Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, RealLife napisał:

Targnął się na swoje życie bo świat mu się zawalił. Zawalił mu się świat bo świat widział w swojej żonie.

Dzisiaj znajomy mi opowiadał, że jeden gość z którym pracował, próbował zabić się w sylwestra. I to tylko dlatego że dostał kopa w d od żony. Podobno niby chciał do niej wrócić, ale ona nie chciała, i w efekcie upił się, naćpał i wyskoczył przez okno z drugiego piętra na chodnik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, Patton said:

Dzisiaj znajomy mi opowiadał, że jeden gość z którym pracował, próbował zabić się w sylwestra. I to tylko dlatego że dostał kopa w d od żony. Podobno niby chciał do niej wrócić, ale ona nie chciała, i w efekcie upił się, naćpał i wyskoczył przez okno z drugiego piętra na chodnik. 

 

W obu przypadkach - tym od ciebie i poprzednim jest wspólny element - obydwaj goście ustawili kobietę w centrum swojej uwagi i stała się dla nich sensem życia, co jest skrajnie słabe. Żony tę słabość pewnie wyczuły i poszły w długą. Moim zdaniem to są słabi mężczyźni, choć tragizm ich czynów powoduje, że nie wypada tak pisać. 

 

Choć jest we mnie pewne zrozumienie ich czynów jak przypominam sobie siebie za młodu. Nam, obecnym tu na forum i interesującym się tematyką RedPill takie rzeczy wydają się jak kosmos ale inni pozbawieni tej wiedzy mogą skończyć jak ci dwaj. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RealLife napisał:

W obu przypadkach - tym od ciebie i poprzednim jest wspólny element - obydwaj goście ustawili kobietę w centrum swojej uwagi i stała się dla nich sensem życia, co jest skrajnie słabe.

 

Chociaż nie jestem wierzący, to znana [chyba] na forum mądrość Syracha ma ponadczasowe przesłanie i trafia w sedno tarczy, np. tym cytatem:

 

Cytat

20 Ani synowi, ani żonie, ani bratu, ani przyjacielowi
nie dawaj władzy nad sobą za życia,
nie oddawaj też twoich dostatków komu innemu,
abyś pożałowawszy tego, nie musiał o nie prosić.

 

Staram się mieć takie postrzeganie, póki co z dobrym skutkiem.

 

Oprócz tego:

 

Cytat

Wolałbym mieszkać z lwem i smokiem, niż mieszkać z żoną przewrotną.

 

☺️

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2020 o 00:00, leto napisał:

@JoeBlue weź się tak nie unoś :D trochę to brzmi tak, jak by Twój plan przelecenia tych dwudziestek to miała być zemsta na tym złym, podłym świecie.

Jedyne na co jestem zły to na siebie, że tak długo byłem głupi.

Plan jest po to, żeby odrobić zaległości, mieć to co od dawna się chciało, ale zawsze coś przeszkadzało a najbardziej ja sam sobie..

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2020 o 10:16, JoeBlue napisał:

Jedyne na co jestem zły to na siebie, że tak długo byłem głupi.

Plan jest po to, żeby odrobić zaległości, mieć to co od dawna się chciało, ale zawsze coś przeszkadzało a najbardziej ja sam sobie..

Z ust mi to wyjąłeś ? Dzięki za wsparcie - już nie mam żadnych wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.