Skocz do zawartości

Forum podobne do Bracia Samcy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych braci.

 

Interesuje mnie, czy gdzieś w sieci nie ma podobnych forum do naszego ukochanego braciasamcy? Nie chodzi mi o jakieś Polskie peudo-strony tylko bardziej zagraniczne, jakieś niemieckie, angielskie forum dla facetów działające na podobnej zasadzie co nasze?

 

Z ciekawości poprzeglądałbym co się dzieje w innych krajach ( podejrzewam, że to samo jeżeli chodzi o kobiety) aczkolwiek myśle, że warto byłoby sobie poczytać :)

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Endeg popatrz na męskie fora w polskim internecie. Mam na myśli fora dotyczące męskości/ związków/ samorozwoju takie o dość szerokim profilu jak BS.

 

Wszystkie fora ledwo przędą w porównaniu do BS, nawet te dużo starsze nie mają takiej ilości treści, czy tak dynamicznego przyrostu treści.

 

Nawet Mens Health przeskoczyliśmy już ilością tematów i postów.

 

Niby ustępujemy im ruchem jeszcze, ale mam wrażenie, że ich ruch wynika z tego że forum jest podstroną portalu MH, który jest najbardziej znaną marką na rynku wydawniczym.

 

Więc ruch na stronie to ruch, który w większej części generuje content gazetowy, a nie samo forum.    

 

Trudno jest coś nowego rozkręcić, jak nie ma się jakiejś osoby, która będzie twarzą przedsięwzięcia.

 

Dobrze mają się fora specjalistyczne i hobbystyczne jak elektroda, knives, sfd  itp.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział https://www.mgtow.com/forums/

 

Od zatrzęsienia tematów i można się wjebać na OSTRO do lektury, więc uwaga.

 

Ten temat https://www.mgtow.com/forums/topic/pictures-of-hitting-the-wall/

 

Przypomina wam coś? ?

4 godziny temu, Endeg napisał:

 

Parę miesięcy temu urodziło się forum https://faceciwsieci.pl/

Za nazwę - 100 punktów zainteresowania. Co to znaczy facet? Pogarda na 100%. Nie jestem facetem, tylko mężczyzną z krwi i kości. A nie jakimś facetem. Zwiastun klęski. Poza tym pokazujesz komuś domenę faceci w sieci, czyli inaczej pizdy w sieci, albo przegrywy. Bo tym jest facet, facecik właśnie.

 

Jest MGTOW, a nie dude way kurwa.

Edytowane przez mac
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mac napisał:

Za nazwę - 100 punktów zainteresowania. Co to znaczy facet? Pogarda na 100%.

Rzuciłem okiem na główną, a tu niespodzianka. Znajome nicki, część z nich wniosła tu sporo wartości. 

Wychodzi, że chłopaki wiją sobie własne gniazdo:)

Nazwa może niefortunna, ale ja tam zajrzę i zobaczę co kombinują, części z nich tu brakuje.

 

Rośnie konkurencja, ale to dobrze. Dla forum, bo nic tak nie zmusza do rozwoju jak konkurencja i dla nas, bo można korzystać z wielu źródeł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Yolo napisał:

Wychodzi, że chłopaki wiją sobie własne gniazdo:)

Nazwa może niefortunna, ale ja tam zajrzę i zobaczę co kombinują, części z nich tu brakuje.

Rośnie konkurencja, ale to dobrze. Dla forum, bo nic tak nie zmusza do rozwoju jak konkurencja i dla nas, bo można korzystać z wielu źródeł.

Lol xD Przecież wszystkie nicki praktycznie stąd, co tu się odjebało ? To nie jest konkurencja, tylko jakaś odnoga BS, nieczytelna przy okazji. Dobra, kończę już, bo szkoda klawiatury ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sosuave.net - forum gdzie udzielał się Rollo Tomassi.

 

Wielu mężczyznom pomógł tam wyjść na prostą. Po latach napisał książkę Mężczyzna Racjonalny, która zbiera w pigułkę jego wypowiedzi z forum. 

