Skocz do zawartości

Co myślisz o facetach korzystających z usług prostytutek ?


Prostytutki w życiorysie faceta   

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mogłabyś się związać z facetem, który korzystał z usług prostytutek ?

    • Tak
      11
    • Nie
      13
  2. 2. Wolałabyś o tym wiedzieć czy lepiej, żeby nie mówił ci o tym ?

    • Wolałabym wiedzieć
      14
    • Lepiej, żeby mi o tym nie mówił
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli myślisz, że uderzysz w faceta sugerując kiepski wygląd to złego punktu się czepiasz, do że kobietki tak wariują na punkcie swojego wyglądu nie znaczy, że faceci tak mają. Ja jak byłem młody zawsze ostrzyżony na zero, krótkie spodenki koszulka. Jedynie nie śmierdzieć i nie być brudnym. Naprawdę, nie uderzaj tu w nuty kiepskiego wyglądu, bo to irytujące, na tinderze nawet prostytutki się ogłaszają i piszą ceny czasami, więc to na pewno dlatego, bo tak łatwo o seks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Androgeniczna napisał:

Mój ma 36 a sie dalej ugania za mną. Ja jestem jego priortetem dlatego to doceniam. 

Jak widać Rycerze na białych koniach dalej w formie :D
To on musi mieć zerowe aspiracje życiowe, że kobieta jest jego priorytetem.

A dla Ciebie szacunek, że wgl to doceniasz. Ciekawe jak długo. Póki jest pod pantoflem?

 

1 minutę temu, Androgeniczna napisał:

Miałam dostęp do tindera mojego chłopaka. Miał około 8 wiadomości dziennie z propozycją seksu. Nie mów wiec że jest trudno o seks.

Ejj.. To jest jakiś troll. Śmierdzi z daleka trollem.

Edytowane przez hogen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reinmar von Bielau napisał:

 

 

Opisujesz właśnie @Marek Kotoński, który też w audycjach mówi, że nie chciała się do niego chyba zbliżyć żadna do 25 czy 26 roku życia, tylko nie pamiętam czy opowiadał, że z prostytutką miał swój pierwszy raz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Masz pojęcie, że piszesz o właścicielu tego forum? Tym razem to ja Ciebie zakapuję do moderacji. 

 

@Rnext, @Quo Vadis?, @Mosze Red, @Patton co Wy na to?

Przecież cały temat o tym jest. Co myślicie o facetach korzystających z prostytutek. Wypowiedziałam się. Nie wiem w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Miałam dostęp do tindera mojego chłopaka. Miał około 8 wiadomości dziennie z propozycją seksu. Nie mów wiec że jest trudno o seks.

Według @hogen tylko czekać bo niebawem pójdziesz na prostytutki.

 

No widzisz, widać nie dorównuje Twojemu chłopakowi. Pytanie jak się zaprezentował na tinderze, może jakieś wakacje wskazujące na dobre zasoby, ekstrawaganckie hobby, dobry ciuch, a może po prost jestem przeciętny z wyglądu jak 90 procent facetów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna, to nie ma nic do rzeczy. Używasz górnolotnych terminów na określenie rzeczy, które z tym nie mają wiele wspólnego. Mam kimś gardzić za zakup na wolnym rynku? :) Jeżeli czymś gardzę, to głupotą, prostactwem, nielojalnością, hipokryzją, wyrachowaniem etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna Troll na 100%. Najpierw piszesz, że Twój facet nigdy by na kurwy nie poszedł, bo jest taki kochany i tak mu ufasz. Potem piszesz, że na zainstalowanego Tindera i codzinnie propozycje na seks i niby nie korzysta? Po co mu Tinder skoro Ty go zadowalasz? What da fak? Kobiety i kłamstwa. Uwielbiam...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hogen napisał:

To on musi mieć zerowe aspiracje życiowe, że kobieta jest jego priorytetem

Aspiracje też ma ale najważniejsze dla niego jest by mieć rodzine, dzieci i kochającą żone

4 minuty temu, hogen napisał:

A dla Ciebie szacunek, że wgl to doceniasz. Ciekawe jak długo. Póki jest pod pantoflem?

