Skocz do zawartości

Randkowanie poza Tinderem srelem


deleteduser127

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Tornado napisał:

BOOOL BOOOL TO NE.

....przełknij kluski bo się poddusisz.

  

La czapla żabki podziwiała.....aż jej jedna kopa w kuper dała.

TO się mylę leginsy i szpile.

 

Puste są Ogierów zbiory.

TO WLAZŁA do PUSZKI PANDORY.

HOKUS POKUS czary mary Okazuje wdzięki 'pieczary'.

Abra KADABRA  kolejna gwiazda z nieba spadła.

....jeb I leży rozwalona, przecie taka nie jest ona.

Zresztą UPDATE robię i spadalski.

Ta 'dziołcha' ma awatar z 'rmsztajnu' o curewnie i 7 przydybasach.

Co jebali* złoto aby mogła ćpać.

 

*hohel machen zasoby na nieroby.

 

Tu niema co.

Jechać biedę.

Szamboo lawędowe i dziewczę bojowe.

 

 

A co nie można Panie Marszałku?? Wedle życzeń można zmienić na  coś w stylu bardziej mrocznym Ala Dimmu Borgir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Montella26 napisał:

Ja pierdole. Na chuj dajecie atencje. Sio na wizaz. 

 

Proponuję kupić kota ewentualnie dwa. 

 

2 godziny temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Drodzy Bracia Samcy, czytam sobie z zaciekawieniem i zdziwieniem o Waszych relacjach, randkowaniu i skoro jestem na tym forum, poproszę Was o opinie, uwagi lub whate’er. Opis jak poniżej: jestem kilka miesięcy po rozstaniu z facetem. Związek kilkuletni - rozkład pożycia tak to nazwijmy ładnie 🙂

"Znów się zepsułeś, więc wiem co zrobię. Zamienię Cię na nowy model?"

Edytowane przez Miszka
literówka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Spotkanie nr 3 - jakieś kino- za które płace ja.

tumblr_oqcdekgw3g1w4o2dko1_500.gif?w=653

 

Jeszcze do niedawna ciekawiły mnie doniesienia naukowe na temat potencjalnych śladów życia pozaziemskiego.

 

Teraz...

 

Nic mnie to nie obchodzi.

 

Choćby okazało się, że jednak istnieją mikroorganizmy na powierzchni Marsa.

 

Choćby nawet okazało się, że w księżycowych kraterach żyje jakaś prastara rasa ufoków, której do tej pory nie zdążyliśmy zauważyć.

 

Ja odkryłem kogoś, kogo nie wymyśliłby pisarz science-fiction obdarzony największą wyobrażnią. Kogoś, kogo istnienia nie wymyśliłby najbardziej szalony umysł. Kogoś, kogo żadna halucynogenna substancja nie potrafiłaby wykreować w naszych głowach wśród najbardziej popapranych wizji.

 

Odkryłem p0lke, która zapłaciła za randkę z własnej kieszeni.

 

Aż zaznaczę sobie tę datę w kalendarzu i będę co roku o tej godzinie zapalał świeczkę, aby nie zapomnieć czego byłem świadkiem.

Edytowane przez Infernal Dopamine
  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Podobnie jak Panowie. Nie jestem tyczkarka. Błędne założenie. 

 

 

 

 

2. O proszę wystarczy ksieciunio Ala Iktorn. A na poważnie. Korona owszem jest norweska w portfelu a zamiast dosiadać wierzchowce jak to określiłeś - chadzam pieszo, czasem narty. 

 

 

AŚKA MAJĄC 165 CENTÓW WZROSTU NIE MOŻESZ BYĆ TYCZKARKĄ.

WIDZĘ ŻE MYŚLENIE NADAL U CIEBIE SZWANKUJE.

 

NIE WIEDZIAŁEM ŻE WYEMIGROWAŁAŚ. MÓWIŁAŚ ŻE PIERDOLISZ MIGRACYJNY POPYT I WOLISZ ZOSTAĆ W POLSKIM MEKSYKU EUROPY..