 

Ilość napisanych wiadomości grubo ponad milion (!). Tematy i sposób widzenia rzeczywistości pokrywa się z tym co jest u nas. 

Edytowane przez czerwony
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac Kozak

 

 

@Squarex2321 Mam sceptyczne podejście do wykopu - wydaje mi się, że pełno tam dzieci i właśnie jak mówisz trolli więc odpada?

3 minuty temu, czerwony napisał:

Sosuave.net - forum gdzie udzielał się Rollo Tomassi.

 

Wielu mężczyznom pomógł tam wyjść na prostą. Po latach napisał książkę Mężczyzna Racjonalny, która zbiera w pigułkę jego wypowiedzi z forum. 

 

Ilość napisanych wiadomości grubo ponad milion (!). Tematy i sposób widzenia rzeczywistości pokrywa się z tym co jest u nas. 

Podoba mi się, podejmę lekture forum, jak będzie dobrze siedzieć to polece w e-booka :)

 

Dzięki bracie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, mac napisał:

Za nazwę - 100 punktów zainteresowania. Co to znaczy facet? Pogarda na 100%. Nie jestem facetem, tylko mężczyzną z krwi i kości. A nie jakimś facetem. Zwiastun klęski. Poza tym pokazujesz komuś domenę faceci w sieci, czyli inaczej pizdy w sieci, albo przegrywy. Bo tym jest facet, facecik właśnie.

 

Jest MGTOW, a nie dude way kurwa.

 

Mnie też miano "facet" podobnie jak "koleś" nie przypasowuje, mimo że rymuje się zgrabnie.  Wrzuciłem linka do nich, bo powstał taki temat i każdy może porównać TO miejsce z innymi forami i moim zdaniem za każdym razem braciasamcy.pl wygrywają, przynajmniej z pokrewną krajową forumosferą.

 

Co ciekawe na "faceciwsieci" jest paru old-userów od nas, którzy tam są by podyskutować sobie w węższym gronie, bez nowych i rezerwatu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Endeg Pokrewna krajowa forumosfera nie ma szans bracie, masz racje.

 

Panowie, znacie coś jeszcze ewentualnie Niemieckiego? Angielski znam dosyć dobrze więc czytanie sobie forum które podesłaliście jest czystą przyjemnością, aczkolwiek warto było by też przyjemnie coś poczytać w języku którego się człowiek uczy. Będzie szybciej wchodzić do bańki :D

 

Jak coś macie to czekam na propozycje, sprawdzam aktywnie temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Squarex2321 napisał:

Wykop święty tag PDK, może dużo trochę tam trolli i nie jest tam tak wysoki poziom jak tutaj, ale czasami naprawdę są ciekawe i wartościowe wpisy, i dyskusje tam

Wykop choruje na nienawiść, tam nie ma dobrych emocji, tylko wyżeranie energii. Typowe dziennikarstwo dla mas, czyli czytanie nagłówków i wojna w komentarzach dla podbicia oglądalności i zysków z reklam. Nie bez powodu banują tam namiastkę niezależnego, obiektywnego myślenia, bo to celuje w interesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to teraz rozumiem co miała na myśli użytkowniczka mówiąc, że podziemie braci samców się ze mnie śmieje. 

Obrazili się i poszli robić drugie forum haha ale jaja.

 

Temat:

"https://faceciwsieci.pl/d/38-skorupki-jajek-o-co-w-tym-chodzi"

Chłopaki zapytajcie Marka albo obejrzyjcie audycję bo poświęcił temu wiele czasu :D:D:D 

Hahah no nie mogę. 

 

Co tu się odwaliło? :lol:

Ale w sumie niech im tam się wiedzie, mają jakościowo dobrych użytkowników to może coś zawojują. 

 

No ale my mamy Archa, wiec w sumie kto im natrzaska takiej aktywności? :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział https://www.mgtow.com/forums/

 

Od zatrzęsienia tematów i można się wjebać na OSTRO do lektury, więc uwaga.