Nie jest pod pantoflem. Ja sie go słucham.

5 minut temu, hogen napisał:

Ejj.. To jest jakiś troll. Śmierdzi z daleka trollem.

Nie troll. Jak zaczęliśmy być razem to powiedział że jakoś tydzien miał tindera ale mało z niego korzystał bo przez prace nie miał czasu. Mówił ze wiele kobiet pisało i ze spotkał sie z jedna ale była to kobieta po rozstaniu która na pierwszej randce juz chciałą sie całowac a na drugiej powiediała ze wraca do byłego i wiecej sie nie spotkaja. Wtedy powiedziałąm ze nie wierze ze tyle kobiet pisze i dał mi dostep do tego konta

4 minuty temu, Reinmar von Bielau napisał:

Naprawdę, nie uderzaj tu w nuty kiepskiego wyglądu, bo to irytujące,

Akurat na jakichś portalach typu Tinder wygląd jest najważniejszy

4 minuty temu, Reinmar von Bielau napisał:

Pytanie jak się zaprezentował na tinderze, może jakieś wakacje wskazujące na dobre zasoby, ekstrawaganckie hobby, dobry ciuch, a może po prost jestem przeciętny z wyglądu jak 90 procent facetów

Jest przystojny i wygląda zagraniczne. Poza tym był biedny. 

2 minuty temu, hogen napisał:

Troll na 100%. Najpierw piszesz, że Twój facet nigdy by na kurwy nie poszedł, bo jest taki kochany i tak mu ufasz. Potem piszesz, że na zainstalowanego Tindera i codzinnie propozycje na seks i niby nie korzysta? Po co mu Tinder skoro Ty go zadowalasz? What da fak? Kobiety i kłamstwa. Uwielbiam...

Miał jak sie z nim przyjazniłam. Wtedy to ja też miałam sympatie czy badoo. Usunął gdy zaczelimsy byc razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, hogen napisał:

Dobrze. Pozostawię Cię w tej błogiej naiwności.

Napiszę tak, nigdy na divach nie byłem i kompletnie nie wyobrażam sobie, że kiedyś pójdę. Nie twierdzę że  jakaś pani nie oczaruje mnie tak, że zapomnę o obrączce, w sklepie, w pociągu, w saunie, na basenie... Nie planuję tego ale Bóg jeden wie.. 

Ale divy? Nie, absolutnie. Dziękuję, postoję. 

 

Edytowane przez Nocny Konwojent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, hogen said:

Ha. To jest dobre!

Proszę o szersze wyjaśnienie. Dlaczego tak uważasz? Dodaj przykład. Opisz.

 

To jest całkiem proste. Chodzi o łatwość w zdobywaniu seksu. Nam, mężczyznom seks jest znacznie trudniej zdobyć niż kobietom. Naturalnie są ponadprzeciętnie przystojni lub bogaci mężczyźni, którym być może seks przychodzi łatwo ale ogromna większość z nas musi się wykazać i w zasadzie napracować aby kobieta chciała uprawiać z nim seks. Dlatego mężczyzna który ma powodzenie u kobiet, ma w sobie wartościowe cechy osobowe. Większości z nas nie przychodzi to łatwo. Musimy włożyć w to pewną pracę. Coś jak sportowiec. Jest w tym pewna kreatywność.

 

U kobiet jest inaczej. Kobieta wystarczy, że nie powie NIE i już znajdzie kilku amatorów seksu na sobotniej imprezie. Wystarczy że wejdzie do klubu i da się poderwać. Nie odmówi. To jest puszczalstwo bo nie idzie za tym żadna praca, nie ma w tym wysiłku. Nie musi się starać, zabiegać - wystarczy że da się poderwać. Coś jak marnotrawstwo.

 

Do tego dochodzą ewentualne konsekwencje w postaci chorób - kobiety są bardziej podatne na choroby weneryczne oraz ciąży. Więc siłą rzeczy należy od nich wymagać bardziej powściągliwego doboru partnerów jeśli chodzi o ilość.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem wstrzymać się z wypowiedzią do wieczora. Jednak poziom ignorancji @Androgeniczna "zmusił mnie" do działania.

