Skocz do zawartości

Influencerka sprzedała wirtualną miłość za 1 mln zł


nihilus

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem że onlyfans to szczyt spierdolenia simpów, ale to przebija wszystko:

 

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/influencerka-marti-renti-sprzedala-wirtualna-milosc-milion-zlotych-kto-kupil

 

Marta Rentel opisuje sprzedaną Cyfrową Miłość następująco: - Miłość fizyczna, miłość platoniczna i miłość cyfrowa mogą być różne, ale każda z nich jest prawdziwa w taki sam sposób, jak wszystkie nasze myśli i uczucia. A cyfrowe znaczy wieczne. Przecież wszystko, co teraz jest digitalizowane, zostanie z nami do końca świata - fotki, filmy, wspomnienia, wszystko - opowiada Marti Renti .

- Zawsze chciałam, żeby Polki zapisały się na kartach historii. Już sobie wyobrażam, jakie moje zdjęcie może się pojawić w podręcznikach do historii. Przecież to możliwe, prawda? - dodaje influencerka.

😳

 

  • Like 3
  • Haha 12
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RENGERS napisał:

No dziewczyny, krótka piłka !

 

Sprzedaję swoje nudesy !

 

Cena wywoławcza 2 mln PLN !

 

Pisać priv !

P.S

 Grube nie pisać !

 

Pomyliłeś działy.:)

Tu jest "Klub Weterana" , "Zasłużona Starszyzna".

 

Chyba, że o czymś nie wiem i piszą w tym dziale dziewczyny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby kobiety takie głupie, a i tak strzygą nas jak owce.

Zawiść was zżera, że waszej miłości się nie da tak zmonetyzować przy pomocy technologii cyfrowych. 😈

 

 

 

A na serio, to pewnie jakiś happening marketingowy tej firemki, co się tam reklamuje przy okazji. Nie sądzę, żeby w rzeczywistości ktokolwiek cokolwiek tam kupił.

Ewentualnie to pranie brudnych pieniędzy.

Edytowane przez Sundance Kid
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się w głowie nie mieści w jakim iluzorycznym świecie zaczynamy żyć. 

 

Doprowadzi nas to do upadku i kolejnej wojny a wówczas sytuacja szybko zweryfikuje co jest warte a o czym nawet nie będzie się pamiętać. 

 

Ciekawe co kukoldzkie łyse jajo Gonciarz sprzeda bo też się zarejestrował na platformie od NTF-ów.

 

 

PS. Sprzedam moje zdziwienie tym faktem jako NTF. Zdziwienie prawdziwe, mocne i naturalne. Jedyne w swoim rodzaju bo moje. 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu ewidentnie faza schyłkowa eksperymentu Calhouna. Handel bzdetami, głupotą, pierdołami, podniecanie się kiczem i tandetą wyniesioną przez modę i metodyczny marketing do rangi celów, wokół których orbitują bezproduktywne i jałowe życia zombie. Świat w którym najważniejsze jest modne wystrzyżenie domowego pudla przez psiego fryzjera. I żeby orgazm był. I kto pokazał dupę na TikToku.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Rnext said:

To jest po prostu ewidentnie faza schyłkowa eksperymentu Calhouna. Handel bzdetami, głupotą, pierdołami, podniecanie się kiczem i tandetą wyniesioną przez modę i metodyczny marketing do rangi celów, wokół których orbitują bezproduktywne i jałowe życia zombie. Świat w którym najważniejsze jest modne wystrzyżenie domowego pudla przez psiego fryzjera. I żeby orgazm był. I kto pokazał dupę na TikToku.

 

Świetnie opisane. Nie mogę się nie zgodzić. Tak to właśnie jest. Wartości sięgają dna, ale mimo to jest sporo dobrych ludzi z którymi można normalnie i honorowo żyć. Takich trzeba szukać, a resztę ignorować i wyrzucać ze swojego życia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką blondi bym się oglądnął. Z wyglądu jest najs :) W jakimś sensie akcja marketingowa, aby się lepiej laska wypromowała raczej też. Wygląd jej w tym będzie bardziej pomagać aniżeli szkodzić. 

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Rnext said:

eksperymentu Calhouna. 

 

Faktycznie widać tu sporo analogii do obecnej sytuacji. Może ta cała szopka z covidem ma to odwrócić.

  • Okres stagnacji – trwał od dnia 315 do dnia 559. Na początku tej fazy żyło 620 osobników. Populacja dubluje swoją liczebność co 145 dni. U samców następuje stopniowy zanik umiejętności obrony własnego terytorium, natomiast u samic powszechniejsze stają się zachowania agresywne i następuje zanik instynktu macierzyńskiego – potomstwo jest odrzucane przez matki. W fazie tej populacja myszy osiągnęła szczytową liczebność wynoszącą 2200 osobników. Stale zamieszkanych była tylko jedna piąta boksów przeznaczonych dla myszy.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, Trevor said:

Może ta cała szopka z covidem ma to odwrócić.

{...}

U samców następuje stopniowy zanik umiejętności obrony własnego terytorium

To jest w tej chwili covidem testowane przy okazji przesuwania coraz dalej, kolejnych granic.

Terytorium to nie tylko dziupla czy nora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.