Skocz do zawartości

Dlaczego "Wy" kobiety siedzicie na tinderach mimo ogromu orbit.


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Daenerys napisał:

@DanielS chyba miałeś rację ?

Ja zawsze mam rację @Daenerys, nawet jak nie mam racji ?

 

1 minutę temu, Libertyn napisał:

@Daenerys Ja bym się z Tobą umówił.  Jestem ciekaw co w Tobie siedzi.

Jak to co @Libertyn? Aniołek i diabełek w jednym ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, PUNK napisał:

 

@Daenerys, to że się w Tobie nie zakochałem nie oznacza, że bym Cie nie przeleciał

Aha... ciekawe...

26 minut temu, PUNK napisał:

...pięknie? Niby co jest piękne w miłości?

@PUNK ale czy ja gdzieś napisałam coś o miłości ??

17 minut temu, DanielS napisał:

Jak to co @Libertyn? Aniołek i diabełek w jednym ;) 

@DanielS jak Ty mnie dobrze znasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Daenerys napisał:

PUNK ale czy ja gdzieś napisałam coś o miłości ??

O TY MAŁPO!!! A to poniżej to co jest?

35 minut temu, Daenerys napisał:

@PUNK coś jakieś słabe było to uczucie, że się tak szybko wycofałeś mój drogi ?, a mogło być tak pięknie ❤

Pomyśleć, że ja już dostrzegłem, że nasze nicki się rymują...

Edytowane przez PUNK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, PUNK napisał:

O TY MAŁPO!!! A to poniżej to co jest?

Ale przecież tu mowa o Twoim zakochaniu, nie o miłości ?

 

7 minut temu, PUNK napisał:

Pomyśleć, że ja już dostrzegłem, że nasze nicki się rymują...

Kurde czyli potwierdza się, że jednak język polski, w szczególności rymowanki to nie był mój świat... jedyne co tutaj widzę to to, że ilość wszystkich liter w Twoim nicku jest taka sama jak ilość samogłosek w moim ??... gdzie Ty tutaj rymy wypatrzyłeś ??

 

3 minuty temu, Eleanor napisał:

Widzę, że powoli wątek zamienił się w takiego "Tindera" ?

@Eleanor życie ??

 

8 minut temu, DanielS napisał:

Problemy ze spójnością w rozumowaniu @PUNK? ;)  Teraz już poszedłbyś do łóżka z rozpadającą się 40+? ?

@DanielS każdy może zmienić zdanie ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie. Wyleciało mi to z głowy :P 

 

9 minut temu, Daenerys napisał:

gdzie Ty tutaj rymy wypatrzyłeś ??

@PUNK miał na myśli takie rymy, jakie występują w białym wierszu. Nie znasz się kobieto na literaturze pięknej, to się nie wypowiadaj ???

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, DanielS napisał:

 

@PUNK miał na myśli takie rymy, jakie występują w białym wierszu. Nie znasz się kobieto na literaturze pięknej, to się nie wypowiadaj ???

No nie znam się ?, ja tam wolę tabelki i wykresy, mogę jakąś pochodną policzyć czy cuś ??

 

7 minut temu, PUNK napisał:

@Daenerys, ja nie tylko rym dostrzegam. Ja jeszcze słyszę ten sam rytm bicia naszych serc, brzmiący jak słowa "na zawsze sobie oddani", stuk stuk stuk...

Bo jeszcze ja się zakocham ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2019 o 19:37, Cuba Libre napisał:

Ja miałam już 18 lat, i byłam dojrzała jak na swój wiek.

Tak jak wspomniałem, mam na myśli ludzi dojrzałych. 18 lat to jest nic. Sam byłem głupcem w tym wieku i również mi mówiono, że jestem dojrzały jak na swój wiek ( tak btw. to prawie każdy młody człowiek tak uważa ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raivo

Nie zrozumiałeś mnie.

To, że w życiu zdarza się, że ktoś ulegnie czyjemuś urokowi, nie zapanuje nad sobą po alkoholu, nie oznacza tego samego, co brak szacunku od początku w związku.