I WIDZISZ? GDYBYŚ MY BYLI RAZEM NIE MUSIAŁA BYŚ CHADZAĆ PIESZO.

 

P.S MÓWIŁEM CI NIE ŁAŹ ZA MNĄ.

 

 

10 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

A co nie można Panie Marszałku?? 

Panie Marszałku Wysoka Izbo?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ale zmasowany atak. Atencjuszka z przerośniętymi ego i ksiezcznika na rumaku w skórze. Do tego Pani w średnim wieku co chce jechać na erazmusy. Stosujecie zbyt duże kwantyfikatory. Tyle w tym prawdy - ze sam Alfred Tarski byłby pod wrażeniem. A tak tylko może być jedyna obrona przed pupa. Normalnie jak  w zwrotce NIN Head like a hole. Dziękuje za krytyczne uwagi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, smerf napisał:

 

Ja odpadam prawie rówieśniczka to dla mnie za staro.

Znam 35, którą by niejeden młodziak "ukuł". 

31 minut temu, GriTo napisał:

Rozumiemy, że karmimy trolla z przerośniętym ego. 

 

A czy troll ma piczkę? Może w poprzek jakoś? Hm? 

Też mi to przeszło na myśl. Bije z tego tematu podobny vibe co u androgenicznej i Violent Desires.

Cherry picking - odpowiada na komentarze, którymi można podkręcić atmosferę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Miszka napisał:

 

"Znów się zepsułeś, więc wiem co zrobię. Zamienię Cię na nowy model?"

Nie ten song. Raczej coś w stylu You dont fool me. Albo Dimmu Borgir Puritania.

2 minuty temu, bernevek napisał:

Znam 35, którą by niejeden młodziak "ukuł". 

Też mi to przeszło na myśl. Bije z tego tematu podobny vibe co u androgenicznej i Violent Desires.

Cherry picking - odpowiada na komentarze, którymi można podkręcić atmosferę.

LO Panie / ależ poleciał. Nawet nie wiem o kim piszesz i chyba nie chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

. Dziękuje za krytyczne uwagi. 

Nie ma za co Aśka... pozdrów syna.

Wziął się w końcu do roboty czy dalej bawi się w nieroba.

 

PS. Wiedziałem że kiedyś w końcu mnie i tutaj znajdziesz.

Edytowane przez Denzel
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

Dobre pytania, brakuje jeszcze tylko o tym, czy bezdzietna i jaki przebieg :D

 

Ano bezdzietna a przebieg w tym wieku to jak myślisz?? Pewnie jak u zakonnicy.

4 minuty temu, Denzel napisał:

Nie ma za co Aśka... pozdrów syna.

Wziął się w końcu do roboty czy dalej bawi się w nieroba.

Współczuje doświadczeń i utrzymywania syna konkubiny. Pewnie bolało jak szły diengi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Ano bezdzietna a przebieg w tym wieku to jak myślisz?? Pewnie jak u zakonnicy.

 

Z tego, co przedstawiłaś w pierwszym poście, obstawiam minimum 10. Ależ możesz sama się pochwalić. To anonimowe forum w końcu. Choć i tak - zgodnie ze znaną wszystkim zasadą - wynik należy pomnożyć przez 3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SamiecGamma napisał:

 

Z tego, co przedstawiłaś w pierwszym poście, obstawiam minimum 10. Ależ możesz sama się pochwalić. To anonimowe forum w końcu. Choć i tak - zgodnie ze znaną wszystkim zasadą - wynik należy pomnożyć przez 3. 

Ehhh zważywszy ze dziewictwo straciłam w wieku 21 lat ze stałym partnerem, kolejny związek 3 lata i ostatni prawie 10. Chyba jako matematyk umiesz liczyć. Ale ja jako logik matematyczny mogę pewnie te konfiguracje ująć w innych parametrach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Panie Marszałku. Wedle życzeń można zmienić na  coś w stylu bardziej mrocznym

.....tu nie o mrok chodzi.

BLACHARSTWO I LAKIERNICTWO jest fajne ale do 25 LAT.

