Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.08.2022 o 09:42, niemlodyjoda napisał:

Dziś myślałem że zdechnę ze śmiechu :D

Rejestruję się, pierwszy raz w życiu, na apce fotki - dla beki.

Pytania "o Tobie"

Weź nie upadaj tak nisko.

Międzynarodowy biznesmen, który nie ma czasu na urlop, który nawet palcem nie tknie P0lki  zakłada konto na fotka.

Co za desperacja.

Stary ogarnij się!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, nowy00 napisał:

@horseman

Sporo, te 48 matchy.

Jeśli chodzi o spotkania tak raz w miesiącu ile miałeś? :)

 

48 polubień. Algorytm wyraźnie zachęca mnie do swipowania, ale do końca miesiąca null.

 

Jak idę w tany to mam jedno spotkanie w tygodniu (z nową Panią). Jakiś czas temu zdałem sobie sprawę, że mi się nie chce. Nie muszę nic sobie, ani innym udowadniać.

 

Przeczytałem ostatnio mądre zdanie, które siedzi mi w głowie i chyba ono odpowiada za mój mgtow: Możesz mieć tylko dwie z trzech rzeczy: Spokój, rację i kobietę. Mając spokój i rację, nie masz kobiety. Mając kobietę i spokój tracisz swoją rację. Mając rację i kobietę nie masz spokoju.

 

 

 

 

  • Like 7
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, horseman napisał:

 

 

Jak idę w tany to mam jedno spotkanie w tygodniu (z nową Panią). Jakiś czas temu zdałem sobie sprawę, że mi się nie chce. Nie muszę nic sobie, ani innym udowadniać.

 

 

 

 

 

 

Słusznie żyć dla siebie. 

 

1 godzinę temu, horseman napisał:

 

 

Przeczytałem ostatnio mądre zdanie, które siedzi mi w głowie i chyba ono odpowiada za mój mgtow: Możesz mieć tylko dwie z trzech rzeczy: Spokój, rację i kobietę. Mając spokój i rację, nie masz kobiety. Mając kobietę i spokój tracisz swoją rację. Mając rację i kobietę nie masz spokoju.

 

 

 

 

Jest w tym racja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Spokojnie napisał:

Tutaj każdy narzeka, że trudno o fajna laskę, a tu proszę, są perełki, wystarczy być cierpliwym...

comment_1660951533vQNc3aBCqWbS6SwUphSPZA

Musiała być dobra playerka, jaka z niejednego pieca chleb jadła :D

Wymagania kosmos a do zaoferowania ma co takiego? Mało pomysłów przychodzi do głowy 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony waszymi opowiesciami zainstalowalem badoo i tindera. :)

Z tym że siedzę od pewnego czasu w Afryce ;) i instalowałem na lotnisku wylatując z PL.

Tinder mnie zbanował nie wiadomo za co, chyba nie podobało mu się że świeże konto się przemieszcza po świecie.

Natomiast z badoo mam jutro spotkanie z lokalną małpką ;) nie liczę na nic bo to muzułmański kraj, bardziej zabicie czasu w weekend i darmowy przewodnik 😜

Ogólnie matchy mam kilka i małpki piszą same pierwsze co ciekawe. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jag kogoś ciekawi, to spotkanko udane - plan był dobrze się bawić i zwiedzić miasto z kimś kto wie co i gdzie.

 

Gdybym szukal kobiety do LTR to same czerwone flagi (rozwódka, 5 kotów i autystyczne dziecko w domu) - niezłe combo.

Dla niej niezła odskocznia od codzienności, z tego co mowiła to żyje tylko praca-dom i tyle. Jako muzułmanka i rozwódka jest spalona w relacjach D-M, taka czarna owca i nawet rodzina się odcięła. Wiec widuje się tylko z innymi dziewczynami, a tu się trafił taki egzotyczny kąsek jak ja 😂

 

Ja szukałem przewodnika i tutaj nadała sie idealnie, symaptyczna, ekstawertyczna dziewczyna, 5/10, 35l. Muzulmanka, ale tak bardziej wyzwolona, bez burki 😉. Przegoniła mnie po mieście tak że już nie miałem sił, ale nie nudziłem sie a i chwili. Kupa śmiechu, łaziliśmy po mieście ponad 10h, nudno nie było.