Nie żyję  w idealnym świecie, ludzie są słabi i popełniają czyny, których nie popełniliby myśląc trzeźwo. Nie jest to dla mnie na porządku dziennym, po prostu jestem w stanie przebaczyć taki wyczyn jeżeli ktoś się przyznaje sam z siebie i żałuje. Nie wymagam aby każdy myślał w ten sposób, to jest moje podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, PUNK napisał:

@Daenerys, dziewko zerknij jutro w excela a zobaczysz, że liczby same układają się w słowo FOREVER LOVE. A gdy zechczesz obliczyc jakikolwiek przyrost wartości do przyrostu argumentu, zrozumiesz, że wpadłaś po uszy...

 

@PUNK tą dziewką zaskarbiłeś sobie moje serce ??


Przy moim wzroście wpaść po uszy nie jest tak trudno ?


A excel prawdę mi wyznał... chciał, nie chciał, ta LOVE  może być tylko FOREVER... matematyka nie kłamie ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PoProstuKobieta napisał:

Myślę, że tłumaczysz tu zdradę wyłącznie alkoholem ..

Raczej słabością z niego wynikającą. Jak się upiję to jestem w stanie się oświadczyć co drugiej dziewczynie i niektórym metalom bez bród.. Dlatego nie piję

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, PoProstuKobieta napisał:

Mnie ogólnie przeraza obecny przesadzony kult ciala. Przypomina histerie

A mi się wydaję, że ten trend kultu ciała powoli przechodzi na stronę dbania o zdrowie. Kiedyś bieganie było wyśmiewane gdy ludzie masowo zaczęli uprawiać jogging, a to bardzo dobry nawyk. Wegetarianie i weganie też obrywali za nie jedzenie mięsa, a zrezygnowanie z białka zwierzęcego wpływa na zdrowie, zmiejsza ryzyko miażdżycy. Chodzenie na fitness nawet jeśli wynikało z chęci poprawy swojego wyglądu po pewnym czasie systematyczność też daje zdrowotne efekty. To są rzeczy warte promowania.

 

Edytowane przez emrata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, emrata napisał:

A mi się wydaję, że ten trend kultu ciała powoli przechodzi na stronę dbania o zdrowie. 

 

Dbanie o zdrowie jak najbardziej, coraz wieksza swiadomosc w tym temacie jest widoczna, zwlaszcza dot odzywiania czy brania lekow.

Bardziej chodzilo mi o plastikowosc i powierzchownosc. Te wszystkie podrasowane fotki dziubkow. Ten prawie obowiazek bycia fit dziunia. Agresywne na pokaz robienie rzezby.

I najwazniejsze pytanie dnia JAK WYGLADAM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Daenerys napisał:

matematyka nie kłamie ?

Cześc Słoneczko! Ja napiszę tak "liczby nie kłamią" - co oznacza, że jak jesteś przy grubej kasie, to się z Tobą żenię i będę Twoim jaszczurem o Pani Smoków, (bo szukam bogatej żony, gdyż nie chce mi się już pracować). ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PUNK ale Ty sprzątasz, pierzesz, prasujesz, myjesz okna, robisz zakupy, gotujesz obiady, pieczesz ciasta, robisz mi kanapki do pracy, pilnujesz, żeby wszystkie rachunki płaciły się na czas (chociaż nie, rachunki płacą się same), sam naprawiasz cieknące krany i wkręcasz żarówki względnie załatwiasz fachowców, malujesz ściany jeśli potrzeba i co wieczór mam super seks ?

  • Like 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pisałem już. Kobieta forsą i atencją się nie nasyci. ( te TOP)

Dla ich równowagi psychicznej warto takie rozkręcić i potem totalnie olać, kulturalnie, po ludzku.

Bez seksu jeszcze większy mindfak w głowie tej TOP

Kobiecie może się wydawać że zdobyła faceta!!!

 

 

 

Edytowane przez IgorWilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.