Skocz do zawartości

Czy tatuaze u dojrzalej kobiety, to patologia?!?!


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Kosik napisał:

Według mnie to zależy i jakie to są tatuaże. Niektórzy robią sobie naprawdę debilne tatuaże ale niektóre tatuaże są fajnym dziełem sztuki takie jak tutaj:


https://www.piotrszot.art/tattoo#5ac369784dc2b

Kwestia gustu. Dla mnie dzieło sztuki to obrazy Rafaela Santi, a te wzory na ciele wyglądają strasznie, może pasują do Różalskiego. Na pewno wymagają kunsztu, ale to jeszcze nie powód, żeby sobie je aplikować. Szpecą, zwłaszcza kobiety.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Incivtus82 napisał:

gdzie brakuje jej kasy na paliwo, a pieniadze na tatuaze sa?

 

Na propagandzie nie można oszczędzać 🙂
A to jest przecież "inwestycja" w "młodzieżowy wizerunek".

Czego nie rozumiesz???

 

11 godzin temu, Mosze Red napisał:

Tatuaż to:

 

1 Brak kontroli emocji.

2 Chęć wyróżnienia się za wszelką cenę. 

3 Niska samoocena. 

4 Bezkrytyczne uleganie modzie. 

5 Brak przewidywania konsekwencji własnych działań. 

 

Ja to przede wszystkim widzę pkt 4 i 5.
"Za wszelką cenę" to było może 20+ lat temu. Wtedy tatuaż to było takie WOW, że majtki z wrażenia spadały. Dziś?
Bosz, przecież dla młodej, współczesnej kobiety to być albo nie być towarzyskie. Jakże to tak? Bez "słit tatu"? Panie, nie godzi się.

Stąd biorą się takie gówna typu jakieś chujstwo na stopie/dupie/nadgarstku/za uchem - jestem taaaka ŁAŁ

 

7 godzin temu, matthewx napisał:

Na młodym, jędrnym ciałku to jeszcze ok.

 

Ostatnio co jedno lato, to stwierdzam, że znalezienie laski w wieku <30 lat bez dziaru to panie... Jak dziewicy w podstawówce szukać 🙂

Niestety - 99% pań jest albo MEGA chujowo wydziarane "mam czysta zeta i obciągnę ci, to mi coś wykolesz", albo jest to jakieś zupełne gówno typu "łapacze snów" "skrzydła anioła" czy inny szajs, albo taki dziar NICHUJA nie pasuje do pani.

 

Dziar to ładnie wygląda na ŁADNEJ dupie. Ładna dupa, przemyślany, DOBRY JAKOŚCIOWO i pasujący do całości dziar daje + do całokształtu. A jakieś gówno na spasionym świniaku... Dalej jest gównem na spasionym świniaku. Granica między kiczem a klasą jest niestety słabo dla większości wyczuwalna 😞

 

5 godzin temu, Piter_1982 napisał:

 

7 godzin temu, spacemarine napisał:

Najlepsze że szczególnie kolorowe mają sporo metali ciężkich więc powodzenia jak to się rozkłada latami.

Są już wegańskie farby.

Wegańskie = bez składników pochodzenia odzwierzęcego. Nie oznacza to, że bez jakiejś ciężkiej chemii.

 

4 godziny temu, BumTrarara napisał:

Gdzie wy tu widzicie patologię?

_Qyk9kqTURBXy9iN2M0ZmY1OTY4YTU0YmM5YzhlO

🙀

 

Tu jest epilog:

Podpowiedź: To jest niebinarno. To zrobiło tatuaż oka i... No właśnie.

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1651206845SciCj6Y6EEsJsRKJBzMBbx.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Incivtus82 napisał:

ze bylem dobrym mezem i ojcem, ze mam zasadzone wiekszosci opieki nad synami, nie place zadnych alimentow, od czerwca przyznano mi 500+

@Mosze Red właściwie zapodał potencjalne przyczyny.

Obstawiam wyróżnienie się z tłumu i zwrócenie uwagi 'kolesi' z bardziej 'WYSKOKOWEJ' kasty.

Generalizując.

Byłeś raczej w 'misiowatej' relacji a pani się włączyła chęć na 'przygody'.

SKRAJNE/SILNE/EMOCJE.

OT co.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Trevor napisał:

Mnie się ostatnio w oczy rzuciłą Swoboda. Słąbo to wygląda. Moda z jakiegoś wielkomiejskiego blokowiska. 

 

 000FKELIQIAYYYXV-C125.jpg

Akurat jej to pasuje do stylówy

Jest to - owszem - hardkorowe, ale - KLEI się z całością. Nie powoduje krwawienia oczu.

Zaznaczę - nie jest to mój styl 🙂


Aha, Ewa jasno przyznaje, że ma spore problemy pod garem (incl leczenie zamknięte) 🙂

Coś za coś - ci z samej topki sportu często mają mocno zryte w innych miejscach. Widać rozum razy talent sportowy = constans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mam sporo do czynienia z osobami, które miały konflikt z prawem to malunki na skórze kojarza mi się jednoznacznie. 

Przyłazi toto pomalowane, napisy, daty urodzin pociech ( odebranych ), przepis na rosół, pierścionki. W większości jakość tych dzieł przerażająca. 

Ale i jedna moja pracownica. Grzeczna, wycofana taka...a tu niedawno na dłoni i przedramieniu wymalowany jakiś sznureczek układający się w napis...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatuaże to forma wyróżnienia się i niezdrowej potrzeby zwrócenia na siebie uwagi w najlepszym wypadku. Mnie one kojarzą się nierozłącznie z pewną historią:
Mieliśmy wtedy z 15 lat czy 16 lat. Gramy w piłkę na osiedlu (era przedorlikowa). Przychodzi na boisko taki gościu z wielkim napisem na przedramieniu "REAL MADRYT" - napis zrobiony gotykiem. Wkręca nam że to prawdziwa dziara choć wyglądała jak namalowana markerem. Nic, gramy... W pewnym momencie gościu dostał z bara, upadł i tą ręką wpadł w kałużę. Całość mu się rozmazała - na osiedlu był skończony, wypominane ma to do dziś mimo że dorobił się prawdziwych tatuaży:D

Inny gościu kiedyś przyszedł na boisko z husarzem na łydce (już byliśmy starsi wtedy i były orliki)...
...nie wiedząc w sumie że to husarz. Ot wybrał sobie "jeźdźca na koniu z katalogu" - ale dziara na cała łydkę była? Była... Na boisku się pochwalił? Pochwalił... Przyszedł z tym tatuażem pochwalić się, jak jeszcze był zafoliowany i mówi nam, ze dziś nie gra. Dostał tylko pocisk "to po co przyszedłeś na boisko?":D

Jeszcze jedna humoreska: ten rok, jakoś marzec czy kwiecień. Kobita, 35 lat u nas zrobiła sobie dziarę na stopie. Specjalnie, mimo że zimno jak sto smoków ona pocinała w balerinkach by każdy widział. I raz już po jakimś czasie przyszła w balerinach ale miała jakieś tam rajstopy. I jeden gościu który nie widział tego tatuażu, tak patrzy jej sie na te stopę, tatuaż spod rajstopy wygladał jak czarna plama i mówi do niej "ej Magda, masz cała brudną stopę" (powiedział to na powaznie). "To nie brud, to mój nowy tatuaż!!". Ja umarłem :D

Tak to jest z tymi dziarami...

Edytowane przez Dassler89
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Wegańskie = bez składników pochodzenia odzwierzęcego. Nie oznacza to, że bez jakiejś ciężkiej chemii.

 

Jasne chodziło mi o och i ach. Podobno w 100% bezpieczne już teraz. Stworzone po serii badań gdzie okazało się, że znaleziono właśnie ślady metali ciężkich w węzłach chłonnych, pochodzące z barwników. I nie wiadomo czy są czy nie rakotwórcze. Natomiast na 100% dowiedziono, że przewlekłe stany zapalne mogą być przyczyną nowotworów lub chorób nerek. Jeden z powodów dla których jednak się nie zdecydowałem i już raczej nie zdecyduję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią smaku i umiaru. Na ładnej dziewczynie, młodej i szczupłej przemyślany, estetyczny tatuaż w mojej optyce może być OK. Na grubej, takie bylejakie malowidło wygląda koszmarnie ale to wiadomo.

Jednak źle to wszystko się starzeje.

Dwójka moich znajomych z lat mlodzieńczych- pan rocznik 76 i pani rocznik 77 dość konkretnie wydziarani byli już w końcu lat 90'tych ale wtedy mieli po 20-25 lat i to wyglądało dobrze na młodych ciałach,  komponowało się z takim imidżem w stylu grunge.

Z tym że teraz pani ma lat 45 i nie przypomina już filigranowej rusałki ze splecionymi blond włosami, a pan wychudły po różnych perypetiach zdrowotnych z tymi poblaklymi tatuażami przypomina raczej ex ćpuna, a nie Withfielda Crane z Ugly Kid Joe z czasów świetności.

Niestety "wszystko płynie"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje panowie za wypowiedzi. Potwierdzacie w wiekszosci, to co ja stwierdzilem, ze nie jest normalna sytuacja, gdy dojrzala kobieta, zaczyna sie tatuowac na potege. Wkurza mnie tez fakt, ze pracuje z nia w jednej firmie (okolo 500 osob), znam polowe ludzi i czasem jak ja widza, to sami mi wspominaja z niesmakiem o tych tatuazach. Ja od lutego silownia, dieta, treningi i sie mocno zmienilem, za co mnie pochwalaja, ona dziary. Nerw tez jest taki, ze mamy dzieci i chcial nie chcial musze miec z nia kontakt jeszcze przez wiele lat. Kiedys w necie bylo napisane, ze jak sie ma wspolne dzieci, to lepiej zostac wdowcem, bo nigdy juz sie nie bedzie mialo kontaktu z druga osoba i bedzie zylo sie spokojniej. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna taka znajoma prawie dochodzi do 50 (wdowa z wnukiem) w tym roku zrobiła sobie tatuaż. Dla mnie coś takiego u kobiet dojrzałych jest słabe. Co będzie z parę lat jak ten tatuaż nie będzie już taki świeży :)

Najważniejsze by iść za modą niczym wrzucanie zdjęć swojego jedzenia na instagrama :)

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.