Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, zychu napisał:

Dziekan ma rację, podpisuję się pod jego słowami - niemniej bawi mnie to ostentacyjne niezrozumienie, zwłaszcza ze strony ludzi, którzy tych dwudziestek zbyt wielu nie mają, nie mieli, i mieć nie będa. :)

Pieprzenie typu: "za mniej niż 4 tys. netto nie wstaję z łóżka" - a tymczasem tyrają za 2,5 tys. na rękę u janusza. Znam ja takich ludzi, dlatego mam wyjebane w ich pierdolenie. Mam ochotę na studentkę, idę na studentki - a gdy mi wpadnie w oko jakaś nieprzeciętna 50+, to też nie odpuszczam (wystarczy bywać np. w filharmonii, albo trochę się obracać w środowiskach innych niż klubowo-studenckie).

 

Poproszę poradnik Zycha podrywacza bo jestem ciekaw jakie miejscówki polecasz, jakieś obserwacje dzisiejszych studentek w tym kontekście etc :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spacemarine napisał:

Poproszę poradnik Zycha podrywacza bo jestem ciekaw jakie miejscówki polecasz, jakieś obserwacje dzisiejszych studentek w tym kontekście etc :)

Myślę o czymś takim, choć raczej w formie kompilacji moich poprzednich wpisów z odpowiednim podsumowaniem (bo i można przy okazji poczynić kilka ciekawych obserwacji psychologiczno-socjologicznych). Taka moja osobista cegiełka dla forum, które służy mi głównie do pyskowania i pajacowania. :) 

Podrywaczem etatowym nie jestem - po prostu kilka razy w roku czuję flow i daję się porwać. A nakręcają mnie dwa zjawiska:

- październik i wysyp zagranicznych studentek w Lublinie

- wiosna/lato i pobyt nad morzem w rodzinnych stronach

 

Przez pozostałą część roku uważam, że dziewczyny są głupie. :) 

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, bzgqdn napisał:

Fajnie wytłuszczone, ale w sumie wiele osób tutaj powtarza to samo. "Nie obniżaj swoich standardów", "znaj swoją wartość", "nie simpuj", ,"lepiej iść na divy niż użerać się przez cały wieczor na randce z kimś kto ci nie do końca pasuje i to bez gwarancji łóżka"

Taka prawda, to już lepiej wydać 400zl za godzinę zabawy z petardą 8/10 niż skomlić na randce do królewny, która bardzo często poza wyglądem nic Ci nie zaoferuje, bo takie wartości jak wierność, szacunek, cnota już dawno Chadom posprzedawane :D I TO ZA DARMO

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BumTrarara napisał:

Tylko co ma taki zrobić? Udawać czada? ;) 

Udawać, nie. One to szybko odkryją. 

Zostać Chadem!

Chad to nie tylko kwadratowa szczęka i +180cm.

To w duzej mierze pewność siebie, decyzyjność i obycie z kobietami. Niektórzy się z tym rodzą lub nabywają w podstawówce, wychowują sie z siostrami itp.. Inni muszą to sobie wypracować.

W poniedziałek byłem świadkiem jak gość, z wyglądu ktoremu bym 2zl do piwa noe dorzucił, podbił do 4 lasek i głupią gadką i troche natarczywością zdobył namiary na 3 z nich, czwarta wykręciła się że jej telefon padł.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bzgqdn napisał:

Udawać, nie. One to szybko odkryją. 

Zostać Chadem!

Chad to nie tylko kwadratowa szczęka i +180cm.

To w duzej mierze pewność siebie, decyzyjność i obycie z kobietami. Niektórzy się z tym rodzą lub nabywają w podstawówce, wychowują sie z siostrami itp.. Inni muszą to sobie wypracować.

W poniedziałek byłem świadkiem jak gość, z wyglądu ktoremu bym 2zl do piwa noe dorzucił, podbił do 4 lasek i głupią gadką i troche natarczywością zdobył namiary na 3 z nich, czwarta wykręciła się że jej telefon padł.

