Skocz do zawartości

Wszystko gówno warte


Rekomendowane odpowiedzi

Tego nie powiedziałem i nigdy nie powiem!

 

Wiem, co będzie przeżywał, bo od 8 roku życia jestem również półsierotą. Ale to nie rozmowa na teraz. Jeżeli będziesz chciał, to jestem do Twojej dyspozycji.

 

Jeszcze raz szczerze współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syn został polsierota

 

nie chodzi o tłumaczenie siebie,ale to nie dziś i nie jutro

 

Z takim Ojcem syn da radę. I Ty też dasz. Potrzebujecie teraz i nie żałujcie sobie czasu, żeby ogarnąć wszystko na nowo.

Jestem raczej mało sentymentalny, więc nawet w dramatycznych okolicznościach staram się dostrzec pozytywne aspekty i nowe możliwości. Coś się skończyło i teraz wszystko zależy od Ciebie, a to rzadka sytuacja. Moja córka też niedawno została półsierotą, więc mam niejakie praktyczne doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim

dzięki synowi i corce nie zrobiłem głupot wczesniej

dzieci daja ogromna sile w trudnych sytuacjach

mam wsparcie przyjaciol i rodziny.

bardzo pomogliście mi tez WY wszyscy i dalej czuje wsparcie

choć nie znam nikogo osobiście,a prawie nikogo z imienia.

jestem zywym przykładem na to ze forum daje sile i stawia do pionu.

jeszcze raz dzięki chłopaki i dziewczyny.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czegos nie rozumiem - wspolczujecie Kryssowi tego ze sie w tak wygodny sposob pozbyl sie wrzoda? Babiszon puszczal sie na boku i zasluzyl na ta karme ktora ja spotkala. A Kryss ma z glowy rozwod i przykre emocjonalne przezycia - ba, nawet po kilku latach zachodzi prawdopodobienstwo ze sobie mende wyidealizuje i oczysci i zostanie mu po niej mile wspomnienie zamiast przykrego doswiadczenia.

 

Kryssowi gratuluje bezbolesnego przejscia na 'nowa droge zycia' - mozesz czlowieku zaczac od nowa, zajac sie dziecmi i soba tak jak na to zaslugujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The_Man - bo jak człowiek kogoś straci (nawet kogoś kto mu wyrządził dużą krzywdę) z kim jest/ był związany w jakiś sposób to jest mu przykro, ma różne emocje smutek, czasem się obwinia o jakieś sprawy z przeszłości więc współczujemy.

 

Dochodzi do tego jeszcze uwarunkowanie kulturowe, które nakazuje nam wyrazić współczucie w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.