 

Po pierwsze nie będę ani pochwalał, ani demonizował korzystania z prostytutek.

Samemu jestem za tym, aby zalegalizować takie usługi.


Po drugie, spodziewałem się takiej reakcji. Społeczeństwo(lewicowe, to progresyjne) jest za uwodnieniem seksualnym pań, jednocześnie trzymaniem się poprzedniej epoki, jeśli chodzi o etos panów.
Część (duża) kobiet nie chce lub nie umie zrozumieć runku seksualnego.

 

Po trzecie. Panie wolałyby wiedzieć(choć tak naprawdę nie), by móc was skreślić.
Choć z drugiej strony, jeśli będziecie "wartościowi" (górne 10-20%) nie będzie miało znaczenia, co robicie.

 

Oczywiście mamy tu przykłady, emocjonalnie dojrzałych kobiet, jak @Hippie.

 

@Androgeniczna nie dość, że widzisz świat jako czarno-biały (powtórka rozmowy z @deomi) to cechuję cię ignorancja.

Mężczyzna musi sobą coś reprezentować, aby móc współżyć z kobietą. W dzisiejszych czasach nie konkuruje tylko najbliższym otoczeniem, a z wszystkimi dostępnymi mężczyznami.

Rynek różni się wobec płci. Większość kobiet jest w stanie szybko znaleźć partnera seksualnego( za przeproszeniem wystarczy, aby się wypięła, chętny się znajdzie).

Mężczyźnie nie wystarczy napisać na tinderze:

51 minut temu, Androgeniczna napisał:

"hej bzykasz sie"

Przynajmniej większości (męskiej) populacji. Nie mamy takiego "przywileju".

Wątpię jednak abyś zrozumiała, cokolwiek co ci tu piszę. Nie dlatego że jesteś głupia.

Musiałabyś przyznać rację, Spróbować przyjąć inne wartości. Wyjść z rozumienia świata jako dobry/zły.

Być może kiedyś do tego dojdziesz, przejdziesz przez pychę i zaakceptujesz, na jakich zasadach funkcjonuje świat.

Znalezione obrazy dla zapytania matrix pills

"All I am offering is the truth, nothing more."

 

@Hippie dziękuję za tak dojrzałą wypowiedz. Warto się badać, prowadząc aktywne życie seksualne.

Łatwiej jednak złapać coś od cichodajki, niż od profesjonalnej prostytutki(nie mam tu na myśli drogówki).

Te lepsze, dbają o siebie. Nie przyjmują klientów , z podejrzeniem chorób (zmiany na skórze, brak higieny), często też nie pozwalają na dojście na nie. Część oferuje seks oralny tylko w zabezpieczeniu.

Badają się. Dla nich to jest biznes, muszą dbać o swoje bezpieczeństwo(zdrowie) jak o reputację. Jeśli rozejdzie się wiadomość, że roznoszą chorobę. Nikt nie przyjdzie skorzystać z ich usług, lub będą musiały obniżyć poziom.

 

@Chadeusz dziękuję za uznanie, jak i wytknięcie błędu.

7 godzin temu, Chadeusz napisał:

Dakota, lubię czytać Twoje wpisy, ale zlituj się i popraw proszę pisownię rzeczowników w liczbie mnogiej. (...) Bracią -> Braciom

Nie wiem, czemu popełniłem taki błąd. Wcześniej sprawdzałem odmianę przez przypadki.

 

@Chadeusz, Bracia. Możecie spędzić następne 10 stron, przekonując panie. Obawiam się jednak, że będzie to czas stracony.

Nie przekonacie kogoś, kto nie jest w stanie się pochylić nad problemem.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Dakota

Edytowane przez Dakota
"All I am offering is the truth, nothing more."
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Androgeniczna napisał:

Miałam dostęp do tindera mojego chłopaka. Miał około 8 wiadomości dziennie z propozycją seksu. Nie mów wiec że jest trudno o seks.