Też to obserwuje, że Ci co mają siostry podchodzą trochę inaczej do kobiet, widzą, że to nie jakieś inne cudowne istoty.... Sam mam dwóch braci i nie miałem tego luksusu. Chociaż Ci z siostrami też wpadają w sidła, ale chyba rzadziej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

Ja też, rano to nie dość, że wyglądały jak nieboszczka to jeszcze jebało z ryja tradycyjnie hehe :D

 

Moja siostra cioteczna nigdy się nie malowała się (albo nie przy mnie). Na którąś rodzinna uroczystość umalowała się. Dziwnie się czułem, bo trochę jak inna osoba wyglądała. 🤭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, gman98 napisał:

Tylko makijaż daje im wygląd dobry. Może z dwie w życiu widziałem dziewczyny ładne bez makijażu. 

Ja trochę więcej widziałem takich bez makijażu i mi się podobały. Naturalne piękno u laski samo się obroni, chociażby przykład miss Finlandi co zdobyła tytuł występując bez tapety :)

Melisa_Raouf_miss_england.png?w=640&crop

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nowy00 napisał:

U was jak się dzieje ostatnimi czasy co do poznawania lasek? Też tendencja taka, że kobiety odwołują zaplanowaną randke bądź jak już się zaczyna mowe o przyszłym spotkaniu wtedy od strony pańc następuje koniec kontaktu i tzw ghosting? :D Mowa o laskach z portali randkowych.

Zawsze tak było, cześć kobiet tam jest uzależniona od atencji, a pisanie jest dla nich rozrywką, są tam latami ibdooki nie napiszę książkę z bajki to się nie umówią, ale popisać to chętne.... Kiedyś przeczytałem domowe dwóch kobiet koleżanek koło 30, jedną zachęcała druga żeby założyć tindera i popisać z freakami, będzie śmiesznie 

 

Moje obserwacje mówią, że najlepszym okresem do poznawania na portalach jest jesień i zima, dni krótkie na mieście niewiele się dzieje, panie siedzą same i ktoś by się przydał co przytuli itd, a w lecie i wiosna mają więcej atrakcji i nie odczuwają tak samotności....

Edytowane przez Mmario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, nihilus napisał:

Mam odwrotne doświadczenia. Najlepiej szło w ciepłych miesiącach, od maja do sierpnia. W tym okresie pogoda sprzyja spacerom, więc łatwiej o rozpoznanie bojem po niskich kosztach.

Może celujemy w inne panie, a może to błąd jednoosobowego badania. Duże miasto czy raczej mniejsze? U mnie z tych dużych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, nowy00 napisał:

U was jak się dzieje ostatnimi czasy co do poznawania lasek? Też tendencja taka, że kobiety odwołują zaplanowaną randke bądź jak już się zaczyna mowe o przyszłym spotkaniu wtedy od strony pańc następuje koniec kontaktu i tzw ghosting? :D Mowa o laskach z portali randkowych.

 

Ja je ghostuje prewencyjne nawet nie rozpoczynam z nimi rozmowy, wiszą sobie tak w apce, a niech mają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to chyba pisałem, ale na Badoo totalna lipa... Te same twarze od lat, pare cieżko zdobyć (a dawniej nie było z tym problemu). Może foto muszę zmienic?

W dniu 12.09.2022 o 20:26, nihilus napisał:

Mam odwrotne doświadczenia. Najlepiej szło w ciepłych miesiącach, od maja do sierpnia. W tym okresie pogoda sprzyja spacerom, więc łatwiej o rozpoznanie bojem po niskich kosztach.

U mnie chyba najlepiej szło w chłodniejszych miesiącach - miasto wojewódzkie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam wymiennie z randek na fb i tindera. Problemu z parami nie mam. Część nawet coś odpowie, ale trzeba je mocno za język ciągnąć. Znaczna część nie odpowiada - atencjuszki? Twarze się powtarzają w obu miejscach. Umówić się da, ale... czasem pani jest pasztetową, albo ja jestem pasztetem. Życie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.