Skocz do zawartości

Panowie jak postrzegacie dziewczyny, które chcą od was tylko seksu?


Rekomendowane odpowiedzi

11 hours ago, Natii said:

Nie macie do takich kobiet szacunku, czy co o nich sądzicie? A może wtedy chcecie od takiej kobiety czegoś więcej? 

Zastanawia mnie to z tego powodu, że często sami faceci nie chcą zobowiązań, a co jeśli to kobieta nie chce, ale po prostu lubi seks i ją kręcicie?

Dawaj fote I numer tel.

10 hours ago, Natii said:

A co z waszym szacunkiem do takiej kobiety?

Ja mam szacunek do takiej kobiety. Ba skoro jest szczera to sacunek jest nawet jeszce wiekszy.

10 hours ago, Natii said:

No i dość byc może trudne pytanie, bylibyście się w stanie zakochac w takiej kobiecie wbrew samemu sobie jeśli byłaby waszym ideałem załóżmy?

 

Za malo info I za wczesnie.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Natii napisał:

A co z waszym szacunkiem do takiej kobiety? Zakładacie, że skoro nie chce ona zobowiązań, dzieci ( a przynajmniej narazie) i dobrze jej samej ze sobą, to traci w jakiś sposób w waszych oczach, bardziej niż taka, która wrećz przeciwnie jest nastawiona na stały związek? No i dość byc może trudne pytanie, bylibyście się w stanie zakochac w takiej kobiecie wbrew samemu sobie jeśli byłaby waszym ideałem załóżmy? A może wręcz większym wzywaniem i to byłaby taka iluzja, że ją kochacie?

Nie traci w moich oczach nic. Ma inne priorytety. Zyskuje za to moje zainteresowanie, bo taką, co chce dzieci, musiałbym rozczarować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma jakieś potrzeby i uważam za niepotrzebne by rozmyślać o tym czy to moralne i wypada kobiecie oczekiwać tylko seksu. Skoro chce tylko seksu i się z tym nie kryje, to nie oznacza od razu, że jest łatwa i ma bogatą seksualną przeszłość. Taka szczerość i uczciwość zasługuje na szacunek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reakcje teoretyków i co poniektórych Pań w tym temacie są wręcz zatrważające.

 

Jeśli jest to czysty układ bez oszukiwania (np. kobieta ma męża i zdradza go z sobie tylko znanych powodów) to jest to jak najbardziej w porządku. Osobiście bardzo cenię szczerość i jasne układy i odpłacam tym samym. Nie ma powodu nie szanować takiej kobiety, która jest świadoma swoich potrzeb i mówi o nich otwarcie, dążąc do ich realizacji. Jednak do takiego układu nadają się, moim zdaniem, wyłącznie świadomi mężczyźni i kobiety - chłopcy i dziewczynki sobie z tym nie poradzą.

Układ, w którym ustalamy, iż jest to dla zaspokojenia potrzeb seksualnych a "po" każdy ma swoje życie jest takim samym układem jak każdy inny. Gdy idę na trening zaspokoić potrzeby fizyczne swojego ciała to również nie mam problemu z szacunkiem do osoby, która ze mną trenuje a potem idzie do domu nie wdając się ze mną w głębsze relacje. 

 

Zatem @Natii - jeśli chcesz spróbować to wyłącznie z odpowiednio dojrzałym człowiekiem, który przede wszystkim szanuje siebie. Wtedy również będzie Ciebie szanował.

 

PS. Dlaczego tak wiele Pań ma w opisie "Użytkownik" zamiast "Samice"? Błąd w sztuce czy małe kłamstewko?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azagoth Nie, bo płacisz zawsze za seks, bla bla bla, nie ma takich układów. Zawsze coś po drodze. Spotykasz się z panią, są manewry, ona wychodzi nad ranem z mieszkania, ale zużyła ci trochę żelu pod prysznic i kilka listków srajtaśmy! I co? Ha! Nie ma w życiu nic za darmo!

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, Tomko napisał:

@azagoth Nie, bo płacisz zawsze za seks, bla bla bla, nie ma takich układów. Zawsze coś po drodze. Spotykasz się z panią, są manewry, ona wychodzi nad ranem z mieszkania, ale zużyła ci trochę żelu pod prysznic i kilka listków srajtaśmy! I co? Ha! Nie ma w życiu nic za darmo!