Haha! Niezłe bajki piszesz Androgeniczna ? Może jesteś trollem? Po założeniu konta na Tinderze w 24h miałem ponad 1000 par (konto premium). Po tygodniu tych par było chyba ponad 2000 (tinder z czasem obcina zasięgi i widoczność konta). Z tych wszystkich par łącznie może samo przywitało się niewiele ponad 150 kobiet. Reszta siedziała cicho, aż sam nie zagadałem. Ale żadna z tych kobiet nigdy nie wypaliła sama z propozycją seksu w pierwszej wiadomości, a co dopiero 8 wiadomości dziennie z taką propozycją ? 

 

Wiadomo, niektóre przechodziły do rzeczy szybciej np. po godzinie pisania, inne wolniej, albo dopiero na spotkaniu, ale 8 wiadomości dziennie z propozycją seksu to niezła bajka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Chadeusz napisał:

Wiadomo, niektóre przechodziły do rzeczy szybciej np. po godzinie pisania, inne wolniej, albo dopiero na spotkaniu, ale 8 wiadomości dziennie z propozycją seksu to niezła bajka.

Twoja wypowiedź teoretycznie ma sens. Zapomniałeś tylko o jednej rzeczy: nie jesteś idealnym facetem Androgenicznej :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dakota napisał:

Panie wolałyby wiedzieć(choć tak naprawdę nie), by móc was skreślić.

To chyba normalne. Czy chciałbyś wiedzieć że twoja dziewczyna i przyszła żona była kiedyś prostytutka? Też wolalbyś wiedzieć zeby ją skreślić za wczasu.

9 minut temu, Dakota napisał:

Mężczyzna musi sobą coś reprezentować, aby móc współżyć z kobietą. W dzisiejszych czasach nie konkuruje tylko najbliższym otoczeniem, a z wszystkimi dostępnymi mężczyznami.

Jeśli jest ładny to nie musi. Tak samo jak kobieta. Jeśli jest ładna to ma powodzenie. 

8 minut temu, Chadeusz napisał:

Ale żadna z tych kobiet nigdy nie wypaliła sama z propozycją seksu w pierwszej wiadomości, a co dopiero 8 wiadomości dziennie z taką propozycją ? 

Były to propozycje typu "hej wyskoczysz na kawe" " ładnie wyglądasz chciałabym cię poznać". Wiadomo że żadna nie napisze prosto z mostu ale po takiej wiadomości można już spodziewac sie randki 

5 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

nie jesteś idealnym facetem Androgenicznej

Dla mnie jest idealny. Dla innej już mógłby nie być. Nie jest bogaty. Jest biedny, pochodzi z biednej rodziny. Na to jednak ja nie zwracałam uwagi. Ważne jest bogactwo wewnetrzne i ładny wyglad

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Lalka napisał:

Nie związałabym się z takim facetem i oczywiście chciałabym o tym wiedzieć bo to jest dość istotne. 

A ja nie związałbym się z kobietą, które wcześniej za młodu szalała na 50 kutangach chadów, oraz robiła loda z połykiem chadom a potem szła do chłopaka, męża czy narzeczonego całując go w usta żeby zrobić mu psikusa albo ukarać bo czegoś nie zrobił lub po prostu zrobić na złość.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hogen napisał:

Czyli jak facet będzie "ładny" ale bez pracy, auta, domu i oszczędności to już jest kandydat idealny?

Bez przesady. Mój jest ładny (przystojny) ale ma prace i auto. Jest zaradny ale jest biedny z domu. Nie ma aktywów i spadku po rodzinie. Ma tylko to co sam zarobił i nie jest tego wiele wiec jest finansowo biedny. 

Dla mnie to kandydat idealny ale już dla jakiejś innej która patrzy na pieniadze to moze byc tylko na seks albo całkiem do odrzucenia. 

Przecież sami mówicie że laski patrzą na wygląd jesli chodzi o seks a jak chca na meza to patrza na kase :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, smerf napisał:

Sam nie korzystam ale czasami byłem przez kobiety o to pytany.

Moja ex hexa jak zaczeła ostro mnie zdradzać tak zaczęła chodzić prywatnie po ginekologach. No oczywiście odstawienie od du.... , abym nie zaraźil od niej tym co złapała.

Po ehm "zdobyciu" notatek byłej i prześledzeniu zapisków, calokoeicie z Tobą się zgadzam.

Dodam, ex pracowała w służbie zdrowia.

Edytowane przez Rodanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba bym wszystko skrócił do takiego czegoś:

 

- nie chcę faceta, który chodził na prostytutki.

- natomiast chcę faceta, który chodzi co tydzień na imprezę, który wszystkim kobietom odmówił ale nie mi.

 

- misiu, idę na imprezę tylko potańczyć - obiecuję.

- Kotek idę na prostytutki tylko popatrzeć - obiecuję.

 

 

- kotek dlaczego na tą imprezę z przyjaciółkami ubrałaś się jak na plażę? - WSZYSCY SIĘ TAK UBIERAJĄ, Stefan nie przesadzaj!

- misiu, zaraz zaraz czemu mówiłeś, że jedziesz do dzielnicy prostytutek, i w ogóle czemu wziąłeś prysznic i się wyszorowałeś o tej godzinie, to nie podobne do Ciebie? - aaa pooglądać czy czegoś nowego nie wybudowali? Spoko - już myślałam, że jedziesz w tą dzielnice...aaahhh nie ważne ja taka dzisiaj nie kumata.

 

Jak już dziś gdzieś tam wspomniałem, kobiety uwielbiają kłamstwo a mężczyźni życie w błogim blue pillu.

 

@Androgeniczna

Mam nadzieję, że będzie wam razem bardzo dobrze, fajnego sobie wybrałaś :) 

Myślałem, że to facet ze sztabkami złota ale skoro tak, to faktycznie macie szansę na coś większego, tym bardziej jak go będziesz wspierać a on Ciebie @Androgeniczna 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Dakota napisał:

Łatwiej jednak złapać coś od cichodajki, niż od profesjonalnej prostytutki(nie mam tu na myśli drogówki).

Te lepsze, dbają o siebie. Nie przyjmują klientów , z podejrzeniem chorób (zmiany na skórze, brak higieny), często też nie pozwalają na dojście na nie. Część oferuje seks oralny tylko w zabezpieczeniu.

Badają się. Dla nich to jest biznes, muszą dbać o swoje bezpieczeństwo(zdrowie) jak o reputację. Jeśli rozejdzie się wiadomość, że roznoszą chorobę. Nikt nie przyjdzie skorzystać z ich usług, lub będą musiały obniżyć poziom.

Racja, to ma sens. ;)  Dzięki za wyklarowanie :) 

Jednak z przezorności wolałabym potencjalnego partnera o to wypytać i czy jest pewien, że czegoś nie złapał i dbał o to by się badać. Czysta przezorność no i przy okazji troska. Inne kwestie mnie nie interesują. To co robił w przeszłości i z kim mało mnie obchodzi. Skoro on zamknął ten rozdział, nie widzę powodu bym miała w to wchodzić i rozgrzebywać. Ważne by czerpać radość teraz, z tego, że się jest razem. 

Tylko kobiece kompleksy będą na siłę chciały "wiedzieć i rozgrzebywać stare dzieje".  ;)  

@Krugerrand Ja zaznaczyłam w pierwszym tak a w drugim, że wolałabym wiedzieć. Ale to już wyjaśniłam czemu we wcześniejszym poście. ;)  Więc sorry ale chyba ja się wyłamuję z Twojej analizy :P  

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matrixsterujenami No proste. 

 

@Dakota a Ty co się tak gotujesz? :D 

Masz jakiś kompleks na tym punkcie? Korzystasz- Twoja sprawa, jednym to przeszkadza drugim nie. :D 

 

@Hippie Przeszłość też nam dużo mówi o danej osobie przecież. Nie chodzi o rozgrzebywania starych dziejów ale o jakąś analizę i świadomość wyboru. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.