Skocz do zawartości

Skąd 22-letnia dziunia z biednego małego miasteczka ma apartament za milion?


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Wszystko zależy kogo wkurwiła.

Nie przesadzałbym. Wśród ludzi z relatywnie dużymi pieniędzmi jest masę kukoldów. Umiejętność zbudowania finansowej niezależności nie jest wprost związana z umiejętnością postępowania z Paniami.

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hieny, modliszki, czarne wdowy. Dokładnie jedna z tych historii. A takie młode dziunie już miały w dupalu więcej kutasów niż kilka burdeli razem wziętych. 5 dni w tygodniu impreza i z każdej nowy kutas i po roku już laska nic nie czuje i robi z dupska maszynę do robienia kasy xD Myślę, że są spokojnie przypadki, kiedy laska od 17 roku życia powiedzmy przez 3 lata daje dupy praktycznie codziennie, nawet po kilka razy dziennie. To masz licznik odjebany do kwadratu. Przecież to oczywiste, że taka ma kolejnych napalonych kolesi za frajerów do wydojenia. Jak może być inaczej? xD

  • Like 11
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze co? Że jej nawet raz nie wyruchał a kupil apartament za 1 mln zł? To jest bardzo ciekawe. Ja jak się już spotykam z dziewczynami, to tylko z takimi co jakby się im fortuna trafiła to rozdałaby chorym dzieciom i biednym. Ale ja szukam dziewczyn w kościele i tak samo Wam radzę. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Fury King napisał:

Ale ze co? Że jej nawet raz nie wyruchał a kupil apartament za 1 mln zł? To jest bardzo ciekawe. Ja jak się już spotykam z dziewczynami, to tylko z takimi co jakby się im fortuna trafiła to rozdałaby chorym dzieciom i biednym. Ale ja szukam dziewczyn w kościele i tak samo Wam radzę. 

W kobietopedii pojawia się teza, że z tymi kościelnymi to nie do końca jest tak jak nam się wydaje. I ja się z tym stwierdzeniem zgadzam, bo na płaszczyźnie biologicznej czy laska chodzi do kościoła czy do biblioteki nie ma dużego znaczenia, może jedynie mieć większe opory, ale zracjonalizuje absolutnie wszystko. Wiem co mówię, bo byłem z taką kościelną, która w okresie małżeństwa postąpiła schematycznie jak po sznurku, także ten..

 

A ten pięćdziesięciolatek się przejechał, że aż wierzyć się nie chce. Zgodnie z tutejszymi informacjami na forum mógł mieć divę najwyższych lotów. Tylko no tak, typ zapewne wyobraził sobie, że będzie miał małolatkę na wyłączność i się przejechał. Też unikam div właśnie z tego powodu, że wyobrażam sobie wstręt współruchania z innymi samcami. Swoją drogą ta małolatka to zapewne taka rasowa 10/10? I co panowie, jebiemy całe życie, żeby coś uzbierać, a tutaj laseczka już sie ustawiła xD

Edytowane przez antyrefleks
  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

Po podpisaniu aktu notarialnego pani stwierdza, że ukochany musi jeszcze chwilę poczekać, bo ona chce żeby ten ich pierwszy raz był wyjątkowy, a ona nie z tych ruchawic przecież. 😎

 

I teraz clou. Pan czeka, a pani szybciutko finalizuje transakcję sprzedaży mieszkanka i z gotóweczką znika. 

 

Wypływa pół roku później w słonecznej Portugalii, w objęciach opalonych windsurferów. 😁

 

Gość podobno chciał się wieszać. Jak ochłonął, to zaczął latać po prawnikach czy można jakoś pannę dojechać, ale żeby żona się przypadkiem nie dowiedziała. 😁

Typowa samica alfa, Femme fatale. Jak kobieta jest mądra to rozumie jaką moc ma jej cipa i co może nią ugrać. Helena Trojańska, Izabela Łęcka i tak dalej. Czasami się nawet cieszę, że przeciętna kobieta to trochę idiotka, która nawet nie potrafi dobrze uwodzić. Nie ma nic bardziej niebezpiecznego niż piękna kobieta, która doskonale rozumie faceta.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzna, aby zostać milionerem zapewne musi się edukować, zdobywać umiejętności, doświadczenie, rozwinąć biznes poświęcając mu każdą możliwą chwilę, a dziś laska wystarczy, że obieca napalonemu na nią gościowi dostęp do swojej waginy za apartament.

 

Życie jest nie dość, że przewrotne, zabawne, to jeszcze niesprawiedliwe i okrutne.

 

Pani należy pogratulować smykałki do interesów, no bo który z nas może powiedzieć w stosunku do siebie, że to najłatwiejszy milion w ich życiu😁

 

Pan milioner w interesach pewnie zajebisty, ale w relacjach w paniami frajer jakich mało.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krugerrand napisał:

Mężczyzna, aby zostać milionerem zapewne musi się edukować, zdobywać umiejętności, doświadczenie, rozwinąć biznes poświęcając mu każdą możliwą chwilę, a dziś laska wystarczy, że obieca napalonemu na nią gościowi dostęp do swojej waginy za apartament.