Jak ja jestem u niej to zużywam znacznie więcej srajtaśmy, żelu pod prysznic, a i do lodówki czasem zajrzę, lub zostanę na śniadanie. Więc to działa w obie strony.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łabędź

Rozwaliło mnie to.

 

Ty już odchodzisz z mieszkania a kobieta patrzy, że 7 rolek srajtaśmy zniknęły, mydła, pastę do zębów pochowałaś po słoikach, w lodówce został tylko jeden banan i litr mleka :D 

A wczoraj była jeszcze pełna sobie mówi w myślach właścicielka domu - a może mi się wydawało i nie byłam na zakupach Gosia rozmyśla drapiąc się po głowie :D 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi takie układy pasują wiec jestem pozytywnie nastawiony, bo na tym zyskuje. Pozatym dawanie do zrozumienia kobiecie, że jest łatwa nie pomaga sprawie, zawsze mówiłem ze ja tak nie oceniam kobiet i to niesprawiedliwe że gdy facet idzie do łóżka z nowopoznaną kobietą  to jest macho, a gdy kobieta robi to samo to jest puszczalska i zwykle dzieki temu kobieta miała mniej oporów, aby sciągnąć majtki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomko napisał:

@Łabędź Nie, bo ty zawsze płacisz za seks wincyj i inwestujesz wincyj! Zostajesz na śniadanie to inwestujesz swój czas, inwestujesz energię żeby wziąć prysznic itd... Także no :D.

To chyba lekka nadinterpretacja, wiadomo że w życiu nie ma nic - za nic.

Jak to mówi Marek, za darmo jest tylko ser w półapce na myszy, czy jakoś tak. 

A jak byś miał zjeść to śniadanie sam, dajmy na to na mieście, to nie stracił byś czasu i pieniędzy na to? To samo z prysznicem.

4 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

@Łabędź

Rozwaliło mnie to.

 

Ty już odchodzisz z mieszkania a kobieta patrzy, że 7 rolek srajtaśmy zniknęły, mydła, pastę do zębów pochowałaś po słoikach, w lodówce został tylko jeden banan i litr mleka :D 

A wczoraj była jeszcze pełna sobie mówi w myślach właścicielka domu - a może mi się wydawało i nie byłam na zakupach Gosia rozmyśla drapiąc się po głowie :D 

Nie, no to był żart, chociaż nigdy listków z rolki nie licze, a składam na trzy razy bo wiadomo kobitka w dobrej jakości rolki nie zainwestuje i czasem palec może przejść ?

Co do reszty to nie głupi pomysł?

Może się nie połapie i będzie można odbić sobie z nawiązką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łabędź Zbijam się z chłopaków, którzy przy każdym wątku o seksie jak mantrę powtarzają do zerzygania, że to zawsze handel, barter, wymiana dóbr i nie ma seksu za darmo bla bla bla... No w życiu nie ma nic za darmo - to fakt. Ale będąc tak małostkowym to życie smutne będzie. Tyle. Raz ty wychodzisz na transakcji lepiej, raz ktoś inny - normalne życie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego miałbym nie szanować? Jak stawia sprawę jasno i przestrzega tej umowy, to szanuję i albo w to wchodzę, jak mi się podoba, albo nie. Problem by był, gdybym się zakochał, bo mógłbym, a ona by nie chciała nic więcej, ale to byłby mój problem, nie jej. Szanuję szczerość i dotrzymywanie umów.

Edytowane przez Beckenbauer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2018 o 00:08, Natii napisał:

Nie macie do takich kobiet szacunku, czy co o nich sądzicie? A może wtedy chcecie od takiej kobiety czegoś więcej? 

Trochę w pierwszej chwili alarmujące. Najpierw wolałbym poznać motywy, punkt widzenia.Ale wolałbym seks + miłe spędzanie czasu. Jeśli jest dyskretna i siary nie będzie to ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tomko napisał:

@Łabędź Zbijam się z chłopaków, którzy przy każdym wątku o seksie jak mantrę powtarzają do zerzygania, że to zawsze handel, barter, wymiana dóbr i nie ma seksu za darmo bla bla bla... No w życiu nie ma nic za darmo - to fakt. A

Źle mnie zrozumiałeś i wyolbrzymiłeś kuriozum. Bynajmniej nie zaliczam się do tego grona bo chodzi mi o zupełnie coś innego.

