Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadniczo, to każde wyjście z domu (poza tym do pracy za miskę ryżu), to ryzyko śmierci! 

 

Dlatego należy przyjąć 18 szczepek, siedzieć na dupie w domu i oglądać tv. 

 

Przez okno nie wyglądać, bo tam trupy i roje śmiercionośnych wirusów. 

 

Ps. śmiercionośnych egzotycznych wirusów

Edytowane przez maroon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, maroon napisał:

każde wyjście z domu to ryzyko śmierci

A nawet w domu można zejść w mniej lub bardziej głupi sposób. Ogólnie ludziom rok temu przypomniało się, że każdy dzień naszego życia naznaczony jest ryzykiem poniesienia zgonu - i są tym faktem tak przerażeni, że wolą zrezygnować ze swoich praw w imię iluzorycznego bezpieczeństwa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maroon napisał:

Dlatego należy przyjąć 18 szczepek, siedzieć na dupie w domu i oglądać tv. 

 

Wykrakałeś.

 

14 żydów po trzeciej dawce szczepionki i tak się później zaraziło Covidem

Wygląda na to, że trzy dawki szczepionki to dalej za mało, może czwarta lub piąta dawka pozwoli wrócić do normalności

 

Prawda?

 

https://www.timesofisrael.com/tv-14-israelis-who-got-3rd-shot-later-infected-with-covid-19/

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, zychu said:

Ogólnie ludziom rok temu przypomniało się, że każdy dzień naszego życia naznaczony jest ryzykiem poniesienia zgonu - i są tym faktem tak przerażeni, że wolą zrezygnować ze swoich praw w imię iluzorycznego bezpieczeństwa.

 

W marcu 2020 zachorowałem. Zaraz na początku tej paniki jaka wtedy była. Tydzień bóle mięśni, ciężko się oddychało. Po tygodniu dwóch przeszło. Wtedy była ta największa panika z covidem. Miałem zapasów na pół roku xD Bałem się. 

 

Jak leżałem sobie kurna ledwo żyjąc to czułem się naprawdę źle. I wtedy powiedziałem sobie: "No i chuj! Zejdę to zejdę, ale nie poddam sie tak łatwo!" No i wyzdrowiałem normalnie. Może to była mocniejsza grypa a może covid. Od tamtej pory zero chorób. Na poczcie jeździłęm po ludziach. Spotkałem ich przez to półtora roku setki. Lockdowny nie lockdowny. Teraz zacząłem jeździć na 10 tonowej cięzarówce dzięki koledze który się do mnie odezwał i zaproponował zastępstwo za niego. Wprowadził mnie pokazął co i jak i już mam za soba tydzień samodzielnych jazd po Tomaszowie Mazowieckim i okolicach. Praca nie łatwa. Czasem ciężka. Jeden błąd i można z ludzi porobić pasztety albo szkód narobić. Palety po 1,5 tony, ale daje satysfkację. Mimo że sami kierowcy mówią że do tej pracy nie trzeba mieć dyplomu Harvardu ;) to jednak ta praca daje trochę wolności,. A to dla mnie najważniejsze.  a i pieniądz już lepszy. Trochę mi szkoda że fajnych pań mniej :(, (w kurierce się zdarzały takie szprychy że oczy z orbit wychodziły) ale nie można mieć wszystkiego. 

 

Dopiero jak sie człowiek z pewnymi rzeczami pogodzi to jest w stanie działać. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Obliteraror said:

Wybacz, ale jak ktoś chce wysadzić aquapark z powodu "selekcji sanitarnej"

 

Tak jak "atak na szczepkobus"?

Atak, którego nie było?

A może wręcz przeciwnie, tak jak prowokacja policji obywatelskiej na marszu w Katowicach? Prowokacja, której nie było bo się wydała.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Jeśli musisz być przekonywany, przypominany, naciskany, okłamywany, zachęcany, przymuszany, zastraszany, zawstydzany społecznie, wzbudzany poczuciem winy, straszony, karany i kryminalizowany… Jeśli wszystko to jest uważane za konieczne do uzyskania Twojej zgody – możesz być absolutnie pewien, że to, co jest promowane, nie leży w Twoim najlepszym interesie.” – Ian Watson

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wrotycz napisał:

Atak, którego nie było?

A może wręcz przeciwnie, tak jak prowokacja policji obywatelskiej na marszu w Katowicach?

Nie ma żadnych dowodów ani na pierwsze zdarzenie, ani na drugie. Ciężko więc rozsądzić, czy to była prowokacja czy działanie z premedytacją. Obie opcje są tak samo prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu: kowidianin to stan umysłu:

 

Zdjęcie

 

Na tym samym koncie znalazłem też takie oto filmiki pokazujące jak ludzie we Francji zachowują się po wprowadzeniu drastycznych obostrzeń. W kraju gdzie panuje wręcz kultura stołowania się poza domem, knajpy są puste:

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Krugerrand said:

Z cyklu: kowidianin to stan umysłu:

 

Pani! Bo te wirusy, to one wszendzie som! Minister tak mówili! 

