Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
2073

Co wybieracie? Ładna laska z dużym przebiegiem, czy brzydsza prawie z salonu?

Co wybieracie. Ładna laska z dużym przebiegiem czy brzydsza prawie z salonu  

65 użytkowników zagłosowało

1. 1. Co wybieracie. Ładna laska z dużym przebiegiem czy brzydsza prawie z salonu

• Ładna z przebiegiem >20 bolców
      26
    • srednia ~8bolców
      31
    • brzydka ~0-2bolców
      8

Rekomendowane odpowiedzi

Co wybieracie? Ładna laska z dużym przebiegiem czy brzydsza prawie  z salonu?

Opisujcie jak byście wybrali.

Zdj wrzucę aby był obraz tego. ale ciężko mi wybrać tak aby to realnie odnosiło się do tego.

Edit nie widać ankiety? Chodż wypełniałem. To błąd czy coś ode mnie?

Edytowane przez 2073

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wybieramy do czego? Związek czy jednokrotny numerek czy co?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam wole babkę jak z salonu niż babkę, którą miał cały salon :) Tylko czemu od razu brzydka?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chuj wi, nie ma gwarancji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od dwóch lat jestem z brzydką, ale zadbaną kobietą. Do wyglądu się przyzwyczaiłem i już mi nie przeszkadza.

I taki jest mój wybór, brzydka ale z salonu.

• Zdziwiony 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, Dandys napisał:

Od dwóch lat jestem z brzydką, ale zadbaną kobietą. Do wyglądu się przyzwyczaiłem i już mi nie przeszkadza.

I taki jest mój wybór, brzydka ale z salonu.

Jak wstajesz rano alby gdy masz gorszy dzień nie masz kaca moralnego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do liczby bolców.

Może jestem staroświecki, albo zwyczajnie byłem oszukiwany ale rzadko spotykałem dziewczyny z dwucyfrową ilością bolców.

Teraz wiadomo inne czasy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytanie jest bez sensu.

Nigdy nie masz gwarancji ile kobieta bolców przyjęła. 

One zawsze takie wartości mocno zaniżają z wiadomych powodów, nawet te średnie, czy kiepskie. 

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chcę ładną, nie bitą, na chodzie, bez kręconego licznika, najlepiej po wymianie rozrządu, olejów i z zimówkami na alusach w komplecie. Koniecznie bez gazu, no i w rozsądnej cenie. Sportowy wydech mile widziany (IYKWIM) :-)

Edytowane przez bezprym
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chcesz zjeść kupę samemu czy podzielić się cukierkiem z kolegami? :)

• Like 5
  • Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie to te średnie mają największy przebieg do ładnych prawie  nikt nie podbija myśląc już na wejściu nie ma u niej szans a przez to same myślą że coś z nimi nie tak- oczywiście ładność to pojęcie względne

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ładną z przebiegiem.

Ja nie księgowy - mnie interesuje, żeby była miła dla oka i dobra w wyrze.

Cnotka-niewydymka to przepis na kłodę. Za kłody dziękuję...

• Dzięki 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Cnotka-niewydymka to przepis na kłodę.

Może i kłoda, ale przynajmniej ciasna ;) 

• Like 2
  • Haha 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli brzydka = niepociągająca nas, to bez wahania biorę ładną z przebiegiem.

Nie wyobrażam sobie życia, czy stosunku z kobietą, która jest dla mnie w ogóle nieatrakcyjna.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co wy tacy purytanie jesteście. Kutas nie wybiera!:D

• Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z powyższej ankiety nie wybieram żadnej. Do LTR'u ładna bez przebiegu lub z minimalnym. Około 24 to maksymalny próg wiekowy samicy u mnie do wiązania się na całe życie. Albo to albo zero związkowania i basta. Ewentualne - jeśli się dorobie to poszukam sobie jakieś ambitnej i młodziutkiej azjatki, jeśli żadna odpowiednia rodaczka się nie znajdzie. Wychodzę z założenia "nie chcesz dobrego i zaradnego chłopaka to sama sobie zaszkodzisz" i niech bierze sobie potem takiego Janusza czy Sebiksa. Pretensje i żale niech ma tylko do siebie.

Laski poniżej 7 do poważnej relacji dla mnie nie istnieją. Do seksu przebieg obojętny ale poniżej 6 nie zejdę. Nie mam zamiaru obniżać swoich standardów tylko dlatego, że ciężki dostęp. Okres desperacji mam już dawno za sobą. Byłem kiedyś w związku z naturalną dziewczyną 7/10, która była dziewicą. Zrezygnowałem z niej i zakładania rodziny z powodów rozwojowych dlatego tym bardziej jest to moja motywacja aby nie obniżać swoich standardadów. Gdybym to zrobił to miałbym do siebie mniejszy szacunek. Takiego wała i tyle w temacie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, MoszeKortuxy napisał:

Może i kłoda, ale przynajmniej ciasna ;) 

Przykro mi kolego ale bardzo się mylisz, jedno z drugim nie ma nic wspólnego, nawet po trzech porodach może być ciaśniejsza od dziewicy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 minut temu, kryss napisał:

Przykro mi kolego ale bardzo się mylisz, jedno z drugim nie ma nic wspólnego, nawet po trzech porodach może być ciaśniejsza od dziewicy.

A do tego zerowe umiejętnosci w łóżku - porażka po całości. Szkoda czasu na naukę co gdzie i jak. 

8 minut temu, Drwal napisał:

Przecież tego przebiegu i tak naprawdę nigdy nie znamy 

Trafne stwierdzenie. Panna próbowała mi wmówić, że rzekomo jestem jej trzecim partnerem. Tylko skąd u niej takie umiejętności seksu oralnego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr.

Poza tym, gdyby kobieta nie byłaby dla mnie atrakcyjna, raczej bym się z nią nie wiązał. No i trzeba dodać, że musi nadawać na tych samych falach (musi być tak samo pierdolnięta :D) 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, Drwal napisał:

Przecież tego przebiegu i tak naprawdę nigdy nie znamy 

No to dziewica albo nara. Przynajmnej ja nie mam zamiaru być w poważnej relacji, (która wymaga zaufania) z oszustką. To prędzej czy później i tak wyjdzie. Dlatego przed związkiem trzeba się dowiadywać wszystkiego (z różnych źródeł - w ostateczności nawet detektyw jak ktoś chce mieć pewność). Uważam, że jeśli laska nie chce zdradzać swojej przeszłości to nie traktuje mnie poważnie i tyle.

1 minutę temu, WesołyRomek napisał:

A do tego zerowe umiejętnosci w łóżku - porażka po całości. Szkoda czasu na naukę co gdzie i jak. 

Lepsze zerowe umiejętności niż laska, którą miało pół miasta. Równie dobrze można wejść w związek z prostytutką. Przecież profesjonalistka ma umiejętności najwyższej klasy.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przecież to mogła wyćwiczyć już na pierwszym i mieć wrodzony talent plus zamiłowanie.  O niczym nie świadczy.  

Z drugiej strony np dziewictwo też o niczym nie świadczy.

Nie ma co się tym martwić, chyba, że chodzi o taką sztukę, co ma reputację wyrobioną na cały powiat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jedna i druga pewnie taki sam przebieg, pytanie tylko czy ładna nie filtruje bardziej facetów, przez co trudniej coś złapać od niej? albo może odwrotnie właśnie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta