Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Garrett napisał:

Już to chyba pisałem, ale na Badoo totalna lipa... Te same twarze od lat, pare cieżko zdobyć (a dawniej nie było z tym problemu). Może foto muszę zmienic?

U mnie chyba najlepiej szło w chłodniejszych miesiącach - miasto wojewódzkie.

Pierwszy raz na Badoo byłem ponad 3 lata temu i było jeszcze znośnie, teraz tam samotne mamy, nieatrakcyjne kobiety i coś co możemy nazwać patologią...

 

Twarze się powtarzają, bo portale uzależniają, dopamina, atencja, a w relacji nie ma motywacji by z kimś być, bo jutro włączę apke i będą znów 2 pary, więc każdy drobiazg powoduje koniec relacji.... Bo ona taki noalny, a w zeszłym miesiącu to boski Alvaro dał mi w prawo, to nic, że po dwóch spotkaniach zniknął, skoro on mnie chciał to będzie następny tak dobry, a nie to co Ci frajerzy... Facetów też to uzależnia.... Oczywiście tylko tych co mają możliwość chociaż od czasu do czasu kogoś poznać 

Edytowane przez Mmario
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż musze się z wami tym podzielić.

FB randki, mamuska 35 lat. Całkiem ładna.

Cos tam piszemy... pisze że nie nadaje sie na kochankę ani na jednorazową przygode, szuka na stałe ogólnie...

Ja na to: Czyli grzeczna mamuśka

Ona: Już się wybawiłam ;)

 

Klasyka! Ona sie już wyszalała więc szuka grzecznego beciaka do tyrania na jej dzieci...

  • Like 6
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2022 o 10:09, bogumil_h napisał:

Korzystam wymiennie z randek na fb i tindera. Problemu z parami nie mam. Część nawet coś odpowie, ale trzeba je mocno za język ciągnąć. Znaczna część nie odpowiada - atencjuszki? Twarze się powtarzają w obu miejscach. Umówić się da, ale... czasem pani jest pasztetową, albo ja jestem pasztetem. Życie.

 

Tak dużo jest gości jacy za *ipke zdaje mi się, że zrobily wszystko :D Laski niektóre tam siedzą tak po prostu z nudów, gdzie biorąc pod uwagę jak kobiety lubią utrzymywać atencje te miejsce jest dla pań istnym rajem. Zwykle się jakiejś lasce (ładnej lub mniej) napatoczy się jakiś gość co będzie ją komplementował itp. Wiem bo kiedyś jeszcze na nasza-klasa tak działałem dając atencje kobietom, już mi przeszło zdecydowanie 

:) 

W dniu 14.09.2022 o 11:22, Mmario napisał:

Pierwszy raz na Badoo byłem ponad 3 lata temu i było jeszcze znośnie, teraz tam samotne mamy, nieatrakcyjne kobiety i coś co możemy nazwać patologią...

 

Twarze się powtarzają, bo portale uzależniają, dopamina, atencja, a w relacji nie ma motywacji by z kimś być, bo jutro włączę apke i będą znów 2 pary, więc każdy drobiazg powoduje koniec relacji.... Bo ona taki noalny, a w zeszłym miesiącu to boski Alvaro dał mi w prawo, to nic, że po dwóch spotkaniach zniknął, skoro on mnie chciał to będzie następny tak dobry, a nie to co Ci frajerzy... Facetów też to uzależnia.... Oczywiście tylko tych co mają możliwość chociaż od czasu do czasu kogoś poznać 

Kobiety bardzo chętnie przyjmują komplementy im więcej kont na portalu randkowym posiada laska tym więcej atencji :D 

W dniu 15.09.2022 o 12:01, Garrett napisał:

Aż musze się z wami tym podzielić.

FB randki, mamuska 35 lat. Całkiem ładna.

Cos tam piszemy... pisze że nie nadaje sie na kochankę ani na jednorazową przygode, szuka na stałe ogólnie...

Ja na to: Czyli grzeczna mamuśka

Ona: Już się wybawiłam ;)

 

Klasyka! Ona sie już wyszalała więc szuka grzecznego beciaka do tyrania na jej dzieci...

Standardowo :)

Opcja numer 2 wjechała:

comment_O80LpzWj1ephILbjevOw9NL2JipQx8vr

18 godzin temu, bzgqdn napisał:

Mam niedługo tydzień delegacji w innym mieście, popływam z ciekawości w tym bagnie ;) od razu z założeniem "dziś match, dziś spotkanie". 

Nie liczę na fajerwerki, ale wolę kawę z jakąś łasiczką niż piwo i Netflix w hotelu.

Próbuj łowić a jak się nawet nie uda wówczas wtedy życie i tak pójdzie dalej. Świat się wokół kobiet nie kręci. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tym założeniem idę od jakiegoś czasu. Naście lat w małżeństwie zabiło trochę instynkty. 

Zauważyłem, ze nie mam problemu randką, laski chętnie siedzą ze mną cały wieczór ale muszę popracować nad większą skutecznością w domykaniu transakcji ;)

Edytowane przez bzgqdn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bzgqdn napisał:

Zauważyłem, ze nie mam problemu randką, laski chętnie siedzą ze mną cały wieczór ale muszę popracować nad większą skutecznością w domykaniu transakcji ;)

Trening czyni mistrza. Sposób co często działa, szczególnie jak laska jest nami zainteresowana dotyczy tego, aby w ciągu maksimum 1 godziny zakończyć randkę. Jeśli spotkanie się układa dobrze kobieta może otrzymać niezłego mindfucka. Następny raz takie coś do testów :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, nowy00 napisał:

w ciągu maksimum 1 godziny zakończyć randkę. Jeśli spotkanie się układa dobrze kobieta może otrzymać niezłego mindfucka. Następny raz takie coś do testów

Interesujące ;) Tylko ona wie co sobie wtedy wkręci ;) Tylko wez się przełam jak jest flow i dobrze sie zapowiada.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bzgqdn napisał:

Interesujące ;) Tylko ona wie co sobie wtedy wkręci ;) Tylko wez się przełam jak jest flow i dobrze sie zapowiada.

 

Zdaje mi się, że potrzebujesz coś takiego sprawdzić we własnym życiu. Chodzi o spotkanie do jednej godziny, szczególnie jeśli jest 1 randka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, gman98 napisał:

Do tej pory miałem... jedną parę. Za to 4 kobiety do mnie zagadały, w tym dwie mojego wzrostu; może ciut wyższe. Dziwnie się czułem wtedy. Dosyć zabawnie wyszło, gdyż biegle angielskiego nie znam, rozmowa trochę chaotycznie szła, ale nie była "dyplomatyczna".

 

 

Coś do przodu. Mi jaja rosną jak laska na portalu randkowym zagaduję :D

Trochę wymian wiadomości a później jazda z propozycją spotkania proponuję. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/16/2022 at 1:11 PM, nowy00 said:

Tak dużo jest gości jacy za *ipke zdaje mi się, że zrobily wszystko :D 

Dokładnie. Inni goście a nie Ty. No nie, Ty nie, Ty nigdy xD 

Ale to Ty przesiadujesz i tylko marzysz żeby zaruchac. 

Edytowane przez Barry
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Barry napisał:

Simp simpom doradza, klasyka

Decydujesz się na obrażanie mojej osoby. Mało mnie interesują twoje opinie na mój temat :) Ja nie będę tracić czasu na wymianę zdań z Tobą. Napisałem Ci bez odzewu, teraz drugi raz. Zatem może w tym momencie coś dotrze. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 hour ago, nowy00 said:

Decydujesz się na obrażanie mojej osoby. Mało mnie interesują twoje opinie na mój temat :) Ja nie będę tracić czasu na wymianę zdań z Tobą. Napisałem Ci bez odzewu, teraz drugi raz. Zatem może w tym momencie coś dotrze. 

Decyduje się bo Ty to robisz nagminnie na zasadzie, kto nie z nami to simp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.