 

I nie ma co się śmiać, oryginalny cytat z rozmowy dwóch "miastowych" pań. 

 

A na wsi normalnie, żniwa w pełni. 

 

Ps. Właśnie słyszałem, że we Francji jest totalny bojkot durnych wymysłów. Zaczną się z tego rakiem wycofywać, tak myślę. Raz im wkurwiony lud Bastylię zburzył. 

Edytowane przez maroon
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antyszczepionkowcy podpalili Reichstag w 1933, wywołali II wojnę światową 31.08.1939 r, za wieżami WTC pewnie też oni stali, nie mówiąc o wspomnianych wcześniej zrzutach stonki. Ale ten żałobny marsz podpalaczy nie zniweczy wielkiego planu uratowania świata i zaprowadzenia nowego porządku. Zwalczmy karła reakcji, powstrzymajmy terrorystów. Polko, Polaku, Europejczyku do boju! Niech szczepionki będą z Wami !

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, Fury King said:

nie mówiąc o wspomnianych wcześniej zrzutach stonki.

To sporo wyjaśnia w tym roku miałem sporo stonki na ziemniakach i najazd pomrowików. Krążył też samolot ze spadochroniarzami, pewnie to byli antyszczepionkowcy.  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Orybazy napisał:

Krążył też samolot ze spadochroniarzami, pewnie to byli antyszczepionkowcy.  

Ci spadochroniarze nie dość że byli antyszczepionkowcami, to jeszcze ruskimi agentami;

 

Kaczyński:

- Trzeba podejmować wysiłki, aby odpowiedzialni za ataki byli schwytani i ukarani. W moim przeświadczeniu przynajmniej część tych napadów jest elementem wojny hybrydowej, a związki ludzi podejmujących się ataków mogą sięgać Rosji

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, cst9191 napisał:

 

 

Kaczyński:

- Trzeba podejmować wysiłki, aby odpowiedzialni za ataki byli schwytani i ukarani. W moim przeświadczeniu przynajmniej część tych napadów jest elementem wojny hybrydowej, a związki ludzi podejmujących się ataków mogą sięgać Rosji

Faktycznie, widać na pierwszy rzut oka, że podpalacz na rowerze był ze specnazu. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litwa: Protest przeciwko obostrzeniom covidowym

Około 4 tys. osób protestuje przed parlamentem Litwy przeciwko rządowym planom wprowadzenia ograniczeń dla osób, które nie zaszczepią się przeciwko COVID-19 lub nie poddadzą testom na obecność koronawirusa w organizmie.

 

https://naszdziennik.pl/swiat/241721,litwa-protest-przeciwko-obostrzeniom-covidowym.html

 

Australijczycy będą potrzebowali pozwolenia by opuścić kraj

 

Każdy kto chce wyjechać będzie musiał mieć "przekonujący powód że potrzebuje opuścić terytorium Australii". Australijscy emigranci, którzy wracają do kraju by zobaczyć się z rodziną, będą musieli przedstawić dokumenty m.in. umowę najmu i list od zagranicznego pracodawcy, by znów wyjechać.

 

https://news.sky.com/story/covid-19-strict-new-travel-laws-in-australia-mean-people-will-need-permission-to-leave-the-country-12378139

 

CDC zaproponowało plan obozów internowania w ramach tzw. inicjatywy osłonowej

 

Osoby wysokiego ryzyka zostałyby tymczasowo przeniesione do bezpiecznych lub »zielonych stref« ustanowionych na poziomie gospodarstwa domowego, sąsiedztwa, w zależności od kontekstu i otoczenia” na czas nieokreślony, ale co najmniej sześć miesięcy.

 

https://www.lifesitenews.com/news/cdc-offered-plan-for-internment-camps-in-so-called-shielding-initiative/

 

 

Zaszczepili 75 proc. dorosłych.Liczba zgonów najwyższa od marca, będzie 3 dawka

 

 

W ciągu minionej doby zarejestrowano aż 146 zgonów wśród chorych ze zdiagnozowanym koronawirusem, najwięcej od 12 marca ... Minister zdrowia Sajid Javid przy tej okazji potwierdził, że prowadzone są przygotowania do tego, aby od września rozpocząć podawanie niektórym osobom ... 3 dawki szczepionki.

 

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-08-10/wielka-brytania-zaszczepili-75-proc-doroslych-liczba-zgonow-najwyzsza-od-marca/?ref=aside_najnowsze

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.