Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

TL;DR ostatnie 4 miesiące.

 

Poznałem na tinderze panią w swoim wieku (sporo przed 40).

Znajomość trwała około 2 niech. Zajechała się we mnie w uuujj.. Sama mówiła: chcesz lodzika to Ci zrobię kiedy powiesz i tak było. Z połykiem.

Miała dużo wyższy status społeczny ode mnie i rodzice dobrze prosperującą firmę. 

Robiła to co chciałem. Jak chciałem pończochy to były pończochy, jak chciałem w dupę to było w dupę.

A skąd to wszystko? Dlatego, że od samego początku miałem na nią konkretnie wyje**ne. Im bardziej miałem wyje**ne tym bardziej się nakręcała.

Nawet zaliczyłem w lato wczasy w Niemczech i Czechach na jej koszt. Mam wyj***ne, skoro chciała płacić to płaciła.

 

Po 2 miech usłyszałem, że trzymam ją na dystans - co oczywiście było prawdą - więc odpadła. 

 

Co się naruchałem i nabawiłem to moje. 

Portale złe nie są. 

  • Like 9
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś i mogłeś sobie poużywać jak chciałeś.

U mnie, sytuacja z portalu ostatnio utwierdziła mi tylko jaka jest prawdziwa natura kobiet :)

Mam parę z jakąś kobietą. Trochę piszemy, a ta mówi iż dla niej najważniejszy jest charakter faceta. Nagle by chciała jakieś zdjęcie moje, bo miałem tylko jedno profilowe. Wysłałem dwa i mnie zablokowała :D 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do innych apek i "że tam jest lepiej" to radzę się nie oszukiwać, bo kobiety są takie same wszędzie. Nagle aplikacja nie sprawi, że będą inne.

 

Jeśli nie mogliście znaleźć hinge czy bumble to pozostają nieoficjalne źródła:

 

https://apkpure.com/bumble-dating-friends-bizz/com.bumble.app

https://apkpure.com/hinge-dating-relationships/co.hinge.app

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Maciejos napisał:

 

Trafne.

Rzucanie bluzgami i panna z cycem na wierzchu jako clickbait(?)... i to w kontekście "k****w" z tindera? 🤣

 

W dniu 29.10.2022 o 00:26, RockwellB1 napisał:

Zajechała się we mnie w uuujj.. (...)

A skąd to wszystko? Dlatego, że od samego początku miałem na nią konkretnie wyje**ne. Im bardziej miałem wyje**ne tym bardziej się nakręcała.

Raczej stąd, że się zakochała.

Jak widać, samego haju starczyło na 2 miesiące. ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spostrzeżenie mam ale nie z apek tym razem, ale z grup "randkowych" na FB.  Otóż na moim fejk koncie dołączyłem do 2 takich. Retyyyyy, laska wrzuca foto i pisze że szuka i ma setki lajków i sporo komentarzy.

Stulejarzy tam tyle że hoho 😅

Faceci też wrzucają "oferty" i szczerze mówiąc, sporo z nich wygląda spoko, więc mogliby se darować te grupy, bo i tak tam nic nie ugraja. No może samotne matki najwyżej.

 

PS. Ta laska z filmiku wyżej to strasznie wygląda... Not my type

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tych różnych grupach o jakich piszesz @Garretti tam jakaś laska ładniejsza ma masę komentarzy i like od desperatów.

Pełno tam gości daje atencje, niektórzy w pierwszym komentarzu zostawiają już numer do siebie. 

Mam tam jedna znajoma, która teraz jest samotna matka i jak dodała zdjęcie gdzie odsłoniła lekko swój biust ilość like wyniosła więcej jak 600.

 

Ta z filmiku kobieta nie jest zła :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy widzieliśmy w opisach kobiet:

"Nie ma mnie tu, napisz na IG i nick" ale dzisiaj zobaczyłem coś nowego. Laska podała nazwe konta OF lol.

 

Czemu oszukuję się (po tym jak skasuje konto), że tym razem będzie "normalnie" i coś ugram..

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 8.11.2022 o 14:33, Brzęczyszczykiewicz napisał:

Wszyscy widzieliśmy w opisach kobiet:

"Nie ma mnie tu, napisz na IG i nick" ale dzisiaj zobaczyłem coś nowego. Laska podała nazwe konta OF lol.

 

Czemu oszukuję się (po tym jak skasuje konto), że tym razem będzie "normalnie" i coś ugram..

 

Powoli co sprytniejsze profesjonalistki się reklamują na tinderze, więc wiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.