 

Przykładowo jest jakiś badboy i oszukuje laskę na sam seks a nie angażuje się związkowo. No bo to tego dąży te całe bez zobowiązań. A laska zawsze chce związku dopóki nie jest zaburzona i zniszczona życiem. Tak samo mężczyźni przestają chcieć związku kiedy spotkają się ze złymi przeżyciami ze strony kobiet. Jest to logiczne. O takie sytuaje mi głównie chodzi. Można powiedzieć no ale laska jest sama sobie winna bo nie pilnuje dostępu do jamy. Tutaj jest niestety niekonsekwencja niektórych mężczyzn. Niestety laski nie wiedzą, że to typowi ruchacze rozsiewają te bajki typu "dziewice są do bani, łatwa laska to dobra laska, nie dbam o przebieg, jeśli kobieta nie daje to jest chora itd". Naczytałem się tego trochę w internecie... A jest tym spamowane na wielu forach i portalach.

 

Kopulacja z wieloma samicami to naturalna strategia rozrodcza samców. To zrozumiałe i widać to po budowie narządów rozrodczych i nieustannej produkcji matriału genetycznego. Jednak samice nie mają takiej samej strategii. Oczywiście nie każdy samiec jest zalany hormonami na tyle aby ruchać wszystko co tylko się rusza. Free seks to bajki i teoria. Jednak kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą. Tak jak wmówiono kobietom role męskie tak można wmówić im wyzwolenie i konieczność kopulacji z kim popadnie. 

 

Dla samicy seks to jedna ze strategii złapania kogoś na związek/ dziecko. Stąd taki seks za darmoszke nazwijmy to po imieniu to robienie jednej strony przez drugą w buca - wymiganie się od odpowiedzialności za coś. W tym wypadku kobietę przez faceta. Kobiety naprawdę chcące samego seksu i nara to margines. Bajki ruchaczy, które gdzieniegdzie są wciskane. Chęć seksu to nic innego jak parcie na posiadanie potomstwa.

 

Niektóre mężatki zdradzają bo podświadomie szukają lepszego materiału genetycznego dla potomstwa. Rozwódki i inne tego typu już nawet po okresie rozrodczym szukają potwierdzenia swojej atrakcyjności i próbują zapełnić pustkę po nieudanych związkach. Dalej chcą trwałej relacji ale wiedzą, że ich karta przetargowa z wiekiem jest coraz mniej warta. Próbują zwabić dupką. Wynika z tych wszystkich powyższych przesłanek, że seks bez zobowiązań istnieje dopóki jest oparty na nieuczciwości pierwszej, drugiej lub obu stron relacji.

 

Ja rozumiem, że ciężko nieraz opanować chuć. Ale stwarzanie ideologii o jakimś seksie bez zobowiązań jest szkodliwe społecznie. Odpryskiem prawdopodobnie każdy kto jest na forum od tego dostał w dupe. Niestety niektórzy wciąż nie rozumią związku przyczynowo-skutkowego. Ahh ile tematów pokrzywdzonych mężczyzn na forum powstało dzięki temu mechanizomowi to szkoda gadać. Samozapętlające się koło. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednym się zgodzę tutaj z naszym poszukiwaczem dziewic - nie ma nic za darmo. I tylko z tym. 
Chodzi mi tutaj o to, że aby uzyskać od kobiety taką deklarację, że ona "chce tylko sexu", to trzeba najpierw tę kobietę poznać i zbudować pewien fundament zaufania.
Bo jeśli kobieta mnie nie zna i podchodzi na ulicy proponując za darmo sex - to jest to dla mnie zwyczajny szlauf i bym nawet kijem nie tknął.
Kto wie czy nie pytała 100 gości przede mną, z czego z 50 spała i może jeszcze coś złapała?
Tak poza tym to w pełni zgadam się z @Tomko. Kobiety też mają swoje potrzeby i również czerpią z sexu przyjemność, prawdopodobnie większa niż my :) 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.