynajmniej chłopaki mieli zabawę, niektórzy nawet wyciągnęli popcorn. :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga s(p)amico - żarcik ;) . Oczywiście, że manipulujesz, wszyscy ludzie manipulują w celu realizacji własnych partykularnych interesów. 

 

Jedni robią to lepiej inni gorzej, jedni bardziej świadomie inni mniej.

 

Wynika to z prostego faktu iż wszyscy jesteśmy egoistami, a coś takiego jak bezinteresowność nie istnieje.

 

Różnice wynikają jedynie z korzyści jakie otrzymujemy poprzez własne działanie, dla jednych jest to kasa, dla innych atencja lub zabawa, skok adrenaliny, wszelakie emocje.

 

Zawsze coś jest na dnie, jakaś potrzeba, cel itp.

 

Natomiast twoje manipulacje są ewidentne i niestety niezbyt wyszukane. 

 

Jesteś zwyczajnie nudna, zapewniasz zero rozrywki.

 

Ja zwyczajnie nie lubię nudnych ludzi, niezależnie od płci.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.