 

Ten temat https://www.mgtow.com/forums/topic/pictures-of-hitting-the-wall/

 

Przypomina wam coś? ?

Za nazwę - 100 punktów zainteresowania. Co to znaczy facet? Pogarda na 100%. Nie jestem facetem, tylko mężczyzną z krwi i kości. A nie jakimś facetem. Zwiastun klęski. Poza tym pokazujesz komuś domenę faceci w sieci, czyli inaczej pizdy w sieci, albo przegrywy. Bo tym jest facet, facecik właśnie.

 

Jest MGTOW, a nie dude way kurwa.

 

Nie znałem, ale wskoczyłem na szybko do tematu z tą ścianą, trzeba przyznać, że natura bezwzględnie potraktowała nasze drogie Panie. Dobitnie to widać na tych zdjęciach, omajgat. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SławomirP a, czy przypadkiem użytkownik still nie napierdalał hejtem na Marka i ciągle mu się coś nie podobało w prowadzeniu tego miejsca? Był jakiś temat, że kilku dobrowolnie się zbanowało. @azagoth można powiedzieć przez ideologię i utrzymywanie użytkowników pokroju analconda w dyskusji. Nie rozumiem tego do końca, ponieważ występuje funkcja ignorowania i można zoptymalizować treści pod siebie praktycznie w 80-90%. U mnie sporo na ignorowanych i gdyby nie ta funkcja też bym rzadziej wchodził. Z jednej strony rozumiem, z drugiej nie rozumiem. Wszystko pewnie zależy od preferencji. Bez ignora i znajomości klimatu to przyznam w niektórych wątkach ciężko, oj ciężko od błędów poznawczych, braku znajomości tematu i przez brak sprawdzenia źródeł, czyli totalny brak obiektywizmu. Jeżeli zestawiasz na forum człowieka po trudnych studiach, z doświadczeniem związkowym, zawodowym powyżej 10-15-20 lat, po trudniejszych kryzysach z jakimś młodym, który wali tylko regułami red pill, black pill, nie przeszedł inicjacji do męskości to trudno tutaj o dystans. Do tego młody może ocenić starego, albo mu napierdolić hejtem to występuje pewien konflikt światopoglądowy.

 

Od dawna miałem stilla na ignorze, od wielu, wielu miesięcy.

 

Każde odejście starszych użytkowników, szczególnie tych z dużą dawką obiektywizmu mnie smuci. Jako przeciwwagę staram się dokładać, co mogę, żeby utrzymać poziom merytoryczny i obiektywizm. Nie zawsze się udaje przez błędy poznawcze i gorsze dni. Nie chce mi się przyznam szczerze również sprawdzać wszystkich źródeł i walę z pamięci niektóre rzeczy. Nie jest dobrze, jeżeli ktoś wprowadza mnie na poziom autorytetu, albo człowieka mądrego, doświadczonego. A wcale tak nie jest. I tutaj jest zaburzenie, bo dla jednego podłoga, a dla drugiego sufit.

 

 

Edytowane przez mac
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a czy są to fora bez "rezerwatów" ?

 

Rozumiem ekonomiczną ideę rezerwatu - to tak samo jak do klubów laski wchodzą za darmo, żeby przybyli goście przy kasie i stawiali drinki.

 

Ale z czasem idea rezerwatu rozwala całą społeczność.

Identycznie było z dziwnymi hobby różnych piwniczaków - wchodzą kobiety i rujnują zasady.

 

Za niedługo jedyną strefą publiczną, gdzie mi się kobiety nie wpierdolą na siłę, będzie strefa robót drogowych czy publiczne wysypisko śmieci.

Ale pewnie za niedługo i tam będą kogoś wysyłać przymusowo do podpierania łopaty i propagowania idei feminizmu.

 

Ach jak podziwiam Brytyjczyków za te ich kluby, gdzie nawet królowa nie miała prawa wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.