Stety Panowie do 35 latki przynoszą kwiatki.....A nie 4pack BUCHwaTwardziela.

 

Mocna nuta, karuzela gziuta, tupanie do rana następna zmiana.

 

Odleciały czaple i motyle(Soft mode).

.....kawałek dla Ciebie(retrospekcja):

....niech Ci się krenciii.

Koniec atencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Ano bezdzietna a przebieg w tym wieku to jak myślisz?? Pewnie jak u zakonnicy.

AŚKA NIE RÓB Z SIEBIE TAKIEJ CNOTKI.

A TEN FAGAS DLA KTÓREGO MNIE ZDRADZIŁAŚ???

NIE MÓW ŻEŚ BEZDZIETNA BO POWIEM MŁODEMU.

2 minuty temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Ehhh zważywszy ze dziewictwo straciłam w wieku 21 lat ze stałym partnerem, kolejny związek 3 lata i ostatni prawie 10. 

Proszę Cię nie wciskaj ludziom kitu...bo im powiem jak było w rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Ehhh zważywszy ze dziewictwo straciłam w wieku 21 lat ze stałym partnerem, kolejny związek 3 lata i ostatni prawie 10. Chyba jako matematyk umiesz liczyć. Ale ja jako logik matematyczny mogę pewnie te konfiguracje ująć w innych parametrach.  

 

ONSów i innych przygodnych nie było? Nie do wiary. Kiedyś jedna prawniczka, z którą się miałem spotkać, stwierdziła, że "ciężko to policzyć, bo jak tylko wszedł i wyszedł, to liczy się jako partner seksualny?" 🤦‍♂️ Nie pytałem już w jaki sposób definiuje przygodne kontakty oralno-genitalne, bo przeszła mi ochota na poznawanie. Nie za samą ilość partnerów, tylko za rozbrajający-wręcz głupkowaty relatywizm moralny... 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Nie ten song. Raczej coś w stylu You dont fool me. Albo Dimmu Borgir Puritania.

Ok. 

Cytat

You don't fool me those pretty eyes
That sexy smile you don't fool me, uh
You don't rule me you're no surprise
You're telling lies hey, you don't fool me

 

Czyli... tia... 🤪.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SamiecGamma napisał:

 

ONSów i innych przygodnych nie było? Nie do wiary. Kiedyś jedna prawniczka, z którą się miałem spotkać, stwierdziła, że "ciężko to policzyć, bo jak tylko wszedł i wyszedł, to liczy się jako partner seksualny?" 🤦‍♂️ Nie pytałem już w jaki sposób definiuje przygodne kontakty oralno-genitalne, bo przeszła mi ochota na poznawanie. Nie za samą ilość partnerów, tylko za rozbrajający-wręcz głupkowaty relatywizm moralny... 

 

Ano relatywizm. Czysto pznwczy podszyty hedonizmem jak u tego pana z beczki. Nie bawią mnie ons. Szkoda czasu na badania itp. Aczkolwiek myślałam aby iść do Pani aby mnie lizała cała godzinę. Ale chyba by jen język nie dał rady 😉

3 minuty temu, Miszka napisał:

Ok. 

 

Czyli... tia... 🤪.

Dokładnie to aczkolwiek chyba bardziej pasuje Depeche mode Its no good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Infernal Dopamine napisał:

Odkryłem p0lke, która zapłaciła za randkę z własnej kieszeni.

 

Aż zaznaczę sobie tę datę w kalendarzu i będę co roku o tej godzinie zapalał świeczkę, aby nie zapomnieć czego byłem świadkiem.

Śmiechłem i chrumkłem xD Ten temat dobitnie pokazuje, że kobiety nie pasują do męskiego towarzystwa. Zerowe poczucie humoru, totalne usztywnienie i obrażanie się o gówno. Normalnie teoria potwierdzona w praktyce. Wszyscy bekę kręcą, ale u babona obraza majestatu xD Kek. Masz ogórasa na poczęstunek xD 🥒

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

Tak, ja wiem, że kobiety mają naturalne skłonności bi. Standard.

Jak widzę standard to generalizowanie i wyciąganie zdań z kontekstu aby spełniało to wymagania wstępnych założeń. Kurczę chyba trzeba pobawić się w falsyfikowanie. Chyba na coś się przyda Popper😃

4 minuty temu, mac napisał:

Śmiechłem i chrumkłem xD Ten temat dobitnie pokazuje, że kobiety nie pasują do męskiego towarzystwa. Zerowe poczucie humoru, totalne usztywnienie i obrażanie się o gówno. Normalnie teoria potwierdzona w praktyce. Wszyscy bekę kręcą, ale u babona obraza majestatu xD Kek. Masz ogórasa na poczęstunek xD 🥒

Kurczę to albo babon albo chłop albo shemale. Gubię się. Właśnie mam mega bekę. Prawie jak u von Teiera w Idiotach🤣🤣 Obrażanie a o chuj. Szanuje zdanie skoro o nie prosiłam. A ogóras tylko dobrze ukiszony. 

40 minut temu, Infernal Dopamine napisał:

tumblr_oqcdekgw3g1w4o2dko1_500.gif?w=653

 

Jeszcze do niedawna ciekawiły mnie doniesienia naukowe na temat potencjalnych śladów życia pozaziemskiego.

 

Teraz...

 

Nic mnie to nie obchodzi.

 

Choćby okazało się, że jednak istnieją mikroorganizmy na powierzchni Marsa.

 

Choćby nawet okazało się, że w księżycowych kraterach żyje jakaś prastara rasa ufoków, której do tej pory nie zdążyliśmy zauważyć.

 

Ja odkryłem kogoś, kogo nie wymyśliłby pisarz science-fiction obdarzony największą wyobrażnią. Kogoś, kogo istnienia nie wymyśliłby najbardziej szalony umysł. Kogoś, kogo żadna halucynogenna substancja nie potrafiłaby wykreować w naszych głowach wśród najbardziej popapranych wizji.

 

Odkryłem p0lke, która zapłaciła za randkę z własnej kieszeni.

 

Aż zaznaczę sobie tę datę w kalendarzu i będę co roku o tej godzinie zapalał świeczkę, aby nie zapomnieć czego byłem świadkiem.

Nos jebana zapłaciła za kino i jeszcze wypomina. Ehhh zawsze płace za siebie.  

Edytowane przez brunetka_wieczorowa_pora
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, brunetka_wieczorowa_pora said:

Ad1- brak Ad2-35 Ad3 - 164 Ad4 - Tylko. Dorzuć wagę 52 i cycki 70C. Teraz możesz obliczyć sobie BMI🤣🤣 he

Za stara już jesteś praktycznie do wszystkiego. Przynajmniej dla mnie. Do tego zmanierowana i zaczyna być chętka na duży przerób, tylko Alwaro nie podpasowują. 

 

Nie mniej bon voyage. 

 

Ps. Jak popierdalasz non stop tyle lat w wysokich szpilach, to nie ma bata żeby haluksów nie było i pierwszych problemów ze ścięgnami i stawami. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Ad1- brak Ad2-35 Ad3 - 164 Ad4 - Tylko. Dorzuć wagę 52 i cycki 70C. Teraz możesz obliczyć sobie BMI🤣🤣 he

 

Czyli się na kocicę robisz, skoro tak to podkreślasz w opisie, ale jak facet na spotkaniu się nakręcił i miał wzwód (zakładając - optymistycznie - cały czas, że to wszystko, co piszesz, jest prawdą), to źle, bo "jesteś w szoku i kończysz spotkanie". Ale jakby poszedł na luzie i na spokojnie próbował poznawać, to dałbym sobie głowę uciąć, żebyś stwierdziła coś w rodzaju: "ciepły miś, nie dostarczył żadnych emocji". 

 

Te wpisy w Rezerwacie uświadamiają mi tylko, jak bardzo miałem rację 2 lata temu, że dałem sobie spokój z tym całym cyrkiem i zająłem się w 100% swoim własnym życiem, zamiast brać w tym udział...

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.