Nic więcej nie oczekiwałem, nie planowałem zabierać jej do hotelu itp. Naprawdę fajny dzień.

Nie żałuję, nawet może to powtórzę jak innej nie namówię, bo już z dwoma innymi matchowałem i coś tam piszę.

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2022 o 23:04, bzgqdn napisał:

Zachęcony waszymi opowiesciami zainstalowalem badoo i tindera. :)

Z tym że siedzę od pewnego czasu w Afryce ;) i instalowałem na lotnisku wylatując z PL.

Tinder mnie zbanował nie wiadomo za co, chyba nie podobało mu się że świeże konto się przemieszcza po świecie.

 

Mnie też tinder zbanował w nagrodę za uaktywnienie konta będąc za granicą. Ma to i swoje dobre strony bo nie będzie mnie ciągnęło do powrotów do tej apki.

 

 

1 godzinę temu, bzgqdn napisał:

Gdybym szukal kobiety do LTR to same czerwone flagi (rozwódka, 5 kotów i autystyczne dziecko w domu) - niezłe combo.

Dla niej niezła odskocznia od codzienności, z tego co mowiła to żyje tylko praca-dom i tyle. Jako muzułmanka i rozwódka jest spalona w relacjach D-M, taka czarna owca i nawet rodzina się odcięła. Wiec widuje się tylko z innymi dziewczynami, a tu się trafił taki egzotyczny kąsek jak ja 😂

 

Brzmi z jej strony jak zaproszenie do ons. Taką egzotyczną kotkę warto zrobić nawet dla samych wspomnień.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dziś ciekawy opis samicy na badoo. Sporo tapety, mocno zrobiona, 31 lat, bez dzieci.

 

Ble ble ble a potem:

Kto wie co wyniknie z naszej znajomości, może zostaniemy przyjaciółmi, stworzymy związek albo po prostu pójdziemy do łóżka.

 

Kobiety nie wstydzą się już otwarcie pisać o swojej naturze:

  • Jeżeli spotka Chada - wylądują w łóżku.
  • Jeśli będzie to spokojny chłopach z zasobami - ma szanse na wychodzenie u niej związku (LTR).
  • Jeżeli nie zakwalifikuje się na randce w powyższych kategoriach - zostanie przyjacielem. Gościem, którego można wykorzystywać do przysług i wypłakiwać się takiemu, jako naiwnej przyjaciółce z penisem. 
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Morfeusz napisał:

Jeżeli nie zakwalifikuje się na randce w powyższych kategoriach - zostanie przyjacielem. Gościem, którego można wykorzystywać do przysług i wypłakiwać się takiemu, jako naiwnej przyjaciółce z penisem. 

 

W takiej sytuacji, polecam takie podejście.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz

 

Siedzę na grupach na Facebooku związanych z Tinderem etc. Zauważyłem tam, że 98% spokójny gość trafia do friendzonu, nawet jeśli dobrze wygląda, jest wysoki. To te jeszcze pieszą takiemu iż to nie twój czas. 

 

Raz wtrąciłem się w taką dyskusję i zaczęła w moją stronę wbijać szpilki, więc wprost napisałem, że chcesz z gościa frajera zrobić by przygarnął kobiety, gdy się wykutaszą się. Jaki dym był 😆 Dopisałem pod koniec kłótnie, że jeśli gość zna zasady gry, to taka po ścianie, cytuje: będzie zbiornikiem na nasienie jedynie. Ponad 300 podkomentarzy miałem.

  • Like 4
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, yrl napisał:

Zła z wyglądu nie jest. Ryzyko zajścia minimalne. 


To jeszcze nic. Gorzej, ze jeżeli zajdzie to ryzyko problemów zdrowotnych dziecka drastycznie wzrasta... 

 

To jest po części przyczyna większej ilości przypadków invitro itp. Kobiety czekają do samego końca, a potem się zaczynają problemy. 

 

  

Godzinę temu, gman98 napisał:

To te jeszcze pieszą takiemu iż to nie twój czas. 

 

A kiedy będzie mój czas, to ich się już będzie kończyć... 

Edytowane przez slavex
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.