Nie dziś a zawsze, takie laski zawsze istniały.

 

Z resztą, facet jest biologicznie mniej wartościową jednostką niż kobieta. Dlatego kobiety i dzieci zazwyczaj ratuje się pierwszych. Nawet w Biblii w Starym Testamencie są opisy jak żydzi napadali na plemiona i oczywiście mordowali mężczyzn oraz dzieci a kobiety zostawiali. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minutes ago, maroon said:

1. Ale jakie to musi być wyrachowanie, zimna krew i przede wszystkim UMIEJĘTNOŚĆ znalezienia odpowiedniego frajera. 

 

2. I w zasadzie wszystko na legalu.

1. Chyba wszyscy wiemy, że za umiejętności się kasuje.

Każda ma d*, ale nie każda umie tak nią zagrać.

 

2. Na tym polega sztuka.

I koniec końców chyba nawet jej nie bzyknął, tak?

Za cnotę dostanie jeszcze kilka mieszkań od kilku frajerów zanim ktoś mądry się za nią weźmie i sprzeda do burdelu, żeby odpracowała wszystko.

 

Niejeden gość z kasą w wieku 50+-10 tak się przewiózł.

Słyszałem taką samą historię z ust swojej przyjaciółki z dawnych lat.

Miłość to droga zabawa, czy to legalna czy nie.

Nie dla mnie już.

Nie stać mnie, ani na stratę kasy w taki sposób ani na głupotę.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JoeBlue napisał:

Za cnotę dostanie jeszcze kilka mieszkań od kilku frajerów zanim ktoś mądry się za nią weźmie i sprzeda do burdelu, żeby odpracowała wszystko.

Zawsze bawi mnie założenie, że istnieje jakaś sprawiedliwość. Laska jak będzie mądra, a raczej jest to na pewno nie skończy jako dupa w burdelu a jako żonka jakiegoś bogatego beciaka, którego będzie mogła zdradzać ile będzie chciała. Korwa ile jest kobiet które się puszczały, odwalały grube akcje a spadły na cztery łapy? Masa :) 

 

Generalnie jako kobieta naprawdę trzeba się postarać by zjebać sobie życie dlatego tak mało jest kobiet samobójców, bezdomnych i tak dalej. Nawet jak laska jest ćpunką i ma trochę życiowego sprytu to może kosić frajerów jak trawniczek i mieć kasę na narkotyki.

Edytowane przez NoHope
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, NoHope napisał:

Jak kobieta jest mądra to rozumie jaką moc ma jej cipa...

...na niektórych samców.

2 godziny temu, maroon napisał:

Pani poznaje sytuowanego biznesmena w wieku 50+, żonatego + dzieci. I nie nie, nie daje mu dupy ot tak. 😁

 

Pani rozkochuje w sobie amanta, po czym, za dostęp do groty, życzy sobie przytulnego mieszkanka na warszawskim Powiślu. 

 

Życzenie zostaje spełnione... 

Niby biznesmen, a nie zorientował się po ile "chodzą takie panny na rynku sponsorskim."

 

1 godzinę temu, maroon napisał:

Po podpisaniu aktu notarialnego pani stwierdza, że ukochany musi jeszcze chwilę poczekać, bo ona chce żeby ten ich pierwszy raz był wyjątkowy, a ona nie z tych ruchawic przecież. 😎

 

I teraz clou. Pan czeka, a pani szybciutko finalizuje transakcję sprzedaży mieszkanka i z gotóweczką znika. 

Gdyby trafiło na większą cwaniarę to jeszcze : "misiu nie mam czym jeździć, chciałabym jakieś dużego bezpiecznego suvika, tak za pół banieczki może"...:D

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

Czy ładna i zdeterminowana panna (czyli np. z małej miejscowości, biednej rodziny) wiedząc, że umiejętnym posługiwaniem się tzipą może wygrać "życie", będzie miała jakieś opory żeby tego nie wykorzystać? 

A mało to myszek ciśnie na ślub? Myszka z Twojej opowieści była wybitnie cwana i wyrachowana, co nie znaczy że inne myszki nie robią tego na mniejszą skalę. Mało to tinderowek umawiających się tylko na kolacje w lepszej restauracji? Gdyby lepiej pokombinowały miałyby własne m3 zamiast tatara z łososia :D

Edytowane przez Imiennik
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Brat Jan napisał:

Niby biznesmen, a nie zorientował się po ile "chodzą takie panny na rynku sponsorskim."

 

Bo tu nie o to chodzi. Ona przestała być panną z rynku sponsorskiego a stała się jedyna i niepowtarzalna. 

6 minut temu, Obliteraror napisał:

Swoją drogą, taka transakcyjna bezczelność jest tak przekraczająca wszelką skalę i poczucie przyzwoitości, że aż fascynująca

Psychopatyczna wręcz

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.